صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: ویبولتین یا مای بی بی مسئله اینست ؟؟؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    268
    تشکر تشکر شده 
    687
    تشکر شده در
    354 پست

پیش فرض پاسخ : ویبولتین یا مای بی بی مسئله اینست ؟؟؟

ویبولتین برنامه نویسی بسیار پیچیده ای داره ( این یه تعریف نیست ! یه ضعف هست.. )
    و شاید تنها دلیل محببویتش توی ایران سایت وی بی ایران باشه که این اسکریپت رو رواج داد و انجمن های بسیاری از همان ابتدا این اسکریپت رو انتخاب کردند ( مثلا تجربه چندین ساله دارند در زمینه انجمن ساز ، در صورتی که این تجربه محدود به ویبولتین هست فقط )

از بین رایگان ها MyBB
    از بین لایسنسدار ها XenForo ( فقط و فقط در صورت تهیه لایسنس نه نسخه نال )

این مورد هم که یکی دوستان گفت شاید کاربران از رایگان بودن اسکریپت خوششون نیاد ،
    ما این همه سایت وردپرس مطرح داریم ، پس چون وردپرس رایگان هست کاربران نباید خوششون بیاد؟

2. تعداد تشکر ها از Pars98 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط jahromweb نمایش پست ها
    سلام
    1)نمیخوام از نال استفاده کنم
    2) چند وقت پیش دائم خبر هک انجمن های vb شنیده میشد!
    به همین جا هم کشید!
    باتشکر
    شما میتونید با خیال راحت از نسخه نال DGT استفاده کنید ...
    هک ؟! ، من سه سال مدیر ارشد وی بی ایران بودم و چیزی ک شما میگید رو تا ب امروز ندیدم ک مربوط ب vb باشه !

چرا در بعضی افزونه ها (اصطلاحا هوک ها) باگ هایی بود ک با بروز رسانی حل میشد ...
    اما خود vb ب تنهایی ، چه در نسخه های نال شده و چه لایسنس دار هیچ گونه باگی نداره ک در وی بی ایران (یا سایر مراجع فارسی زبان) ب روز رسانی هاش (برای نال شده ها) و روش های فیکسش اطلاع رسانی نشده باشه .

این حرفی ک شما درباره هک نسخه های نال زدید ، بله ، یه زمانایی ک نسخه ۳ استفاده میشد درست بود ، اما رو نسخه ۴ و ۵ ب هیچ وجه درست نیست .

خواستید نصب کنید ، نسخه ۴.۲.۱ رو نصب کنید ... این نسخه با ۹۹ درصد هوک های vb 4 هماهنگ است .

نقل قول نوشته اصلی توسط Pars98 نمایش پست ها
    ویبولتین برنامه نویسی بسیار پیچیده ای داره ( این یه تعریف نیست ! یه ضعف هست.. )
    برنامه نویسی برای این سیستم ب هیچ وجه پیچیده نیست ، کافیه شما با ساختار قالب ها ، پلاگین ها ، هوک ها و نحوه اینکلود کردن یک فایل php در این سیستم آشنایی داشته باشید ک مستنداتش در سایت vb.vom و vb.org موجود هست .
    ...Zzzz...

5. تعداد تشکر ها از OmidX به دلیل پست مفید

عضو انجمن Netfollower آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,063
    تشکر تشکر شده 
    1,673
    تشکر شده در
    812 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط OmidX نمایش پست ها
    شما میتونید با خیال راحت از نسخه نال DGT استفاده کنید ...
    هک ؟! ، من سه سال مدیر ارشد وی بی ایران بودم و چیزی ک شما میگید رو تا ب امروز ندیدم ک مربوط ب vb باشه !

چرا در بعضی افزونه ها (اصطلاحا هوک ها) باگ هایی بود ک با بروز رسانی حل میشد ...
    اما خود vb ب تنهایی ، چه در نسخه های نال شده و چه لایسنس دار هیچ گونه باگی نداره ک در وی بی ایران (یا سایر مراجع فارسی زبان) ب روز رسانی هاش (برای نال شده ها) و روش های فیکسش اطلاع رسانی نشده باشه .

این حرفی ک شما درباره هک نسخه های نال زدید ، بله ، یه زمانایی ک نسخه ۳ استفاده میشد درست بود ، اما رو نسخه ۴ و ۵ ب هیچ وجه درست نیست .

خواستید نصب کنید ، نسخه ۴.۲.۱ رو نصب کنید ... این نسخه با ۹۹ درصد هوک های vb 4 هماهنگ است .

برنامه نویسی برای این سیستم ب هیچ وجه پیچیده نیست ، کافیه شما با ساختار قالب ها ، پلاگین ها ، هوک ها و نحوه اینکلود کردن یک فایل php در این سیستم آشنایی داشته باشید ک مستنداتش در سایت vb.vom و vb.org موجود هست .

