صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: درخواست همکاری برای راه اندازی سایت کمک مالی به محک (لطفا راهنمایی کنین)

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض درخواست همکاری برای راه اندازی سایت کمک مالی به محک (لطفا راهنمایی کنین)

سلام به دوستای خوبم ...
    مطمئنم هممون محک رو میشناسیم ..
    مطمئنم هممون دوست داریم و از خدامونه که به محک کمک کنیم
    منتها وضع مالی خیلی هامون جوریه که نهایتا از عهده ی خودمون بر میایم . و متاسفانه چیزی برای کمک به محک یا هر جای مشابه نمیمونه ...
    اما تاحالا فکر کردین که دریا با همه ی بزرگیش فقط و فقط از چند تا قطره تشکیل شده ؟؟ حالا مهم نیست که از 9 تا قطره یا 999999999999999999 تا قطره ... از قطره بودن قطره چیزی کم نمیشه ... پس چرا ما نتونیم قطره قطره جمع کنیم برای کمک ؟؟؟

اره خیلی هامون نداریم 100 هزار تومن پول بدیم به محک .. 100 تومن که هیچی شاید وضع مالیمون جوری باشه که 20 تومن هم نتونیم بدیم ... خودم یه وقتایی تو زندگیم بوده که 10 تومن هم برای غیر خودم نداشتم .... اما دیگه هرچقدر وضع مالیمون بد باشه 500 تک تومن رو که داریم ؟؟؟ 250 تومن که رو داریم ؟؟ به نظرتون اگه نفری مثلا 500 تومن کمک کنیم فایده ای نداره ؟؟ بذارین یه مثال بزنم

فرض به اینکه سایت چند ماهی فعال باشه و با معرفی و ... دست به دست بچرخه و 1000 نفر کمک کنن
    1000 ضرب در 500
    میشه 500.000 تومن
    میشه نیم ملیون تومن
    باورتون میشه ؟؟
    من و شما فقط 500 تک تومن دادیم حتی از شارژ هزارتومنی هم کمتر .. اما همچین مبلغی نصیب بچه های محک میشه ...
    برای همین میخوام دست به کار شم برای این موضوع

اما به کمک بچه های برنامه نویس احتیاج دارم که کمکم کنن. مهم ترین نکته ی این پروژه دلی بودنشه . یعنی دنبال دوستی ام که به عنوان نقشش توی کمک این کارو رایگان برام انجام بده . همون طور که من سهمم رو با هاست و دامین و قالبی که از جیب خودم میذارم قبول میکنم

از مبلغ های واریز شده ی دوستان حتی یک ریال هم به من یا کس دیگه ای نمیرسه و تماما برای محک واریز میشه

اعتماد سازی هم فکر نکنم نیاز باشه چون فکر نمیکنم هیچ پولی تو دنیا حروم تر از حق بچه های یتیم یا محکی باشه که من یا امثال من قصد سواستفاده از اسمشون رو داشته باشیم خدایی نکرده
    .
    .

چیزی که من میخوام یه چیز ساده اما پیچیدست ..

قالب سایت یه همچین چیزیه به همین سادگی که حالا من روش مانور میدم خوشگل و شکیل میشه :

منتها چیزی که من میخوام اینه که مبلغ کمک شده تا اخرین لحظه رو نشون بده که از اینجاش سر در نمیارم که باید چجوری انجامش بدم

پرداخت آنلاین رو با پی لاین یا جهان پی راحت میشه انجام داد اما اینکه این موجودی واریز شده رو نشون بده رو اصلا نمیدونم چجوری باید نمایشش داد

کسی هست که بتونه کمکی کنی ؟؟ پلاگینی اسکریپتی هر چی که باشه فرقی نداره

فقط تنها موضوع مهم اینه که میزبان پول ها سایت های معتبری مثله پی لاین یا جهان پی یا پارس پال باشن همین

امیدوارم کسی کمکم کنه .. مرسی

(احیانا اگه کسی بود که از پس اینکار بر میومد اما حاضر نبود مجانی اینکارو کنه خب مبلغ پیشنهادیشو بده ببینم از عهدم بر میاد یا نه مرسی)

2. تعداد تشکر ها از mahak_mahak به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن Raymvnd آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    779
    تشکر تشکر شده 
    576
    تشکر شده در
    399 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای راه اندازی سایت کمک مالی به محک (لطفا راهنمایی کنین)

درود...توی این وضع خرابی کسی نمی تونه بهتون طراحی رایگان انجام دهد...
    با کمترین قیمت با 200000 صاحب سایت کمک مالی شوید...
    با طراحی نو و کد نویسی قوی و بهتر....
    در صورت تمایل با پیام خصوصی در ارتباط باشید...

عضو انجمن yeganehha آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    183
    تشکر شده در
    145 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای راه اندازی سایت کمک مالی به محک (لطفا راهنمایی کنین)

دوست عزیز
    دامنه با شما
    هاست و کد نویسی سیستم با بنده
    قالب هم یا یکی از دوستان کمک می کنه و یا یک قالب رایگان از نت دانلود میشه البته اگر طراح قالبی حاضر به همکاری شد یک قالب ساده بزارن که ضرری هم به طراح وارد نشه

ولی تنها شرط بنده این هست که کاربر پس از وارد کردن مبلغ مستقیم به درگاه محک برود و هیچ مبلغی وارد حساب من و یا شما نشود

6. تعداد تشکر ها از yeganehha به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط yeganehha نمایش پست ها
    دوست عزیز
    دامنه با شما
    هاست و کد نویسی سیستم با بنده
    قالب هم یا یکی از دوستان کمک می کنه و یا یک قالب رایگان از نت دانلود میشه البته اگر طراح قالبی حاضر به همکاری شد یک قالب ساده بزارن که ضرری هم به طراح وارد نشه

