صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 59 , از مجموع 59

موضوع: ...این سایتو چیکارش کنم...

عضو جدید pedrami آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    33
    تشکر تشکر شده 
    65
    تشکر شده در
    52 پست

پیش فرض پاسخ : ...این سایتو چیکارش کنم...

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    به نظرت با زدن مطالب اختصاصی و پربیننده و همچنین زمان بندی به این نتیجه خواهم رسید که بازدید واقعیم بالا بره؟
    100% با زدن مطالب اختصاصی و پربیننده به طور منظم، بازدید شما بالا میره ... اما خوب بدون انجام یک سری کارهای سئو، پیشرفت شما تو گوگل ممکنه کند باشه .... دلیلش هم اینه که رقیب هاتون تو کلمات کلیدی مختلف، سئو کامل ممکنه انجام داده باشن و با سرعت به صفحات اول بیان و اونجا موندگار بشن ...

دوست عزیز براس شروع و اگه می خواین مستقل کار کنین به نظر من روی این دو گزینه که راحت از دستتون بر میاد برنامه ریزی کنید :

1- هر روز به طور منظم 5 تا 10 تا مطلب اختصاصی یا نیمه اختصاصی بگذارید
    2-شبکه های اجتماعی (فیس بوک .... گوگل پلاس ... تویتر .... لیتک دین) رو فعال کنید و افزونه هایی رو نصب کنید که به صورت اتوماتیک هر مطلبی که می گذارید رو در این شبکه ها نشر بدن ... بعد یکی از شبکه ها که پیشنهاد من گوگل پلاس هست رو روش وقت بگذارید و گروه تشکیل بدید و دایره خودتون رو توش قوی کنید) به سایتتون کمک می کنه ...

اما 1% اگه مهمه که سریع پیشرفت کنین و صبر ندارید ... باید حتما یک سو کامل به همراه بک لبنک گیری انجام بدید.... اونم نه به صورت تبلیغات متنی و بنری بک لینک بگیرید .... از متد جدید استفاده کنین

- - - Updated - - -

طراح قالب منظورته؟ اصلا معلوم نیست کجا هستش.بخوام این مشکل درست بشه چجوری باید اقدام کنم
    طراح قالب یا سایتتون اگه دسترسی دارین به هر کدومشون ... میتونن براتون درستش کنن .... یک مقدار کد نویسی هاش باید درست بشه ....
    اگه دسترسی ندارید باید به دوستانی که این کار رو انجام میدن بسپارید
    نرم افزارهای سئو- خرید هاست - سرور مجازی و اختصاصی
    بک لینک گیری و افزایش +G، طراحی حرفه ای سایت، فروش قالب وردپرس

2. # ADS

عضو جدید sam127 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    40
    تشکر شده در
    37 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط XZA نمایش پست ها
    باید یک سئو سازی قوی بشه و پلاگین های سئو نصب بشن به نظر من الیته یا شاید موضوع سایت شما طرفداری در نت نداره
    مگه جز پلاگین all seo و ایمیج سئو پلاگین دیگه ای هست.از اون حرفا بودا تفریحی مگه میشه طرفدار نداشته باشه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط pedrami نمایش پست ها
    100% با زدن مطالب اختصاصی و پربیننده به طور منظم، بازدید شما بالا میره ... اما خوب بدون انجام یک سری کارهای سئو، پیشرفت شما تو گوگل ممکنه کند باشه .... دلیلش هم اینه که رقیب هاتون تو کلمات کلیدی مختلف، سئو کامل ممکنه انجام داده باشن و با سرعت به صفحات اول بیان و اونجا موندگار بشن ...

