صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 50

موضوع: نسخه MyBB 1.6 و کامل ترین و دقیق ترین فارسی ساز MyBB 1.6

عضو انجمن Masoud.B آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    875
    تشکر شده در
    497 پست

پیش فرض پاسخ : نسخه MyBB 1.6 و کامل ترین و دقیق ترین فارسی ساز MyBB 1.6

الان یه ماه این تاپیک داره بالا پایین میشه و کشش میدید ! اینجور که پیداست فقط مربوط به اینجا هم نمیشه
    اصلا" شخصیتتون به مدیرا نمیخوره ، بچه که بودیم بچه ها میومدن میگفتن بابای من قوی تر از بروسلیه :دی ، حالا قضیه شما هم اینجوری شده ، من که از نظر فنی با هیچ کدوم کار نکردم و از نظر اخلاقی اصلا" مثل یک ساپورتر نیستید !
    خودتون رو اصلاح کنید ! از همین الان هنوز دیر نشده

2. تعداد تشکر ها از Masoud.B به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید SaeedGh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    13 پست

الان یه ماه این تاپیک داره بالا پایین میشه و کشش میدید ! اینجور که پیداست فقط مربوط به اینجا هم نمیشه
    اصلا" شخصیتتون به مدیرا نمیخوره ، بچه که بودیم بچه ها میومدن میگفتن بابای من قوی تر از بروسلیه :دی ، حالا قضیه شما هم اینجوری شده ، من که از نظر فنی با هیچ کدوم کار نکردم و از نظر اخلاقی اصلا" مثل یک ساپورتر نیستید !
    خودتون رو اصلاح کنید ! از همین الان هنوز دیر نشده
    بچه‌ها همیشه دوست دارن خودشون رو مطرح کنند و به نحوی اظهار فضل کنند (وقتی کوچیکند فضل پدر (بروسلی بودن!)، بزرگ‌تر که میشند فضل خودشون (عاقل‌تر و باشخصیت‌تر بودن!))
    ویرایش توسط SaeedGh : August 26th, 2010 در ساعت 02:02

5. تعداد تشکر ها ازSaeedGh به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    875
    تشکر شده در
    497 پست

خوبه آدم یه ذره انتقاد پذیر و با شخصیت باشه

سعید ق یا هر چی که اسمتون هست کاری که میکنید قابل تقدیره وقتی که نیت کمک باشه نه چشم هم چشمی ! فقط تو ایران ازین جور اتفاقا میفته ، اون وقت میگن کی میخوایم پیشرفت کنیم

حالا نه که این تاپیک خبر اول یاهو و bbcnews هست که هرکی شرکت کنه مطرح میشه

بالاخره هرکسی یه دنیایی داره واسه خودش دیگه شما هم اینجوری حال میکنی ، برو خوش باش
    ویرایش توسط Masoud.B : August 26th, 2010 در ساعت 02:21

7. تعداد تشکر ها ازMasoud.B به دلیل پست مفید

عضو جدید SaeedGh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    13 پست

شما دیدید تاپیک هر روز داره میاد بالا فکر کردید مساله اینه که دو سایت با هم رقابت ناسالم دارند. البته رقابت وجود داره اما یک طرفه است. ایشون (Ali Reza) و دوستانشون از سایت پشتیبانی فارسی MyBB اخراج شدند و به همین دلیل سایت مستقلی راه‌انداختند و مثلاً در صدد تلافی هستند. اما مساله اینجاست که دارند افزونه‌های غیر رایگان سایت‌های خارجی رو می‌فروشند و این کارشون یک بار باعث محرومیت تمام ایرانیان از چنین سایت‌هایی شد. پس این یک مساله شخصی نیست و حرف من این نیست که کدوم سایت بهتره (اگه تاپیک رو بخونید میبینید که این رو قبلاً هم نوشتم و من هم مثل شما به بچگانه بودن این موضوع اشاره کردم).

