صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 56789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 86 , از مجموع 86

موضوع: سئوحرفه ای میکنم باقیمت مناسب

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    30 پست

پیش فرض سئوحرفه ای میکنم باقیمت مناسب

باسلام
    ابتدا از مسئولین انجمن عذرخواهی میکنم اگه تاپیک جای نامناسب ایجاد شده

تمامی کاربران محترم توجه:
    بنده سایتهای شما رو سئو وبهینه سازی میکنم ودر هرکلمه ای که مورد نیازشماباشد ظرف10روز الی2ماه در جایگاه اول گوگل میارمتون
    این کار طبق استاندارد های جهانی انجام میشه وکارمو حداقل4ماه ماه تضمین میکنم
    اگربنده سایت شماعزیزان سئو وبهینه کردم وبعد بخوام درکلمه ای پیشرفتش بدم شرایط به شکل ذیل:
    1-بهینه سازی رایگان انجام میشه
    2-هرکلمه بستگی به نوع بزرگی ومحبوبیتش حداقل150هزارتومان حدااکثر500هزار تومان(بابت هرکلمه)

نکته در مورد پرداخت:بعداینکه سر کلمات و.....به نتیجه رسیدیم 10الی20درصد مبلغ اول میگیرم(البته بعد از قرارداد بستن)و مابقی پول رو بعد از اتمام کار ورضایت100%شما*واگه شما راضی نباشی طبق قرارداد همون10-20درصدم برمیگردونم بهتون

اگه سوالی داشتید:
    09107588129
    یاهو
    bolorhost
    ویرایش توسط bolorweb : February 24th, 2015 در ساعت 14:32

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    30 پست

پیش فرض پاسخ : سئوحرفه ای میکنم باقیمت مناسب

نقل قول نوشته اصلی توسط drcom نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون با آروزی موفقیت برای شما
    واهش میکنم
    انشاا... اخرفروردین بانمونه کارای خوب ومجموعه سایتای خودمون اعتماد شماودیگر دوستان مخالف هم جلب میکنیم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط amin7x نمایش پست ها
    لطفا پ.خ تون رو چک کنید.
    باتشکر
    چشم

- - - Updated - - -

منقدین عزیز میتونند به این تاپیک مراجعه کنند

ازاونجایی که قبلا حدس زدیم بعضیا بیان دبه کنند باز مارو زیر سوال ببرند
    دراون تاپیک تمام پروژه ها +زمان اماده شدنش رو اعلام کردیم
    واگه کلمه کلیدی خاصی هم مدنظرتونه میتونید اونجا مطرح کنید
    http://www.webhostingtalk.ir/f236/137202/#post1291829

عضو جدید nazarkhani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    23
    تشکر شده در
    16 پست

9 صحفه تاپیک زدین یک سایت درست حسابی معرفی نکردین عزیز
    چرت و پرت نوشتن کاری نداره و ادعا کردن چند تا سایت بزرگ در ضمینه های مختلف ( کلمه های دانلود فیلم . هاست . دانلود آهنگ . اس ام اس . و ... که مهمند ) معرفی کن + ادمین اون سایت ها که ما با آن ها صحبت کردیم تایید کنند ....
    به جای بد و بیراه گفتن به هم دیگه بیاد کمک کنید این الگریتم جدید گوگل به کار خیلی ها ضربه جدی زده و *****ینگ هم دیگه شورشو در اورده اگه مرد کار و عملی نمونه بده و حقایق را نشان کاربرا بدین ...
    سیف هاستینگ : http://portal.safehosting.ir/cart.php
    هاست ارزان میزبانی و دانلود با امکانات نامحدود