دوست عزیز براس شروع و اگه می خواین مستقل کار کنین به نظر من روی این دو گزینه که راحت از دستتون بر میاد برنامه ریزی کنید :

1- هر روز به طور منظم 5 تا 10 تا مطلب اختصاصی یا نیمه اختصاصی بگذارید
    2-شبکه های اجتماعی (فیس بوک .... گوگل پلاس ... تویتر .... لیتک دین) رو فعال کنید و افزونه هایی رو نصب کنید که به صورت اتوماتیک هر مطلبی که می گذارید رو در این شبکه ها نشر بدن ... بعد یکی از شبکه ها که پیشنهاد من گوگل پلاس هست رو روش وقت بگذارید و گروه تشکیل بدید و دایره خودتون رو توش قوی کنید) به سایتتون کمک می کنه ...

اما 1% اگه مهمه که سریع پیشرفت کنین و صبر ندارید ... باید حتما یک سو کامل به همراه بک لبنک گیری انجام بدید.... اونم نه به صورت تبلیغات متنی و بنری بک لینک بگیرید .... از متد جدید استفاده کنین

- - - Updated - - -

طراح قالب یا سایتتون اگه دسترسی دارین به هر کدومشون ... میتونن براتون درستش کنن .... یک مقدار کد نویسی هاش باید درست بشه ....
    اگه دسترسی ندارید باید به دوستانی که این کار رو انجام میدن بسپارید

این 2 تا کاری که گفتید 1 ساله انجام میدادم ولی نتیجه ای نداشت .یعنی مطلب اختصاصی و نیمه اختصاصی با زمانبندی منظم.به محض انتشار اشتراک گذاری تو فیسبوک

بک لینک گیری هم که توبه کار شدم هی باید پول بدی آخرشم هیچی به هیچی.سئوکار هم شخص درست حسابی سراغ ندارم حیدری که اول سئو کرد سایتو ولی نتیجه ای نداشت 1 ادمین هم پروژه قبول نمیکنه

تشکر تشکر کرده 
    33
    تشکر تشکر شده 
    65
    تشکر شده در
    52 پست

این 2 تا کاری که گفتید 1 ساله انجام میدادم ولی نتیجه ای نداشت .یعنی مطلب اختصاصی و نیمه اختصاصی با زمانبندی منظم.به محض انتشار اشتراک گذاری تو فیسبوک

بک لینک گیری هم که توبه کار شدم هی باید پول بدی آخرشم هیچی به هیچی.سئوکار هم شخص درست حسابی سراغ ندارم حیدری که اول سئو کرد سایتو ولی نتیجه ای نداشت 1 ادمین هم پروژه قبول نمیکنه
    دوست عزیز گفتم تو 4 شبکه اجتماعی ... نه فیس بوک ...

حرف هام رو کامل بخونین متوجه حرف هام میشید ...

پیشرفتم نکردید تو این 1 سال دلیلش رو هم تو حرفهام باز خدمتت گفتم ...

تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    40
    تشکر شده در
    37 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pedrami نمایش پست ها
    دوست عزیز گفتم تو 4 شبکه اجتماعی ... نه فیس بوک ...

حرف هام رو کامل بخونین متوجه حرف هام میشید ...

پیشرفتم نکردید تو این 1 سال دلیلش رو هم تو حرفهام باز خدمتت گفتم ...
    لینک دین چیه دادا جان بار اولمه اسمشو میشنوم ؟ گوگل پلاس یکی میگفت دیگه فایده ای نداره گوگل میخواد بزارتش کنار و این حرفا

علت پیشرفت نکردنم را میشه واضح بگی ببخشید من گیج شدم

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    340
    تشکر تشکر شده 
    391
    تشکر شده در
    292 پست

