نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: لطفا اورجینال باشید !!

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    282 پست

پیش فرض لطفا اورجینال باشید !!

سلام

یه شکایتی از طراحای وب و یه شکایتی از تمامی وب مستر ها ، ادمین های وب سایت ها داشتم !

امروز داشتم برای 5 دقیقه تاپیک های طراحی حالا یا درخواست یا فروش بود همه یا دنبال ریپ بودن یا میخواستن مشابه یه کاری طراحی کنن اونم در کمترین هزینه رو نگاه می کردم ، اول اینکه چرا طراحای ایرانی همش دارن قالب های خارجی یا ایرانی رو ریپ میکنن ؟ واقعا اینقدر سخته 1 قالب طراحی کنید ؟ اینقدر سخته 1 کم خلاقیت به خرج بدین خودتون ، با این کاراتون واقعا وب ایران رو خراب کردین ! هر جا ، هر سایت رو باز میکنم میبینم ریپ شده یا ریپ نشده باشه فارسی شده بابا بسه خودتون یکم طراحی کنید ! فارسی می کنید درست فارسی کنید آدم رقبت کنه تو سایت بمونه ! یکم مطالعه کنید یکم علم زیباشناسی یاد بگیرید همش با هزینه های کم طراحی های افتظاح به خورد ملت میدین ، درسته کار خوب هزینه شم بالاست سعی کنید حداقل فرهنگ طراحی درست رو بیارید روی کار که مشتری ها هم عادت کنن نه اینکه 1 قالب رو که طراح بدبخت وقت گذاشته روش رو ب***ید و پول هم برای ***یتون بگیرید ! واقعا من نمیدونم این کار کجاش کاره بعد هیچ کس هم جلوشو نمیگیره ! ادمین های فروم هم نشستن نگاه می کنن ! یکم به حقوق دیگران احترام بذارید ، به حقوق طراح احترام بذارید ، به شعور ملت احترام بذارید ، به مشتری احترام بذارید ! همش بحث پول بحث مالی نیست یکم هم یاد بگیرید کار درست انجام بدین و از کار درست حمایت کنید ، نمیدونم چرا همه دنبال این هستن که 1 سایتی بیارن بالا کار کنن حالا چه خوب چه بد ! وب مستر ، ادمین وب سایت شرکت هر جا هستی و هر که هستی یکم فکر بکن ببین این هزینه ای که می کنی در قبال 1 کاره ***ی واقعا می صرفه ؟ این همه پول بدی 1 کار کپی شده 1 کار ضعیف داری تحویل می گیری حداقل به خودت به شعور خودت احترام بذار ، درسته کار خوب هزینه می بره ولی واقعا اونی که طراحی اختصاصی مال خودته بهتر از این نیست که بری قالبی که مال 1 شخص دیگه که براش هزینه ها داده رو کپی کنی و حتی 1 پولی هم بدی به کسی برات کپی کرده !؟ واقعا با این کارت رونق میگیره ؟ بحث دینیش نیست بحث اینه که مشتری هم وقتی وارد سایتت میشه قبلا سایت های مشابه کاری شما رو دیده پس میفهمه که شما آدمی هستی که فقط پول برات مهمه که فقط 1 کاری رو انجام بدی و پولتو بگیری و بری ، یکم به شعور مشتری هاتون احترام بذارید ! یکم روی سایتتون کار کنید 1 کار استاندارد 1 کار تر و تمیز استفاده کنید واقعا به نظر من اشتباه محض هست هزینه کردن برای کاری که فردا باید بندازیش دور ! شایت 10 هزار تومن 20 هزار تومن هزینه کردن واقعا زیاد نباشه و هر ماه هم 2 3 تا قالب بگیری بذاری روی سایت ولی واقعا اگه پول این هارو جمع کنی میتونی 1 طراحی فوق العاده خوب و عالی داشته باشی چیزی که برات سال ها بمونه الان سایت های بزرگ دنیا همین یاهو چرا چند سال طراحی سایتش رو تغییر نداد ؟ یعنی طراح نداره ؟ یعنی مردم بلد نیستن با سایتش کار کنن !؟ نخیر به خاطر اینکه سایتش هنوز که هنوز کامل و در عین سادگی کارآمده ، طراحی درستی داشت ، سایت اپل همینطور تقریبا 10 سال طراحی ثابتی داشته چرا ؟ به علت اینکه طراحی مناسبی داشته ، شما هم اگه یکم هزینه کنی چیزی رو از دست نمیدی جز جلب مشتری ، اعتماد مشتری ، فرهنگ سازی درست و در ساده ترین حالت رشد و رونق کار خود شما هست .

لطفا از همه خواهش دارم چه طراحان چه مشتریان چه وب مستران و ادمین ها لطفا یکم بیاید فرهنگ وب ایران رو بالا ببرید اینقدر بحث قیمت براتون مهم نباشه یکم هم به کیفیت به زیبایی به مناسب بودن وب سایت توجه کنید یکم به هم احترام بذارید !
    طراحی حرفه ای وب سایت
    quadangles.web@gmail.com

2. تعداد تشکر ها ازlordmhn به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    64
    تشکر تشکر شده 
    29
    تشکر شده در
    24 پست

پیش فرض پاسخ : لطفا اورجینال باشید !!

متنتون خیلی طولانی بود ولی اصل قضیه رو متوجه شدم.
    ببینید تا حدودی حق با شماست. بنده هم دیدم افرادی رو در یاهو که پیشنهاد ها و آفرهای خنده داری میدند که واقعا جامعه ی طراحان رو زیر سوال میبرند.
    نمونش : طراحی قالب اختصاصی وردپرس با سئو و هاست 1 ساله فقط 50 هزار تومن. فقط برای 10 نفر اول ... .

