صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 50

موضوع: نسخه MyBB 1.6 و کامل ترین و دقیق ترین فارسی ساز MyBB 1.6

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    132
    تشکر شده در
    92 پست

پیش فرض پاسخ : نسخه MyBB 1.6 و کامل ترین و دقیق ترین فارسی ساز MyBB 1.6

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Reza نمایش پست ها
    درود
    پاسخ سختی ندارد!
    کافیست خودتان چند فایل زبان را باز کنید و مقایسه کنید.
    یکی از دلایلی که ما 4 ماه بعد از افتتاح سایت، فارسی ساز خود را ارایه دادیم این بود که مشغول ترجمه فایل ها بودیم.

البته در امر فارسی کردن این نکته را مد نظر داشته باشد که وقتی می گویند
    How Are You?
    به چند صورت معنی می شود؟ به نظرتون می شود در ترجمه ها اصلا کلمه و جملات مشابه ای نباشد؟
    امیدوارم این طوری باشه و خودتون ترجمه کرده باشید چون این نکته که بعضی ها ترجمه amnhack را ***یدند و به اسم خودشون ثبت کردند حتی یک سایتی بود ترجمه که ***یده بود هیچ کپی رایت مای بی بی را هم حذف کرده بود که اسمش را نمی آورم!
    * برنامه نویسی تحت وب(php/MySQL)* برنامه نویسی تحت ویندوز(C Family)* برنامه نویسی سخت افزاری (Arduino)* برنامه نویسی موبایل (Android)

2. تعداد تشکر ها از UGP.ir به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    21
    تشکر شده در
    19 پست

مای بی بی ایران بهترین پشتیبانی بوده که تا کنون دیده ام , مدیران متواضع و خوبی داره و بدون هیچگونه توقعی کار آدم رو راه میندازه!
    حیف از این نیوک که باهاش سازگار نمیشه! وگرنه بجای استفاده از انجمن نیوک از مای بی بی استفاده میکردم. ( البته تو فکرشم عضویت رو ببندم لینک بدم به مای بی بی! )

5. تعداد تشکر ها از HamedNet به دلیل پست مفید

عضو انجمن ShahroKH آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    315
    تشکر تشکر شده 
    201
    تشکر شده در
    164 پست

نمیخواستم فضولی کنم ولی من یادمه اون موقع که تو سایت p30rank و یک سری سایت های دیگه مثل پی سی رنک بودم ( برای سایت یکی از دوستانم رفته بودم ) تو سایت هاشون Mybbiran هم بود ! فکر کنم الکساتون رو از سایت های مثل پی سی رانک و ... به دست آوردید . اون اوایل که رفته بودم مای بی بی ایران یه اطلاعیه بالا دیده بودم نوشته بود که مای بی بی ایران سومین سایت پشتیبانی در جهان بعد چند هفته پیش هم که خواستم یه پلاگین از سایتتون دانلود کنم یک پرانتز هم به اون متن اضافه شد که نوشته بود بر طبق آمار الکسا یه کم آدم خنده اش میگیره ! واسه همینه که Alexa هم ما رو تحریم کرده ! این جنگ از زمان Mybboard.ir وجود داشت و تموم هم نشده ! اون موقع mybboard.ir با mybbsupport بعدش مای بی بی ساپورت با mybbhelp بعدش هم mybbhelp با mybbiran تعجبی نداره
    ویرایش توسط ShahroKH : August 25th, 2010 در ساعت 21:13
    به یاد من باش.

