نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ایا می شود فایل های کانفیگ شده در کامپیوتر شخصی را به سرور منتقل کرد؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض ایا می شود فایل های کانفیگ شده در کامپیوتر شخصی را به سرور منتقل کرد؟

سلام. اول از همه برای علاقه مندان پیشنهاد می کنم که هیچ وقت از ماشین های مجازی مثل virtual box استفاده نکنند. چون هم بدقلق هست و هم سرعت مزخرفی داره. موس رو که ادم می خواد تکون بده چند ثانیه باید صبر کرد تا موس به مقصد برسه!!!!!! پیشنهاد می کنم که اوبونتو رو در کنار همین ویندوزتون بریزید. اموزش اون در گوگل هست و خیلی خیلی ساده است. اون وقت پشیمون می شوید که چرا وقتتون را با virtual box تلف کردید. الان من دارم فایل های اوبونتو رو کانفیگ می کنم و کلا یک کم بد قلق است. چون هربار که ادم یک کاری رو می خواد انجام بده وسط هاش یک ایرادی می گیره و باید بره منابعی مثل askubuntu و..... رو نگاه کنه و درست کنه. ببینید الان من برای خودم برای ایجاد یک lamp server کانفیگ هایی رو انجام دادم. حالا سوالم اینه که ایا میشه اپاچی کانفیگ شده رو بعد از خرید سرور در سرور ریخت. دیگه نمی خوام وقتی اوبونتو رو برای سرور نصب کردم برم از طریق اون سیستم عامل اوبونتو وصل بشم اینترنت و اپاچی و غیره رو دانلود کنم و بعد مشابه کارهایی که در اوبونتوی خانگی کردم در اونجا هم بکنم. ایا میشه همین هایی که در اوبونتوی خونگی دارم برای اون سیستم عامل اپلود کنم؟؟ اگه میشه چه طوری؟ ممنون.

- - - Updated - - -

یعنی جواب این سوال این قدر سخته!!!!! حالا افر هم می دهید که اگر کاری بود در خدمتم. سوال به این سادگی رو که هر وب مستری باید بدونه رو جواب نمی دهید و بعد افر می دهید که هر امری بود در خدمتم. لطفا مدیریت این پست رو پاک نکنه تا دوستانی که دنبال همکاری با دوستان این انجمن هستند با چشم بازتر انتخابشون رو انجام بدهند. من چون تا به حال تجربه سایت رو نداشتم این سوال به ذهنم میاد کسی که یکبار میاد سایت درست می کنه باید جواب این سوال رو بدونه چه برسه به وب مستر ها و اون هایی که مدام افر می دهند.

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    303
    تشکر شده در
    245 پست

پیش فرض پاسخ : ایا می شود فایل های کانفیگ شده در کامپیوتر شخصی را به سرور منتقل کرد؟

با سلام
    اینکه شما سوال مطرح کردید برای شما حقی ایجاد نمیکنه و نباید انتظار داشته باشید که حتما جواب بگیرید و متوقع باشید

شما اگه سرور مجازی روی سیستمتون درست کنید میتونید ازش ایمیج بگیرید و روی سرور مجازی بریزید

البته باید سرعت خوبی برای آپلود داشته باشید

و یا اینکه فایل های کانفیگ رو داخل سرور مجازیتون کپی کنبد
    ترجمه متون تخصصی ---- تدریس خصوصی
    اسکریپت نویسی php

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)