اگه به خدمات سایت پشتیبانی فارسی MyBB نگاهی بیاندازید میبینید که با فعالیت این کاربر و دوستانشون (که فارسی کردن افزونه‌های آماده است) تفاوت زیادی داره. نیازی نیست که در گفتار چیزی ثابت بشه چون در عمل ثابت شده: پشتیبانی فارسی MyBB - خدمات ویژه

برای من هم خوشایند نیست که به اینجا بیام و با چنین افرادی بحث کنم. از این نظر شما حق دارید؛ میدونم که مدیران با تجربه هیچوقت با کاربرانی که اخراج کردند در یک تالار عمومی بحث نمی‌کنند. اما وقتی پای آبروی تمام کاربران ایرانی در میون هست همونطور که میبینید من حاضرم از اعتبارم هم مایه بذارم! اعتقاد دارم سکوت کردن همیشه نشون دهنده با شخصیت بودن نیست؛ در مقابل بعضی کارها نباید سکوت کرد.

9. تعداد تشکر ها ازSaeedGh به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    132
    تشکر شده در
    92 پست

این بحث ها همیشه هست و خواهد بود هیچ کاریش هم نمی شود کرد.
    دلیل این بحث ها اینه که مای بی بی سیستم خوبیه کاربرهای زیادی می تواند جذب کند حالا پشتیبانیش هم فقط بخاطر این هست که ایرانی جماعت یکمی تنبل شده می خواهد همه چیز را بدون سرچ و فقط با پرسیدن سوال که این خودش نقطه بدی هم نیست بدست بیاره مثلا اگر دقت کنید در هر دو پشتیبانی تمام سوال ها این طوریه پلاگین x از کجا بگیریم x چطوری این طوری کنیم و.... کسی سرچ نمی کند و کسی هم نمی خواهد از سایت مرجع انگلیسی استفاده کنه!

از نظر پاسخ گویی باید دید حالا کدومشون بهتر هستند و اینکه اطلاعات جامع تری دارند البته یکی از ملاک های مهمه سنجش سایت بازدید هست.
    ویرایش توسط UGP.ir : August 26th, 2010 در ساعت 13:04
    * برنامه نویسی تحت وب(php/MySQL)* برنامه نویسی تحت ویندوز(C Family)* برنامه نویسی سخت افزاری (Arduino)* برنامه نویسی موبایل (Android)

11. تعداد تشکر ها ازUGP.ir به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    875
    تشکر شده در
    497 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SaeedGh نمایش پست ها
    شما دیدید تاپیک هر روز داره میاد بالا فکر کردید مساله اینه که دو سایت با هم رقابت ناسالم دارند. البته رقابت وجود داره اما یک طرفه است. ایشون (Ali Reza) و دوستانشون از سایت پشتیبانی فارسی MyBB اخراج شدند و به همین دلیل سایت مستقلی راه‌انداختند و مثلاً در صدد تلافی هستند. اما مساله اینجاست که دارند افزونه‌های غیر رایگان سایت‌های خارجی رو می‌فروشند و این کارشون یک بار باعث محرومیت تمام ایرانیان از چنین سایت‌هایی شد. پس این یک مساله شخصی نیست و حرف من این نیست که کدوم سایت بهتره (اگه تاپیک رو بخونید میبینید که این رو قبلاً هم نوشتم و من هم مثل شما به بچگانه بودن این موضوع اشاره کردم).

اگه به خدمات سایت پشتیبانی فارسی MyBB نگاهی بیاندازید میبینید که با فعالیت این کاربر و دوستانشون (که فارسی کردن افزونه‌های آماده است) تفاوت زیادی داره. نیازی نیست که در گفتار چیزی ثابت بشه چون در عمل ثابت شده: پشتیبانی فارسی MyBB - خدمات ویژه

برای من هم خوشایند نیست که به اینجا بیام و با چنین افرادی بحث کنم. از این نظر شما حق دارید؛ میدونم که مدیران با تجربه هیچوقت با کاربرانی که اخراج کردند در یک تالار عمومی بحث نمی‌کنند. اما وقتی پای آبروی تمام کاربران ایرانی در میون هست همونطور که میبینید من حاضرم از اعتبارم هم مایه بذارم! اعتقاد دارم سکوت کردن همیشه نشون دهنده با شخصیت بودن نیست؛ در مقابل بعضی کارها نباید سکوت کرد.

