صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 52

موضوع: سایتی مثل name.com برای ثبت دامنه

عضو انجمن webdata آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    165
    تشکر شده در
    128 پست

پیش فرض پاسخ : سایتی مثل name.com برای ثبت دامنه

نقل قول نوشته اصلی توسط online24 نمایش پست ها
    پس بهتره که شفاف سازی کنید . چون بجز راهی که عرض کردم امکان ثبت دامین مستقیم برای مشتری بدون دسترسی هیچکس دیگر امکان پذیر نیست .
    ما فقط ثبت و پرداخت رو انجام ميديم، اونم به خاطر اينکه کاربران ايرانی اکثرا برای پرداخت آنلاين مشکل دارن.
    شما وقتی با اين همه اطمينان داريد ميگيد راهی نيست.پس بهتره منم چيزی نگم.
    من فقط گفتم:
    توسط Directi مستقيم ثبت می‌کنيم. چندتا از دفاتر اصليشون توی هند هست راحت باشون ارتباط برقرار می‌کنيم و مشکلی از اين لحاظ نيست و پشتيبانی هم ميشه و ديگه نيازی نيست از ريسلرهای اين شرکت خريداری بشه يا هزينه ی بالا برای دومين ريسلری پرداخته بشه.و به درد کسانی ميخوره که ميخوان دومين رو مستقيم بدون نماينده ثبت کنن. اما بازم شرکتای بزرگی توی ايران هستند که ريسلر Directi هستن و به خوبی خدمات ميدن. ميتونيد از همونا استفاده کنيد. فکر ميکنم ديگه روشن گفته باشم و ديگه نيازی به توضيح نمی بينم.
    ویرایش توسط webdata : July 26th, 2010 در ساعت 23:11

2. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    3,299
    تشکر شده در
    1,408 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط webdata نمایش پست ها
    شما وقتی با اين همه اطمينان داريد ميگيد راهی نيست.پس بهتره منم چيزی نگم.
    به نظر من شما آشنایی کافی با این registrar و سیاست های کاری اون ندارید .

بهتر نیست به جای اینکه چیزی نگید ، توضیحاتی در مورد اینکه کجا ثبت و پرداخت رو انجام میدید ارائه کنید ؟
    و دقیقا چه سرویسی رو از این ثبت کننده برای مشتری خریداری میکنید ؟ قیمت اصلی این سرویس در سایت شرکت چه مبلغی هست ؟ و شما با تخفیف این سرویس رو به مشتری میدید ؟ لینک سرویسی که برای مشتری خریداری میکنید با جدول توضیحات و قیمت اون ( از سایت اصلی ) اینجا قرار بدید .

تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    165
    تشکر شده در
    128 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط online24 نمایش پست ها
    به نظر من شما آشنایی کافی با این registrar و سیاست های کاری اون ندارید .

بهتر نیست به جای اینکه چیزی نگید ، توضیحاتی در مورد اینکه کجا ثبت و پرداخت رو انجام میدید ارائه کنید ؟
    و دقیقا چه سرویسی رو از این ثبت کننده برای مشتری خریداری میکنید ؟ قیمت اصلی این سرویس در سایت شرکت چه مبلغی هست ؟ و شما با تخفیف این سرویس رو به مشتری میدید ؟ لینک سرویسی که برای مشتری خریداری میکنید با جدول توضیحات و قیمت اون ( از سایت اصلی ) اینجا قرار بدید .
    تا به حال از Public Domain Registry سرويس نگرفتم. و قاعدتاً کاری هم به سياست‌های کاريشون ندارم و تا به حال بيش از چند بار به اين وبسايت مراجعه نکردم و آخرين بار هم سال‌ها قبل بود و همونطور که فرموديد اطلاعات کاملی و جامعی ازشون ندارم.
    بنده فقط هدفم کمک در ثبت به اين دوست عزيز بود. شرکت ما هم نمايندگی Directi رو داره، ميتونستم خودمون رو برای اينکار معرفی کنم، ولی ايشون ميخواستن با احتياط بيشتری عمل کنن و من هم پيشنهادم رو دادم.
    در رابطه با سؤالاتتون، ثبت و پرداخت توسط ما(Overline India) انجام ميشه و کنترل دومين بعد از ثبت به صورت کامل برای کاربر و زير نظر مستقيم Directi هست. قيمت‌ها هم بر اساس قيمت‌های جهانی است و قميت غير متعارفی نيست و سرويسهای رايگان پنل نيز شامل دومين‌های ثبت شده ميشه.
    ترجيح ميدم ديگه بيشتر از اين بحث به حاشيه کشيده نشه.

