درود
دوست من
اگر مقداری از 300 تومن بیشتر هزینه کنید (30 40 تومن) میتونید یکی از دو مدل زیر رو تهیه کنید :
Crucial M550

Samsung SSD 840 EVO

در سرعت عادی و رندوم مدل سامسونگ بهتر هست ولی مورد مصرف شما که فرمودین بوت ویندوز 7 کروشیال سریعتر بوت میشه.( تجربه ی شخصی من : از لحظه ای که ارم ویندوز میاد تا من پسوردم رو تایپ میکنم میرم داخل ویندوز و استارت اپم میاد بالا کمتر از 7 8 ثانیه طول میکشه.)

به هر حال میشه گفت هر دو مدل بالا در یک سطح هستن و هم قیمت.(در یک سطح نیستن سامسونگ بهتره ولی کروشیال گارانتی اواژنگ داره و بوتش سریعتره و سامسونگ گارانتی نداره) و در حالت کلی این دو برند اصلا قابل قیاس با ADATA نیستن.خیلی بهتر از ADATA هستن.

موفق باشید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط nginxweb نمایش پست ها
ممنون از شرکتتون در تاپیک دوست عزیزم
مسلما بنده هم سامسونگو میپسندم اما 840 قدیمی شده اما 850 اومده که اونم قیمتی حدود 410 هزار تومان داره

و خوب خیلی گرانتر این هارد هستش شاید اگر هدفم سرور بود حتما اون هارد را انتخاب میکردم
البته جسارت نباشه دوست من ولی این صحبت شما مثل این میمونه که بفرمایید من 4790k نمیگیرم چون 5960X اومده و خیلی قوی تر و جدیدتر و گرانتر هست.پس میرم از دسته ی AMD یک پردازنده انتخاب میکنم.
یه نکته ای هم اینجا هست که وقتی می فرمایید فلان هارد I/O بالایی داره اون چیزی که در مشخصاتش نوشته هیچ وقت عملی نمیشه.شما بنچ مارک بگیرید هاردی خوب هست که سرعتش ثابت باشه نسبتا.