صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: دامنه ارزان بین المللی

عضو جدید /mehdi/ آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    19 پست

پیش فرض دامنه ارزان بین المللی

سلام خسته نباشید
    من میخواستم چندید دامنه بین الملی ثبت کنم ولی قیمت پایین میخوام چون تعداد دامینها زیاد هستن و برای دیگران هم ثبت مبکنم
    برای همین شرکت معتبر میخوام که سایتش هیچ وقت بسته نشه
    امکانات ساده مثل تغییر دی ن اس و... رو توی خود سایتش داشته باشه که احتیاج نباشه همیشه به کنترل پنل اصلی دامنها برم

و قیمتها پایین باشن / یکی دوتا از دوستان قیمت پایین میدن ولی اصلا کارشون خوب نیست
    قیمت پایین میتونید ثبت کنید ادرس سایتت بزارید بیام تعرفها رو نگاه کنم / چند جا میشناسم با قیمت 32 هزارتومن برام ثبت میکنن ولی قیمتها بالاست
    ممنون میشم کسایی که قیمتهاشون واقعا پایین هست لینک سایتشون رو بزارن

به کزو ماند سایت زرنگار

2. # ADS

عضو انجمن penfulmega آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    275
    تشکر تشکر شده 
    162
    تشکر شده در
    122 پست

پیش فرض پاسخ : دامنه ارزان بین المللی

با سلام
    از ریسلو براتون ثبت می کنیم
    http://betina.ir/clients/domainchecker.php
    com 24000 T
    کنترل پنل کامل بهتون داده میشه جدا از پنل مدیریت در ناحیه کاربری ما
    نماد هم داریم
    برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید
    از تیکت یا یاهو
    ویرایش توسط penfulmega : April 19th, 2015 در ساعت 17:18
    گروه بتینا | سرور اختصاصی و مجازی | هاست و نمایندگی هاست | دامنه | گواهینامه SSL | پنل اس ام اس
    بتینا هاست

عضو انجمن k-h آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    183
    تشکر تشکر شده 
    914
    تشکر شده در
    735 پست

درود
    با کنترل پنل ریسلو در خدمتتون هستیم
    امکان تغییر دی ان اس در سایت و هم در پنل هست
    http://www.kakohost.com/domain
    دامنه .com ==>> 28900
    کاکوهاست -کیفیت هدف ماست 07132319174/با 11 سال سابقه در زمینه هاستینگ
    فروش سرور مجازی از کشورهای هلند،انگلستان،لهستان،سوئد ،امارات ،ایران

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    306
    تشکر تشکر شده 
    307
    تشکر شده در
    255 پست

امکانت تغییر دی ان اس و ثبت آنی در خدمتتون هستیم
    http://zarin-server.ir/cart.php

عضو انجمن k-h آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    183
    تشکر تشکر شده 
    914
    تشکر شده در
    735 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ezHost.ir نمایش پست ها
    دوست عزیز، قیمت بین المللی دامنه .com حدوداً 10 دلار هست. با تبدیل ریال به دلار و پرداخت از طریق پی پال و سیستم های مشابه حدودا هر دلار بین 3500 تا 3700 برای ما آب میخوره.

اون دوستانی که دامنه دات کام زیر 35 ثبت می کنند یا در راه رضای خدا کار می کنند که در این صورت پیشنهادم اینه که حتما خرید رو انجام بدید و یا اگر یه صبحی از خواب بلند شدید و دید جا تره و بچه نیست و خلاصه دامنه شما هم دود شده رفته هوا از چشم ما نبینید. چه بسا دامنه های رنک دار خیلی خوبی بودن که اینجوری از چنگ صاحبای اصلیشون در اومده و اینجور موارد رو زیاد شاهدش بودیم.

انشاا... دوستان وب هاستینگ تاک ما در زمره گروه اول هستند و در راه رضای خدا کار می کنند. البته مورد دوم هم که گفتم در اکثر موارد زیر سر شرکت ثبت کننده خارجی هست.

