صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 34 , از مجموع 34

موضوع: هزینه هنگفت سئو !

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

پیش فرض پاسخ : هزینه هنگفت سئو !

نقل قول نوشته اصلی توسط InterServer.ir نمایش پست ها

1- دنبال کسی باشید که به جز سئو در کار طراحی هم استاد

2- HTML رو یاد بگیرید تا هم فریب افراد مثلا سئو کار رو نخورید هم اینکه خودتون در آینده سئو سایتتون رو ارتقا بدید یا اینکه معایب رو برطرف کنید.
    تمامی حرفای این دوستمون درسته بجز دومورد :بااجازت دوست عزیز:
    ۱-طراحی ربطی به سئوندارد ودارد:طراحی وقتی به سئوربط داره ک یک سایت درحال ساخته شدن باشه یعنی طراح خط به خط کدها رو سئوشده بزنه*طراحی ربطی ب سئونداره:وقتی الان شماسایتتون میدید ب من م سئو کنم کارمن ربطی به طراحی نداره.چون من نمیام کل طراحی سایتتون رو ببرم زیر اصلاح.بلک فقط جاهایی ک ایراد داره ومانع پیشرفت سایت هست رو تصحیح میکنم
    درنتیجه جمله دوستمون باید ازاین جمله دنبال کسی باشید که جز سئو درطراحی هم استاد باشه باید بگید دنبال کسی باشید که جز سئو تا حدودی به مبانی اچ تی ام ال.پی اچ پی و....مسلط باشه چون گاهی نیاز استفاده بشه
    درمرد بحث دوم۲-عزیزم اینک کسی مبانی سئورویادبگیره وسایتشو درست کنه درسته همه شمابهتره ک سئو رو خودتون یاد بگیرید وبزودی شخص بنده بعنوان یک سئوکارموفق دریک سایتی میخوام خیلی از رازهای مخفی سئو ک توایران اکثرا بلد نیسن یا ازش استفاده ابزاری میکنند یادتون بدم تاخودتون سریع سایتاتون پیشرفت بدید اما باید بگم اگ قرار باشه جایی دست ب کدها بزنید اچ تی ام ال به تنهایی کافی نیست و مواردی مثل پی اچ پی و....هم لازمه
    ساده ترین روش برای بالا اومدن:
    سرعت لود مناسب سایت
    قرارگرفتن صحیح متاتگ ها
    تولید محتوای سئو شده(یعنی مطلبی ک ازعنوان.محتوا.و برچسب های مناسب استفاده کرده باشه)
    ایناساده ترین کارا برای اول بودنه و بعدش‌.‌........

2. # ADS

عضو انجمن InterServer.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    375
    تشکر تشکر شده 
    788
    تشکر شده در
    498 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mchteh نمایش پست ها
    تمامی حرفای این دوستمون درسته بجز دومورد :بااجازت دوست عزیز:
    ۱-طراحی ربطی به سئوندارد ودارد:طراحی وقتی به سئوربط داره ک یک سایت درحال ساخته شدن باشه یعنی طراح خط به خط کدها رو سئوشده بزنه*طراحی ربطی ب سئونداره:وقتی الان شماسایتتون میدید ب من م سئو کنم کارمن ربطی به طراحی نداره.چون من نمیام کل طراحی سایتتون رو ببرم زیر اصلاح.بلک فقط جاهایی ک ایراد داره ومانع پیشرفت سایت هست رو تصحیح میکنم
    درنتیجه جمله دوستمون باید ازاین جمله دنبال کسی باشید که جز سئو درطراحی هم استاد باشه باید بگید دنبال کسی باشید که جز سئو تا حدودی به مبانی اچ تی ام ال.پی اچ پی و....مسلط باشه چون گاهی نیاز استفاده بشه
    درمرد بحث دوم۲-عزیزم اینک کسی مبانی سئورویادبگیره وسایتشو درست کنه درسته همه شمابهتره ک سئو رو خودتون یاد بگیرید وبزودی شخص بنده بعنوان یک سئوکارموفق دریک سایتی میخوام خیلی از رازهای مخفی سئو ک توایران اکثرا بلد نیسن یا ازش استفاده ابزاری میکنند یادتون بدم تاخودتون سریع سایتاتون پیشرفت بدید اما باید بگم اگ قرار باشه جایی دست ب کدها بزنید اچ تی ام ال به تنهایی کافی نیست و مواردی مثل پی اچ پی و....هم لازمه
    ساده ترین روش برای بالا اومدن:
    سرعت لود مناسب سایت
    قرارگرفتن صحیح متاتگ ها
    تولید محتوای سئو شده(یعنی مطلبی ک ازعنوان.محتوا.و برچسب های مناسب استفاده کرده باشه)
    ایناساده ترین کارا برای اول بودنه و بعدش‌.‌........
    خواهش می کنم دوست عزیز .