درود
    شما از مدیران وی بی ایران بودید
    و بنده حق میدم بهتون از سیستم دفاع کنید
    اما حرفای همکارمون حقیقت داره
    چندوقت پیش همین سایت رو هم.....
    یا خود وی بی ایران رو هم....
    یا وی بی پرو....
    ببینید هیچ جا امنیت صد در صد نیست
    ولی از نظر پیچیدگی و امنیت واقعا حق با همکارمون هست

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ! Omid StaR ! نمایش پست ها
    درود
    شما از مدیران وی بی ایران بودید
    و بنده حق میدم بهتون از سیستم دفاع کنید
    اما حرفای همکارمون حقیقت داره
    چندوقت پیش همین سایت رو هم.....
    یا خود وی بی ایران رو هم....
    یا وی بی پرو....
    ببینید هیچ جا امنیت صد در صد نیست
    ولی از نظر پیچیدگی و امنیت واقعا حق با همکارمون هست
    جلسافت مال من نیست ک بخوام ازش دفاع کنم ! من فقط تجربه شخصی خودم از این مدیریت محتوا رو گفتم !

ضمن اینکه در حال حاضر اگر در عنوان تاپیک گفته میشد : زنفورو یا ویبولتن ، دیگه نمیگفتم vb ! ، چون xenforo از هر نظر سبک تر و قدرتمند تر از vbulletin هست ...

برنامه نویسای ایرانی برای vbulletin داریم نمونه اش هم تیم همیار هست : http://hamyar.org/Products ...

اینکه میگید پیچیده دارید ب نسبت میگید ، بالاخره هیچ کاری اسون نیست ، اما غیر ممکن نیست ، مثلا شما میگید پیچیده است ، چه هوک یا پلاگینی خواستید برای این سیستم بنویسید ک نشده ؟ یا ب مشکل خوردید ؟

الان درگاه همه ی بانکای ایرانی + پنل های پیامکی یا افزونه های دیگه ای مثل فایروال همیار یا آپلود سنتر همیار برای vbulletin نوشته شدن ، یا اسکریپت های دانلود vip و...
    ویرایش توسط OmidX : March 18th, 2015 در ساعت 00:38
    ...Zzzz...

8. تعداد تشکر ها ازOmidX به دلیل پست مفید

عضو انجمن Netfollower آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,063
    تشکر تشکر شده 
    1,673
    تشکر شده در
    812 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط OmidX نمایش پست ها
    جلسافت مال من نیست ک بخوام ازش دفاع کنم ! من فقط تجربه شخصی خودم از این مدیریت محتوا رو گفتم !

ضمن اینکه در حال حاضر اگر در عنوان تاپیک گفته میشد : زنفورو یا ویبولتن ، دیگه نمیگفتم vb ! ، چون xenforo از هر نظر سبک تر و قدرتمند تر از vbulletin هست ...

برنامه نویسای ایرانی برای vbulletin داریم نمونه اش هم تیم همیار هست : http://hamyar.org/Products ...

اینکه میگید پیچیده دارید ب نسبت میگید ، بالاخره هیچ کاری اسون نیست ، اما غیر ممکن نیست ، مثلا شما میگید پیچیده است ، چه هوک یا پلاگینی خواستید برای این سیستم بنویسید ک نشده ؟ یا ب مشکل خوردید ؟

الان درگاه همه ی بانکای ایرانی + پنل های پیامکی یا افزونه های دیگه ای مثل فایروال همیار یا آپلود سنتر همیار برای vbulletin نوشته شدن ، یا اسکریپت های دانلود vip و...
    درود

میدانید چرا وردپرس و مای بی بی از سیتسم های پولی مثل ویبولتین خیلی قوی ترند؟ ( در سطح جهان )

چون اوپن سورس هستند. و سیستمی مثل مای بی بی از سال 2002 (13سال) بسیاری از باگ ها و.... پیدا شده

و خیلی از اشخاص ان را توسعه دادند

شما به عنوان یک شخص حرفه ای به نظرتان سیستمی که سورسش بسته است بیشتر پیشرفت میکند یا سورس باز؟؟؟؟

زنفورو هم از من یک سیستم تازه گسترش یافتست که هنوز در ایران جا نیفتاده و اگر بنده باشم بین زنفورو و وی بی , انتخابم وی بی خواهد بود

ولی برای انجمن ساز کلا مای بی بی به دلایلی که در پست اولم مطرح کردم

و واقعا هیچ انجمن ساز پولی قابل رقابت نخواهد بود همکار عزیز

عضو جدید arman021 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    23
    تشکر شده در
    18 پست

بدون شک ویبولتین .

اصلا سبک این انجمن رو نگاه کنید کاربر حال میکنه توش فعالیت کنه به نظرم تنها سیستمی است که همه تو دنیا به عنوان یک انجمن ساز حرفه ای بهش نگاه میکنن و اصلا قابل مقایسه با انجمن ساز های دیگه نیست

من با تمام انجمن ساز ها کار کردم و اخر به این انجمن ساز رسیدم من سایتم ۴ سال با انجمن ساز phpbb کار میکرد واقعا یک طراحی فوق العاده واسه انجمنم کردم ولی سایتم بعد از ۴ سال بسته شد خیلی ناراحت کننده بود برام چون واقعا اسکریپت های رایگان بعد یک مدت از دور میفتن ولی VB چون لایسنس داره همیشه بهش رسیدگی کامل میشه و اپدیت های خیلی خوب و کاربردی واسش میاد.
    ویرایش توسط arman021 : March 29th, 2015 در ساعت 02:46

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)