پس با این اوصاف این قصه همچنان ادامه داره

13. تعداد تشکر ها از Masoud.B به دلیل پست مفید

عضو جدید Ali Reza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    82
    تشکر شده در
    57 پست

Ali Reza جان مطمئنی که شعور سنجت رو سر و ته نگرفتی! چون مدیر کل MybbHelp بنده خدا در اون تاپیک هیچ مطلبی ننوشته! :دی

ارسال اول رو شما نوشتی.
    ارسال دوم رو من نوشتم و نظرم رو مطرح کردم (با کنایه نوشتم "جالبه" اما توهینی نکردم. چون جدا از اینکه شایسته‌‌اش بودی یا نه، این کار در شان من و کاربران اون انجمن نبود).
    ارسال سوم رو به این دلیل نوشتم که ارسال قبلیم ثبت نشده بود. بعداً متوجه شدم که ارسال‌ها نیاز به تایید مدیریت دارند. چون Tab های زیادی رو باز کرده بودم و همزمان کارهای دیگه‌ای انجام میدادم متوجه این موضوع نشده بودم.
    ارسال‌های بعدی رو دوستان ۳ و ۵ ارسالی شما نوشته‌اند. ساعت درج ارسال‌ها (6:11 ، 6:13 ، 7:04) نشون میده که کاملاً اتفاقی تاپیک رو پیدا کردند و نظرشون رو نوشتند!! اون کاربرها جزو کاربرهای اخراج شده MybbHelp هستند و البته این باعث خوشحالی ماست (هرکی نوشته‌هاشون رو بخونه متوجه میشه چرا!).

نمی‌دونم این همه تقلا برای چیه! باور کن اگه مدیر MyBB.com هم باشی کسی اهمیت نمیده و حتی اگه اهمیت هم بده تاثیری روی زندگیت نداره. کاربرای اینجا چه گناهی دارند که مجبورند اینجور تاپیک‌ها رو تحمل کنند؟! به نظر من اگه اینجا آزادی بیان وجود داره فحاشی و بی‌احترامی معنایی نداره. شما نوشتی سایتت خیلی در جهان محبوب شده و من به وارز بودن سایت اشاره کردم چون معمولاً محبوبیت سایت‌های وارز مثل محبوبیت سایت‌های غیر اخلاقی چندان جای افتخار نداره (حداقل برای من). شما اگه می‌خوای کار وارز انجام بدی اما در عین حال اینطور وانمود کنی که برای یک نرم‌افزار متن‌باز فعالیت سازنده‌ای انجام دادی مشکل خواهی داشت. چون حتی اگه من هم شفاف‌سازی نکنم (یا به قول شما تاپیک‌هات رو خراب نکنم) یکی دیگه به کاربرا اطلاع میده. اگه اطلاع رسانی نشه حق اونهایی که فعالیت سالمی انجام میدند ضایع میشه.
    البته من جان شما نیستم!
    شما بار ها تاپیک های بنده را خراب کرده اید.
    نمی خواهید بگویم که برای تخریب MyBBIran.com، چند یوزر در سایت مادر ایجاد کرده اید؟
    شناسایی آن ها خیلی ساده است که در تاپیک های بنده در سایت مادر ، ارسال هایی کاملا مشابه همین ارسال ها اما با یوزر های متفاوت دیده می شود
    بس کن بابا، دغل بازی تا کجا؟
    مینویسی وارز و در میری. کارت شده بنویسی و در بری؟ اول باید ثابت کنید.

