نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: تغییر پورت اف تی پی دایرکت ادمین - اهراز هویت صحیح ولی عدم نمایش لیست فایل ها

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    256
    تشکر تشکر شده 
    170
    تشکر شده در
    129 پست

پیش فرض تغییر پورت اف تی پی دایرکت ادمین - اهراز هویت صحیح ولی عدم نمایش لیست فایل ها

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید

بعد از تغییر پورت اف تی پی دایرکت ادمین از عدد 21 به 15 یا 1542 از مسیر های زیر :

/etc/proftpd.conf

/etc/proftpd.conf.back

/etc/proftpd.conf.old

و ذخیره کردن فایل های مذبور و ریستارت کردن سرویس proftpd و وارد کردن مقدار 15 یا 1542 ( منظورم از 15 یا 1542 این می باشد که هر دو پورت رو هم تست کردم و الان روی 15 هست پورت ورود به اف تی پی ) بعد داخل CSF هم ست کردم در قسمت های زیر

TCP_IN =
    TCP_OUT =
    UDP_IN =
    UDP_OUT =

هم در قسمت IPV4 هم در قسمت IPV6 و بعد هم CSF رو ریست کردم اما موقع ورود به اف تی پی با فایل زیلا اهراز هویت انجام میشه ولی لیست فایل ها رو که میخواد نشون بده این خطا رو نشون میده :

Error: Connection timed out after 20 seconds of inactivity
    Error: Failed to retrieve directory listing

و زمان بررسی اهراز هویت هم که مشکلی نیست ! و زمانی که csf رو استوپ می کنم یا به عبارتی CSF Disable می کنم طبق حالت استارت بودن CSF اهراز هویت صورت میگیره و به درستی فایلی ها رو لیست می کنه و نشون میده ! حالا نمیدونم چه علتی داره که وقتی csf روشنه FTP اهراز هویتش اوکی هست ! ولی لیست نمی کنه فایل ها رو از اساتید محترم ممنون میشم راهنمایی کنن چه آپشنی باعث میشه این مشکل پیش بیاد بازم میگم هر کجایی که عدد 21 بوده و مربوط به FTP همه رو در فعات مخلتلف بین دو پورت 15 و 1542 بررسی کردم و با خودم گفتم ممکنه پورت 15 در گیر بوده باشه بنا بر این پورت 1542 رو هم تست کردم ولی بازم تاثیر نداره اهراز هویت صورت میگیره ولی محتوا لیست نمیشه ! و فقط بعد از خاموش کردن CSF مقادیر رو لیست

در واقع از اساتید محترم راهنمایی می خوام بفرمایند داخل دایرکت ادمین یعنی زمانی که روی سرور دایرکت ادمین نصب هست به چه شکلی پورت اف تی پی رو تغییر بدم که با CSF هم به مشکل نخورم و بعد از باز کردن PORT جدیدی که روی FTP قرار دادم بتونم به اف تی پی متصل بشم و اطلاعات رو مشاهده کنم

می کنه با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

- - - Updated - - -

اساتید Up...

- - - Updated - - -

این همه استاد تو این انجمن یعنی یک نفر نیست که پورت پیشفرض اف تی پی رو تغییر داده باشه ! از دایرکت ادمینم استفاده کرده باشه و روش CSF نصب کرده باشه ! این همه استاد ((( استاد های عزیز ))) لطفا کمک کنید باتشکر

2. # ADS

عضو انجمن SaMaN0861 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    783
    تشکر تشکر شده 
    458
    تشکر شده در
    305 پست

پیش فرض پاسخ : تغییر پورت اف تی پی دایرکت ادمین - اهراز هویت صحیح ولی عدم نمایش لیست فایل ها

با سلام
    دوست عزیز پیشنهاد میکنم تا اونجایی که میتونید از دکتر گوگل استفاده کنید آخرش اگر به نتیجه نرسیدید اینجا تاپیک بزنید
    لینک : http://thegioinguonmo.com/security/h...dard-port.html
    دست بالای دست بسیار است | درخت هر چه پر بار تر ، سر به زیر تر

