اول از همه از مدیران سختگیر میخواهم اگر جای تاپیک اشتباه است عاجزانه درخواست میکنم بن نکنند تاپیک رو منتقل کنند !

بعد از مدت ها بالاخره تصمیم قطعی برای راه اندازی سیستم کسب درآمد از پاپ آپ رو گرفتم
واقعا خسته شدم این سیستم پاپ آپ هست همه یه مشکلی داشتن اما بنده عزمم رو جمع کردم تا یک سیستم عالی با شمارش خوب،پورسانت خوب،ضد تقلب را راه بیاندازیم.
برخی از ویژگی های بیر پاپ آپ :​

• تسویه حساب مرتب و به موقع بدون نیاز به ارسال درخواست
  • پشتیبانی قوی و 24 ساعته
  • آمار دقیق و حرفه ای از بازدیدها و درآمد
  • مدت زمان انتظار : 2 ثاینه
  • سرعت و امنیت بالا
  • پرداخت تا سقف 50 ریال به ازای هر IP ( 20 ریال اول،20 ریال دوم،10 ریال سوم)
  • امکان استفاده از یک سیستم دیگر در کنار سایت ما به شرطی که سایت اول باشد(برای کسب درآمد بیشتر فقط از سیستم ما استفاده کنید)
  • پشتیانی آنلاین در یاهو با آی دی : sepehrnic
  • عدم دستکاری در کدها و نحوه شمارش پاپ آپ ها

دوستان عزیز شما نیز از سیستم استفاده و تست نمایید هر مشکلی یا پیشنهادی بود بفرمایید تا اوکی کنیم.
برای واریز درآمد کاربران نیز فعلا توسط خودم انجام میشه با افزایش کاربرا یکی دو تا از دوستان نیز به جمع ما اضافه می شوند.
زمان انتظار هم 2 ثانیه هست که به نظرم خوبه بازم اگر دوستان بخواند کم یا زیاد خواهد شد.
سرمایه ی فعلی من مبلغ 20.000.000 ریال برای واریز درآمد کاربران عزیز می باشد که از جیب خودم هست
یه نکته هم هست که باید بگم هزینه زیر مجموعه گیری را 3 درصد قرار دادیم چون به اعتقاد من قرار دادن مبلغ بیشتر و فقط برای غول زدن کاربر و تبلیغ مفت می باشد در آخر هم واریزی انجام نمیشود .
پس لطفا همین الان در بیر پاپ آپ عضو شوید و کد ما را به سایتتان اضافه کنید و شروع به کسب درآمد کنید
برای ورود به سایت روی لینک زیر کلیک کنید :

بـــیـــر پـــاپ آپ | کسب درآمد از پاپ آپ