ولی تنها شرط بنده این هست که کاربر پس از وارد کردن مبلغ مستقیم به درگاه محک برود و هیچ مبلغی وارد حساب من و یا شما نشود
    ممنون از محبتت دوست خوبم قالب رو هم من میزنم مشکلی نداره ... در مورد شرط همکاری هم باشه اما دلیلی که این کارو کردم این بود که فرضا یه مبلغی جمع شه و بعد به محک کمک کنیم که خوشال شن یهو ... فرضا اگه روزی 200 تومن بهشون ریخته شه براشون مهم نیست . اما اگه ما طی چند ماه تلاشمون رو کنیم و بعد رسیدنش به حداقل 500 هزار تومن مبلغ رو براشون واریز کنیم حس بهتری پیدا میکنن موافق نیستی ؟؟ چون معلوم نیست با چه سرعتی اون مبلغ رو جمع کنیم و منه نوعی شاید حوصلم نیاد 200 تک تومن بیام کمک کنم به محک اما وقتی ببینم یه جمعی دور هم جمع شده و دارن پول جمع میکنن و گفتن که بعد از رسید به سقف 500 تومن مبلغ براشون واریز میشه انگیره ها میره بالاتر درست نمیگم ؟؟ مثله سایت کیک استارتر که برای پروژه ها و تکنولوژی سرمایه جذب می کنه

با این حال اگه توضیحاتم قانع کننده نبود باشه مشکلی نیست . منتها حداقل جوری باشه که مبلغی که بازدیدکننده پرداخت میکنه یه جوری به سایت ما هم خبر داده شه که چقدر مبلغ کمک کرد . که حداقل یه شمارنده ای داشته باشیم که جمع مبلغ های کمک شده تا به امروز رو نشون بده
    ویرایش توسط mahak_mahak : December 27th, 2014 در ساعت 22:07

عضو انجمن yeganehha آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    183
    تشکر شده در
    145 پست

بله 100% شمارنده را داریم

اگر موافق باشید کار را با شرط شروع کنیم شماره تماستان را پ خ کنید

بنده هم کد خای سامانه را شروع می کنم

اگر شما قبلا با محک کار کرده باشید متوجه میشویده حتی با 100 ت هم برنامه ریزی شده خرج میشه پس بهتره هر وقت کسی پولی واریز کرد به سرعت استفاده بشه در ضمن اینجوری تایید پرداخت هم از طریق محک تایید می شود و صفحه سایت محک به کاربر نمایش داده می شود

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط yeganehha نمایش پست ها
    بله 100% شمارنده را داریم

اگر موافق باشید کار را با شرط شروع کنیم شماره تماستان را پ خ کنید

بنده هم کد خای سامانه را شروع می کنم

اگر شما قبلا با محک کار کرده باشید متوجه میشویده حتی با 100 ت هم برنامه ریزی شده خرج میشه پس بهتره هر وقت کسی پولی واریز کرد به سرعت استفاده بشه در ضمن اینجوری تایید پرداخت هم از طریق محک تایید می شود و صفحه سایت محک به کاربر نمایش داده می شود
    درسته اینکه تا کسی پولی واریز کرد بتونن سریع ازش استفاده کنن قانعم کرد ... اکی پس همین کارو میکنیم پخ کردم برات ...
    ممنون ازت

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    174 پست

استارتر گرامی، جسارت نباشه، ولی سازمان محک خودش وبسایت داره و نیز راه های مختلف از جمله پرداخت آنلاین برای پرداخت کمک های مالی که صد البته به هر مبلغی می توانید این کمک ها رو ارایه دهید.
    !GOODBYE FOREVER
    !I HAVE NO WEBSITE

11. تعداد تشکر ها ازnexinel به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    667
    تشکر شده در
    494 پست

وقتی سایت محک هست چرا باید جای دیگه به محک کمک کرد؟

13. تعداد تشکر ها از LIAN2 به دلیل پست مفید

عضو انجمن saeed1988m آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    445
    تشکر تشکر شده 
    741
    تشکر شده در
    515 پست

ببینید دوست عزیز کار شما کار خوبیه ولی حق با دوستان هست که با وجود سایت محک و سازمان محک چرا باید بدین شکل عمل که بنده احتمال زیاد میدم محک با اینکار موافق نیست مگر اینکه به سازمان مراجعه کنید و مجوز بگیرید که فکر نمیکنم بدن اینجور بود کمیته امداد مثلا هر کی میومد یه سایت برا کمک بهش میزد و ممکن بود مشکلاتی پیش بیاد

15. تعداد تشکر ها از saeed1988m به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    268
    تشکر تشکر شده 
    687
    تشکر شده در
    354 پست

درود ، این که قصد کمک دارید خیلی خوب هست اما بنظر نمی رسد از پروژه به این صورت که فرمودید استقبال شود. فرضا اگر سایت پرمخاطبی چون وب هاستینگ تاک فراخوانی دهد که هرکاربر در صورت تمایل ۱۰۰۰ ت بابت کمک به محک بپردازد ممکن است خیلی هم خوب استقبال شود ، اما به این صورت که وب سایتی اختصاصا واسه این مورد افتتاح شود خیر.. مگر اینکه بتونید با سایت های بزرگ تر هماهنگ کنید و هر سایت بتونه کد اختصاصی دریافت کنه که کمک کاربران هر سایت در سایت شما تفکیک شود و به عموم نمایش داده شود. به هرحال این مورد رو به عنوان پیشنهاد میتونید در نظر بگیرید.سپاس

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)