نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: درخواست کانفیگ +آموزش(سرور کانتر نسخه Counter-Strike Global Offensive) و نسخه های قبلی

عضو جدید mahdi20 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    123
    تشکر تشکر شده 
    59
    تشکر شده در
    49 پست

پیش فرض درخواست کانفیگ +آموزش(سرور کانتر نسخه Counter-Strike Global Offensive) و نسخه های قبلی

سلام

من جدیدا بازی Counter-Strike Global Offensive آپدیت جدیدیش رو دانلود کردم و بعد هم رفتم و تو سرور های آنلاین روسی که بی نهایت بود و رایگان بود وارد شدم با خارجی های عزیز بازی کردیم . من همیشه واسم یک دق دقه بود بازی کردن آنلاین کانتر تحت اینترنت تو ایران . تو ورژن 1.6 بازی کردم خیلی قبل ولی خوب نبود اما تو این نسخه جدید که بازی کردم واقعا معرکه بود مپ ها اسلحه ها و... همه بروز شده بود

خوب من به یک فرد با تجربه نیاز دارم که کانفیگ سرور های کانتر هم ورژن 1.6 بلد باشه امااااا این نسخه Counter-Strike Global Offensive رو هم بلد باشه کانفیگ کنه رو سرور این خیلی اهمیت داره واسم .

لطفا هزینه کانفیگ رو اعلام کنید و ایدی یاهو + ادرس سایت + شماره تماس.

خودم سرو اختصاصی و مجازی دارم و فقط به کانفیگ نیاز دارم بعلاوه آموزش هم بدین به بنده . هزینه کانفیگ و هزینه آموزش را اعلام کنید

دوست عزیز فقط کانفیگ بلد نباشن یه مشاوره هم لطف کنن در این ضمینه بدن راه اندازی سرور بازی و.. ببینم به صرفه هست تو دراز مدت یا نه . مشکل مالی هم نداریم

با تشکر

2. # ADS

عضو جدید emimen222 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    56
    تشکر تشکر شده 
    32
    تشکر شده در
    25 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست کانفیگ +آموزش(سرور کانتر نسخه Counter-Strike Global Offensive) و نسخه های قبلی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi20 نمایش پست ها
    سلام

من جدیدا بازی Counter-Strike Global Offensive آپدیت جدیدیش رو دانلود کردم و بعد هم رفتم و تو سرور های آنلاین روسی که بی نهایت بود و رایگان بود وارد شدم با خارجی های عزیز بازی کردیم . من همیشه واسم یک دق دقه بود بازی کردن آنلاین کانتر تحت اینترنت تو ایران . تو ورژن 1.6 بازی کردم خیلی قبل ولی خوب نبود اما تو این نسخه جدید که بازی کردم واقعا معرکه بود مپ ها اسلحه ها و... همه بروز شده بود

خوب من به یک فرد با تجربه نیاز دارم که کانفیگ سرور های کانتر هم ورژن 1.6 بلد باشه امااااا این نسخه Counter-Strike Global Offensive رو هم بلد باشه کانفیگ کنه رو سرور این خیلی اهمیت داره واسم .

خودم سرو اختصاصی و مجازی دارم و فقط به کانفیگ نیاز دارم بعلاوه آموزش هم بدین به بنده . هزینه کانفیگ و هزینه آموزش را اعلام کنید

دوست عزیز فقط کانفیگ بلد نباشن یه مشاوره هم لطف کنن در این ضمینه بدن راه اندازی سرور بازی و.. ببینم به صرفه هست تو دراز مدت یا نه . مشکل مالی هم نداریم

با تشکر
    سلام خسته نباشید
    بنده چند سال گیم سرور داشتم که چندین سرورهای معروف هم تمام کارهاشونو خودم انجام دادم که اسمهاشونو نمیبرم بهتره و اکثر این بازی ها رو اشنایی کامل دارم
    تمامی مواردی که ذکر کردید میتونم کمکتون کنم و هم اموزش کامل بهتون بدم و راهنماییتون میکنم و همراهتون هستم تا جایی که مدنظر دارید میرسونمتون از این بابات خیالتون راحت باشه
    کانفیگ گیم سرور هم یادتون میدم و هم براتون انجام میدم
    و هزینه بنده حدود 600 هست که واقعا هم کم هست. اگر ازنظرتون زیاد هست دوستان هستند که با 20تومن هم براتون راه اندازی میکنن ولی بعد از 2هفته به دلایل های زیادی همه سرورهاتون خاموشه . خیلی از این موارد دیدم و میدونم.پس بی تجربه نیستم و رو هوا چیزی نگفتم
    این از پیشنهاد من
    حتما بررسی کامل انجام بدید هر جایی خواستید و اگر پیشنهادم قبول کردید اطلاع بدید بنده در خدمتتون هستم
    سپاس
    همه باهم موفقیت را تجربه کنیم

4. تعداد تشکر ها از emimen222 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    123
    تشکر تشکر شده 
    59
    تشکر شده در
    49 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست کانفیگ +آموزش(سرور کانتر نسخه Counter-Strike Global Offensive) و نسخه های قبلی

