صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: بهترین منابع فارسی برای یادگیری طراحی سایت به صورت فیلم آموزشی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    5 پست

79 بهترین منابع فارسی برای یادگیری طراحی سایت به صورت فیلم آموزشی

سلام.
    در این تاپیک میخوام تمام سایتایی که خودم تو طول این 1سال باهاش آشنا شدم و به نظرم برای یادگیری مفید هستن رو بهتون معرفی کنم.
    در واقع یک لیست از بهترین سایتهایی که باهاش آشنا شدم.برای هر کدوم هم مزایا و معایبش رو مینویسم. دوستان اگه سایت دیگه ای رو میشناسین که میتونه تو این لیست قرار بگیره حتما بزارید.باور کنید کسایی که میخوان شروع کنن خیلی به همچین تاپیک هایی نیاز دارن.خب بریم سراغ لیست

1- وبسایت 7لرن: بدون شک بهترین سایت در زمینه آموزش به صورت ویدیویی 7لرن هستش. این سایت به 4بخش کلی تقسیم شده که آپدیت خیلی خوبی داره و هر روز مطالب زیادی تو سایت قرار میگیره. بخش آموزش این سایت به 3 بخش تقسیم میشه: 1- برای کاربران عادی 2- برای کاربران vip و 3- دوره های ویژه. بخش1و2 رو خودتون میتونید ببینید اما بخش 3 که دوره های ویژه هست رو من براتون توضیح میدم. تا حالا تو سایت 4 دوره برگزار شده(طراحی وب، Javascript و Jquery ، دوره php و دوره photoshop) تو این دوره ها میان از پایه و از 0 شروع میکنن و تا مباحث پیشرفته میرسونن.
    من خودم بغیر از فتوشاپ تو سه تا دوره شرکت کردم ، الان طراحی وب رو تموم کردم و نمونه کارای خیلی خوبی رو تونستم کارکنم(تو یه کلام فوق العاده بود). مدرس دوره هم فرد واقعا با سوادی هست و دکترای نرم افزار میخونه. حتی اگه از دوره ها هم استفاده نکنید قطعا چیزای خوبی رو تو سایت میتونید پیدا کنید.
    لینک ورود به سایت

2- سایت وی لرن: یکی از سایتایی که بعد شماره 1 خیلی خوبه. سایت فعلا نوپاس و داره با سرعت خوبی آپدیت میشه و پیشرفت میکنه و ایده های خیلی جالبی داره. یکیش که خیلی برای خودم جالب بود یه بخشی به نام "گیکی ها". حتما وقتی رفتید توضیحاتش رو مطالعه کنید چون خیلی ایده ی نابی بود بنظرم. تا حالا 3تا دوره برگزار شده که بهترین دورشون طراحی قالب بوده که پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنید.دوره های رایگان هم زیاد داره و کلا سایت مفیدی هست.
    لینک ورود به سایت

3- سایت مهدی تاکس: این سایت بیشتر به درد کسایی میخوره که با مفاهیم اولیه و زبان ها کار کردن و میخوان وردپرسی بشن! تو این سایت یه دوره کامل طراحی قالب استارت خورده و تاحلا 35 قسمت هم ضبط شده که بیشترش(نزدیک 30 قسمت) رایگان قرار گرفته.
    لینک ورود به سایت

4- وبسایت آزاد دانلود: وبسایت مفیدیه و آموزشاش از کیفیت بالایی برخورداره اما بدی که داره اینه که به درد کسایی که میخوان تازه برنامه نویسی یادبگیرن نمیخوره چون مفاهیم پایه ای رو توضیح نمیده و یک راس مسائل پیچیده رو مطرح میکنه اما در کل برای افرادی که تا حالا یه زبان برنامه نویسی رو کار کردن و با مفاهیم اولیه مثل ساختار های شرطی ، حلقه و ... آشنایی دارن مفیده و مدرس مسلطه.
    لینک ورود به سایت

