صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 33 , از مجموع 33

موضوع: تأثیر هاست و سرور بر سئو

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    411
    تشکر شده در
    235 پست

پیش فرض پاسخ : تأثیر هاست و سرور بر سئو

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshzad نمایش پست ها
    با سلام

من با این حرف مخالفم : اگر وب سایتی بر روی هاست خارج از کشور باشد سئو بالاتری دارد چون آپ تایم خوبی دارد و زمان قطعی آن کم هست

سئو وب سایت و رنکینگ آن در گوگل به ده ها پارمتر دیگه بستگی دارد که یک موردش هاست هستش و چون وب سایت هایی دارم که روی هاست ایران هم هستش در گوگل رتبه اول دارند.
    در صورتی می توانید به این پارامترها دسترسی پیدا کنید که در زمینه سئو کار کرده باشید. و این پارمترها در شرایط مختلف متفاوت می باشد و باید در هنگام کار اولویت بندی کرد.

مطمئن باشید گوگل رتبه سایتی که حتی 48 ساعت هم قطع باشد تغییر نمی دهد و فقط پیامی در وب مستر ارسال می کند که نمی تواند این سایت را پیدا کند.

برای راهنمایی بیشتر در مورد سئو به لینک زیر مراجعه نمایید:

آموزش سئو از ابتدا
    نه دوست عزیز شما بد برداشت کردید
    ما نگفتیم کل سئو فقط میشه آپ تایم
    یکی از روش های سئو بالا بدودن آپ تایم منظور ما بوده
    در مورد قطع بودن سرور سایت حتما پیشنهاد می کنم یه سری به مقالات بزنید
    چون در صورت قطعی سایت گوگل برای اون سایت نمره منفی در نظر می گیره

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    7 پست

26 پاسخ : تأثیر هاست و سرور بر سئو

نقل قول نوشته اصلی توسط BazPardakht.Com نمایش پست ها
    نه دوست عزیز شما بد برداشت کردید
    ما نگفتیم کل سئو فقط میشه آپ تایم
    یکی از روش های سئو بالا بدودن آپ تایم منظور ما بوده
    در مورد قطع بودن سرور سایت حتما پیشنهاد می کنم یه سری به مقالات بزنید
    چون در صورت قطعی سایت گوگل برای اون سایت نمره منفی در نظر می گیره
    BazPardakht.Com
    برای شما مثالی دارم وب سایتی دارم مدت زمانی است که رتبه اول گوگل در یک کلمه کلیدی پررقابت می باشد. سرور این وب سایت بنا به دلایلی مجبور شد برای حدود 48 ساعت خاموش شود. متاسفانه سایت در روز دوم در نتایج گوگل نمایش داده نمی شد ولی به محض روشن شدن سرور، سایت در همان رتبه اول گوگل بود. این تنها یک مثال از وب سایتهایی است که چنین تجربه مشابهی داشتم
    در صورتی رتبه یک سایت در گوگل تغییر و حالت نزولی پیدا می کند که تغییر دی ان اس یا تغییر آی پی و ......... داشته باشد. البته این رو هم بگم پس از تغییر دی ان اس وب سایت، مدت زمان بیشتری طول می کشد که به رتبه قبلی خود در نتایج گوگل برسد.
    به نظر من پارامترهای مهمتر و تاثیر گذار تر در سئو وجود دارد که بخواهیم روی آن تمرکز کنیم تا این که روی سرور ایرانی یا خارجی بودن آن

4. تعداد تشکر ها ازnooshzad به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    411
    تشکر شده در
    235 پست

پیش فرض پاسخ : تأثیر هاست و سرور بر سئو

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshzad نمایش پست ها
    BazPardakht.Com
    برای شما مثالی دارم وب سایتی دارم مدت زمانی است که رتبه اول گوگل در یک کلمه کلیدی پررقابت می باشد. سرور این وب سایت بنا به دلایلی مجبور شد برای حدود 48 ساعت خاموش شود. متاسفانه سایت در روز دوم در نتایج گوگل نمایش داده نمی شد ولی به محض روشن شدن سرور، سایت در همان رتبه اول گوگل بود. این تنها یک مثال از وب سایتهایی است که چنین تجربه مشابهی داشتم
    در صورتی رتبه یک سایت در گوگل تغییر و حالت نزولی پیدا می کند که تغییر دی ان اس یا تغییر آی پی و ......... داشته باشد. البته این رو هم بگم پس از تغییر دی ان اس وب سایت، مدت زمان بیشتری طول می کشد که به رتبه قبلی خود در نتایج گوگل برسد.
    به نظر من پارامترهای مهمتر و تاثیر گذار تر در سئو وجود دارد که بخواهیم روی آن تمرکز کنیم تا این که روی سرور ایرانی یا خارجی بودن آن
    بله شکی در این نیست که پارامتر های مهمتری هم وجود داره
    چون این تاپیک در ورد تاثیر هاست بر روی سئو بود و تجربه ای که خود بنده و کسان دیگه هم داشتن رو انتقال دادم

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع