صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: اتصال درگاه های وبمانی و ویزا و مستر به اسکریپت آپلود سنتر xfilesharing

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    27
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    7 پست

پیش فرض پاسخ : اتصال درگاه های وبمانی و ویزا و مستر به اسکریپت آپلود سنتر xfilesharing

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad110 نمایش پست ها
    براي وب ماني بايد اكانت رو به مرچنت پاسپورت ارتقا بديد .
    براي مستركارت هم ميتونيد از درگاه پيزا يا 2co استفاده كنيد .

Sent from my iPhone using Tapatalk
    دوست عزیز ما سوالمون در مورد همین درگاه 2 checkout هست می شه لطفاگ یک توضیح در موردش بدید؟
    ایا ما که ایران هستیم می تونیم برای یک آپلود سنتر از این درگاه استفاده کنیم؟ یا باید حتما" از طریق یک واسطه تو خارج از کشور حساب داشته باشیم؟

2. # ADS

عضو انجمن Ahmad110 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    600
    تشکر تشکر شده 
    537
    تشکر شده در
    390 پست

پیش فرض پاسخ : اتصال درگاه های وبمانی و ویزا و مستر به اسکریپت آپلود سنتر xfilesharing

نقل قول نوشته اصلی توسط P30Amin نمایش پست ها
    یعنی میشه مستقیم هم پول دریافت کرد اگر حساب ویزا کارت و مستر کارت داشته باشیم؟
    برای این اسکریپت و کار با آپلود سنتر پیشنهاد میشه حساب پی پال باز کنیم و به صورت مستقیم و یا با ارسال فاکتور پول رو دریافت کنیم؟

در مورد کار با dlnolimit کسی اطلاعی داره چطور باید در اون عضو شد و شروع به کار کرد ؟

هزینه ای در بر داره برای ارتقا به مرچنت پاسپورت ؟ اگر داره چقدر ؟
    در مورد نحوه ی درخواست ارتقا هم اطلاع دارید چیکار باید کرد ؟
    پی پل به سیستمهای اشتراک گذاری فایل ( آپلودسنترها اجازه استفاده از دروازه پرداخت رو نمیده و اگه بدون اطلاع اونا این کار رو بکنید حسابتون برای همیشه لیمیت میشه .
    تو قوانینش کاملا ذکر شده .
    برای کار با dl no limit باید ریسلر مد رو بخرید و با ادمین اون سایت صحبت کنید . معمولا اگه بازدید سایت شما خوب باشه برای تست ۵۰ دلار از شما پیش خرید میکنن .
    هزینه مرچنت پاسپورت ۳۰ دلار وبمانی هستش که بعد از تایید هویت شما به صورت اتوماتیک از حسابتون کسر میشه .
    در مورد ارتقا هم تو سایتشون کاملا توضیح داده شده .

نقل قول نوشته اصلی توسط keivanpro نمایش پست ها
    دوست عزیز ما سوالمون در مورد همین درگاه 2 checkout هست می شه لطفاگ یک توضیح در موردش بدید؟
    ایا ما که ایران هستیم می تونیم برای یک آپلود سنتر از این درگاه استفاده کنیم؟ یا باید حتما" از طریق یک واسطه تو خارج از کشور حساب داشته باشیم؟
    سیستم 2co یه بانک واسط هستش که کارش در اختیار گذاشتن درگاههای پرداخت برای وب سایتها هستش . شما میتونید بعد از عضویت ۱ ماه به صورت آزمایشی از سرویسشون استفاده کنید و از ماههای بعد بابت خدماتی که به شما میدن هزینه دریافت میکنن .
    برای کار با اونا باید از خارج از ایران اقدام کنید . با مشخصات و آدرس ایران قابل استفاده نیست .

پیشنهاد من استفاده از وب مانی ، یاندکس مانی + ریسلر مد هستش .

