نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: پیشنهاد سخت افزار برای کولو در ایران

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    23 پست

پیش فرض پیشنهاد سخت افزار برای کولو در ایران

سلام
    میخوام در ایران کولوکیشن کنم احتمالا آسیا تک(البته اگر منصرفم نکنید) و میخوام سرور بخرم برای مجازی سازی
    حداقلی های من موارد زیر هستند
    hard: sas or ssd
    ram: = or more than 32gig
    cpu: = or more than 16 core xeon
    حالا در مورد سی پی یو نیاز به مشاوره بیشتر دارم در مورد نوع و تعداد هسته
    در کل نیاز دارم حداقل دو ترا فضا داشته باشم + یک هارد باید در کنارش باشه برای رید هارد اصلی (زیر 1.5 ترا توجیح اقتصادی نداره)
    حالا میتونم فضای رووت و هووم رو جدا جدا ببندم باز مشکلی نیست یعنی 4 هارد 2تا برای دیتا بیس و 2 تا برای دایرکتوری که هر زوج رید میشن
    بهترین پیشنهاد لطفا + بفرمائید کجا بخرم بصرفه هست؟
    و احیانا اگر افردی هستند در همین انجمن که براشون قابل تهیه هست همچین مواردی با قیمت خوب مشکلی نیست شیراز هستم
    پ.ن:
    هم شارلوت و هم آلمان الان سرور دارم و قصد ندارم پولم رو ببرم جائی سرمایه گذاری کنم که حتی رفتن به اونجا دردسره دی: ولی بطور کلی ایران کولو میصرفه خارج زیاد نمیصرفه اکثر سرورهای مناسب با قیمت های خوب هست تا خودتو اسیر گیرو واگیر سوختن هارد و رم و.. اینا بکنی واقعا این مشکلات اونجا هست بودن دوستانی که دل 1100 خردن سال 2011 و بعد مجبور شدن کلا باز سرور بخرند بخاطر مشکلاتی کوچک سایته نمیشه بخوابه بری از فلان جا خرید کنی براش باز بره یا باید آماده داشته باشی یا ... هزاران راه هست ولی ترجیحا اوردر سرور دیگه بدیم سریع ترین و بهترین راه اینا رو عرض کردم اگر اشتباه فکر میکنم بدونم اشتباه فکر میکنم و اطلاعات ناقص هستند و...

2. # ADS

عضو انجمن princeserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    281 پست

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد سخت افزار برای کولو در ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط mah-man نمایش پست ها
    سلام
    میخوام در ایران کولوکیشن کنم احتمالا آسیا تک(البته اگر منصرفم نکنید) و میخوام سرور بخرم برای مجازی سازی
    در کل نیاز دارم حداقل دو ترا فضا داشته باشم + یک هارد باید در کنارش باشه برای رید هارد اصلی (زیر 1.5 ترا توجیح اقتصادی نداره)
    حالا میتونم فضای رووت و هووم رو جدا جدا ببندم باز مشکلی نیست یعنی 4 هارد 2تا برای دیتا بیس و 2 تا برای دایرکتوری که هر زوج رید میشن
    و احیانا اگر افردی هستند در همین انجمن که براشون قابل تهیه هست همچین مواردی با قیمت خوب مشکلی نیست شیراز هستم
    پ.ن:
    هم شارلوت و هم آلمان الان سرور دارم و قصد ندارم پولم رو ببرم جائی سرمایه گذاری کنم که حتی رفتن به اونجا دردسره دی: ولی بطور کلی ایران کولو میصرفه خارج زیاد نمیصرفه اکثر سرورهای مناسب با قیمت های خوب هست تا خودتو اسیر گیرو واگیر سوختن هارد و رم و.. اینا بکنی واقعا این مشکلات اونجا هست بودن دوستانی که دل 1100 خردن سال 2011 و بعد مجبور شدن کلا باز سرور بخرند بخاطر مشکلاتی کوچک سایته نمیشه بخوابه بری از فلان جا خرید کنی براش باز بره یا باید آماده داشته باشی یا ... هزاران راه هست ولی ترجیحا اوردر سرور دیگه بدیم سریع ترین و بهترین راه اینا رو عرض کردم اگر اشتباه فکر میکنم بدونم اشتباه فکر میکنم و اطلاعات ناقص هستند و...
    سلام خدمت شما سرور استوک اصلا توصیعه نمی شود
    هزینه اگر برای شما مهم نیستش کار شما برای ایران یک سرور e31230 v3 یا e31240 v3 کار شما جواب میده
    چقدر مایل به سرمایه گذاری هستید
    (KVMVirtualizor (https://t.me/KVMVirtualizor@
    09332099911-نجیمی