7. تعداد تشکر ها از ShahroKH به دلیل پست مفید

عضو جدید Ali Reza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    82
    تشکر شده در
    57 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShahroKH نمایش پست ها
    نمیخواستم فضولی کنم ولی من یادمه اون موقع که تو سایت p30rank و یک سری سایت های دیگه مثل پی سی رنک بودم ( برای سایت یکی از دوستانم رفته بودم ) تو سایت هاشون Mybbiran هم بود ! فکر کنم الکساتون رو از سایت های مثل پی سی رانک و ... به دست آوردید . اون اوایل که رفته بودم مای بی بی ایران یه اطلاعیه بالا دیده بودم نوشته بود که مای بی بی ایران سومین سایت پشتیبانی در جهان بعد چند هفته پیش هم که خواستم یه پلاگین از سایتتون دانلود کنم یک پرانتز هم به اون متن اضافه شد که نوشته بود بر طبق آمار الکسا یه کم آدم خنده اش میگیره ! واسه همینه که Alexa هم ما رو تحریم کرده ! این جنگ از زمان Mybboard.ir وجود داشت و تموم هم نشده ! اون موقع mybboard.ir با mybbsupport بعدش مای بی بی ساپورت با mybbhelp بعدش هم mybbhelp با mybbiran تعجبی نداره
    درود
    بنده اصلا از وجود نام MyBBIran.com در سایت هایی مثل پی سی رنک خبر ندارم.
    الکسا هم کسی را تحریم نکرده استد (لطفا لینک تحریم را قرار دهید)
    این جنگ نیست. جنگ هم قانونی دارد.
    اما مساله شعور با جنگ خیلی تفاوت دارد!

من فقط می خواهم به شما بگوییم شعور مدیر کل پشتیبان رسمی MyBB در ایران چه قدر است:
    مدیر کلی که در سایت P30World بزر گترین انجمن ایران Spam می کند. آن هم در چه تاپیکی؟ در تاپیکی کاملا مشابه با همین تاپیک. این چه معنی می دهد؟ یعنی بی کاری و الافی عده ای Spam کار که اگر سایت MyBB لطف نمی کرد نام سایت این هارو قرار نمی داد الان مرده بودند.

این تصویر گرفته شده از سایت P30world و اسپم SaeedGh در تاپیکی مشابه همین تاپیک و نتیجه آن نفرت کاربران از MyBB
    http://up.iranblog.com/Files2/339fd9e9e0d149ba98e3.png

خوشبختانه با گزارش به مدیر P30world و رسیدگی آن ها این گونه شرمساری ها را حذف کردند.
    البته چنین شرمسازی بار در سایت پرژن تولز هم توسط ایشان تکرار شده بود که آن جا کلا تاپیک را حذف کردند.

این تاپیک هم نمونه زنده ای در پیش روی شماست!
    ویرایش توسط Ali Reza : August 25th, 2010 در ساعت 21:46

9. تعداد تشکر ها از Ali Reza به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    315
    تشکر تشکر شده 
    201
    تشکر شده در
    164 پست

نمیدونم ولی شاید کاربراتون یا مدیرانتون اینکارو کرده بودن ولی دقیقا توی پی سی رانک و یک سایت دیگه mybbiran رو دیده بودم ( همینجوری با سایتتون آشنا شدم )
    به یاد من باش.

11. تعداد تشکر ها از ShahroKH به دلیل پست مفید

عضو دائم Rezash آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    889
    تشکر تشکر شده 
    2,385
    تشکر شده در
    1,535 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShahroKH نمایش پست ها
    نمیدونم ولی شاید کاربراتون یا مدیرانتون اینکارو کرده بودن ولی دقیقا توی پی سی رانک و یک سایت دیگه mybbiran رو دیده بودم ( همینجوری با سایتتون آشنا شدم )
    نمي دونم ! يكي از سايت هاي منم تو اين سايت ها (دقيقا يادم نيست كدوم ولي ايراني بود) ثبت شده بود و روزي يك 200-300 بازديدي ميومد از سمتش تا اينكه كلا آي پيشون بلاك كردم نگن آمارت دروغي ـه!
    در مورد ايشون هم نمي دونم كار خودشون بوده،يا كاربران و يا مثل سايت من شده بوده...
    ---
    دوست عزيز من خودم mybb استفاده مي كنم ، ولي اگه ناراحت نمي شيد نظر شخصي من اينه كه تا رتبه سوم جهان فاصله ي زيادي داريد ... البته از نظر الكسا درسته ولي من واقعا هر وقت پلاگيني رو خواستم گير بيارم رو به سايت هاي انگليسي آوردم ... اميدوارم روزي برسه كه شما ها جاي اين سايت هاي انگليسي زبون رو بگيريد ، و اين كار يقينا با همكاري ميشه نه سنگ اندازي
    بهر حال موفق باشيد همگيتون
    بک آپ بگیرید قبل از آنکه پشیمان شوید!
    تشخیص سیستم مدیریت محتوای سایت - سایت شخصی