نقل قول نوشته اصلی توسط emimen222 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    بنده چند سال گیم سرور داشتم که چندین سرورهای معروف هم تمام کارهاشونو خودم انجام دادم که اسمهاشونو نمیبرم بهتره و اکثر این بازی ها رو اشنایی کامل دارم
    تمامی مواردی که ذکر کردید میتونم کمکتون کنم و هم اموزش کامل بهتون بدم و راهنماییتون میکنم و همراهتون هستم تا جایی که مدنظر دارید میرسونمتون از این بابات خیالتون راحت باشه
    کانفیگ گیم سرور هم یادتون میدم و هم براتون انجام میدم
    و هزینه بنده حدود 600 هست که واقعا هم کم هست. اگر ازنظرتون زیاد هست دوستان هستند که با 20تومن هم براتون راه اندازی میکنن ولی بعد از 2هفته به دلایل های زیادی همه سرورهاتون خاموشه . خیلی از این موارد دیدم و میدونم.پس بی تجربه نیستم و رو هوا چیزی نگفتم
    این از پیشنهاد من
    حتما بررسی کامل انجام بدید هر جایی خواستید و اگر پیشنهادم قبول کردید اطلاع بدید بنده در خدمتتون هستم
    سپاس
    اطلاعات تماس پیغام خصوصی کنید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    124
    تشکر تشکر شده 
    139
    تشکر شده در
    115 پست

با سلام

هزینه کانفیگ سرور ها | 250 هزار تومان

هزینه ارائه فیلم اموزشی : به صورت فارسی ( 350 هزار تومان)
    هزینه اموزش با تیم ویور 450هزار تومان

شماره تماس : 09354461451
    یاهو :pr.behzadi
    Hashtgerdiha.com

موفق باشید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    524
    تشکر تشکر شده 
    1,363
    تشکر شده در
    624 پست

در مورد این بازی توصیه می کنم نسخه اورجینال بازی رو که قیمت همچین بالایی هم نداره تهیه کنید تا بتونید تحت استیم بازی کنید و سرور رو هم تحت استیم ران کنید .
    اکثر بازیکنان نسخه اورجینال دارن و کمتر کسی نسخه کرک شده استفاده می کنه .
    نسخه تحت استیم هم به تعداد بسیار بالا سرور داره توی کشور های مختلف و همچنین ایران .
    برای بازی های 5 به 5 هم میتونید از قابلیت matchmaking خود بازی استفاده کنید که سرور رو خود استیم براتون کانفیگ می کنه و 9 نفر دیگه به جز شما رو توی بازی قرار میده و خودش تمامی وظایف رو به عهده می گیره .
    البته چون سرور های استیم بیشتر در اروپا قرار داره میتونید با خرید کاهش پینگ با پینگ مناسب بازی کنید .
    البته سرور های متچ ایرانی هم موجود هست ولی خوب سطح بازی بسیار بالا هست و نیاز هست تا یک بازیکن حرفه ای بشید تا بتونید بازی کنید .
    سرور های پابلیک هم زیاد هستند .

تشکر تشکر کرده 
    123
    تشکر تشکر شده 
    59
    تشکر شده در
    49 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2zp نمایش پست ها
    در مورد این بازی توصیه می کنم نسخه اورجینال بازی رو که قیمت همچین بالایی هم نداره تهیه کنید تا بتونید تحت استیم بازی کنید و سرور رو هم تحت استیم ران کنید .
    اکثر بازیکنان نسخه اورجینال دارن و کمتر کسی نسخه کرک شده استفاده می کنه .
    نسخه تحت استیم هم به تعداد بسیار بالا سرور داره توی کشور های مختلف و همچنین ایران .
    برای بازی های 5 به 5 هم میتونید از قابلیت matchmaking خود بازی استفاده کنید که سرور رو خود استیم براتون کانفیگ می کنه و 9 نفر دیگه به جز شما رو توی بازی قرار میده و خودش تمامی وظایف رو به عهده می گیره .
    البته چون سرور های استیم بیشتر در اروپا قرار داره میتونید با خرید کاهش پینگ با پینگ مناسب بازی کنید .
    البته سرور های متچ ایرانی هم موجود هست ولی خوب سطح بازی بسیار بالا هست و نیاز هست تا یک بازیکن حرفه ای بشید تا بتونید بازی کنید .
    سرور های پابلیک هم زیاد هستند .
    اطلاعات تماس رو پیغام خصوصی کنید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi20 نمایش پست ها
    سلام

با تشکر
    من برای ایرانیا متاسفم که اوج هنر ران کردن سرور (کانفیگ کردن) سرور هستش D:

بعدش اونور اب همه دنبال این هستش که یه تیم کرکر راه بندازن

بعنی شما اینقد بی حوصله هستید که توی گوگل بنویسید How to Make Non-Steam csgo server یا how to run cs 1.6 server
    حتما باید پیشه ایرانیا باشه

کلام اخر : LOL LOL LOL YOU

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)