5. تعداد تشکر ها از nazarkhani به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nazarkhani نمایش پست ها
    9 صحفه تاپیک زدین یک سایت درست حسابی معرفی نکردین عزیز
    چرت و پرت نوشتن کاری نداره و ادعا کردن چند تا سایت بزرگ در ضمینه های مختلف ( کلمه های دانلود فیلم . هاست . دانلود آهنگ . اس ام اس . و ... که مهمند ) معرفی کن + ادمین اون سایت ها که ما با آن ها صحبت کردیم تایید کنند ....
    به جای بد و بیراه گفتن به هم دیگه بیاد کمک کنید این الگریتم جدید گوگل به کار خیلی ها ضربه جدی زده و *****ینگ هم دیگه شورشو در اورده اگه مرد کار و عملی نمونه بده و حقایق را نشان کاربرا بدین ...
    عرض سلام واحترام
    1-امثال شما زیادن که میخوان مارو خراب کنند واعتبار چند سالمون توفضای مجازی ازبین ببرند ولی خداروشکر با پروژه های خوبی که ارائه دادیم همیشه اثبات کردیم بهترین تیم سئوی ایرانیم
    2-امثال شمامیان میگن ماکلماتی ک سئوکردیم کوچیک بوده براهمین موفق بودیم درصورتی که شما وامثالتون عرضه ی سئوی همینم ندارید وفقط پول مردم میگیرید ومیپیچونید
    3--من به کسی بدوبیراه نگفتم وهیچوقتم چنین جسارتی نمیکنم ولی بهرحال امثال ماباید جلوی افراد سودجو دربیان البته بلانسبتتون
    4-سایتایی که توسط ما سئوشده تا حالا هیچ پسرفتی نداشته وگوگلم هیچ غلطی نتونسته بکنه میدونید چرا؟؟؟؟؟چون کارمون درسته و اصولیه
    5-ازشما وامثال شما خواهش دارم چوب لاچرخ مانذارید چون اولا تمامی مشتری های ما ازما رضایت کامل دارند
    دوما:اگه ماکارمون بدبود هیچوقت نمیگفتیم اقا اول سایت سئومیکنیم بعدکه نتیجه دیدید پول بدید
    ثالثا فعلاسفارش جدید قبول نمیکنیم بدلیل ترافیک کاری وسفارش بالا

و درپایان اگه شما ودوستان دیگه خیلی ادعاتون میشه برید توفضای مجازی دوتا کاردرست انجام بدید دوتاطراحی درست دوتا سئوی درست دوتا پشتیبانی درست بعد بیاید از ما انتقاد کنید

من نمیدونم چراتواین دوسالی که ماکاروشروع کردیم خاری شدیم توچشم بعضیا

دوست عزیز از حرفام برداشت غلط نکنید قصدجسارت وبی احترامی نداشتم وندارم فقط خواستم بگم ماهرچی که هستیم همینیم ومشتریامون ازمون راضین چون همیشه همه پروژه هامون چه کوچیک چه بزرگ رو به پیشرفت بوده نه پسرفت
    موفق باشید

- - - Updated - - -

9
    1-ما به کسی بدوبیراه نگفتیم همه درنظر ما عزیزومحترم اند
    2-این الگوریتم جدید گوگل به ادمایی که سئوبلدنبودند یاسئوشون غیراصولی بوده ضربه زده
    3-*****ینگ بهترین چیز ممکن هست وبنظرمن وخیلیا باید شدیدتر هم بشه تابتونه جلوی یه سری ادم.............که دارند جو مملکت به گند میکشن بگیره
    4-نمونه ها در طی تاپیک ها مشخصه وبزودی هم نمونه های جدید وبزرگ رو میکنیم
    ویرایش توسط mchteh : April 7th, 2015 در ساعت 13:45

تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    23
    تشکر شده در
    16 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mchteh نمایش پست ها
    عرض سلام واحترام
    1-امثال شما زیادن که میخوان مارو خراب کنند واعتبار چند سالمون توفضای مجازی ازبین ببرند ولی خداروشکر با پروژه های خوبی که ارائه دادیم همیشه اثبات کردیم بهترین تیم سئوی ایرانیم
    2-امثال شمامیان میگن ماکلماتی ک سئوکردیم کوچیک بوده براهمین موفق بودیم درصورتی که شما وامثالتون عرضه ی سئوی همینم ندارید وفقط پول مردم میگیرید ومیپیچونید
    3--من به کسی بدوبیراه نگفتم وهیچوقتم چنین جسارتی نمیکنم ولی بهرحال امثال ماباید جلوی افراد سودجو دربیان البته بلانسبتتون
    4-سایتایی که توسط ما سئوشده تا حالا هیچ پسرفتی نداشته وگوگلم هیچ غلطی نتونسته بکنه میدونید چرا؟؟؟؟؟چون کارمون درسته و اصولیه
    5-ازشما وامثال شما خواهش دارم چوب لاچرخ مانذارید چون اولا تمامی مشتری های ما ازما رضایت کامل دارند
    دوما:اگه ماکارمون بدبود هیچوقت نمیگفتیم اقا اول سایت سئومیکنیم بعدکه نتیجه دیدید پول بدید
    ثالثا فعلاسفارش جدید قبول نمیکنیم بدلیل ترافیک کاری وسفارش بالا

