صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: کمک در آموزش کلکسیو - ام ار

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : کمک فوری در آموزش کلکسیو - ام ار

قربونت بشم کلا منو مالیدی زمین یه دوسه دورم با غلطک رفتی روم معلمی خوبی میشی شما ! (با احترام : سعی کنیم به همدیگه توهین نکنیم به هم دیگه چیزای رو که بلد نیستیم یاد بدیم!/درخت هرچی بارش بیشتر میشه سر به زیرترو متواضع تر/ درسته شاید من چیزی به جز ویندوز نصب کردن بلد نباشم ولی از تون کمک خواستم./ گاهی اوقات سکوت کردن بهتر از کمک کردنه)

سطح من قبول پایین ولی شما که ادعای بلد بودن دارید بفرمائید یاد بدید ،نه اینکه فقط حرف بزنید و کسی رو مسخره کنید این تاپیکا برای انتقال معلوماته (یه استادی داشتیم می گفت هر وقت تونستی یه موضوع جدیدی رو به مادربزرگتون بفهمونید اون موقع معلومه اون موضوع خودتون خوب فهمیدید و یاد گرفتید!)

یه کم من بد توضیح دادم ببخشید تقصیر منه :

چطور یوزرای محدود درست کنم که فقط بتونن فایل آپ کنن؟ می تونید بهشون اف تی پی بدید . ==> اینو اصلا اشتباهی نوشتم ببخشید

1-می خوام جوملا رو روش آپ کنم نمی دونم چطوز ؟ واقعا جوابی ندارم . این یعنی شما حتی از اف تی پی و فایل منیجر هم اطلاعات لازم رو ندارید . ==> ببنید فایل رو آپ می کنم تو پوشه پابلیکی که برا یوزرم ساختم ولی وقتی ای پی رو می زنم فقط صفحه دیفالت پنل رو میاره نه صفحه نصب جوملا رو ! اما تو ویستاپنل این مشکل رو ندارم راحت نصب میشه .

2-می خوام داخل شبکه به جای آی پی اسم سایتو بزنن چیکار کنم ؟ دی ان اس سرور اینکه بتونید کانفیگ کنید اول باید کانسپتشو درک کنید با این سطح علمی فعلا سنگینه براتون ==> من dns رو ویندوز سرور می تونم ران کنم و a رکورد و بقیشو بسازم ولی تو لینوکس نمی دونم ! بعدشم تو پنل وب سایتم تو قسمت dns میام ای پی لوکالو میدم و ns ها مو میسازم ولی وقتی تو بروزم ،اسم دومین رو میزنم not found میاره البته اولش www میذاره یعنی اون رو به عنوان دامنه اینترنتی می خواد سرچ کنه. (مشکل من با لوکاله اگه هاست بود و ns واقعی داشتم مشکلی نبود و نیازی به مسخره شدن نداشتم/ من تو سرور ویندوز با دستکاری wamp این مشکلو می تونم حل کنم ولی تو پنل و لینوکس نمی دونم)

3-می خوام بعدها یه چندتا وب سایت روش ران کنم یا ساب دومین روش بسازمم چیکار کنم ؟ باز هم نمی دونم چه توضیحی بدم از ویرچوآل هاست بگم ؟ از سی نیم بگم از اچ تی اکسس بگم چی بگم ؟‌ ==> اگه هرکدومش بلدید بفرمائید ، نترسید از علمتون چیزی کم نمی شه! البته اگه بلدید!!!!!!!

در ضمن نمی خوام از لینوکس گرافیکی استفاده کنم یا با دستورات لینوکسی جوملارو آپ کنم رو سرور چون کسایی که می خوان فایل نصب کنن سواد چندانی در مورد لینوکس و دستوراتش ندارن : هیچ فرقی نمیکنه اونها بازم
    ==>چون سخت افزار سرورم یکم پایینه نمیتونم از لینوکس گرافیکی استفاده کنم (هم رمم پایینه / هم گرافیک ندارم /)و گرنه ویندوزی کار می کردم یا حداقل یه وب سرور لینوکسی را مینداختم و فقط جوملارو کپی می کردم داخلش و سلام و دیگه نیازی به درشت شنیدن از شما نبود!