پیروز و سربلند باشید...
    درود
    دوست خوبم شما یکم تازه کار هستید بهتره قبل نظر دادن برای مسائل دامین
    یه تحقیقی هم بکنید درمورد ثبت دامنه ها و شرکت های رجیستر کنند
    یک سر به ریسلو بزنید خیلی چیز ها دستگیرتون میشه
    ممنون میشم قبل اظهار نظر اول سرچ کنید
    ریسلو وقتی در اسلب
    Special
    قرار بگیرید
    10 دلار پاتون آب نمیخوره دامنه
    لطقا اول تحقیق کنید بعد سوالی بود از دوستان بپرسید و بعد تهمت بزنید به کسی
    https://www.resello.com/what-you-sell/domains

7. تعداد تشکر ها ازk-h به دلیل پست مفید

عضو انجمن farmanrava آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,121
    تشکر تشکر شده 
    1,292
    تشکر شده در
    781 پست

با سلام. ممنون از شفاف سازیتون ولی جهت اطلاع بنده شخصا تازه کار نیستم پس لطفا اول طرفتون رو خوب بشناسید بعد بگید تازه کار!

در طول سابقه کاریم هم با شرکت های ثبت کننده زیادی سر و کار داشتم که خیلی از ایرانیها آرزوی همکاری با این شرکت ها رو دارند. از ریسلو که همه ثبت میکنند...!! با آفر ها و اینجور رده بندی های قیمتی هم به خوبی آشناییت دارم. ولی چیزی که عرف هست و مصرف کننده نهایی پرداخت میکنه برای دامنه دات کام در همه جای دنیا بین 10 تا 12 دلار هست. این آفر هایی هم که داده میشه مخصوص نمایندگان هست که سودشون افزایش پیدا کنه و رقبت پیدا کنند به فروش بیشتر. نه اینکه هر چقدر آفر بهشون خورد قیمت رو برای مصرف کننده هم بیارن پایین. اگر اینجوری بود که خود ریسلو معلول ذهنی نیست که بیاد با godady رقابت سر قیمت بزاره. راحت قیمتاشو میتونست بیاره پایین و به مصرف کننده نهایی 8.22 دلار بفروشه.

ضمن اینکه بنده هیچگونه تهمتی به همکارانم از جمله شما نزدم و متذکر شدم که اگر یه همچین اتفاقی هم بیافته زیر سر شرکت ثبت کننده خارجی هست.

حالا فرض کنیم شما اسلب آخر ریسلو رو هم داشته باشی (که بعید میدونم!). یعنی دات کام رو با قیمت 28770 ثبت کنی (با دلار 3500 تومانی). بعد شما همین رو میفروشی 28900 یعنی 130 تومان سود. این به نظر شما در راه رضای خدا نیست؟!!!!!
    درود

از نظر ما و دوستان شما تازه کار هستید ! دوستانی که سابقه کاری بالایی دارند حداقل در انجمن تخصصی هاستینگ که مربوط به همین صنف میباشد عضو هستند ، حداقل شما در این انجمن تازه کار هستید .

مورد دوم ، بنده خیلی صریح صحبت میکنم چون شما صراحتا به همه دوستانی که دامنه با قیمت پایین و مناسب ثبت میکنند توهین کردید ، این مسئله نه به شما و نه هیچ کس دیگه ربط نداره که در راه رضای خدا کار میکنند و یا خیر ! شما لطفا کلاه خودتون رو محکم بگیرید باد نبره ... چه کار به روش کاری دیگران دارید ؟ ایشون 130 سود میگیرن و در راه رضای خدا کار میکنند ، اصلا میل دارند که دامنه رو بدون سود بدند . این مسئله به کسی ربطی داره ؟
    هر شرکتی سیاست کاری خودش رو داره ! بنده فردی رو میشناسم که به خاطر معروف شدن سایت و شرکتش حتی دامنه رو هم با ضرر ثبت میکنه یعنی زیر قیمت که برای خودش در میاد . این مسئله نه به من و نه هیچ کس دیگه ای ربط نداره

شما هیچ حقی ندارید که به این دلیل به کسی تهمت بزنید که صبح بلند میشی و میبینی جا تره و بچه نیست ! ( تهمت د..ز..دی.. خیلی واضح ) شما با این حرف تمام دوستانی که دارند با قیمت پایین دامنه ثبت میکنند رو محکوم میکنید که به هیچ وجه همچین اجازه ای ندارید !

