نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: سرمایه گزاری مالی * برای یک برندی مثل دیجی کالا و کار نو و جدید در عرصه هنر

عضو انجمن sadeght آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    405
    تشکر شده در
    295 پست

پیش فرض سرمایه گزاری مالی * برای یک برندی مثل دیجی کالا و کار نو و جدید در عرصه هنر

سلام به همه دوستان عزیز

همان طور که از عنوان تاپیک مشخصه سرمایه گزاری مالی برای راه اندازی یک سایت هنری و برند خاص در جهت ارتقا ، فروش و معرفی موارد هنری هست

با توجه به این که در این عرصه نیازمند افراد و محتوا و ارتباط گیری های خاصی در هر موضوع هنر هست این موارد از سمت ما کاملا امکان پذیر می باشد و کار نو و جدید

و طاقت فرسا می باشد برای همین ایده نو هست.

ما یک برند و یک کاری در حد دیجی مد نظر داریم و مطمئنا می شود.

منظور از حد دیجی کالا مثلا دیجی کالا در بحث فروش محصولات دیجیتالی و قوی فعالیت دارد ما هم در عرصه

هنر و موارد که در نظر گرفتیم می خواهیم یک کار نو و جدید همراه با منابع محتوایی و افرادی که داریم می خواهیم چنین سایتی را راه اندازی کنیم.

مطمئنا از لحاظ بحث سرمایه گزاری که به صورت مالی می باشد بازده 100 درصدی خواهد داشت و در این زمینه می توانیم یک قرارداد رسمی هم

ببندیم و جزئیات کامل را شرح دهیم . من فقط به موارد اصلی اشاره کردم و جزئیات بعد از توافقات اولیه کامل ذکر خواهد شد.

دوستانی که توانایی سرمایه گزاری مالی را دارند لطفا با من به صورت خصوصی در ارتباط باشند.

این سایت یک برند بزرگ و سود دهی خوبی برای ما همه خواهد شد و تنها یک طرفه مثل دیجی کالا نیست.

مطمئنا این قضیه اگر هم سرمایه گزاری مالی هم نباشد راه اندازی می گردد ولی اگر یک سرمایه گزاری خوبی باشد زودتر و قوی تر به نتیجه خواهد رسید.

با تشکر
    ویرایش توسط sadeght : May 4th, 2015 در ساعت 13:05

2. تعداد تشکر ها از sadeght به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

پیش فرض پاسخ : سرمایه گزاری مالی * برای یک برندی مثل دیجی کالا و کار نو و جدید در عرصه هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeght نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز

همان طور که از عنوان تاپیک مشخصه سرمایه گزاری مالی برای راه اندازی یک سایت هنری و برند خاص در جهت ارتقا ، فروش و معرفی موارد هنری هست

با توجه به این که در این عرصه نیازمند افراد و محتوا و ارتباط گیری های خاصی در هر موضوع هنر هست این موارد از سمت ما کاملا امکان پذیر می باشد و کار نو و جدید

منظور از حد دیجی کالا مثلا دیجی کالا در بحث فروش محصولات دیجیتالی و قوی فعالیت دارد ما هم در عرصه

هنر و موارد که در نظر گرفتیم می خواهیم یک کار نو و جدید همراه با منابع محتوایی و افرادی که داریم می خواهیم چنین سایتی را راه اندازی کنیم.

مطمئنا از لحاظ بحث سرمایه گزاری که به صورت مالی می باشد بازده 100 درصدی خواهد داشت و در این زمینه می توانیم یک قرارداد رسمی هم

ببندیم و جزئیات کامل را شرح دهیم . من فقط به موارد اصلی اشاره کردم و جزئیات بعد از توافقات اولیه کامل ذکر خواهد شد.

دوستانی که توانایی سرمایه گزاری مالی را دارند لطفا با من به صورت خصوصی در ارتباط باشند.

این سایت یک برند بزرگ و سود دهی خوبی برای ما همه خواهد شد و تنها یک طرفه مثل دیجی کالا نیست.

مطمئنا این قضیه اگر هم سرمایه گزاری مالی هم نباشد راه اندازی می گردد ولی اگر یک سرمایه گزاری خوبی باشد زودتر و قوی تر به نتیجه خواهد رسید.

با تشکر
    باسلام
    بسایر عالی
    من نمیتونم سرمایه گذاری کنم اما میتونم تو مدت یکماه تو هرکلمه ای ک اراده کنید باهزینه مناسب و بصربه توگوگل بیارمتون اول
    توجه:بدون بک لینک

5. تعداد تشکر ها از mchteh به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    405
    تشکر شده در
    295 پست

پیش فرض پاسخ : سرمایه گزاری مالی * برای یک برندی مثل دیجی کالا و کار نو و جدید در عرصه هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط mchteh نمایش پست ها
    باسلام
    بسایر عالی
    من نمیتونم سرمایه گذاری کنم اما میتونم تو مدت یکماه تو هرکلمه ای ک اراده کنید باهزینه مناسب و بصربه توگوگل بیارمتون اول
    توجه:بدون بک لینک
    سلام خیلی ممنونم از شما لطفا فامیل شریفتون + شماره تماس + یک ایمیل برای بنده خصوصی ارسال کنید.

چون این برنامه و سایت جزو مواردی هست که افراد مختلفی نیاز دارد.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

چشم ارسال میکنم

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeght نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز

با تشکر
    از نظر میزبانی در ایران میشه با قرارداد رسمی کمکتون کرد.(سرمایه بخش سرور و ... مربوط به میزبانی)
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    405
    تشکر شده در
    295 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    از نظر میزبانی در ایران میشه با قرارداد رسمی کمکتون کرد.(سرمایه بخش سرور و ... مربوط به میزبانی)
    متشکرم از شما حتما مشکلی نیست در این مورد.

امیدوارم افرادی در زمینه سرمایه گزاری مالی بتوانند کمک کنند چون از لحاظ بازدهی مشکلی نخواهد بود.

- - - Updated - - -

ظاهرا از دوستان علاقه و تمایلی برای سرمایه گزاری مالی یک برند و سود دهی ندارند.

بسیار خب ظاهرا این ایده و کار تا چند روز اینده راه اندازی خواهد شد...
    ویرایش توسط sadeght : May 4th, 2015 در ساعت 19:30

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)