نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: یک سوال در مورد اپلود پوشه های سایت به سرور مجازی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض یک سوال در مورد اپلود پوشه های سایت به سرور مجازی

سلام. من چون که تا قبل از این با ویندوز کار می کردم وقتی محیط اوبونتو سرور رو می بینم یک جوری میشم.مثلا من قبلا با ومپ کار می کردم و نتیجه کار رو روی مرورگر می دیدم. اما این محیط ابونتو سرور یک جوریه . می تونم پینگ بشم و یا ای پی سایتی رو به دست بیارم . اما ایا میشه مثلا فایرفاکس رو دانلود کرد و و در اون محیط سیاه سرچ کرد؟؟!!!! درواقع در ابونتو سرور( نه دسکتاپ) فقط دستوراتی رو تنظیم می کنیم و اصلا خبری از باز کردن مرورگر و سرچ کردن نیست؟ ایا نمیشه صفحه گوگل رو دید؟؟ این ابونتو سرور حتی موشواره هم نداره. چه برسه بخواهم سرچ کنم؟ اگر حقیقتا این محیط برای اوبونتو سرور برای دستور وارد کردن است؟ اون وقت من وقتی پوشه رو می خوام وارد این سیستم عامل کنم چه طوری سایت تمام رنگیم رو ببینم؟؟ الان مثلا اگر همین وب هاستینگ از اوبونتو سرور استفاده کرده باشه از سرور خودش و تو اون محیط سیاه چه طوری سایتش رو میبینه. چون تازه کارم این سوالات برام پیش میاد. یک بار که بسازم عیار دستم میاد. ممنون.

2. # ADS

عضو جدید 525214 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    195
    تشکر تشکر شده 
    136
    تشکر شده در
    78 پست

پیش فرض پاسخ : یک سوال در مورد اپلود پوشه های سایت به سرور مجازی

اگر مایل به مدیریت سرور در محیط گرافیکی هستید vnc نصب کنید،

البته روی ابونتو بنده تجربه نداشتم اما در CentOS جوابگو هست
    ...

4. تعداد تشکر ها از 525214 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    81
    تشکر شده در
    73 پست

تمام قدرت لینوکس به محیط ترمنالیش و نحوه کانفیگ متنی است شما وب سرور نصب می کنید فایل هاتو از طریق ftp آپلود می کنید و از طریق کامپیوتر خودتون با آی پی سرور به فایل هاتون در وب سرور دسترسی دارید و هر جور بخواهید کار کنید باید ائل در Local انجام دهید بعد به سرور منتقل کنید تغییرات سایتتون و تمامی نتظیمات از فایل های متنی انجام می شود .

اگر میخواهید محیط گرافیکی داشته باشید باید VNC Server نصب کنید اگر از ترمینال چیزی ندانید اصلا نمی تونید با لینوکس کار کنید چون 99 درصد کارها با ترمینال است در لینوکس .

6. تعداد تشکر ها از 4danlod به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

و از طریق کامپیوتر خودتون با آی پی سرور به فایل هاتون در وب سرور دسترسی دارید و هر جور بخواهید کار کنید باید ائل در Local انجام دهید بعد به سرور منتقل کنید
    اینجا برام یک سوالی به وجود اومده.الان من دارم از طریق ومپ سرور سایت خودم رو نگاه می کنم و تست می کنم بدون اینکه به شبکه جهانی متصل باشه. از طرفی با استفاده از ftp میشه فایل ها رو اپلود کرد. تا اینجا درست. ایا تمام تست ها باید در چیزی شبیه ومپ سرور انجام بشه و بعد از اطمینان از عملکرد سایت اون رو وارد هاست کنیم. ایا راهی وجود نداره که فایل هامون توی هاست و سرورمون باشه و بدون اینکه به شبکه جهانی متصل باشه سایت خودمون رو روی دکمه هاش کلیک کنیم و صفحه جا به جا کنیم؟ چون الان تو هاستمون اول سیستم رو میریزیم و بعد اپاچی و بعد پی اچ پی و بعد ftp و بعد باقی موارد مورد نیاز. الان اینجا همه چیز داخل سیستم عامل وجود داره. حالا سوال مهم اینه که ایا میشه از کامپیوتری که تو خونه دارم بتونم سایتم رو ببینم اما بدون اینکه سایتم به شبکه جهانی متصل باشه و فقط خودم ببینم ؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    81
    تشکر شده در
    73 پست

بله می شود باید VNC نصب کنید و از محیط گرافیکی بعد از نصب Apache این کار را انجام دهید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)