نصیحت دوستانه ، سعی کنید وارد یک محیط تخصصی که میشید اول برای خودتون دوست و همکار خوب که هواتون رو داشته باشه پیدا کنید . نه اینکه برای خودتون دشمن بسازید و کدورت ایجاد کنید . اینجا همه همکار هستیم و مثل یک دوست با هم برخورد میکنید ... تجربه نشون داده آن دسته از دوستانی که دنبال دشمن تراشی و ایجاد بحث و دعوا در انجمن بودند کار به جایی نبرند و در آخر رسوا شده اند .

و اینکه یاد بگیرید توی کار هیچکدوم از همکار ها دخالت نکنید ، هر کسی سیاست کاری خودش رو داره و سیاست کاری هر شرکتی به خود اون شرکت مربوط هستش .

بدرود
    ویرایش توسط farmanrava : April 20th, 2015 در ساعت 15:55
    مجموعه هاستینگ (آی آر سرور) || از سال 1389 تاکنون
    دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت ، معدن و تجارت (نماد اعتماد از سال 1392)
    Tel : 013-42580909 || Telegram : @IrServerCo

9. تعداد تشکر ها ازfarmanrava به دلیل پست مفید

عضو انجمن مینا-صیفی آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    958
    تشکر تشکر شده 
    1,029
    تشکر شده در
    733 پست

با سلام. ممنون از شفاف سازیتون ولی جهت اطلاع بنده شخصا تازه کار نیستم پس لطفا اول طرفتون رو خوب بشناسید بعد بگید تازه کار!

در طول سابقه کاریم هم با شرکت های ثبت کننده زیادی سر و کار داشتم که خیلی از ایرانیها آرزوی همکاری با این شرکت ها رو دارند. از ریسلو که همه ثبت میکنند...!! با آفر ها و اینجور رده بندی های قیمتی هم به خوبی آشناییت دارم. ولی چیزی که عرف هست و مصرف کننده نهایی پرداخت میکنه برای دامنه دات کام در همه جای دنیا بین 10 تا 12 دلار هست. این آفر هایی هم که داده میشه مخصوص نمایندگان هست که سودشون افزایش پیدا کنه و رقبت پیدا کنند به فروش بیشتر. نه اینکه هر چقدر آفر بهشون خورد قیمت رو برای مصرف کننده هم بیارن پایین. اگر اینجوری بود که خود ریسلو معلول ذهنی نیست که بیاد با godady رقابت سر قیمت بزاره. راحت قیمتاشو میتونست بیاره پایین و به مصرف کننده نهایی 8.22 دلار بفروشه.

ضمن اینکه بنده هیچگونه تهمتی به همکارانم از جمله شما نزدم و متذکر شدم که اگر یه همچین اتفاقی هم بیافته زیر سر شرکت ثبت کننده خارجی هست.

حالا فرض کنیم شما اسلب آخر ریسلو رو هم داشته باشی (که بعید میدونم!). یعنی دات کام رو با قیمت 28770 ثبت کنی (با دلار 3500 تومانی). بعد شما همین رو میفروشی 28900 یعنی 130 تومان سود. این به نظر شما در راه رضای خدا نیست؟!!!!!
    شما بهتره وقت برای امنیت سرور هاست خودتان بزارید
    لینک اثبان از سرور هاست شما که 1صفحه کاربرانتان هک شدند
    http://zone-h.org/archive/ip=216.245.198.156
    ویرایش توسط مینا-صیفی : April 20th, 2015 در ساعت 15:43

11. تعداد تشکر ها از مینا-صیفی به دلیل پست مفید

عضو انجمن k-h آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    183
    تشکر تشکر شده 
    914
    تشکر شده در
    735 پست