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mah-man نمایش پست ها
    سلام
    پ.ن:
    با سلام و احترام

سروری که دنبال آن هستید حدود 12 الی 16 میلیون هزینه آن هست که با توجه به نوع کارت رید مدنظر و سایر قطعات و نوع هارد ها همه قابل تغییر هست و طبیعا هرچه سراغ قطعه معمولی تر برید قیمت کمتر هم خواهد شد.

اگر هزینه کلوکیشن ماهانه خوبی میتوانید بپردازید مراکز مختلف یا حتی ... بهتری نسبت به جز آسیاتک خواهید داشت پیشنهاد میکنم شما که شیراز هستید از طریق واسط ها در تهران کلوکیشن در یکی از مراکز یا حتی در کیج های خودشان انجام دهید چون هم تازه کار هستید هم کار با این مراکز دردسرهای خاص خودش را دارد و کاملا با کار با مراکز خارج کشور فرق دارد و نیاز به دانش نسبتا خوب به سمت بالا دارد پس بهترین راه عدم خرید مستقیم از خود مرکز برای شما هست یا اینکه اگر نوع سایت ها سازمانی و متعلق به داخل شهر شیراز هست کلا سمت تهران نیایید و داخل همان شیراز کلوکیشن انجام دهید.

دقیقا بسته به نوع میزبانی و هدف و نوع سرمایه تمام این موارد فرق میکنند.

در صورتی که مشاوره بیشتری هم خواستید میتوانید با بخش مشاوره ما تلفنی یا ... تماس بگیرید : http://www.roobinaserver.ir/contact.php

باتشکر
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    23 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط princeserver نمایش پست ها
    سلام خدمت شما سرور استوک اصلا توصیعه نمی شود
    هزینه اگر برای شما مهم نیستش کار شما برای ایران یک سرور e31230 v3 یا e31240 v3 کار شما جواب میده
    چقدر مایل به سرمایه گذاری هستید
    سلام
    میشه بصورت باز تر قیمت ارائه بدین و یا راهنمائی فرمائید مثلا پردازند فلان تو ایران هست + فلان گیگ رم و مادر بورد فلان .... که این سرور و مورد پیشنهادی مچینگ خوبی داره و چند یونیته؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    با سلام و احترام

سروری که دنبال آن هستید حدود 12 الی 16 میلیون هزینه آن هست که با توجه به نوع کارت رید مدنظر و سایر قطعات و نوع هارد ها همه قابل تغییر هست و طبیعا هرچه سراغ قطعه معمولی تر برید قیمت کمتر هم خواهد شد.

اگر هزینه کلوکیشن ماهانه خوبی میتوانید بپردازید مراکز مختلف یا حتی ... بهتری نسبت به جز آسیاتک خواهید داشت پیشنهاد میکنم شما که شیراز هستید از طریق واسط ها در تهران کلوکیشن در یکی از مراکز یا حتی در کیج های خودشان انجام دهید چون هم تازه کار هستید هم کار با این مراکز دردسرهای خاص خودش را دارد و کاملا با کار با مراکز خارج کشور فرق دارد و نیاز به دانش نسبتا خوب به سمت بالا دارد پس بهترین راه عدم خرید مستقیم از خود مرکز برای شما هست یا اینکه اگر نوع سایت ها سازمانی و متعلق به داخل شهر شیراز هست کلا سمت تهران نیایید و داخل همان شیراز کلوکیشن انجام دهید.

دقیقا بسته به نوع میزبانی و هدف و نوع سرمایه تمام این موارد فرق میکنند.