و درپایان اگه شما ودوستان دیگه خیلی ادعاتون میشه برید توفضای مجازی دوتا کاردرست انجام بدید دوتاطراحی درست دوتا سئوی درست دوتا پشتیبانی درست بعد بیاید از ما انتقاد کنید

من نمیدونم چراتواین دوسالی که ماکاروشروع کردیم خاری شدیم توچشم بعضیا

دوست عزیز از حرفام برداشت غلط نکنید قصدجسارت وبی احترامی نداشتم وندارم فقط خواستم بگم ماهرچی که هستیم همینیم ومشتریامون ازمون راضین چون همیشه همه پروژه هامون چه کوچیک چه بزرگ رو به پیشرفت بوده نه پسرفت
    موفق باشید

- - - Updated - - -

1-ما به کسی بدوبیراه نگفتیم همه درنظر ما عزیزومحترم اند
    2-این الگوریتم جدید گوگل به ادمایی که سئوبلدنبودند یاسئوشون غیراصولی بوده ضربه زده
    3-*****ینگ بهترین چیز ممکن هست وبنظرمن وخیلیا باید شدیدتر هم بشه تابتونه جلوی یه سری ادم.............که دارند جو مملکت به گند میکشن بگیره
    4-نمونه ها در طی تاپیک ها مشخصه وبزودی هم نمونه های جدید وبزرگ رو میکنیم
    حال شما خوب نیست مثل اینکه اخه من مگه بیکارم بیام شمارو خراب کنم ... امثال ما ؟؟؟ این اگه توهین نیست پس چیه ؟
    شما اگه تونستی یه سئو درست حسابی کنی به عنوان یه ایرانی ما بهت افتخار میکنیم عزیز کار شما با کار ما 180 درجه فرق داره
    به جای اول و دوم کردن هات 4 تا نمونه کار بزار ...

8. تعداد تشکر ها از nazarkhani به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

حال شما خوب نیست مثل اینکه اخه من مگه بیکارم بیام شمارو خراب کنم
    بله جسارتا دقیقا بیکارید لحن پیام اولتون رو ببینید

امثال ما ؟؟؟ این اگه توهین نیست پس چیه ؟
    مثلا میتونه انتقاد تلقی شه

شما اگه تونستی یه سئو درست حسابی کنی به عنوان یه ایرانی ما بهت افتخار میکنیم
    الان این جملتون بوی تخریب منو تیممو ومشتریامو میده-یعنی چی اگه تونستی-یعنی مانمیتونیم و تمام مشتریای مااحمق هستن که میگن سئوی مادرست حسابی وکارمون خوبه-مواظب لحن صحبتتون باشید

به جای اول و دوم کردن هات 4 تا نمونه کار بزار ...
    شما اگه یکم منطق داشتی تاپیک کامل مطالع میکردید میدید ماهم نمونه دادیم+هم نمونه درحال انجام+هم گفتیم بزودی نمونه های بزرگمون کارش تموم میشه وبه نمایش میذاریم

- - - Updated - - -

عزیز من وقت چونه زدن باشما رو ندارم لطفا وقت بنده و دیگر بزرگواران رو نگیرید اگه میخواید مارو تخریب کنید اشتباه اومدید ماکارمون درسته وهمه قبولمون دارند اگه نه چنین قصدی نداشتید که ممنون از پیشنهاد وانتقادتون
    اگه سفارشی دارید همینجا مطرح کنید بعد بررسی زمان+هزینه+تمام نمونه کارامون براتون ارسال میشه
    یاعلی
    ویرایش توسط mchteh : April 7th, 2015 در ساعت 15:32

تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    23
    تشکر شده در
    16 پست

دوست عزیز ادعا دارید میکنید و سر 4 نفر شاید بتونید شیره بمالید ... شما دارید یه چیزی رو تبلیغ میکنید اما همش تفره میرید و 4 تا نمونه کار نمیزارید ... تفره نرو جبهه نگیر و نمونه کار بزار .. هر نمونه کاری که داری قبوله با اطلاعات ادمین سایت که ما سئوال کنیم ازش

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 56789

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)