صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26

موضوع: این میتونه از من شکایت کنه ؟؟؟

عضو انجمن hostfire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,277
    تشکر تشکر شده 
    3,056
    تشکر شده در
    1,915 پست

پیش فرض این میتونه از من شکایت کنه ؟؟؟

سلام
    ** لطفا جدی **

ما یه جنسی رو یکی دو ماه پیش به یکی فروختیم ، اولش از جنسش ناراضی بود بعد باز خرید کرد چون قیمت ما نسبت به جا دیگه ارزونتر بود !
    1 اردیبهشت ما یه اختلاف حساب خوردیم من میگفتم 300 اون میگفت 600 حالا با کلی بحث توافق کردیم من 450 براش بریزم در ازاش یه پیامک به عنوان مدرک به من داد هیچی دیگه طلب نداره از من
    مجدد دوباره از ما خرید کرد ایندفعه به مبلغ 75000 تومن منه خرم قبول کردم (اجناس ما سفارشی هستند 10 تا 30 روز طول میکشه تولید و ارسالش و اون هم در جریانه) حالا امروز 19 اردیبهش گیر داده چرا نیومده جنسو فلا ... من 75000 تومن رو براش بک زدم حالا گیر داده میخوام برم شکایت کنم ازت !!! میگم من ازت مدرک دارم که طلبکار نیستی پیامکت هست !!! میگه نه من فاکتورارو دارم که ازت 600 طلبکارم یا نه اصلا من از جنس کالا ناراضی ام !!!!

کلا میخواد مارو اذیت کنه !!!!میتونه این کارو انجام بده؟
    من مدرک پیامکی دارم که گفته هیچ چی ازت نمیخوام و بخشیدم وقتی این 450 رو بریزی .....ولی حرفی از جنس نزده
    خیر و شرو هر عمل کز آدمی سر میزند *** آن عمل مزدش بزودی پشت در در میزند

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    6 پست

پیش فرض پاسخ : این میتونه از من شکایت کنه ؟؟؟

سلام
    به نظرم این مشکل رو تو انجمن شاپکیپر که فروشگاهدارها هستند مطرح کنید بهتر نتیجه میگیرید.
    شکایت هم دردسرهای خودش رو داره

موفق باشید
    امضاء

4. تعداد تشکر ها از yazdiran به دلیل پست مفید

عضو انجمن yastheme آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    434
    تشکر تشکر شده 
    1,565
    تشکر شده در
    691 پست

مدرک پیامکی؟
    شما واقعا پیامک رو مدرک می دونید؟

سنترال هاستینگ - اولین سرویس دهنده DDoS Protected ایرانی!
    █ شرکت ایمن میزبان راهبر کاسپین (شماره ثبت : 1799 شناسه ملی: 14006354907 )

6. تعداد تشکر ها از yastheme به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    196
    تشکر شده در
    162 پست

من فکر نکنم زیاد به مشکل بخورید چون شکایت یه پروسه طولانی داره و هزینه بر هم هست کسی اینقدر بیکار نیست که بخواد این قدر وقت و انرژی و هزینه انجام بده . اگر اس ام اس ها رو دارید نگهداری مدرک هستند و اگر هم صداش رو موقع تماس ضبط کردید که بهتر و حق با شما خواهد بود . در ضمن شما باید محصولتون همه چیزش توی سایت هر جایی که معرفیش کردید شفاف باشه مثلا زمان تولید و زمان اماده سازی برای ارسال . + اینکه فیش واریزی پول هم به حساب ایشون دارید . که معادل خرید آخر میشه . اگر مشکلی نباشه که بیان نکرده باشید پس فکر نمی کنم به مشکل بخورید و بیشتر یه تحدید هست به نظر من حالا بازم سایر دوستان اگر نظری دارند که باهاتون مطرح می کنند.

- - - Updated - - -

پیامک می تونه مدرک باشه به شرطی که به مشخص بشه شخص ارسال کننده همان خریدار هست.