درود
    کسی که هنوز قوانین انجمن نمیدونه و میاد آفر میده به نظر ما تاره کار هست
    چون اگر قوانین بخونید مشخصه که باید 100 تا پست داشته باشید تا بتونید آفر بدین.
    من حرفمون بر این نیست که آرزو همکاری با شما دارند یا نه این به ما مربوط نمیشه
    در مورد تهمت هم شما میفرمائید که :
    اگر یه صبحی از خواب بلند شدید و دید جا تره و بچه نیست و خلاصه دامنه شما هم دود شده رفته هوا از چشم ما نبینید
    ما دو روزه نیومدیم تو کار هاستینگ که این صحبت ها میفرمائید
    چند ساله داریم کار میکنیم و مشتری های بسیار زیادی به ما اعتماد کردند و دامنه خریداری کردند و به همین خاطر هست که دامنه با این قیمت ثبت میکنیم چون تخفیف بیشتری گرفته ایم.
    در مورد قیمت هم اصلا سیاست کاری هر کسی به خودش ربط داشته باشه شاید اصلا کسی بخواد ضرر بده روی ثبت دامنه به هیچ کسی مربوط نیست هر کسی یک سیاستی داره که مربوط به همون شخص هست.
    در مورد اینکه در چه اسلبی هم هستیم عکس ارسال میکنم دوست داشتید ببینید

لطفا تو هوا صحبت نکنید
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

13. تعداد تشکر ها ازk-h به دلیل پست مفید

عضو انجمن farmanrava آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,121
    تشکر تشکر شده 
    1,292
    تشکر شده در
    781 پست

با سلام خدمت شما.
    منطق خیلی خوبی بود واقعا. من که قانع شدم پس آقای کاکو هاست هم 1 سال سابقه کار دارند و 4 سال سابقه کار در امضا ایشون هیچ اعتباری نداره!

شما هم خیلی پیاز داغشو زیاد کردی. من هیگونه توهینی به کسانی که درست کار میکنند نکردم و کسی هم که درست کار میکنه نباید به خودش بگیره. اگر همچین برداشتی از صحبت های من کردید من عذر خواهی میکنم. کسی هم که در راه رضای خدا کار میکنه خدا خیرش بده.

تمام کسانی هم که در این انجمن هستند برادر و دوستان ما هستند مگر اینکه خلافش ثابت بشه. ادامه ی این بحث هم دیگه جایز نیست!

با آرزوی موفقیت...
    شما اصلا کلا متوجه نشدید بنده چی عرض کردم .

شما صراحتا لطف فرمودید به همه توهین کردید حالا ما پیاز داغشو زیاد کردیم ؟ کجای صحبت شما به این اشاره میکنه که با کسانی که درست کار میکنند کاری نداریم ؟ شما میفرمایید زیر 35 هر کی ثبت کنه د..ز..ده ! دوست عزیز شما با بچه طرف نیستید که هر طور که دلتون میخواید تیکه میندازید و بعد میفرمایید با دوستان که درست کار میکنند نیستم ! اینجا همه شعور و فهم کافی درک مطالب رو دارند .
    منظور شما دوستی خاله خرسه هستش دیگه درسته ؟ دوستان به این راحتی مورد خطاب تهمت قرار نمیگیرند !

بله این بحث کاملا بی فایده است . بنده هم اگه در این بحث شرکت کردم فقط به این خاطر بوده که به راحتی به هر کسی تهمت نزنید و از اعتبار دیگران برای خودتون اعتبار نسازید .

بدرود
    ویرایش توسط farmanrava : April 20th, 2015 در ساعت 17:04
    مجموعه هاستینگ (آی آر سرور) || از سال 1389 تاکنون
    دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت ، معدن و تجارت (نماد اعتماد از سال 1392)
    Tel : 013-42580909 || Telegram : @IrServerCo

15. تعداد تشکر ها ازfarmanrava به دلیل پست مفید

عضو انجمن seecurity آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    151
    تشکر تشکر شده 
    191
    تشکر شده در
    133 پست

سلام

میزبان هاستینگ را تجربه کنید

http://mizbanhosting.com
    فن آوران ﺳﻣﺎوات ﭘردازش ﭘوﯾﺎ (فراویر) - ثبت 367735
    دفتر : ۰۲۱۲۸۴۲۵۱۷۷ -تماس فوری + واتس آپ : 09124356285

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)