صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: نظرسنجی در مورد سرویس های یوگیگ

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد سرویس های یوگیگ

با سلام،
    از سرویس هاستینگ بسیار راضی ام.
    منتهی در ضمینه دامین، بنده از خود یوگیگ اقدام به خرید دامنه کردم، که چون IR بود باید حساب ایرنیک داشتم.
    این حساب رو هم از خود سایت یوگیگ باز کردم.
    منتهی در هنگام باز کردن حساب از سایت ایرنیک از شما پرسش محرمانه میخواد،
    در یوگیگ پرسش محرمانه و رمز عبور در هنگام ثبت نام برای ایرنیک از کاربر دریافت نمیشه.
    http://client.ugig.ir/sirnic.php (منظورم این صفحه هست)

بنده وقتی خواستم به پنل پشتیبانی ایرنیک وارد شم، چون رمز عبور رو در اختیار نداشتم مجبور شدم رمز رو بازگردانی کنم.
    الان با رمز بازگردانی شده ای که ایرنیک به ایمیلم ارسال کرده وارد پنل ایرنیک میشم ولی برای ادامه ازم میخواد که رمز عبور رو با دادن پاسخ محرمانه عوض کنم.
    الان به ایرنیک ایمیل دادم نمیدونم جواب چی میشه :D تنها سایت یوگیگ اینطوری دامنه ثبت میکنه یا بقیه هم همینطورند؟

2. تعداد تشکر ها از aliforever به دلیل پست مفید

api

3. # ADS

عضو انجمن api آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    286
    تشکر تشکر شده 
    541
    تشکر شده در
    349 پست

با سلام،
    از سرویس هاستینگ بسیار راضی ام.
    منتهی در ضمینه دامین، بنده از خود یوگیگ اقدام به خرید دامنه کردم، که چون ir بود باید حساب ایرنیک داشتم.
    این حساب رو هم از خود سایت یوگیگ باز کردم.
    منتهی در هنگام باز کردن حساب از سایت ایرنیک از شما پرسش محرمانه میخواد،
    در یوگیگ پرسش محرمانه و رمز عبور در هنگام ثبت نام برای ایرنیک از کاربر دریافت نمیشه.
    http://client.ugig.ir/sirnic.php (منظورم این صفحه هست)

بنده وقتی خواستم به پنل پشتیبانی ایرنیک وارد شم، چون رمز عبور رو در اختیار نداشتم مجبور شدم رمز رو بازگردانی کنم.
    الان با رمز بازگردانی شده ای که ایرنیک به ایمیلم ارسال کرده وارد پنل ایرنیک میشم ولی برای ادامه ازم میخواد که رمز عبور رو با دادن پاسخ محرمانه عوض کنم.
    الان به ایرنیک ایمیل دادم نمیدونم جواب چی میشه تنها سایت یوگیگ اینطوری دامنه ثبت میکنه یا بقیه هم همینطورند؟
    از اینکه از سرویستون راضی هستید خوشحالم .
    اما در مورد دامنه های ir :
    قبلا ما دامنه ها رو تو پنل خودمون ثبت میکردیم و دسترسی برای تغییر دی ان اس ، از whmcs بود و کاربران اماتور هم با ارسال تیکت به ما دی ان اس هاشون تغییر پیدا میکرد . اما جدیدا قوانینی اضافه شده که سرویس دهنده نباید دامنه رو در پنل خودش ثبت کنه و مدتی با دردسر بسیار زیادی دامنه ها رو ثبت میکردیم . به این صورت که کاربر باید در سایت نیک اکانت ایجاد میکرد ، وارد اکانت میشد و بعد دسترسی ها رو باز میکرد تا ما میتونستیم دامنه رو براش ثبت کنیم که خیلی اوقات همین روند ارسال دامنه برای ثبت از سمت ما تا 5 ، 6 ساعت هم زمان میبرد و خیلی از دامنه های ثبتی هم به بازگشت وجه منتهی میشد .
    اما حالا با همکاری شرکت فراسو ، این سیستم در یوگیگ راه اندازی شده که از خود سایت یوگیگ ، اکانت نیک ایجاد و دامنه ثبت میشه و دیگه نیازی به طی کردن اون مراحل طولانی نیست و این کار تقریبا ثبت دامنه رو آنی کرده .
    اما کاربرانی مثل شما که میخوان به اکانت نیکشون وارد بشن به این مشکل بر میخورن که برای حل مشکل برای مراحل زیر رو سپری کنید .