4. تعداد تشکر ها ازAhmad110 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    27
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    7 پست

پی پل به سیستمهای اشتراک گذاری فایل ( آپلودسنترها اجازه استفاده از دروازه پرداخت رو نمیده و اگه بدون اطلاع اونا این کار رو بکنید حسابتون برای همیشه لیمیت میشه .
    تو قوانینش کاملا ذکر شده .
    برای کار با dl no limit باید ریسلر مد رو بخرید و با ادمین اون سایت صحبت کنید . معمولا اگه بازدید سایت شما خوب باشه برای تست ۵۰ دلار از شما پیش خرید میکنن .
    هزینه مرچنت پاسپورت ۳۰ دلار وبمانی هستش که بعد از تایید هویت شما به صورت اتوماتیک از حسابتون کسر میشه .
    در مورد ارتقا هم تو سایتشون کاملا توضیح داده شده .

سیستم 2co یه بانک واسط هستش که کارش در اختیار گذاشتن درگاههای پرداخت برای وب سایتها هستش . شما میتونید بعد از عضویت ۱ ماه به صورت آزمایشی از سرویسشون استفاده کنید و از ماههای بعد بابت خدماتی که به شما میدن هزینه دریافت میکنن .
    برای کار با اونا باید از خارج از ایران اقدام کنید . با مشخصات و آدرس ایران قابل استفاده نیست .

پیشنهاد من استفاده از وب مانی ، یاندکس مانی + ریسلر مد هستش .
    ممنون دوست عزیز راهنمایی خیلی خوبی کردی.... 2 checkout برای همه ارزها از جمله وب مانی درگاه می ده یا فقط درگاه ویزا و مستر را باید ازش درگاه بگیریم؟

و سوال دومم: من با یکی از ادم های قدمیی این کار مشورت کردم که حتما" شما هم می شناسیتش به من گفت که 2co برای آپلود سنترها درگاه ارائه نمی ده.. می خواستم ببینم حقیقت داره؟

عضو انجمن P30Amin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    23 پست

ممنون دوست عزیز راهنمایی خیلی خوبی کردی.... 2 checkout برای همه ارزها از جمله وب مانی درگاه می ده یا فقط درگاه ویزا و مستر را باید ازش درگاه بگیریم؟

و سوال دومم: من با یکی از ادم های قدمیی این کار مشورت کردم که حتما" شما هم می شناسیتش به من گفت که 2co برای آپلود سنترها درگاه ارائه نمی ده.. می خواستم ببینم حقیقت داره؟
    فکر کنم 2CO فقط ویزا و مستر ارائه میده.

دوستان جهت اطمینان میپرسم با این مد :
    XFileSharing Pro Payment Gateways mod

به 2CO هم میشه متصل شد دیگه درسته؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    335
    تشکر شده در
    257 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط P30Amin نمایش پست ها
    فکر کنم 2CO فقط ویزا و مستر ارائه میده.

دوستان جهت اطمینان میپرسم با این مد :
    XFileSharing Pro Payment Gateways mod

به 2CO هم میشه متصل شد دیگه درسته؟
    بله

8. تعداد تشکر ها از ms96 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    600
    تشکر تشکر شده 
    537
    تشکر شده در
    390 پست

پیش فرض اتصال درگاه های وبمانی و ویزا و مستر به اسکریپت آپلود سنتر xfilesharing

2co قبلا ارائه ميداد اما جديدا رو نميدونم ، بهتره قوانينشونو مطالعه كنيد .
    اين شركت علاوه بر درگاه كارتهاي اعتباري ( ويزا ، مستركارت و ... ) درگاه پي پل ، ماني بوكرز هم ارائه ميده
    حالا با قوانين جديد پي پل ، ممكنه متدهاي ديگه رو بهتون پيشنهاد بده يا اينكه كلا ممكنه اصلا سيستمهاي اشتراك گذاري فايل رو تاييد نكنه .
    پي نوشت ١ : تصويه حساب شركت 2co سريع نيست و علاوه بر اون كارمزد هم داره و براي تجارتهاي كوچك مناسب نيست .
    پي نوشت ٢ : درگاههاي ساده تري هم هستن كه ميتونيد استفاده كنيد مثل پرفكت ماني كه هم پولش تو ايران راحت تبديل ميشه و هم با مدارك فارسي ميتونيد حساب رو وريفاي كنيد .
    پي نوشت ٣ : اگه درگاه معتبرتر و بي دردسرتري نياز داريد ، پيشنهاد من استفاده از ياندكس ماني هستش

