صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: دیتاسنتر شهرداد برای گیم سرور ؟!

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

پیش فرض دیتاسنتر شهرداد برای گیم سرور ؟!

سلام خدمت دوستان

من چند روزی هست به سایت هاست دی ال سر میزنم قیمت های خیلی مناسبی نسبت به سایر شرکت ها در بخش سرور اختصاصی دارن ... سروری که مد نظر ما هست در موقعیت دیتاسنتر شهرداد هستش ...

میخواستم تجربه دوستان را در رابطه با این دیتاسنتر بدونم ... البته به واسطه هاست دی ال قرار هست سرویس بگیریم ...
    ویرایش توسط Mr.Pouria : January 28th, 2015 در ساعت 12:33

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    174 پست

پیش فرض پاسخ : دیتاسنتر شهرداد برای گیم سرور ؟!

شهراد در اصل همون آسیاتک هست... در واقع حدود دو سه سال پیش آسیاتک تا دم ورشکستگی رفته بود و مدیر عامل شهرداد اقدام به خرید این شرکت کردند و هم اکنون صاحب هر دو شرکت می باشند. هاست دی ال هم همکاری نزدیکی با دیتاسنتر های ایشان دارند، اما جدیدا عملکرد ضعیفی در حوزه امنیت از خود نشان داده اند.
    ویرایش توسط nexinel : January 28th, 2015 در ساعت 13:06
    !GOODBYE FOREVER
    !I HAVE NO WEBSITE

4. تعداد تشکر ها ازnexinel به دلیل پست مفید

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Pouria نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

من چند روزی هست به سایت هاست دی ال سر میزنم قیمت های خیلی مناسبی نسبت به سایر شرکت ها در بخش سرور اختصاصی دارن ... سروری که مد نظر ما هست در موقعیت دیتاسنتر شهرداد هستش ...

میخواستم تجربه دوستان را در رابطه با این دیتاسنتر بدونم ... البته به واسطه هاست دی ال قرار هست سرویس بگیریم ...
    نام آن شهراد هست.

قیمت های مناسب تر یا در همان حد هم در مراکز دیگر میتوانید تهیه کنید.

به هر حال کلا شهراد توضیه نمیشود.

مرکز داده شهراد روبینا سرور در گوگل جستجو نمائید.

دانش زیر 0 ،تا همین حد هم که جلو رفته به خاطر هاست دی ال هست ولی زیرساخت 0 هست.

باتشکر
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

6. تعداد تشکر ها ازRoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن meysam021 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    1,321
    تشکر شده در
    927 پست

اگر شهرزاد همون آسیاتک باشه با جناب RoobinaServer موافقیم دیتاسنتر آسیاتک دانش فنیش زیر صفره ، صفر هنوز کمی زیاده.
    بنده چندبار کار داشتم باهاشون خدا شاهده کارمند دیتاسنتر میگفت من بلد نیستم کارتو راه بندازم ، حداقل به بهونه نمیورد دل آدم خوش بشه
    لسترلوک
    شماره تماس : 06142327071 - تلگرام : Lasterloc
    تخفیف تاپیک از 50 درصد به 20 درصد به دلیل بالا رفتن نرخ ارز کاهش یافته

8. تعداد تشکر ها از meysam021 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    174 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam021 نمایش پست ها
    اگر شهرزاد همون آسیاتک باشه با جناب RoobinaServer موافقیم دیتاسنتر آسیاتک دانش فنیش زیر صفره ، صفر هنوز کمی زیاده.
    بنده چندبار کار داشتم باهاشون خدا شاهده کارمند دیتاسنتر میگفت من بلد نیستم کارتو راه بندازم ، حداقل به بهونه نمیورد دل آدم خوش بشه
    دلیلش این هست که آسیاتک هنوز تصمیم به ارایه سرویس عمومی در حوزه دیتاسنتری نگرفته و تبعا متخصصین لازم و سواد پشتیبانی آن را به دست نیاورده. صرفا به گروه ها و شرکت های خاصی اجازه داده شده از زیر ساخت موجود استفاده کنند و مسئولیت سرور ها را تماما خودشان عهده دار باشند. آسیاتک هم صرفا به وضعیت شبکه و برق و امثال آن رسیدگی خواهد کرد. در حال حاضر هاست دی ال تنها شرکتی هست که اقدام به بهره برداری از این زیر ساخت ها کرده و توامان سرویس عمومی هم ارایه می کنه.