13. تعداد تشکر ها از Rezash به دلیل پست مفید

عضو جدید Ali Reza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    82
    تشکر شده در
    57 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hello نمایش پست ها
    نمي دونم ! يكي از سايت هاي منم تو اين سايت ها (دقيقا يادم نيست كدوم ولي ايراني بود) ثبت شده بود و روزي يك 200-300 بازديدي ميومد از سمتش تا اينكه كلا آي پيشون بلاك كردم نگن آمارت دروغي ـه!
    در مورد ايشون هم نمي دونم كار خودشون بوده،يا كاربران و يا مثل سايت من شده بوده...
    ---
    دوست عزيز من خودم mybb استفاده مي كنم ، ولي اگه ناراحت نمي شيد نظر شخصي من اينه كه تا رتبه سوم جهان فاصله ي زيادي داريد ... البته از نظر الكسا درسته ولي من واقعا هر وقت پلاگيني رو خواستم گير بيارم رو به سايت هاي انگليسي آوردم ... اميدوارم روزي برسه كه شما ها جاي اين سايت هاي انگليسي زبون رو بگيريد ، و اين كار يقينا با همكاري ميشه نه سنگ اندازي
    بهر حال موفق باشيد همگيتون
    فکر نمی کنم پلاگین رایگانی باشد که در مای بی بی ایران نباشد.
    ما 200 تا پلاگین رایگان برای نسخه 1.4 را از سایت های مختلف جمع آوری کرده و کاملا فارسی شده قرار دادیم.
    می شود یک سایت کامل تر معرفی کنید؟

15. تعداد تشکر ها از Ali Reza به دلیل پست مفید

عضو دائم Rezash آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    889
    تشکر تشکر شده 
    2,385
    تشکر شده در
    1,535 پست

فکر نمی کنم پلاگین رایگانی باشد که در مای بی بی ایران نباشد.
    ما 200 تا پلاگین رایگان برای نسخه 1.4 را از سایت های مختلف جمع آوری کرده و کاملا فارسی شده قرار دادیم.
    می شود یک سایت کامل تر معرفی کنید؟
    اتفاقا من مدتي در سايت خودتون مدتي گشتم و پلاگين هاي زيادي ديدم
    MyBB - Mods - Category Listing
    اين سايت رسمي هست ، به نظر من اين خيلي راحت تره (با سايت شما مقايسه نمي كنم ، در واقع نوعي پيشنهاد دارم مي دم!)
    تو اينجا يكسري فايل هست ، با يك دسته بندي جالب و راحت، هر كدوم يكي دو عكس ضميمه دارند، توضيحي مختصر در مورد نصب ، لايسنس و ...
    دانلود راحت و بدون نياز به عضويت
    نظر من اينه كه اگه شما در سايتتون چنين چيزي رو پياده سازي كنيد يقينا كاربر پسند تر ميشه
    اما در مورد اينكه بخوام سايت كامل تر معرفي كنم ، نمي تونم!چون من مدت خيلي كمي در سايت هاي ماي بي بي بودم! فقط گفتم كه به نظر من تا رتبه 3 فاصله داريد چون خيلي از چيزي هايي رو كه در مراحل نصب/استفاده/پلاگين يا هر چيزي به مشكل خوردم به مراتب در سايت هاي انگليسي زبان راحت تر پيدا كردم.البته خب طبيعي هست چون تعداد اين سايت ها بيشتر هست!
    ولي به نظرم اگه پلاگين ها رو اينطور كه گفتم بذاريد كاربر پسند تر هست
    بک آپ بگیرید قبل از آنکه پشیمان شوید!
    تشخیص سیستم مدیریت محتوای سایت - سایت شخصی

17. تعداد تشکر ها ازRezash به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    315
    تشکر تشکر شده 
    201
    تشکر شده در
    164 پست

hello راست میگه جناب Ali Reza اگه میخواید خوب پیش برید نباید با هم دشمنی داشته باشید باید همکاری کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط hello نمایش پست ها
    البته خب طبيعي هست چون تعداد اين سايت ها بيشتر هست!