5- ncis : این سایت محصولاتش فقط مربوط به زبان php میشه و مدرسش آدم مسلطیه و خوب درس میده. 3تا پک داره که یکیش برای شروع php ، یکیش فریم ورک yii و یکیش آموزش پروژه محور php. پک اول رو نمیدونم اما دو تا پکیج دیگه تو ایران حرف اول رو میزنه و واقعا خیلی عالیه. تنها مشکلی که اکثر کاربرا دارن صدای مدرس هست که متاسفانه اصلا شیوا و رسا نیست و اگه دل به آموزش ندین ظرف چن دیقه خمیازه ها شروع میشه. اما از نظر محتوایی واقعا مفید و کارآمده.
    لینک ورود به سایت

6: وبسایت های لرن فایلز: وبسایت خوبیه اما من زیاد نمیتونم با بقیه مقایسه کنم(نظر شخصی منه). البته دارن پیشرفت میکنن و روز به روز بهتر میشن اما در کل مدرساشون غیر از چن دوره بقیه از تجربه و تخصص خوبی برخوردار نیستن و تازه سیاست سایت میخواد عوض بشه و مدرسای بهتری بگیرن. بستگی به خودتون داره که از این سایت هم استفاده کنین یا ن. آموزش های رایگان هم زیاد دارن میتونین ببینید و خودتون تصمیم بگیرین.
    لینک ورود به سایت

7: دانشجویار: شعارش آموزش پروژه محوره. اما مشکلی که داره اینه که قبل از اینکه آموزش پروژه محور بده، اصل رو بررسی نکرده. یعنی یه آموزش پایه ای و کامل تو این سایت پیدا نمیکنید.
    تو همه زمینه ها داره کارش رو جلو میبره و تا حالا هم خیلی موفق بوده اما جدا از مشکل اول یه مشکل دیگش اینه که چون آموزشایی که قرار میگیره رو سایت زیاد هست هیچ نظارتی بر کیفیت نداره و پشتیبانیشون هم افتضاحه و اصلا جوابگو نیستن. اما آموزشای خیلی خوبی هم ضبط شده که یکیش آموزش asp.net آقای جنتی هست که خیلی عالیه. بقیه اموزشا در صورتی خوبه که خود دانشجو زبان رو کامل درک و کار کرده باشه و بخواد نحوه پروژه نویسی رو یادبگیره.
    لینک ورود به سایت

اینا سایتایی بودن که به نظرم میتونه برای کسی که میخواد طراحی وب رو حرفه ای کار کنه میتونه مفید باشه و بهش کمک کنه. دوستان اگه سایت دیگه ای رو میشناسین حتما بگید که دوستانی که تازه میخوان وارد این حرفه بشن مشکلی از بابت منبع نداشته باشن.

مدیران عزیز هم اگه این تاپیک رو مفید میبینید لطفا اون رو در اعلان بزارید که همه دوستان استفاده کنن

2. تعداد تشکر ها ازafshinz به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن besthosti.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    1,806
    تشکر شده در
    1,340 پست

پیش فرض پاسخ : بهترین منابع فارسی برای یادگیری طراحی سایت به صورت فیلم آموزشی

به نظر من سایت آنلاینر هم خیلی خوب هست onliner.ir

5. تعداد تشکر ها از besthosti.com به دلیل پست مفید

sor

عضو جدید djmojtaba آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    43
    تشکر شده در
    43 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط besthosti.com نمایش پست ها
    به نظر من سایت آنلاینر هم خیلی خوب هست onliner.ir
    سلام ببخشید من پ. خ بسته شده میشه شما یه پ.خ بدید
    درمورد ASp3.netهست!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    5 پست

آنلاینر رو هم سر زدم قبلا. به نظرم اصلا قابل مقایسه با 7لرن نیست.
    یه دوره تبدیل psd داره که 200 تمن باید برای ثبت نام بدی که توش یه قالب نچندان حرفه ای رو میان تبدیل میکنن. اما تو 7لرن دوره طراحی وبش علاوه بر آموزش htmlو css و استفاده از پلاگین، 2تا قالب خیلی شیک تر رو تبدیل میکنن و خیلی کاربردیتره با نصف اون هزینه که باید برای آنلاینر بدی ، ینی با 100 هزار تمن.
    حتما سر بزن اگه میتونی یکی از دوره ها رو بگیر یا حداقل سرفصلارو بخون تا بفهمی چقدر تفاوته.
    مرسی از اینکه شرکت کردی تو تاپیک
    لینک وبسایت 7لرن