8. تعداد تشکر ها از koorosh_kabir به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

والا من نمیدونم این واژه شکایت چیه همه انداختند دهنشون... هاست میخره 5 هزار تومان طرف میبینه خوب نیست میگه شکایت میکنم...کلا برای هر چیزی مد شده میگن شکایت میکنم!!! خدایی نمیدونم اصلا پاشون به دادگاه باز شده اصلا که همچین حرفی میزنند؟ اصلا محیط دادگاه رو دیدن؟ دردسرهاش و سختی هاشو دیدن؟ فکر میکنند یک برگه پر میکنند میبرند دادگستری بعد خسارت میگیرند خلاص!! فکر میکنند بچه بازی دادگاه!! از خدا میخوام پای هیچ بند و بشری رو به دادگستری باز نکنه...به شخصه درگیر یک کلاه برداری 150 میلیونی شدم که بهم تهمت زده بودند ضربه خوردم که مشکلاتی برام به وجود اورده بود و مجبورم کرد وکیل 10 میلیون تومانی بگیرم برای پرونده بعد چندین ماه از جناب د ز د گذشتم و شکایتم رو پس گرفتم گفتم بزارید به زندگیم برسم... حالا برای چندغاز پول هر کی میرسه تهدید میکنه شکایت میکنم...

داداش از من بهت نصیحت نترس.مدرکتو داشته باش.فقط دیگه جوابشم نده خودش میره پی کارش..هر چی به قول قدیمی ها چوب بزنی بدتر میشه...دیگه حسابی بهش نداری تمام..بیخیالش شو. بزار بره هر کاری میخواد کنه..به خاطر این مسائل کسی شکایت نمیکنه...اگرم خدایی نکرده روزی دیدید اینقدر بیکار هست شکایت کرد یک وکیل بگیر حالشو جا بیار ادئای خسارت کن جای ان 600 چندین برابرش رو باید پیاده بشه..
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

10. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

عضو انجمن hostfire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,277
    تشکر تشکر شده 
    3,056
    تشکر شده در
    1,915 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط yastheme نمایش پست ها
    مدرک پیامکی؟
    شما واقعا پیامک رو مدرک می دونید؟
    بله میدونم مدرک نیست ! ولی پرینت حساب مدرکه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh_kabir نمایش پست ها
    من فکر نکنم زیاد به مشکل بخورید چون شکایت یه پروسه طولانی داره و هزینه بر هم هست کسی اینقدر بیکار نیست که بخواد این قدر وقت و انرژی و هزینه انجام بده . اگر اس ام اس ها رو دارید نگهداری مدرک هستند و اگر هم صداش رو موقع تماس ضبط کردید که بهتر و حق با شما خواهد بود . در ضمن شما باید محصولتون همه چیزش توی سایت هر جایی که معرفیش کردید شفاف باشه مثلا زمان تولید و زمان اماده سازی برای ارسال . + اینکه فیش واریزی پول هم به حساب ایشون دارید . که معادل خرید آخر میشه . اگر مشکلی نباشه که بیان نکرده باشید پس فکر نمی کنم به مشکل بخورید و بیشتر یه تحدید هست به نظر من حالا بازم سایر دوستان اگر نظری دارند که باهاتون مطرح می کنند.

- - - Updated - - -

پیامک می تونه مدرک باشه به شرطی که به مشخص بشه شخص ارسال کننده همان خریدار هست.

تشکر از راهنمائیتون بله همه چیزش موجوده

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    والا من نمیدونم این واژه شکایت چیه همه انداختند دهنشون... هاست میخره 5 هزار تومان طرف میبینه خوب نیست میگه شکایت میکنم...کلا برای هر چیزی مد شده میگن شکایت میکنم!!! خدایی نمیدونم اصلا پاشون به دادگاه باز شده اصلا که همچین حرفی میزنند؟ اصلا محیط دادگاه رو دیدن؟ دردسرهاش و سختی هاشو دیدن؟ فکر میکنند یک برگه پر میکنند میبرند دادگستری بعد خسارت میگیرند خلاص!! فکر میکنند بچه بازی دادگاه!! از خدا میخوام پای هیچ بند و بشری رو به دادگستری باز نکنه...به شخصه درگیر یک کلاه برداری 150 میلیونی شدم که بهم تهمت زده بودند ضربه خوردم که مشکلاتی برام به وجود اورده بود و مجبورم کرد وکیل 10 میلیون تومانی بگیرم برای پرونده بعد چندین ماه از جناب د ز د گذشتم و شکایتم رو پس گرفتم گفتم بزارید به زندگیم برسم... حالا برای چندغاز پول هر کی میرسه تهدید میکنه شکایت میکنم...