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    3,299
    تشکر شده در
    1,408 پست

Direct I یک شرکت مادر در زمینه IT هستش . دو شرکت Resseller Club که مربوط به فروش اکانت های ریسلری این شرکت هست و شرکت
    Public Domain Registry به عنوان Registrar این شرکت که امکان ثبت تکی دامنه با پنل اختصاصی و بدون واسطه و دسترسی هیچ شخص ثالثی رو به عموم میده .

با توجه به :

اگه منظورتون اين هست که ميخوايد بدون واسطه يک پنل داشته باشيد و فقط شارژ بشه، در حالی که ريسلر کسی هم نباشه و هم چنين نميخوايد هزينه بالا برای گرفتن دومين ريسلر بديد با من تماس بگيريد. بصورت مستقيم در Directi براتون ثبت می کنيم.
    و این :

تا به حال از Public Domain Registry سرويس نگرفتم. و قاعدتاً کاری هم به سياست‌های کاريشون ندارم و تا به حال بيش از چند بار به اين وبسايت مراجعه نکردم و آخرين بار هم سال‌ها قبل بود و همونطور که فرموديد اطلاعات کاملی و جامعی ازشون ندارم.
    بنده فقط هدفم کمک در ثبت به اين دوست عزيز بود. شرکت ما هم نمايندگی Directi رو داره، ميتونستم خودمون رو برای اينکار معرفی کنم، ولی ايشون ميخواستن با احتياط بيشتری عمل کنن و من هم پيشنهادم رو دادم.
    در رابطه با سؤالاتتون، ثبت و پرداخت توسط ما(Overline India) انجام ميشه و کنترل دومين بعد از ثبت به صورت کامل برای کاربر و زير نظر مستقيم Directi هست. قيمت‌ها هم بر اساس قيمت‌های جهانی است و قميت غير متعارفی نيست و سرويسهای رايگان پنل نيز شامل دومين‌های ثبت شده ميشه.
    ترجيح ميدم ديگه بيشتر از اين بحث به حاشيه کشيده نشه.
    من به تناقض میرسم ! و شما با این توضیحات ثبت مستقیم و بی واسطه از Public DOmain Registry انجام نمیدید .

تا حدی که 3 واسطه ایجاد میشه :
    1) Overline India - Direct I
    2) شما - Overline India
    3) مشتری - شما

و امکان دسترسی هم توسط نزدیکترین رابط با Direct i همیشه وجود داره

خرید مستقیم از Public domain registry فقط 1 رابطه ایجاد میکنه

مشتری - PDR

* پرداخت میتونه تسط فرد ثالثی انجام بشه

6. تعداد تشکر ها از Online24 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    165
    تشکر شده در
    128 پست

Direct I یک شرکت مادر در زمینه IT هستش . دو شرکت Resseller Club که مربوط به فروش اکانت های ریسلری این شرکت هست و شرکت
    Public Domain Registry به عنوان Registrar این شرکت که امکان ثبت تکی دامنه با پنل اختصاصی و بدون واسطه و دسترسی هیچ شخص ثالثی رو به عموم میده .
    من خودم اطلاع دقيق دارم Directi چی هست و چه کاری انجام ميده. و با چه نام‌های ديگری فعاليت داره و چه وبسايت‌هايی زير نظر اين گروه است.
    يعنی شما واقعاً نميدونيد که توی ايران اکثر کاربرا دسترسی به راه‌های پرداخت بين‌المللی ندارن و من خودم به صراحت گفتم ثبت و پرداخت توسط ما انجام ميشه. اونم به دليل محدوديت ايرانی‌ها.
    من به تناقض میرسم ! و شما با این توضیحات ثبت مستقیم و بی واسطه از Public DOmain Registry انجام نمیدید .