----

ضمنا، یکی میگه شهرداد یکی میگه شهرزاد اسمش "شهراد / Shahrad" هست دوستان!
    ویرایش توسط nexinel : January 28th, 2015 در ساعت 13:08
    !GOODBYE FOREVER
    !I HAVE NO WEBSITE

10. تعداد تشکر ها از nexinel به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nexinel نمایش پست ها
    دلیلش این هست که آسیاتک هنوز تصمیم به ارایه سرویس عمومی در حوزه دیتاسنتری نگرفته و تبعا متخصصین لازم و سواد پشتیبانی آن را به دست نیاورده. صرفا به گروه ها و شرکت های خاصی اجازه داده شده از زیر ساخت موجود استفاده کنند و مسئولیت سرور ها را تماما خودشان عهده دار باشند. آسیاتک هم صرفا به وضعیت شبکه و برق و امثال آن رسیدگی خواهد کرد. در حال حاضر هاست دی ال تنها شرکتی هست که اقدام به بهره برداری از این زیر ساخت ها کرده و توامان سرویس عمومی هم ارایه می کنه.

----

ضمنا، یکی میگه شهرداد یکی میگه شهرزاد اسمش "شهراد / shahrad" هست دوستان!
    حرفتون کاملا اشتباه هست.

اتفاقا سرویس به صورت عمومی ارائه میکند و متخصصانی را برای فقط مرکز داده خودشان دارند و آن متخصصان کلا کار دیگری انجام نمیدهند و کارشان همین هست .

روبینا سرور در سال 2013 به صورت مستقیم وارد آن مجموعه شد.

مشکل همین هست که زیرساخت اصلی شبکه دست کسانی هست که توانایی لازم را ندارند و تجربه کافی ندارند و مهمتر از همه راستگو نیستند

هاست دی ال فقط یک مشتری vip بیش نیست و دقیقا سیاستی هست که همه مراکز داده دارند و بین مشتریهاشون چند تا مشتری vip دارند.
    از سال 1385 تا کنون

12. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    174 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    حرفتون کاملا اشتباه هست.

اتفاقا سرویس به صورت عمومی ارائه میکند و متخصصانی را برای فقط مرکز داده خودشان دارند و آن متخصصان کلا کار دیگری انجام نمیدهند و کارشان همین هست .

روبینا سرور در سال 2013 به صورت مستقیم وارد آن مجموعه شد.

مشکل همین هست که زیرساخت اصلی شبکه دست کسانی هست که توانایی لازم را ندارند و تجربه کافی ندارند و مهمتر از همه راستگو نیستند

هاست دی ال فقط یک مشتری vip بیش نیست و دقیقا سیاستی هست که همه مراکز داده دارند و بین مشتریهاشون چند تا مشتری vip دارند.
    حقیقتش من با مدیران ارشد این شرکت ارتباط نزدیک دارم و اطلاعاتی که ارایه کردم هم به واسطه این دوستی بوده... البته ما هم یکی از مشتریان اصلی خدمات دیتاسنتری ایشان هستیم. خلاصه اگر کمکی نیاز داشتید یک روز با هم میریم خدمت آقای یوسفی زاده و یا باقری، مشکل تون رو حل می کنیم.
    !GOODBYE FOREVER
    !I HAVE NO WEBSITE

14. تعداد تشکر ها از nexinel به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    نام آن شهراد هست.

قیمت های مناسب تر یا در همان حد هم در مراکز دیگر میتوانید تهیه کنید.

به هر حال کلا شهراد توضیه نمیشود.

مرکز داده شهراد روبینا سرور در گوگل جستجو نمائید.

دانش زیر 0 ،تا همین حد هم که جلو رفته به خاطر هاست دی ال هست ولی زیرساخت 0 هست.

باتشکر
    سلام خدمت شما

من عبارت ( مرکز داده شهراد روبینا سرور ) در گوگل سرچ کردم اما نتیجه ای در پی نداشت !!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط nexinel نمایش پست ها
    حقیقتش من با مدیران ارشد این شرکت ارتباط نزدیک دارم و اطلاعاتی که ارایه کردم هم به واسطه این دوستی بوده... البته ما هم یکی از مشتریان اصلی خدمات دیتاسنتری ایشان هستیم. خلاصه اگر کمکی نیاز داشتید یک روز با هم میریم خدمت آقای یوسفی زاده و یا باقری، مشکل تون رو حل می کنیم.

ما استفادمون روی بستر اینترانت هست آیا روی این بستر هم مشکلات امنیتی وجود دارد ؟! (منظور شما از مشکلات امنیتی چیبود دقیقا ؟!)

توی این انجمن من تاپیک هایی رو دیدم که خیلی ها از شهرداد و آسیا تک شکایت داشتن ! البته آخرین تاپیک برای حدودا 6 ماه پیش بود !

چون ما میخوایم هزینه ای بکنیم و ریسک کارمون همینجوری بالا هستش میخوایم ریسکمون از اینی که هست با قطعی و غیره بالا تز از اینی که هست نره ...