ولی در مورد ایرادی که گرفتید خب در همین دو صورت هم کسی که طراحی بلد نباشه امکانش کم هست بتونه php کار کنه همون php خروجیش html هست. افراد زیادی تو همین انجمن دیدم ادعا سئو کاری کردند و مبالغ هنگفتم گرفتند ولی دست به قالب نزدند چرا چون طراحی بلد نیستند و حتی قادر به تغییرات کوچک هم نیستن چیزی که لازمه یک سئو خوب هست رفع معایت طراحی هست یک طراح می تونه سئو کار نباشه و فقط فایل psd تبدیل کنه و بگه طراحیم اینه ولی یک سئو کار باید طراحی بلد باشه تا بتونه معایب طراحی رو که باعث مشکلاتی در سئو سایت شدند حل کنه مسلما گوگل به سایتی که از لحاظ طراحی مشکل داره و استاندارد نیست رتبه کمتری نسبت به سایتی که کاملا تگ های html آن استاندارد هست میده پس این جزئی از سئو هست که سئو کار حتما باید طراح خوبی باشه نه تنها به این دلیل بلکه گاهی سئو کردن قالب باعث بهم ریختگی قالب خواهد شد و تعمییر این مورد به دست طراحی که سئو نمی دونه به عقل درست نیست ممکنه سئو قالب روبرای درست کردن مشکلاتی که تو سئو شدن در قالب پیش امده از بین ببره پس این مورد باید توسط خود سئو کار انجام بشه تا مشکلی هم پیش نیاد !

در همین انجمن چندین بار در بعضی از پست ها دیدم که آقایانی که مثلا سئو کار هستند عنوان کردند سئو هیچ ربطی به طراحی نداره و نیاز نیست سئو کار طراحی بلد باشه! به نظر خود من زمانی میشه گفت سئو قالب کاملا انجام شده که تمامی مشکلات سرعت لود ، تگ ها و ... حل شده باشند حالا اینکه اینکار نسبت به هزینه ای که برای سئو دریافت میشه می تونه درصد پایینی رو شامل بشه یا می تونه بازنویسی کل قالب رو در پی داشته باشه ( حتی اگر با بازنویسی کل قالب 20 کیلوبایت هم قالب کم حجم تر بشه یا 0.5 ثانیه سریعتر بشه باز این کار جزو سئو محسوب میشه ) ! مسلما کسانی که چندین میلیون هزینه سئو می گیرند باید درصد بسیار بیشتری از این مشکلات رو حل کنند تا افرادی که با 50-60 هزار تومان سئو می کنند!

Reliable , High-Performance Hosting
    Website: EnterServer.ir // telegram: @Developerrr // Email: Parscloudsp [ @ ] gmail.com

عضو انجمن TN Projects آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,134
    تشکر تشکر شده 
    625
    تشکر شده در
    353 پست

دوستان یه لحظه توجه کنید موضوع تاپیک این بنده خدا چی بود به کجا رسید
    البته جسارت بنده رو امیدوارم اشتباه متوجه نشید.
    پیروزباشید.
    انسان های مثبت و موفق همیشه درباره راه حل ها فکر و صحبت میکنند و انسان های ناموفق درمورد مشکلات.
    شما جزو کدام گروه هستید؟

5. تعداد تشکر ها از TN Projects به دلیل پست مفید

عضو انجمن InterServer.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    375
    تشکر تشکر شده 
    788
    تشکر شده در
    498 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط TN Projects نمایش پست ها
    دوستان یه لحظه توجه کنید موضوع تاپیک این بنده خدا چی بود به کجا رسید
    البته جسارت بنده رو امیدوارم اشتباه متوجه نشید.
    پیروزباشید.
    خواهش می کنم دوست عزیز
    ولی بحث دقیقا در مورد موضوع تایپیک بوده چون باید مواردی روشن میشد تا استاتر هم بتونه نسبت به همین موارد ببینه واقعا قالبش سئو شده ( یا خواهد شد ) یا نه! فردا نمی تونه به سئو کارش بگه فلان سایت فلان کس که حتی اسمش رو هم نمی دونم گفت سایتم سئو نیست پولم رو پس بده( مسلما این جواب سئو کار خوهد بود که فلان کس برای اینکه مشتری برای خودش جذب کنه این حرف ها رو زده!) ولی استاتر با نتیجه گیری از این بحث ها می تونه بگه در فلان جاها دست به سایت نزدید پس سئویی نشده پولی که بابت سئو گرفتید پس بدید!
    ویرایش توسط InterServer.ir : April 25th, 2015 در ساعت 23:44

Reliable , High-Performance Hosting
    Website: EnterServer.ir // telegram: @Developerrr // Email: Parscloudsp [ @ ] gmail.com

7. تعداد تشکر ها از InterServer.ir به دلیل پست مفید

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)