4. تعداد تشکر ها از SaMaN0861 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    256
    تشکر تشکر شده 
    170
    تشکر شده در
    129 پست

پیش فرض پاسخ : تغییر پورت اف تی پی دایرکت ادمین - اهراز هویت صحیح ولی عدم نمایش لیست فایل ها

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید مهندس جان همون طوری که عرض کردم proftpd سرویس مورد نظر من هست نه pure-ftpd لذا من راه و روش رو درست رفتم تغییرات صورت گرفته عارضم خدمت شما تا زمانی که csf فعال باشه بعد از اهراز هویت لیست فایل ها رو نشون نمیده ! ولی به محز غیر فعال شدن csf فایل ها رو لیست می کنه مشکلی هم نیست ! حالا یه آپشنی چیزی وجود داره که موقع فعال بودن انجام نمیشه ! که همون باعث میشه این مشکل پیش بیاد ! از شما ممنون میشم اگر در این باره اطلاعاتی دارید بفرمایید با تشکر

عضو دائم j4b3r آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    460
    تشکر تشکر شده 
    2,996
    تشکر شده در
    1,873 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط p30pdf نمایش پست ها
    به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید مهندس جان همون طوری که عرض کردم proftpd سرویس مورد نظر من هست نه pure-ftpd لذا من راه و روش رو درست رفتم تغییرات صورت گرفته عارضم خدمت شما تا زمانی که csf فعال باشه بعد از اهراز هویت لیست فایل ها رو نشون نمیده ! ولی به محز غیر فعال شدن csf فایل ها رو لیست می کنه مشکلی هم نیست ! حالا یه آپشنی چیزی وجود داره که موقع فعال بودن انجام نمیشه ! که همون باعث میشه این مشکل پیش بیاد ! از شما ممنون میشم اگر در این باره اطلاعاتی دارید بفرمایید با تشکر
    سلام
    پورت 20 باز هست؟
    هم udp هم tcp

7. تعداد تشکر ها از j4b3r به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    256
    تشکر تشکر شده 
    170
    تشکر شده در
    129 پست

اره روی هر دو بازه ! مهندس جان با خاموش کردن CSF مشکلی نیست ! جسارت نباشه ! یه مرتبه دیگه میگم عزیز حتی وقتی که CSF روشنه اهراز هویت صد در صد اوکیه ! اینو ببینید :

Status: Resolving address of example.com
    Status: Connecting to ***.***.***.***:1542...
    Status: Connection established, waiting for welcome message...
    Status: Connected
    Status: Retrieving directory listing...
    Command: PWD
    Response: 257 "/" is the current directory
    Command: TYPE I
    Response: 200 Type set to I
    Command: PASV
    Response: 227 Entering Passive Mode (87,236,208,43,139,28).
    Command: MLSD
    Error: Connection timed out after 20 seconds of inactivity
    Error: Failed to retrieve directory listing

دو مورد آخرش خطا داده میشه که وقتی CSF رو غیر فعال می کنم حل میشه ! و لیست فایل ها رو نشون میده اما با روشن بودنش بعد از اهراز هویت لیست رو نشون نمیده و خطایی که مشاهده می کنید رو میده با تشکر

- - - Updated - - -

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید با تقدیر و تشکر از جناب مهندس j4b3r عزیز ایشون مشکل رو حل کردن ! دو دقیقه هم نکشید ! مسئله ای که حتی انجمن خود دایرکت ادمین هم پاسخی نداد و خیلی از دوستان داخل همین انجمن هم جوابی بهش ندادن ایشون طی کمتر از چند دقیقه حل کردن برای همین از ایشون کمال تشکر رو دارم با تشکر از سایر دوستانی که خیلی استاد بودن و کمک کردن با تشکر

9. تعداد تشکر ها از p30pdf به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)