10. تعداد تشکر ها از Ahmad110 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    27
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    7 پست

2co قبلا ارائه ميداد اما جديدا رو نميدونم ، بهتره قوانينشونو مطالعه كنيد .
    اين شركت علاوه بر درگاه كارتهاي اعتباري ( ويزا ، مستركارت و ... ) درگاه پي پل ، ماني بوكرز هم ارائه ميده
    حالا با قوانين جديد پي پل ، ممكنه متدهاي ديگه رو بهتون پيشنهاد بده يا اينكه كلا ممكنه اصلا سيستمهاي اشتراك گذاري فايل رو تاييد نكنه .
    پي نوشت ١ : تصويه حساب شركت 2co سريع نيست و علاوه بر اون كارمزد هم داره و براي تجارتهاي كوچك مناسب نيست .
    پي نوشت ٢ : درگاههاي ساده تري هم هستن كه ميتونيد استفاده كنيد مثل پرفكت ماني كه هم پولش تو ايران راحت تبديل ميشه و هم با مدارك فارسي ميتونيد حساب رو وريفاي كنيد .
    پي نوشت ٣ : اگه درگاه معتبرتر و بي دردسرتري نياز داريد ، پيشنهاد من استفاده از ياندكس ماني هستش
    l

ممنون برای وقتی که گذاشتید ...
    مد xfilesharing به نظر می یاد یاندکس مانی را ساپورت نمی کنه ..
    http://sibsoft.net/xfilesharing_mod_payments.htm

.
    شما چه مدی را پیشنهاد می کنید که همه درگاهها از جمله یاندکس مانی را ساپورت کنه؟

12. تعداد تشکر ها از keivanpro به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    600
    تشکر تشکر شده 
    537
    تشکر شده در
    390 پست

والا تنها ماژول رسمي پرداخت شركت سيب سافت همينه مگه اينكه بهشون سفارش بديد تا براتون بنويسن .
    از ريسلر مد هم ميتونيد استفاده كنيد و مشتريهاي خارجي رو به سمت ريسلرهاتون معرفي كنيد

14. تعداد تشکر ها از Ahmad110 به دلیل پست مفید

عضو انجمن P30Amin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    23 پست

2co

مد, پرفکت مانی رو ساپورت میکنه منتها برای اینکه درگاه و کد api و ... از پرفکت مانی بگیریم چطور باید عمل کرد؟ پرفکت مانی هم مال روسیه هست؟

در مورد یاندکس مانی به عنوان مثال ما در سایتش ثبت نام کردیم و طرف میخاد خرید کنه. آیا اینطوری که مثلا یاندکس مانی گزینه هایی داره که به کاربر اجازه بده با وبمانی یا مستر کارت و... خرید کنه یا درگاه مخصوص خودش رو داره؟
    کسی که بخواد خرید کنه در سایتش باید موجودی داشته باشه تا بتونه خرید کنه.

http://api.yandex.com/money/

تشکر تشکر کرده 
    600
    تشکر تشکر شده 
    537
    تشکر شده در
    390 پست

براي پرفكت بايد حساب رو بزينس كنيد ، تو سايت خودش كاملا توضيح داده ، حتي به زبان فارسي
    بله شركت روسي هستش و در حال حاضر هم ارزش پولش تو ايران نزديك دلار وبماني هستش .
    ياندكس ماني هم شركت روسي هستش و وقتي ازشون درگاه بگيريد ، كاربر هم از طريق كارت اعتباري و يا توسط بالانس ميتونه پرداخت رو انجام بده . با بالانس وبماني نميشه از درگاه ياندكس پرداخت انجام داد .

17. تعداد تشکر ها ازAhmad110 به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)