نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: تنظیم کردم dns در پلسک

عضو جدید ezatpanah آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    24
    تشکر شده در
    18 پست

پیش فرض تنظیم کردم dns در پلسک

dns.png
    دوستان برای تنظیم dns سرور ها روی سرور ویندوز از طریق خود ویندوز باید عکمل کرد تا از پنل پلسک؟
    و اگر از پنل هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...

- - - Updated - - -

دوستان چرا واقعا کسی جواب سوال نمیده؟!
    انجمن تخصصی دیگری وجود داره تا ما تازه کار ها مشکلاتمون رو اونجا بپرسیم و به نتیجه برسیم؟!

اگه کسی از متخصصیین امکانش رو داره با هزینه لطفا کمکم کنه... واسه بررسی پلسک نصب شده و چند تا سوال کوچیک و راهنمایی

2. # ADS

عضو انجمن heydari304 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    125
    تشکر شده در
    110 پست

پیش فرض پاسخ : تنظیم کردم dns در پلسک

سلام
    دقیقا مثل سی پنل
    به عنوان مثال می توانید یک ساب دامین را برای هاست دانلود روی آی پی یک سرور دیگر تنظیم کنید یا یک ساب دامین را به یک وبلاگ متصل کنید و بسیاری استفاده های دیگر، اکنون این آموزش برای کنترل پنل سی پنل آماده شده است.1- ابتدا مرورگر را باز نمایید و از طریق آدرس سی پنل هاست خود، به عنوان مثال : http://yourdomain.com/cpanel توسط نام کاربری و رمز عبوری که در اختیار دارید، به کنترل پنل هاست وبسایت خود وارد شوید.2- در بخش مدیریت سی پنل، گزینه ی "Advanced DNS Zone Editor" را انتخاب کنید.3- در بخش Add a Record:- در قسمت name نام دامنه خود را وارد کنید.
    - در قسمت TTL عدد 14400 را وارد کنید.
    - در قسمت Type گزینه A را انتخاب کنید.
    - در قسمت Address آی پی مد نظر برای ساب دامین را وارد کنید.4- بر روی گزینه Add Record کلیک کنید.ساب دامین شما در حال حاضر روی آی پی مد نظر تنظیم شده است، گاهی اوقات دسترسی کامل به ساب دامین از طریق آی پی به 1 الی 24 ساعت زمان نیاز خواهد داشت.

جوان سرور : تهران – میدان هروی - خیابان موسوی - بین ساقدوش و مکران - پلاک ۱۲۸
    021-66950028 ( ساعات اداری) JavanServer.com

4. تعداد تشکر ها از heydari304 به دلیل پست مفید

عضو جدید ezatpanah آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    24
    تشکر شده در
    18 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط heydari304 نمایش پست ها
    سلام
    دقیقا مثل سی پنل
    به عنوان مثال می توانید یک ساب دامین را برای هاست دانلود روی آی پی یک سرور دیگر تنظیم کنید یا یک ساب دامین را به یک وبلاگ متصل کنید و بسیاری استفاده های دیگر، اکنون این آموزش برای کنترل پنل سی پنل آماده شده است.1- ابتدا مرورگر را باز نمایید و از طریق آدرس سی پنل هاست خود، به عنوان مثال : http://yourdomain.com/cpanel توسط نام کاربری و رمز عبوری که در اختیار دارید، به کنترل پنل هاست وبسایت خود وارد شوید.2- در بخش مدیریت سی پنل، گزینه ی "Advanced DNS Zone Editor" را انتخاب کنید.3- در بخش Add a Record:- در قسمت name نام دامنه خود را وارد کنید.
    - در قسمت TTL عدد 14400 را وارد کنید.
    - در قسمت Type گزینه A را انتخاب کنید.
    - در قسمت Address آی پی مد نظر برای ساب دامین را وارد کنید.4- بر روی گزینه Add Record کلیک کنید.ساب دامین شما در حال حاضر روی آی پی مد نظر تنظیم شده است، گاهی اوقات دسترسی کامل به ساب دامین از طریق آی پی به 1 الی 24 ساعت زمان نیاز خواهد داشت.

دوست عزیز من NS ها رو از طریق DNS ویندوز معرفی کردم و بروی ای پی مورد نظرمم ست کردم...
    اما الان پینگ NS3.DOMAIN.IR رو میگیرم پینگ دارم اما در NSLOOKUP وقتی از دستور SERVER استفاده میکنم تا سرور این NS3 رو بهم نشون بده خطا میده :
    > server ns3.DOMAIN.IR
    *** Can't find address for server ns3.DOMAIN.IR: Non-existent domain

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    38
    تشکر شده در
    30 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ezatpanah نمایش پست ها
    دوست عزیز من NS ها رو از طریق DNS ویندوز معرفی کردم و بروی ای پی مورد نظرمم ست کردم...
    اما الان پینگ NS3.DOMAIN.IR رو میگیرم پینگ دارم اما در NSLOOKUP وقتی از دستور SERVER استفاده میکنم تا سرور این NS3 رو بهم نشون بده خطا میده :
    > server ns3.DOMAIN.IR
    *** Can't find address for server ns3.DOMAIN.IR: Non-existent domain
    سلام
    بله درست هست باید از طریق خود سرور دی ان اس رو تنظیم کنید .
    مشکل ارور برطرف شد یا خیر؟
    درصورت تمایل میتونید با ای دی من در مسنجر یا ایمیل در تماس باشید: sam_a1363@yahoo.com

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)