ببینید من راحت و کامل مسیر رو توضیح میدم بهتون
    رتبه بندی صفحات و سایت ها تو گوگل بر اساس بک لینک هایی هستن که وجود دارن
    مثلا اگه تو بخش دانلود بک لینک تزریق بشه برا سایت با نام "دانلود آهنگ" و با همین نام تو سایت های دیگه لینک بخوره چندین سایتی که تو این حوزه هست گوگل لینک هایی که خوردن رو بررسی میکنه و رتبه بندی میکنه
    مثلا سایت رتبه یک با 1 میلیون بک لینک تو کلمه دانلود آهنگ
    رتبه دو با 800 هزار
    و سه با 500 هزار و الی آخر
    سایت های بزرگو مهم چرا مهم شدن علت کپی کردن مطالبشون تو انواع فروم ها شبکه های مجازی وبلاگ ها تبلیغات متنی فالو بوده!
    برای هر کلمه بتونین لینک بگیرید از هرکدوم روش های بالا تو همون کلمه تو گوگل بالا میاین

سئوی قالب مهمه ولی تو رتبه بندی های بعدی قرار داره نمیدونم چرا اینقدر گیر دادن به قالب!

حالا شما باید از قبل میدونستی که بیشتری بازدیدات روی کدوم کلمات کلیدی هستن که بک لینک خوردنو اومدن بالا تو گوگل
    بعد اون رقباتو میشناختی و وضعیتشونو تحلیل میکردی شاید رقبا دست به کار شدنو تعداد بک لینک تو کلمات کلیدی,کلیدی برای سایتت که بازدید داشتن از گوگل خودشونو بالا کشیدن و تو افت کردی مخصوصا به دلیل عدم بک لینک گیری

خیلی از سایت ها بیش از نیمی از ورودی گوگلشون بخاطر یک یا چند کلمه ی خاصه که بک لینک خوردنو بالا اومدن

من سایت های زیادی رو دیدم که با سئوی بد قالب و خطا های متعدد کدنویسی تو قالب جز برترین های نت بودن و رنک یک تو بعضی کلمه ها! و اون به دلیل بک لینکهایی بود که مطالب کپی شده از سایت داده بودن بهش!

بک لینک های شبکه های مجازی وبلاگ ها و.... خیلی مهمن چون همیشه هستند ولی بک لینک های هزینه ای باید دائما هزینه شه براشون

بالایی ها بک لینک های خارجی بودن

حالا بک لینک های داخلی که مهمن و باید تو قالب بررسی بشن
    تگ های h1 h2 h3 هستن تو صفحه اصلی,صفحه هر پست , صفحه تگ ها و..., و کلمات بولد شده تو متن های هر پست که خیلی مهم هستند

شما جدیدا تغییری رو قالب نداشتین که الآنم بخاطر اون به مشکل بخورید اینو قبلا هم گفتم

بعضی وقت ها تغییرات و تنظیمات جدید تو سرور هاستینگ هم میتونه باعث این خرابی ها بشه...

مباحث زیاده باید از هر نظر بررسی بشه سایت

طولانی شد ولی اگه توجه کنی خیلی میتونه کمک کنه

موفق باشی.
    ویرایش توسط takpar7 : March 14th, 2015 در ساعت 05:14

7. تعداد تشکر ها از takpar7 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    40
    تشکر شده در
    37 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط takpar7 نمایش پست ها
    ببینید من راحت و کامل مسیر رو توضیح میدم بهتون
    رتبه بندی صفحات و سایت ها تو گوگل بر اساس بک لینک هایی هستن که وجود دارن
    مثلا اگه تو بخش دانلود بک لینک تزریق بشه برا سایت با نام "دانلود آهنگ" و با همین نام تو سایت های دیگه لینک بخوره چندین سایتی که تو این حوزه هست گوگل لینک هایی که خوردن رو بررسی میکنه و رتبه بندی میکنه
    مثلا سایت رتبه یک با 1 میلیون بک لینک تو کلمه دانلود آهنگ
    رتبه دو با 800 هزار
    و سه با 500 هزار و الی آخر
    سایت های بزرگو مهم چرا مهم شدن علت کپی کردن مطالبشون تو انواع فروم ها شبکه های مجازی وبلاگ ها تبلیغات متنی فالو بوده!
    برای هر کلمه بتونین لینک بگیرید از هرکدوم روش های بالا تو همون کلمه تو گوگل بالا میاین

سئوی قالب مهمه ولی تو رتبه بندی های بعدی قرار داره نمیدونم چرا اینقدر گیر دادن به قالب!