لطفا کمکم کنید فقط سریع سپاس

با این توضیحاتی که دادید من فکر نمی کنم شما ویندوز هم بلد باشید(شما نگران نباشید که من چی بلدم اگه شما بلدید بفرمائید ،من متوجه نشدم شاید بقیه دوستان به دردشون بخوره! شایدم شیطون خودت چیزی بلد نیستی داری می پچونی!) یعنی فقط در حد نصبش و کار باهاش بلدید فایرفاکس اینترنت دانلود منیجر یه وقتایی هم دوتا و کانتر استرایک (ای که گفتی یعنی چه! نکنه منظورت کانتر استریک). شما حتی نمی دونید اف تی پی چی هست و و و . شاطر نونوایی هم سریع شاطر نشده ما حتی بیل زن باغچه که بخوایم بشیم رشته تحصصیلی و علمی داره (فقط حاجی مسخره کردن رشته تحصیلی نداره ،ذاتیه ! ). حتی غذا دادن به گاو ها در گاوداری هم رشته ی تخصصی داره نمی دونم این سریع رو برای چی نوشتید شاید فکر کردید مدیریت سرور یا همون سیس ادمینی کار خیلی پیش پا افتاده و چیپی هست . لحن من کمی تند هست اما فک نمی کنم کسی بیاید از این سطح (دادشم به جای مسخره کردن کسی شما در سطح خودت البته اگه بلدی شروع کن به آموزش! یکی مثل من یا متوجه می شه یا بی خیال میشه دیگه ! معمولا اون کسایی که چیزی بلد نیستن زیاد حرف می زنن! البته با احترام)به شما آموزش بده شما این سرویس رو راه بندازید . زمان بر هست باید اول آرشیتکچر و کانسپت رو درک کنید بعد سرویس رو راه اندازی کنید .
    دیگه خیلی هم ایزی پیزی نیست بدون هیچ بک گراند خاصی بخواید با یه پست این پروژتون رو به سر انجام برسونید اگر می خواید این کار رو شروع کنید پروژه گرفتن راه حل درستی نیست ... ==> در ضمن پروژه نگرفتم خودم دوست داشتم یاد بگیرم تلاش می کنم راش می ندازم تا اینجاشم خیلی مراحلو انجام دادم ویستا پنلو کانفیگ کردم و جوملا روش دارم ولی این کلوکسو چیز جامع و کاملیه دوست دارم یاد بگیرم!
    ویرایش توسط far110 : May 23rd, 2015 در ساعت 17:33

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

پیش فرض پاسخ : کمک در آموزش کلکسیو - ام ار

سلام و درود.
    چه جواب کامل و مفیدی دادن این دوست عزیزمون ---

با این توضیحاتی که دادید من فکر نمی کنم شما ویندوز هم بلد باشید یعنی فقط در حد نصبش و کار باهاش بلدید فایرفاکس اینترنت دانلود منیجر یه وقتایی هم دوتا و کانتر استرایک . شما حتی نمی دونید اف تی پی چی هست و و و . شاطر نونوایی هم سریع شاطر نشده ما حتی بیل زن باغچه که بخوایم بشیم رشته تحصصیلی و علمی داره . حتی غذا دادن به گاو ها در گاوداری هم رشته ی تخصصی داره نمی دونم این سریع رو برای چی نوشتید شاید فکر کردید مدیریت سرور یا همون سیس ادمینی کار خیلی پیش پا افتاده و چیپی هست . لحن من کمی تند هست اما فک نمی کنم کسی بیاید از این سطح به شما آموزش بده شما این سرویس رو راه بندازید . زمان بر هست باید اول آرشیتکچر و کانسپت رو درک کنید بعد سرویس رو راه اندازی کنید .
    دیگه خیلی هم ایزی پیزی نیست بدون هیچ بک گراند خاصی بخواید با یه پست این پروژتون رو به سر انجام برسونید اگر می خواید این کار رو شروع کنید پروژه گرفتن راه حل درستی نیست ...
    دوست عزیز,اولا همه ماها از زمانی که به دنیا اومدیم چیزی بارمون نبوده.
    دوما,اگه این دوستمون بلد بودن که سوال نمیپرسیدن
    سوما,بجای جواب دادن سوال دیگران بهتره با کلمات بازی نکنیم.
    یک سوالی پرسیده شده,باید چکار کنه؟همون چیزی که بلد بوده رو گفته.حالا درست گفته یا اشتباه.یعنی باید با پتک بزنی تو سرش؟یا باید بگی که تو چیزی بلد نیستی یا اصلا حالیت نیست یا .....؟
    اینم شد جواب؟حالا یک سوالی پرسیدن.یعنی اگه همین دوستمون بیاد بگه من یک سرور میخوام
    18000000 نفر زیر پستش جواب میدن و انقدر با احترام باهاش صحبت میکنن که نگو.حالا میاد سوال میپرسه,این 180000000 نفر معلوم نیست کجان.فقط میگن توکه چیزی بارت نیست چرا می پرسی
    آفرین.جواب بسیار عالی بود.استفاده بردیم...
    یک حرف جالبی این دوست عزیز سوال کنندمون زدن :

گاهی اوقات سکوت کردن بهتر از کمک کردنه

4. تعداد تشکر ها ازIrIsT به دلیل پست مفید

عضو دائم jahromweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,817
    تشکر تشکر شده 
    1,727
    تشکر شده در
    1,204 پست

سلام

دوست عزیز نیازی نیست سرخودت رو به درد بیاری...

شما بیا یاهو صحبت کنیم راهنمایی کنم راحت روی لینوکس راه اندازی کنید .
    موفق باشید
    ParsConfig:Managed Servers,CacheServer,Server Administration
    IRDirectAdmin:Hosting Solutions
    M.Tamadon:09172593746

6. تعداد تشکر ها ازjahromweb به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سپاس فراوان . مزاحم میشم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)