داداش از من بهت نصیحت نترس.مدرکتو داشته باش.فقط دیگه جوابشم نده خودش میره پی کارش..هر چی به قول قدیمی ها چوب بزنی بدتر میشه...دیگه حسابی بهش نداری تمام..بیخیالش شو. بزار بره هر کاری میخواد کنه..به خاطر این مسائل کسی شکایت نمیکنه...اگرم خدایی نکرده روزی دیدید اینقدر بیکار هست شکایت کرد یک وکیل بگیر حالشو جا بیار ادئای خسارت کن جای ان 600 چندین برابرش رو باید پیاده بشه..
    بخدا قبل عید 11 تومن پولمو خوردن ، برا 405 ثبت نام کرده بودم انقد اینور اونور کردن مارو بیخیالش شدم رسمن !!!
    من تو زندگیم پام به دادسرا و اینجور چیزا باز نشده میدونم حق بامنه کلا چون این سمتا نرفتم نگرانم
    خیر و شرو هر عمل کز آدمی سر میزند *** آن عمل مزدش بزودی پشت در در میزند

عضو انجمن tikweb.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    358
    تشکر تشکر شده 
    1,045
    تشکر شده در
    663 پست

اصلا نترسید
    اینجور افراد فقط میخوان یه چیزی بگن که شما بترسید و دوباره ازتون پول بخورن !

خیلی راحت بگید ما هیچ حسابی با هم نداریم و دیگه هم باهاش هیچ همکاری نکنید و جنس و... هم اصلا ندید و حتی تماس هم جواب ندید
    بعد یه مدت میره پی کارش

برای ما هم پیش اومده
    95 درصد اینجور مسائل به همین شکل که عرض کردم حل میشه
    :: گروه فناوری اطلاعات تیک وب | ارائه انواع خدمات وب هاستینگ و کانفیگ سرور و cms | طراحی انواع وب سایت
    :: دارنده نماد اعتماد دائم از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

13. تعداد تشکر ها ازtikweb.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن shahinmq آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    231
    تشکر تشکر شده 
    695
    تشکر شده در
    470 پست

سلام .

براشون یعنی شما پست کردی درسته ؟

اگر بله که برگه ی پست رو دارید ؟

اینکه پست به دستشون نرسونده مشکل شما نیست باید تشریف ببرن اداره ی پست شهر/منطقه خودشون و دلیل رو جویا شوند ، دوستان درست می فرمایند شکایت کردن به همین راحتی نیست و یک شکایت درصورتی که به نتیجه برسه حداقل +3 ماه زمان بر خواهد بود.

اگر هم شخصی باهاتون تماس گرفت گفت من از آگاهیو اینجاهام بهشون بگید اسم و سمتتون رو بفرمایید خودتون تماس بگیرید به 110 جویا بشید واقعا چنین شخصی هست یا خیر(موردی رو دیدم برای ترساندن شخص دست به چنین کاری زدن که خودش جرم خیلی

بزرگیه ! )

موفق باشید

15. تعداد تشکر ها از shahinmq به دلیل پست مفید

عضو جدید Mr-MAMAD آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    147
    تشکر شده در
    108 پست

با سلام

فیش واریز که دارید . پیامک با شماره هم دارید .

بلا نصبت اون هیچ پفک سیاهی نمیتونه بخوره
    "به کسی چیزی بفروش، یک مشتری برای یک روز داشته باش . به کسی کمک کن ، یک مشتری برای تمام عمر داشته باش"

17. تعداد تشکر ها از Mr-MAMAD به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,675
    تشکر تشکر شده 
    6,577
    تشکر شده در
    3,502 پست

پیامک خودش یه مدرک هست

امروز فتا بودیم برای شکایت , پیامک رو اسکرین شات گرفتیم و پرینت!

اما شما که با خودت مشکلی نداری بردار گنجه . بزار بره شکایت کنه فوقش به نفع شما تموم میشه و اونم ...

19. تعداد تشکر ها ازYas-Host به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)