شما بهتره به نیمه پر لیوان توجه کنید، هنوز هم هستند دوستانی که طراح واقعی اند، ایده پردازی میکنند و البته برای کاری که انجام میدند ارزش قائل هستند.

5. تعداد تشکر ها از AliDesigner به دلیل پست مفید

عضو جدید Rozhin Karimi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    186
    تشکر تشکر شده 
    109
    تشکر شده در
    52 پست

تذکر خوبی بود اما تکراریه و شاید بی فایدست !
    چرا؟
    دوست عزیز تا وقتی از خودمون شروع نکنیم و برای تمام چیزها ارزش قائل نشیم این موضوع حل نمیشه مثلا خودتون یه آماربگیرید ببینید چند درصد از اسکریپت های نال شده یا حتی هاستینگ ها چند درصد از وب سرورهای نال شده !!! و یا دایرکت ادمینهای نال شده استفاده میکنن؟
    خب وقتی خیلی هامون این اجازه رو به خودمون میدیم طبیعیه اون جامعه به روزی بیفته که کارای ما رو هم نال و یا ریپ کنن.
    عمق فاجعست وقتی که بیداری و سکوت با هم متحد میشن
    انجام انواع کانفیگ + کانفیگ های خاص
    تکمیل آموزش کانفیگ و مدیریت سرور

آموزش جامع html-xhtml

7. تعداد تشکر ها ازRozhin Karimi به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    282 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AliDesigner نمایش پست ها
    متنتون خیلی طولانی بود ولی اصل قضیه رو متوجه شدم.
    ببینید تا حدودی حق با شماست. بنده هم دیدم افرادی رو در یاهو که پیشنهاد ها و آفرهای خنده داری میدند که واقعا جامعه ی طراحان رو زیر سوال میبرند.
    نمونش : طراحی قالب اختصاصی وردپرس با سئو و هاست 1 ساله فقط 50 هزار تومن. فقط برای 10 نفر اول ... .

شما بهتره به نیمه پر لیوان توجه کنید، هنوز هم هستند دوستانی که طراح واقعی اند، ایده پردازی میکنند و البته برای کاری که انجام میدند ارزش قائل هستند.

نیمه پر لیوان داره کم کم خالی میشه چون به لطف دوستان به ظاهر طراح نون بقیه هم داره گرفته میشه !

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Rozhin Karimi نمایش پست ها
    چرا؟
    دوست عزیز تا وقتی از خودمون شروع نکنیم و برای تمام چیزها ارزش قائل نشیم این موضوع حل نمیشه مثلا خودتون یه آماربگیرید ببینید چند درصد از اسکریپت های نال شده یا حتی هاستینگ ها چند درصد از وب سرورهای نال شده !!! و یا دایرکت ادمینهای نال شده استفاده میکنن؟
    خب وقتی خیلی هامون این اجازه رو به خودمون میدیم طبیعیه اون جامعه به روزی بیفته که کارای ما رو هم نال و یا ریپ کنن.

خود من به شخصه سعی نمی کنم طراحی نال یا از روی طرحی ای طراحی انجام بدم و هزینه ای هم که میگیرم نه زیاده نه میخوام سر کسی رو کلاه بذارم ، حداقل ارزش کار خوب و کار خودم رو میدونم ، و واقعا متاسفم برای مردم که اینقدر سعی برای پول دارن اگه 1 ذره روی کیفیت کار می کردن حداقل وضعمون این نبود . :|
    طراحی حرفه ای وب سایت
    quadangles.web@gmail.com

9. تعداد تشکر ها از lordmhn به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    173
    تشکر تشکر شده 
    307
    تشکر شده در
    207 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Rozhin Karimi نمایش پست ها
    چرا؟
    درود,
    خانوم محترم هر انسان عاقل و بالغی میدونه که هر چیزی نال شدش مشکل امنیتی داره یا یه روزی از جایی ضربه شو میخوره ... فکر نکنم مثال چندان مهمی باشه اما بازم حرفه حقو زدید و نمیشه چیزی گفت.
    دلیل همه این کارا از جمله ریپ قالب و... اینه جمله ست:

« به من چه ، هرچه میخواهد بشو ، من بهسود خودم برسم»

اینم چیزی نیستا چون آخر سر از یه جایی آدم میخوره که فکرشم نمیکنه
    برای مثال عرض میکنم دوستی داشتم در کامپیوترش انواع فایل های نایاب اععم از قالب های فروشی که از راه ریپ و یا ***ی بدست آورده بود
    به 1سال نکشید تمام این اندوخه هاش که درون هارد بودن به طور کامل با سوختن هاردش از بین رفتن !

چی بگم والا...

11. تعداد تشکر ها ازrezaserver به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    282 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaserver نمایش پست ها

اینم چیزی نیستا چون آخر سر از یه جایی آدم میخوره که فکرشم نمیکنه
    برای مثال عرض میکنم دوستی داشتم در کامپیوترش انواع فایل های نایاب اععم از قالب های فروشی که از راه ریپ و یا ***ی بدست آورده بود
    به 1سال نکشید تمام این اندوخه هاش که درون هارد بودن به طور کامل با سوختن هاردش از بین رفتن !

چی بگم والا...

بله من تازه از نظر حرفه ای و کاریش گفتم اینا هم جای خودشون رو دارن !
    طراحی حرفه ای وب سایت
    quadangles.web@gmail.com

13. تعداد تشکر ها از lordmhn به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)