در صورتی که مشاوره بیشتری هم خواستید میتوانید با بخش مشاوره ما تلفنی یا ... تماس بگیرید : http://www.roobinaserver.ir/contact.php

باتشکر
    طبیعتا هر فردی که قصد کار تجاری داره هزینه براش مهمه اما اگر منظور شما توان مالی سرمایه گذاریه طبیعتا دستم بازه اگر بدونم با چند تومن بالا پائین اختلافات فاهش خواهم دید
    در مورد دیتا سنتر نیز ترجیح میدم حتی چند ماه راه اندازی سرور به عقب بیوفته اما تیم خودم راش بندازه چون اول آخر اینکار رو باید کرد و در کل هدف کو لوکیشن نیز همینه تو ایران واقعتا تفاوت فاهش بین سخت افزار خودت و چیزی که بهت میدن هست + بحث امنیت نیز مقوله دیگریست یکی از ایراد های جاری بر سیستم های ابری همین شخص سوم هست حالا ما بیایم در حالت غیره ابری باز شخص سومی رو به کار بریم فکر نکنم شایسته باشه اما با کمال احترام برای تمامی شرکت های هاستینگ ایرانی شاید نیو یوزر باشم اما بالای 10 ساله تو نت فعالیت دارم و همیشه تیمی متشکل از 2 نفر به بالا در کنارم بودن اما امنیت دیتا در ایران خیلی ضعیفه و براحتی میبینیم اطلاعات فلان سایت که اسم در میکنه در سایتهای دیگر داره اشتراک گذاری میشه به نام حک سرور اما اینطور نیست بشخصه دیدم مدیران هاستینگ برای لاپوشانی این هک یا حک رو مطرح میکنن و خودشون استفاده میکنن باور کنید من زنگ زدم به شرکت هاستینگی معتبر که همه قسم شاید روش بخورید به بزرگی به فلان نیروش گفتم 5 تومن میدم دیتای ایکس رو بده قطع کرده تل رو اما بعد از 3 روز اس ام اس میاد 7 تومن میدی اوکیه ولی خداوکیلی به کسی نگی ؟!!! باز هر چقدر شما شریف باشی اما کارمندتون شاید نباشه به دلایل خیلی زیاد فقر و... نمیشه گفت
    البته بحثش اینجا بود و نبود
    الان هدف کمک به مشاوره دارم برای انتخاب بهترین سیستم نه بالاترین سیستم بهینه ترین سستم(با حداقل هزینه حداکثر کیفیت رو کسب کرد) بقولی گرونترین رو ببنیدم خودش اوکیه اما چرا من بیام 128 گیگ رم بگیرم میتونستم 64 گیگ بگیرم و هارد اس ای اس رو بکنم اس اس دی این یک مثال بود که بزرگانی مثل شماها کمک میکنن این اتفاقات نیوفته هم برای من هم شما و اشتراک نت فارسی
    با تشکر و سپاس از همه دوستان و هموطنان خوبم

- - - Updated - - -

upppppppppppp
    ویرایش توسط mah-man : April 13th, 2015 در ساعت 11:56 دلیل: ویرایش نگارشی املائی

6. تعداد تشکر ها از mah-man به دلیل پست مفید

عضو انجمن amirfateh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    286
    تشکر تشکر شده 
    1,665
    تشکر شده در
    1,296 پست

باسلام،
    می تونید سرو با کیفیت برند hp , سوپر مایکرو تهیه کنید آسیاتک بد نیست اما اگر سرویس میزانی وب سایت می خواهید ارائه کنید گزینه ای بهتری هم دارید.
    برای مشورت وکسب اطلاعات بیشتر شماه تماس تون رو اعلام کنید
    یا با 66555391 تماس بگیرید.
    ویرایش توسط amirfateh : April 14th, 2015 در ساعت 11:09
    وب ایده، میزبانی حرفه ای وب
    سرور اختصاصی،سرور مجازی ابری،هاست وردپرس
    Tel:02166555391،Cellphone:09192001157

عضو دائم mohsen1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,225
    تشکر تشکر شده 
    2,398
    تشکر شده در
    1,163 پست

بستگی به بودجه شما داره. اگه اقتصادی بخواهید عمل کنید سرورهای سوپر میکرو خوش قیمت هستند ولی اگه بحث کیفیت باشه طبیعتا اچ پی یه سر و گردن بالاتر از بقیه هست.

برای تهیه سرور میتونیم بهتون مشاوره بدیم.
    برای نمونه سخت افزار هم لینک امضام هست.
    فروش دامنه های رند و با ارزش - بسیار ارزان
    برای خرید کلیک کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)