ابتدا به پشتیبانی نیک ایمیل ارسال کنید و مشکلتون رو ذکر کنید .
    سپس فرمی برای شما ارسال می کنن که اون فرم رو پرینت کرده و پر و امضا می کنید و سپس اسکن و بعد از آن از لینکی که خودشون دادن آپلود می کنید .
    بعد از چند ساعت مشخصات اکانت به چیزی که خواستید تغییر می کنه.

متاسفانه نیک سخت گیری های زیادی داره و واقعا این سخت گیری نیک از عهده ما هم خارج هست .

اما امیدوارم که مشکل شما هرچه سریع تر حل شود .

5. تعداد تشکر ها از api به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط api نمایش پست ها
    از اینکه از سرویستون راضی هستید خوشحالم .
    اما در مورد دامنه های ir :
    قبلا ما دامنه ها رو تو پنل خودمون ثبت میکردیم و دسترسی برای تغییر دی ان اس ، از whmcs بود و کاربران اماتور هم با ارسال تیکت به ما دی ان اس هاشون تغییر پیدا میکرد . اما جدیدا قوانینی اضافه شده که سرویس دهنده نباید دامنه رو در پنل خودش ثبت کنه و مدتی با دردسر بسیار زیادی دامنه ها رو ثبت میکردیم . به این صورت که کاربر باید در سایت نیک اکانت ایجاد میکرد ، وارد اکانت میشد و بعد دسترسی ها رو باز میکرد تا ما میتونستیم دامنه رو براش ثبت کنیم که خیلی اوقات همین روند ارسال دامنه برای ثبت از سمت ما تا 5 ، 6 ساعت هم زمان میبرد و خیلی از دامنه های ثبتی هم به بازگشت وجه منتهی میشد .
    اما حالا با همکاری شرکت فراسو ، این سیستم در یوگیگ راه اندازی شده که از خود سایت یوگیگ ، اکانت نیک ایجاد و دامنه ثبت میشه و دیگه نیازی به طی کردن اون مراحل طولانی نیست و این کار تقریبا ثبت دامنه رو آنی کرده .
    اما کاربرانی مثل شما که میخوان به اکانت نیکشون وارد بشن به این مشکل بر میخورن که برای حل مشکل برای مراحل زیر رو سپری کنید .

ابتدا به پشتیبانی نیک ایمیل ارسال کنید و مشکلتون رو ذکر کنید .
    سپس فرمی برای شما ارسال می کنن که اون فرم رو پرینت کرده و پر و امضا می کنید و سپس اسکن و بعد از آن از لینکی که خودشون دادن آپلود می کنید .
    بعد از چند ساعت مشخصات اکانت به چیزی که خواستید تغییر می کنه.

متاسفانه نیک سخت گیری های زیادی داره و واقعا این سخت گیری نیک از عهده ما هم خارج هست .

اما امیدوارم که مشکل شما هرچه سریع تر حل شود .
    با تشکر از رسیدگی،
    والا حقیقتش شماره ملی رو اشتباه وارد کردم، با وجود تاکید ایرنیک، واسه همین فک نکنم رسیدگی کنند.
    با این حال، شما هم اگر امکانش هست هنگام ثبت نام این مشخصات رمز عبور و پرسش محرمانه رو هم از کاربر بخواید،
    با توجه به تجربه ای که دارم این فرم ها اطلاعات رو به سایت ایرنیک میفرستند و اکانت رو باز میکنند (مثل بات)،
    برای باز کردن هم این اطلاعات ضروری هست، نتیجه ای که میشه گرفت این هست که رمز عبور و پاسخ محرمانه رو خود سایت به صورت تصادفی انتخاب میکنه و میفرسته.
    البته میگم با توجه به تجربست، اگه اینطوری هست میتونید این اطلاعات رو هم از کاربر بگیرید.

بازم ممنون که همچین تاپیکی ایجاد میکنید و به نظرات کاربران اهمیت میدید.

عضو انجمن api آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    286
    تشکر تشکر شده 
    541
    تشکر شده در
    349 پست

با تشکر از رسیدگی،
    والا حقیقتش شماره ملی رو اشتباه وارد کردم، با وجود تاکید ایرنیک، واسه همین فک نکنم رسیدگی کنند.
    با این حال، شما هم اگر امکانش هست هنگام ثبت نام این مشخصات رمز عبور و پرسش محرمانه رو هم از کاربر بخواید،
    با توجه به تجربه ای که دارم این فرم ها اطلاعات رو به سایت ایرنیک میفرستند و اکانت رو باز میکنند (مثل بات)،
    برای باز کردن هم این اطلاعات ضروری هست، نتیجه ای که میشه گرفت این هست که رمز عبور و پاسخ محرمانه رو خود سایت به صورت تصادفی انتخاب میکنه و میفرسته.
    البته میگم با توجه به تجربست، اگه اینطوری هست میتونید این اطلاعات رو هم از کاربر بگیرید.