حالا شما باید از قبل میدونستی که بیشتری بازدیدات روی کدوم کلمات کلیدی هستن که بک لینک خوردنو اومدن بالا تو گوگل
    بعد اون رقباتو میشناختی و وضعیتشونو تحلیل میکردی شاید رقبا دست به کار شدنو تعداد بک لینک تو کلمات کلیدی,کلیدی برای سایتت که بازدید داشتن از گوگل خودشونو بالا کشیدن و تو افت کردی مخصوصا به دلیل عدم بک لینک گیری

خیلی از سایت ها بیش از نیمی از ورودی گوگلشون بخاطر یک یا چند کلمه ی خاصه که بک لینک خوردنو بالا اومدن

من سایت های زیادی رو دیدم که با سئوی بد قالب و خطا های متعدد کدنویسی تو قالب جز برترین های نت بودن و رنک یک تو بعضی کلمه ها! و اون به دلیل بک لینکهایی بود که مطالب کپی شده از سایت داده بودن بهش!

بک لینک های شبکه های مجازی وبلاگ ها و.... خیلی مهمن چون همیشه هستند ولی بک لینک های هزینه ای باید دائما هزینه شه براشون

بالایی ها بک لینک های خارجی بودن

حالا بک لینک های داخلی که مهمن و باید تو قالب بررسی بشن
    تگ های h1 h2 h3 هستن تو صفحه اصلی,صفحه هر پست , صفحه تگ ها و..., و کلمات بولد شده تو متن های هر پست که خیلی مهم هستند

شما جدیدا تغییری رو قالب نداشتین که الآنم بخاطر اون به مشکل بخورید اینو قبلا هم گفتم

بعضی وقت ها تغییرات و تنظیمات جدید تو سرور هاستینگ هم میتونه باعث این خرابی ها بشه...

مباحث زیاده باید از هر نظر بررسی بشه سایت

طولانی شد ولی اگه توجه کنی خیلی میتونه کمک کنه

موفق باشی.

دادا در مورد بک لینک خیلی ممنونم کلان روشنم کردی باید چیکار کنم .فک کنم خلاصش این میشه مطالبی که تو سایتت میاد را همون وقت هرجایی که هست انتشار بده.حالا وبلاگ .فیسبوک.نظر تو وبسایتا .توییتر.کلوپ.سایتهای مختلف.انجمن های مختلف درست میگم؟؟

هاستینگ که نه هیچ تغییری نداشته .تغییر تو قالب هم نداشتم یعنی اصلا بلد نیستم که بخوام تغییر داشته باشم

تشکر تشکر کرده 
    33
    تشکر تشکر شده 
    65
    تشکر شده در
    52 پست

لینک دین چیه دادا جان بار اولمه اسمشو میشنوم ؟ گوگل پلاس یکی میگفت دیگه فایده ای نداره گوگل میخواد بزارتش کنار و این حرفا

علت پیشرفت نکردنم را میشه واضح بگی ببخشید من گیج شدم
    https://www.linkedin.com/

گوگل پلاس می خواد جمع بشه ؟!!!

هر کی این حرف رو زده ، به نظرم شوخی باهاتون داشته .... بهترین شبکه ی اجتماعی برای فعالیت و تجارت هستش دوست عزیز .... و بسیار با ارزش برای بالا اومدن تو سطح گوگل

تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    40
    تشکر شده در
    37 پست

همگی سال خوبی داشته باشید
    ویرایش توسط sam127 : March 20th, 2015 در ساعت 10:02

تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    40
    تشکر شده در
    37 پست

بچه ها یه سوال :

متوجه شدم سئوکارم سایتمو جوری تنظیم کرده که کلمات کلیدی تو گوگل ایندکس نمیشه به نظرتون اینکار مذیت هستش یا مشکل ؟

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)