نه رضا جان طبیعی نیست ! سایت های خارجی کمتر به این مسائل روبه رو میشن و اگه ازشون انتقاد بشه با کنایه جواب نمیدن برای همینه کارشون بهتر از ایرانی هاست ! شما توی هر سایت پشتیبانی( ایرانی) هر سیستمی برید یک انتقاد از سایتشون یا سیستم بکنید با لحنی جواب میدهند که انگار ما یه چیزی هم بدهکاریم . !
    به یاد من باش.

19. تعداد تشکر ها ازShahroKH به دلیل پست مفید

عضو جدید SaeedGh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    13 پست

من فقط می خواهم به شما بگوییم شعور مدیر کل پشتیبان رسمی MyBB در ایران چه قدر است:
    مدیر کلی که در سایت P30World بزر گترین انجمن ایران Spam می کند. آن هم در چه تاپیکی؟ در تاپیکی کاملا مشابه با همین تاپیک. این چه معنی می دهد؟ یعنی بی کاری و الافی عده ای Spam کار که اگر سایت MyBB لطف نمی کرد نام سایت این هارو قرار نمی داد الان مرده بودند.

این تصویر گرفته شده از سایت P30world و اسپم SaeedGh در تاپیکی مشابه همین تاپیک و نتیجه آن نفرت کاربران از MyBB
    http://up.iranblog.com/Files2/339fd9e9e0d149ba98e3.png
    Ali Reza جان مطمئنی که شعور سنجت رو سر و ته نگرفتی! چون مدیر کل MybbHelp بنده خدا در اون تاپیک هیچ مطلبی ننوشته! :دی

ارسال اول رو شما نوشتی.
    ارسال دوم رو من نوشتم و نظرم رو مطرح کردم (با کنایه نوشتم "جالبه" اما توهینی نکردم. چون جدا از اینکه شایسته‌‌اش بودی یا نه، این کار در شان من و کاربران اون انجمن نبود).
    ارسال سوم رو به این دلیل نوشتم که ارسال قبلیم ثبت نشده بود. بعداً متوجه شدم که ارسال‌ها نیاز به تایید مدیریت دارند. چون Tab های زیادی رو باز کرده بودم و همزمان کارهای دیگه‌ای انجام میدادم متوجه این موضوع نشده بودم.
    ارسال‌های بعدی رو دوستان ۳ و ۵ ارسالی شما نوشته‌اند. ساعت درج ارسال‌ها (6:11 ، 6:13 ، 7:04) نشون میده که کاملاً اتفاقی تاپیک رو پیدا کردند و نظرشون رو نوشتند!! اون کاربرها جزو کاربرهای اخراج شده MybbHelp هستند و البته این باعث خوشحالی ماست (هرکی نوشته‌هاشون رو بخونه متوجه میشه چرا!).

نمی‌دونم این همه تقلا برای چیه! باور کن اگه مدیر MyBB.com هم باشی کسی اهمیت نمیده و حتی اگه اهمیت هم بده تاثیری روی زندگیت نداره. کاربرای اینجا چه گناهی دارند که مجبورند اینجور تاپیک‌ها رو تحمل کنند؟! به نظر من اگه اینجا آزادی بیان وجود داره فحاشی و بی‌احترامی معنایی نداره. شما نوشتی سایتت خیلی در جهان محبوب شده و من به وارز بودن سایت اشاره کردم چون معمولاً محبوبیت سایت‌های وارز مثل محبوبیت سایت‌های غیر اخلاقی چندان جای افتخار نداره (حداقل برای من). شما اگه می‌خوای کار وارز انجام بدی اما در عین حال اینطور وانمود کنی که برای یک نرم‌افزار متن‌باز فعالیت سازنده‌ای انجام دادی مشکل خواهی داشت. چون حتی اگه من هم شفاف‌سازی نکنم (یا به قول شما تاپیک‌هات رو خراب نکنم) یکی دیگه به کاربرا اطلاع میده. اگه اطلاع رسانی نشه حق اونهایی که فعالیت سالمی انجام میدند ضایع میشه.
    ویرایش توسط SaeedGh : August 26th, 2010 در ساعت 01:22 دلیل: کامل تر کردن نقل قول!

21. تعداد تشکر ها از SaeedGh به دلیل پست مفید

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)