بازم ممنون که همچین تاپیکی ایجاد میکنید و به نظرات کاربران اهمیت میدید.
    موارد رو دقیقا براشون ذکر کنید انجام میدن براتون
    در صورتی که انچام ندادن با پشتیبانی یوگیگ در تماس باشید تا ما هم پیگیری های لازم رو انجام بدیم

همچنین از شما هم ممنونم که وقتتون رو گذاشتید تا نظرتون رو در مورد ما اعلام کنید

8. تعداد تشکر ها از api به دلیل پست مفید

عضو انجمن !MihanIt! آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    797
    تشکر تشکر شده 
    1,064
    تشکر شده در
    811 پست

ایشون از هر لحاظ تاییده { پشتیبانی ..... }
    عید فاطمی بر شما مبارک .
    |تبلیغ در کانال های +400 هزار تلگرام
    | شماره : 08337279040
    |سانی سرور تضمین پشتیبانی و کیفیت / Saniserver.com

10. تعداد تشکر ها از !MihanIt! به دلیل پست مفید

api

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

از سرویسهاتون استفاده نکردم اما از همون اوایل کارتون میشناسمتون..با سرد و گرم روزگار خوب جنگیدید و موندید....بدی هم ندیدم کسی راجبتون بگه...انشالا تو کارتون موفق باشید
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

12. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

api

عضو انجمن api آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    286
    تشکر تشکر شده 
    541
    تشکر شده در
    349 پست

ایشون از هر لحاظ تاییده { پشتیبانی ..... }
    عید فاطمی بر شما مبارک .
    ممنون از شما همکار گرامی . سال خوبی رو هم برای شما آرزو میکنم

از سرویسهاتون استفاده نکردم اما از همون اوایل کارتون میشناسمتون..با سرد و گرم روزگار خوب جنگیدید و موندید....بدی هم ندیدم کسی راجبتون بگه...انشالا تو کارتون موفق باشید
    تشکر از شما
    ایشالله شما هم روزی به ما افتخار خدمت بدید و از سرویس های یوگیگ استفاده کنید

14. تعداد تشکر ها از api به دلیل پست مفید

api

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    126
    تشکر تشکر شده 
    36
    تشکر شده در
    24 پست

سکوت
    ویرایش توسط rasoul123 : August 12th, 2015 در ساعت 14:41

16. تعداد تشکر ها ازrasoul123 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط api نمایش پست ها
    با سلام
    بنده یکی از پشتیبان های سایت یوگیگ به آدرس http://ugig.ir هستم

هدف از ایجاد این تاپیک نظرسنجی در مورد کیفیت سرویس های ( غیر رایگان ) هست . دوستانی که استفاده کردن نظرشون رو در مورد کیفیت سرویس ها ، سرعت ، آپتایم ، پشتیبانی و هر چیزی که مربوط به سرویس های یوگیگ میشه اعلام کنند .
    همچنین هرگونه پیشنهاد و انتقادی در مورد سایت ، از ظاهر تا .... رو در این تاپیک اعلام کنید .
    دوستانی هم که ناراضی هستند یا بودند هم دلیلشون رو بگن که چرا ناراضی بودن ؟ یا ترجیحا آدرس سایتشون رو هم اعلام کنند .

باز هم اعلام میکنم که هدف از ایجاد این تاپیک فقط نظرسنجی هست و در قبال سوالات هم بنده پاسخگو هستم .

سلام
    سرور هاتون از جمله سایتتون خوابیده برادر؟
    کو پشتیبانی 24 ساعته؟؟؟
    من صد تا جا دنبالت میگردم که سرورمو بیاری بالا

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

این مسخره بازیها چیه در آوردید حداقل یک جا برای پیگری باز می ذاشتید این بود امنیت شما خداوکیلی اگر خسارت امروز رو پرداخت نکنید به من
    بعد از اتمام زمان پرداختم
    -----دیگه هاست شما رو شارژ نمی کنم هر کجا هم برم تبلیغ بد راجب شما می کنم
    فرانسه بمب ترکیده
    ترکیه کودتا شده به شما چه مربوط شده
    ویرایش توسط reza3120 : July 16th, 2016 در ساعت 09:50

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)