جدیدا هم مد شده کاربرانتو میفرستی مای بی بی ایران تا این ارسال مشهور خودت که میگی
    سایت های رسمی MyBB را در لینک زیر می توانید ببینید
    را در سایت ما بنویسند؟
    اینم اثبات:
    آیا می دانید ؟

البته این قصه هم که کاربران اخراج شده MyBBIran در سایت شما مسئولیت هایی پیدا کرده اند هم جای تامل است!

شما هنوز نتونستی چیزی رو ثابت کنی زدی دنده 5 داری همین طور میری؟

نقل قول نوشته اصلی توسط iacbook نمایش پست ها
    می بخشید که دوباره ارسال می کنم ، اما فقط برای اینکه در مورد مای بی بی ایران یک اقدام جدی در سطح ملی انجام شود و این سایتی که باعث شده در دنیا به ایرانیا به چشم بد نگاه کنند و ایرانی ها رو از خیلی امکانات سایت های خارجی محروم کنند و ... لطفا" لینکی ارائه نمایید تا با توجه به آن لینک این موضوع به اثبات برسد و واقعا" این اقدام شما یک حرکت ملی خواهد بود.

ممنون
    اثبات؟
    تاسیس سایت ما قبل از جریان اخراح ها بود
    البته طومار خود را، برای اینکه از ما خواستید با شما همکاری کنیم را فراموش کردید؟

برای من هم خوشایند نیست که به اینجا بیام و با چنین افرادی بحث کنم.
    پس خوشایند نیست و تاپیک را به این سرانجام می رسانی؟

یکم به خودت بیا!
    من نمیدونم چه قدر بیکاری که میگردی تا ببینی در کدام سایت چه نوشته شده است تا مثل اینجا نظرتو آزادنه بگی. اما بهتره نظر آزادانتو بزاری برای معرفی سایت خودت. نه اینکه هرچی خواست بگی و وقتی سوال شد چه بوده و باید ثابت کنی فرار کنی.

==================
    فکر می کنم این سایت و هدف این سایت یک چیز دیگه هست نه اینکه شما یک سنگ بیاندازید ته چاه و ما هم نتوانیم آن را در بیاوریم.

به اندازه کافی مدیران و کاربران این سایت این موضوع را تحمل کرده اند.
    ==================
    پیروز باشید!
    ویرایش توسط Ali Reza : August 26th, 2010 در ساعت 14:44

15. تعداد تشکر ها از Ali Reza به دلیل پست مفید

عضو دائم mohsen1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,225
    تشکر تشکر شده 
    2,398
    تشکر شده در
    1,163 پست

یه وفت این تاپیک بسته نشه!!!
    برید تو سایت خودتون دعوا کنید.
    تا همین جا هم که ادامه دادید آدم منصف از جریان بین شما با خبر شده.
    پس لزومی به ادامه نیست.
    هر کدوم یه چیزی می گید هزار تا حرف هم هست که نمی گید.
    برید به کاربراتون ساپورت بدید واقعا اگه بیان و این متن ها رو بخونن راجع به شما چی فکر می کنن.

مدیر این بخش کیه؟
    فروش دامنه های رند و با ارزش - بسیار ارزان
    برای خرید کلیک کنید

17. تعداد تشکر ها ازmohsen1 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    132
    تشکر شده در
    92 پست

همینه که همیشه ایرانی ها به مشکل بر می خورند صبر کنید تا بحث کنند خود بحث از هیجان می افته به نظر من بحث را نبندید!
    فقط سعی کنید از کلمات زننده استفاده نکنید!

قضاوت بر عهده کاربر هست.
    * برنامه نویسی تحت وب(php/MySQL)* برنامه نویسی تحت ویندوز(C Family)* برنامه نویسی سخت افزاری (Arduino)* برنامه نویسی موبایل (Android)

19. تعداد تشکر ها ازUGP.ir به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    914
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,757 پست

دعواها و بحث های خصوصی تو این انجمن جایی ندارند. موفق باشید.

21. تعداد تشکر ها ازSajad به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)