نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: سرویس ارسال لینک فوق العاده ارزش مند و ارزان در وبلاگ های فعال ایرانی

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض فروش سرویس ارسال لینک فوق العاده ارزش مند و ارزان در وبلاگ های فعال ایرانی

سلام به همه ی دوستان
    اول از همه میخوام کامل بخونن بعدا نظر بدن از هر نظری استقبال میکنم چون اصلا انجمن برای بحث و گفت و گو هست ولی لطفا اسپم ندین
    خب شاید طرز کار لینک سازی رو خیلی هاتون بدونید ولی باز ی توضیحی میدم
    راحت ترین روش های بدون هزینه ارسال نظر تو وبلاگ ها و سایت ها هستش همینطور ارسال پیوند...
    خب کاری که من براتون میکنم و همینطور برای 2 نفر تا حالا انجام دادم (اما تو یاهو) چون اینجا تا به حال تبلیغ نکرده بودم
    روش کار به این صورت هست من از اسپمر برای این کار استفاده میکنم اسپمر های زیادی هست که تو سطح اینترنت میفروشن و من تقریبا میتونم بگم همشونو دارم 6 تا اسپمر دارم که همشون رو هم این وبلاگ دهی هارو پوشش میدن (بلاگفا لوکس بلاگ رزبلاگ میهن بلاگ(ارسال لینک و نظر) ) البته وبلاگ دهی های دیگه هم پوشش میدن ولی اصلا کار کردن باهاشون بدرد نمیخوره و پیشرفتی نداره...
    من سوئ استفاده ای از این برنامه ها نمیکنم دارم کار انجام میدم و مزدشو میگیرم بهترین برنامه ای که خودم ازش استفاده میکنم برنامه ارسال لینک میهن بلاگ هست که از آقای علی نجفی تو همینجا گرفتم که سرعتش هم خوبه و بدون مشکل هست
    از اونجایی که سرعت نتم خوب هست و زمان زیادی بیکار هستم گفتم که بیام برای کسایی که دوست دارن لینک یا نظر ارسال کنم و در عوض هزینشو بگیرم
    شما میتونید خودتون هم این برنامه هارو بخرید و اینکارو کنید ولی با توجه به سرعت اینترنتتون و حوصله خودتون زمان میبره اینکار
    کاری که من میکنم اینه که متن نظر و لینکتون رو میگیرم یا به صورت نظر دهی یا به صورت پیوند برای وبلاگ ها ارسال کنم که قیمتش رو در زیر بهتون میگم
    ارسال لینک در هر 300 وبلاگ 3 هزار تومن
    ارسال لینک در هر 600 وبلاگ 5 هزار تومن
    ارسال لینک در هر 1000 وبلاگ 8 هزار تومن
    حالا خوب ممکنه چند تا سوال واستون پیش بیاد که من سعی میکنم همشو اینجا جواب بدم ولی اگر بازم سوالی بود بپرسید تا جواب بدم:
    اولین و مهم ترین سوال اینه که از کجا مطمئن شید لینک ها ارسال میشن . خب من اولا میتونم تضمین بدم که خداییش پولی که من میگیرم حلاله و حتما ارسال میکنم ولی بازم این تضمین کافی نیست هرکس که سفارشی بده و علاقه داشته باشه میتونم براش فایل وبلاگ هایی که براش توشون لینک فرستادم رو به صورت ی نوت پد بهش تحولی بدم که تمامش اونتو نوشته شده این تنها کاریه که میتونم بکنم بعدش خودش یا میتونه دونه دونه چک کنه یا صبر کنه تاثییرش رو ببینه که از همون روز اول از نظر ها و تعداد بازدیدش میفهمه.
    ی سوال دیگه هم شاید داشته باشید که تاثییر اینکار به چه صورته... خب تجربهای که من دارم از اینکار چون بیشتر وبلاگ ها نیاز به تایید لینک دارن بعد از اینکه لینک توشون ارسال میشه از هر 300 تا وبلاگ 50 تاشون همون روز اول تایید میکنن لینکتونو و همینجور هر روز وبلاگ های بیشتری تایید میکنن که کلا از هر 300 تا صد در صدبالای 100لینکش همون هفته اول تایید میشه و باقیش بستگی به شانس داره و از نظر تاثییر نظر دادن صد در صد میان نظر میدن که لینک شدید و مارو لینک کنید و از نظر بازدید (ای پی) هم با توجه با جالب بودن مطلبتون از روزه اول از هر 300 تا لینک که ارسال میشه بین 50 تا 100 ای پی اضافه میشه البته روزه اول بیشتره ای پی تون روز های بعد یکم ای پی ورودی کمتر میشه بیشترم سایت ها و وبلاگ های تفریحی پرطرفدارن... ولی خب چون هدف ما بک لینک سازی هستش کار به این چیزا نداریم زیاد
    اینا سوال هایی بود که ممکن بود داشته باشید منم جواب دادم ولی اگر بازم سوالی بود بپرسید
    و راجع به نمونه کاری که برای خودم باشه : www.mysickmind.in
    این وبلاگ خودم هست که دست نوشته هامو میزارم حدود 2 ماه پیش من حدود 2 3 روز مداوم فعالیت کردم روش الان اگر با سایت های معروف چک کنید
    http://checkpagerank.net حدود 8000 تا اکسترنال بک لینک داره که بالای 5000 تاش توی میهن بلاگ هست

و از الکسا هم فکر کنم تا الان بالای 130 تا total site linking in داشته باشه
    من سعی کردم جای شک و تردیدی نزاشته باشم و قیمت هم خیلی خوب انتخاب کردم هرکسی خواست سفارش بده در خدمتیم
    فقط اینو بگم تا چند روز اینده فقط میتونم لینک میهن بلاگ بفرستم چون بقیه برنامه هام روی لب تابم هست که مشکل فنی داره باید لایسنسشونو انتقال بدم روی کامپیوترم
    و خداییش من برای هر کاری که پولی دیافت کنم واقعا کار رو با بهترین کیفیت انجام میدم تو همین انجمن بار ها و بار ها معامله کردم ولی هیچوقت به کسی نارو نزدم و با اطمینان میگم اگر کسی اینجا نباشه که منو تایید کنه حداقلش نمیتونه منو رد کنه...
    برای سفارش مقدار های بالاتر بیاید یاهو یا پ خ بدید ... معاوضه هم میکنم اگر چیز با ارزشی باشه که نیاز داشته باشم (بعد انجام کارم تحویل میگیرم) تست فقط در صورتی که واقعا خریدار باشید اگر ببینم تست میدم و بعدش نمیخرید دیگه تست نمیدم به کسی چون این کار تستش هم خیلی زمان میبره ... مدت زمان سفارش ها هم هر 1000 تارو میتونم توی 1 روز ارسال کنم اما اگر بیشتر باشه بهتون میگم چقدر طول میکشه
    لطفا اسپم ندین
    Id yahoo:weedpartner
    قبل از سفارش در پ.خ و تاپیک اعلام کنید
    ویرایش توسط Backlinkmaker : January 1st, 2016 در ساعت 12:28

2. # ADS

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    142
    تشکر شده در
    97 پست

پیش فرض پاسخ : سرویس ارسال لینک فوق العاده ارزش مند و ارزان در وبلاگ های فعال ایرانی

همه وبلاگ ها بروز هستن ؟؟

اگر اوکین 1000 تا میخوام

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : سرویس ارسال لینک فوق العاده ارزش مند و ارزان در وبلاگ های فعال ایرانی

بله بروزند....
    یاهو پیام بدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)