8. تعداد تشکر ها از afshinz به دلیل پست مفید

sor

عضو انجمن slashflash آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    283
    تشکر تشکر شده 
    263
    تشکر شده در
    210 پست

اینم یه نوعی جدید از بازاریابی برای سایت 7 لرن ...
    :: گروه 98 طرح :: ارائه خدمات : طراحی و کدنویسی تحت وب

10. تعداد تشکر ها ازslashflash به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط slashflash نمایش پست ها
    اینم یه نوعی جدید از بازاریابی برای سایت 7 لرن ...
    سایتی که کیفیت داشته باشه چرا بازاریابی نداشته باشه. دوس داشته باشی نمونه کارای خودم بعد از اینکه دوره طراحی وبش رو گذروندم برات میزارم.
    اما جدا از این بحث سعی کردم واقعا تجربیات رو منتقل کنم و به نظرم اگه کاربری از همه این سایتا استفاده کرده باشه نظرش مشابه من باشه. و برای کسایی که میخوان شروع کنن وبسایتایی که حرفی برای گفتن دارن رو یکجا داشته باشن و خودشون انتخاب کنن.
    ممنون از شرکت تو این تاپیک

عضو انجمن Raymvnd آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    779
    تشکر تشکر شده 
    576
    تشکر شده در
    399 پست

درود...سایت خودم iraymond.ir به زودی به جمع منبع یادگیری طراحی وب خواهد پیوست و به زودی آموزش های طراحی وردپرس خواهیم گذاشت....

13. تعداد تشکر ها از Raymvnd به دلیل پست مفید

sor

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Raymvnd نمایش پست ها
    درود...سایت خودم iraymond.ir به زودی به جمع منبع یادگیری طراحی وب خواهد پیوست و به زودی آموزش های طراحی وردپرس خواهیم گذاشت....
    امیدوارم موفق باشی و بتونی حرفی برای گفتن داشته باشی. یه پیشنهاد: برو همین سایتها و سایتهایی که در این زمینه فعالیت میکنن رو خوب برسی کن. ازشون استفاده کن، نقاط ضعفشون رو دربیار و ازشون ایده بگیر و سعی کن یه چیز جدید رو ارائه بدی
    منم یه همچین قصدی داشتم اما ایده که تازه نباشه و کسی قبل از تو راه رو بره دیگه کار تو زیاد به چشم نمیاد.

15. تعداد تشکر ها ازafshinz به دلیل پست مفید

عضو انجمن Raymvnd آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    779
    تشکر تشکر شده 
    576
    تشکر شده در
    399 پست

Post پاسخ : بهترین منابع فارسی برای یادگیری طراحی سایت به صورت فیلم آموزشی

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinz نمایش پست ها
    امیدوارم موفق باشی و بتونی حرفی برای گفتن داشته باشی. یه پیشنهاد: برو همین سایتها و سایتهایی که در این زمینه فعالیت میکنن رو خوب برسی کن. ازشون استفاده کن، نقاط ضعفشون رو دربیار و ازشون ایده بگیر و سعی کن یه چیز جدید رو ارائه بدی
    منم یه همچین قصدی داشتم اما ایده که تازه نباشه و کسی قبل از تو راه رو بره دیگه کار تو زیاد به چشم نمیاد.
    درود حتما اینکارو می کنم....ممنون...فکر کنم چند روز دیگه منتشر شه...ولی قول نمی دم....

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Raymvnd نمایش پست ها
    درود حتما اینکارو می کنم....ممنون...فکر کنم چند روز دیگه منتشر شه...ولی قول نمی دم....
    حالا نمیشد ایندفه رو قول بدی!!!!
    والا جای دور نمیرفت!
    راستی دوستی که پ خ داده بودین، متاسفانه چون تازه تو این انجمن ثبت نام کردم نتونستم جوابتون رو بدم. میتونید از طریق ایمیل در تماس باشید.
    afshinzandi1376@gmail.com

18. تعداد تشکر ها از afshinz به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)