من پینگ سه شرکت رو تست کردم بر روی بستر اینترانت که بهترین پینگ مربوط به سرور های مجازی هاست دی ال بود و واقعا نوسانات کمی داشت که بین 20 تا 24 بازی میکرد ...

بعد از اون پارس پک رو میتونم قرار بدم که بین 22 تا 26 بازی میکرد و گاهی در عرض یک صدم میلی ثانیه به 75 الی 85 میرفت و سریع به 20 خورده ای برمیگشت ...

و در مرحله آخر روبینا سرور که ایپی که برای تست به من دادن از 20 تا 30 بازی میکرد و چند صدم ثانیه به 130 الی 170 میرفت و بلا فاصله به 20 خورده ای بر میگشت ... (شاید مشکل از ایپی داده شده بوده ... زیرا اعلام کردن ای پی برای یکی از مشتران است)

پینگ ها به صورت همزمان در بازه زمانی های مختلف گرفته شده از چند شهر مختلف و از چند iSP مختلف ... نتیجه در بیشتر ISP ها یک سان بود بجز شاتل که همیشه پینگش مشکل ساز بود و کلا این مسئله عادی هست :D

تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

سلام خدمت شما

من عبارت ( مرکز داده شهراد روبینا سرور ) در گوگل سرچ کردم اما نتیجه ای در پی نداشت !!

- - - Updated - - -
    :D
    دقیقا سومین لینک نوشته اخبار.

بفرمائید : http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...UdxdlmvJbpRFyQ

- - - Updated - - -

ما استفادمون روی بستر اینترانت هست آیا روی این بستر هم مشکلات امنیتی وجود دارد ؟! (منظور شما از مشکلات امنیتی چیبود دقیقا ؟!)

توی این انجمن من تاپیک هایی رو دیدم که خیلی ها از شهرداد و آسیا تک شکایت داشتن ! البته آخرین تاپیک برای حدودا 6 ماه پیش بود !

چون ما میخوایم هزینه ای بکنیم و ریسک کارمون همینجوری بالا هستش میخوایم ریسکمون از اینی که هست با قطعی و غیره بالا تز از اینی که هست نره ...

من پینگ سه شرکت رو تست کردم بر روی بستر اینترانت که بهترین پینگ مربوط به سرور های مجازی هاست دی ال بود و واقعا نوسانات کمی داشت که بین 20 تا 24 بازی میکرد ...

بعد از اون پارس پک رو میتونم قرار بدم که بین 22 تا 26 بازی میکرد و گاهی در عرض یک صدم میلی ثانیه به 75 الی 85 میرفت و سریع به 20 خورده ای برمیگشت ...

و در مرحله آخر روبینا سرور که ایپی که برای تست به من دادن از 20 تا 30 بازی میکرد و چند صدم ثانیه به 130 الی 170 میرفت و بلا فاصله به 20 خورده ای بر میگشت ... (شاید مشکل از ایپی داده شده بوده ... زیرا اعلام کردن ای پی برای یکی از مشتران است)

پینگ ها به صورت همزمان در بازه زمانی های مختلف گرفته شده از چند شهر مختلف و از چند iSP مختلف ... نتیجه در بیشتر ISP ها یک سان بود بجز شاتل که همیشه پینگش مشکل ساز بود و کلا این مسئله عادی هست :D
    اینترانت کلا یکی هست این مورد بستگی به مصرف کاربران و نوع پهنای باندی که دارند و ... دارد و دقیقا ممکن هست مشترکی که شما گرفتید پهنای باند لیمیت شده داشته باشد یا ...

برای این نوع مصرفتون میتوانید با آیپی اینترنتی داخل کشور نیز بر روی مراکز نرمال دیگر راه اندازی نمائید.

باتشکر
    از سال 1385 تا کنون

17. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو دائم asrhosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    561
    تشکر تشکر شده 
    2,395
    تشکر شده در
    1,439 پست

مشکلات شهرداد یا آسیاتک خودمون کاملا در زمینه قطعی برق و قطعی شبکه حل شده
    اما از نظر سطح سواد زیر صفر هستند و بعضی مواقع باید خودمون راهنمایی شون کنیم بگیم فلان کار رو کنید تا مشکل ما حل بشه !!! خیلی مواقع یه بلاک آی پی ساده رو نمی تونن بدن و یا اشتباه میدن یا مشکلات ptr و ... اما اگر دانش فنی رو دارین طرف این دیتاسنتر برین که از لحاظ پورت شبکه و قطعی الان وضعیت خیلی خوبی دارن .
    میزبانی هاست لینوکس و ویندوز | نمایندگی دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک روی سرورهای ایران
    ارائه سرور مجازی از ایران با پهنای باند نامحدود و لایسنس رایگان دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)