تا حدی که 3 واسطه ایجاد میشه :
    1) Overline India - Direct I
    2) شما - Overline India
    3) مشتری - شما

و امکان دسترسی هم توسط نزدیکترین رابط با Direct i همیشه وجود داره
    سه واسطه؟ واقعاً جالبه! چطور محاسبه کرديد که سه واسطه در اين بين يافتيد؟
    تناقض؟ من احساس ميکنم شما ميخوايد به زور از توی يه کاسه ماست يه مويی پيدا کنيد. وگرنه حرفای من خيلی روشن و واضح بود و شفاف گفتم که چگونه عملکردم را هم توضيح دادم.
    مگه من گفتم در Public Domain Registry دومين رو ثبت می‌کنيم؟ خيلی روشن برای بار آخر ميگم ما در اين وبسايت و توسط اين سرويس دهنده دومين رو ثبت نمی‌کنيم و دومين ثبت شده توسط Directi ثبت ميشه که ما ثبت و پرداخت رو برای بار اول انجام ميديم و در صورتی که کاربر بخواد براش شارژ هم ميکنيم تا هر وقت بخواد دومين‌های ديگر ثبت کنه.
    يوزر هم بعد از ثبت و پرداخت ما رمز عبورش رو قاعدتاً عوض ميکنه و ديگه کاربر ميمونه و Directi

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    234
    تشکر شده در
    190 پست

به عنوان تاپيك توجه كنيد ساير مسائل و اختلافات در پ/خ

ميتوني تو جوكر https://joker.com/ ثبت كني كه اروپاييه من خودم ثبت نكذئم و كم و كيفشو نميدونم خيلي هاي ديگه هم هست

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    333
    تشکر تشکر شده 
    204
    تشکر شده در
    160 پست

webdata جان کار خیلی خوبه یعنی مشکل من و چند صد نفر شاید این باشد اگر شما از راه منطقی این مساله را توضیح دهید مطمئن باشید مشتری بارانتون می کنم من حاضرم یازده هزارتومان هم بدم اما مطمئن بشم که به جز من و رجیسترارر هیچ واسطی نیست و خودم مستقیم به پنل خودم دسترسی دارم .
    منتها می دونید که از حرف آنلاین 24 هم نمی شه گذشت چون منطقی پاسخ می دند و خودتون هم رو این مساله واقف هستید .

اگر راه شما یه جوری هست که نمی خواهی انتشار کنی و می ترسی بقیه الگو برداری کنند و بازارت رو خراب کنند بهم پیغام خصوصی بزن دلایلتون رو من خودم لااقل دامنه هام رو انتقال بدم .

عضو انجمن iNicz.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    1,297
    تشکر شده در
    776 پست

60 پاسخ : سایتی مثل name.com برای ثبت دامنه

چرا کسی بحث از uk2 نمیکنه
    جایی که با ایران هیچ مشکلی نداره.من آدرس خونمون رو دادم و رسیلر رسمی هستم.هر کی بخواد این جا رسیلر بشه . باید در مرحله اول کپی از تمام صفحات پاسپورت و مستر کارت یا ویزا کارت خودشو بفرسته.
    خیلی توپ تشیف دارن.

کسی خواست رسیلر هم میدیم.یعنی زیر مجموعه ما میشه و صحت رسیلر رسمی بودن ما رو میتونید از یه whois متوجه بشید.Inicz.com - Ini cz - شبکه , میزبانی وب , ثبت
    Registration Service Provided By: IRAN NICZ
    ویرایش توسط iNicz.Com : August 31st, 2010 در ساعت 12:56

تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    165
    تشکر شده در
    128 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tmfar نمایش پست ها
    webdata جان کار خیلی خوبه یعنی مشکل من و چند صد نفر شاید این باشد اگر شما از راه منطقی این مساله را توضیح دهید مطمئن باشید مشتری بارانتون می کنم من حاضرم یازده هزارتومان هم بدم اما مطمئن بشم که به جز من و رجیسترارر هیچ واسطی نیست و خودم مستقیم به پنل خودم دسترسی دارم .
    منتها می دونید که از حرف آنلاین 24 هم نمی شه گذشت چون منطقی پاسخ می دند و خودتون هم رو این مساله واقف هستید .

اگر راه شما یه جوری هست که نمی خواهی انتشار کنی و می ترسی بقیه الگو برداری کنند و بازارت رو خراب کنند بهم پیغام خصوصی بزن دلایلتون رو من خودم لااقل دامنه هام رو انتقال بدم .
    نه، قصدم چنين كاری نيست، فقط ميخواستم يه پست كامل در موردش بنويسم. كه انشاالله تا امشب اين پست رو مينويسم و انتشار ميدم تا همه بتونن استفاده كنن.
    اميدوارم اين كار رضايت شما و ساير دوستان رو به همراه بياره
    التماس دعا

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    333
    تشکر تشکر شده 
    204
    تشکر شده در
    160 پست

حتماً منتظر این پست تکمیلی با دلایل منطقی شما هستم .

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)