نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: درخواست یه حساب مجازی یا واقعی که خارجی ها بهش پول بریزن ( برای توضیحات وارد شید لطفا)

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض درخواست یه حساب مجازی یا واقعی که خارجی ها بهش پول بریزن ( برای توضیحات وارد شید لطفا)

سلام خسته نباشید . من نیاز به یه حساب واقعای یا مجازی دارم که از خودم شماره کارتی چیزی داشته باشم که بتونم توی سایت های خارجی قرار بدم که مشتری در صورتی که خواست چیزی ازم بخره بتونه بهش پول واریز کنه

الان در حال حاضر کلی سرویس میشناسم که برعکسشو انجام میدن یعنی به من یه حساب که داخلش پوله رو میدن که من بتونم خرید های آنلاین از سایت های خارجی انجام بدم .. اما من به حای اینکه پول بدم دنبال اینم که از حساب ها و افراد خارجی پول بگیرم ... فرضا تو ایران خودمون وقتی سرویسی رو داریم که ملت باید بهش پول بریزن یا شماره کارت میذاریم یا لینک پرداخن آلاین از سایتی که پولا بره توش و بعد از اونجا دریافت کنیم ...

حالا برای خارجی ها چی لازمه ؟؟ چه اطلاعاتی ؟؟ اگه میشه جایی رو راهنمایی کنین که بتونم ازش کارت مجازی یا ... خریداری کنم جوری که قابلیت دریافت پول رو داشته باشه ... مرسی منتظرتونم

2. # ADS

عضو انجمن 007 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    681
    تشکر شده در
    545 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست یه حساب مجازی یا واقعی که خارجی ها بهش پول بریزن ( برای توضیحات وارد شید لطفا)

سلام
    یا باید حساب بانکی خارح داشته باشین و درگاه از اون بانک
    یا از همین حسابهای انلاین مثل پی پال یا وب مانی یا از همین موارد
    ارادت
    بخشی از راه حل باشین نه باعث ایجاد مشکلات

4. تعداد تشکر ها از 007 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست یه حساب مجازی یا واقعی که خارجی ها بهش پول بریزن ( برای توضیحات وارد شید لطفا)

نقل قول نوشته اصلی توسط 007 نمایش پست ها
    سلام
    یا باید حساب بانکی خارح داشته باشین و درگاه از اون بانک
    یا از همین حسابهای انلاین مثل پی پال یا وب مانی یا از همین موارد
    ارادت
    مرسی از جواب .. میشه لینک بدی ؟؟ مشکل اصلیم همینه که نمیدونم کجا باید برم

عضو انجمن secureconfig آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

سلام.

اگر اکانت پیپال دارید میتونید درگاه پرداخت انلاین راه اندازی کنید - همچنین میتونید ایمیل پیپال را به فرد بدهید تا مبلغ را بدون نیاز به درگاه بانکی واریز کند.
    اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد

xpayment.ir - اسکریپت درگاه پرداخت واسطه xPay
    اسکریپت تبلیغات کلیکی xAds

7. تعداد تشکر ها از secureconfig به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط secureconfig نمایش پست ها
    سلام.

اگر اکانت پیپال دارید میتونید درگاه پرداخت انلاین راه اندازی کنید - همچنین میتونید ایمیل پیپال را به فرد بدهید تا مبلغ را بدون نیاز به درگاه بانکی واریز کند.
    اکانت پی پال ؟ یعنی همون عضویت رایگان توی سایت پی پال ؟؟ اره دارم !! یعنی همین ایمیل مجانی که باهاش اونجا عضو شدم رو بدم به کسی میتونی پول بریزه ؟؟؟؟ بعدش خودم چجوری از پی پال بگیرم پول رو ؟؟ ریال داره مگه

عضو جدید eabdp آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

سلام بعضی سایت ها این کار رو انجام می دن مثلا epay.ir که حدود 100 هزارتومان می گیرند و اکانت برات باز می کنند. پیشنهاد من اینه که برای مدتی با خودشون کار کنی و پول هاتو خرج کنند تا تعداد ترنس اکشن هات (همون تراکنش) بالا بره بعدش پسورد رو ازشون بگیری. در ضمن اگر بخوای خودت از حسابت استفاده کنی، با توجه به اینکه به IP ایران حساس هستندو از لحاظ امنیتی هم خیلی دقیقند (یعنی استفاده از وی پی ان های عمومی و پراکسی کار خوبی نیست)، باید از یک وی پی ان مطمئن و یا بهتر از اون از سرور مجازی خارجی (vps) استفاده کنی که اون هم ماهی حدود 40 هزار تومن برات خرج داره. و بعدش هم باید یک نکات امنیتی رو رعایت کنی مثلا پول رو به تدریج بریزی و پول رو سریع جابجا نکنی. پیپال یک سیستم خیلی راحت و در عین حال خیلی امنیتیه. وقتی اکانت هایی که دوستان ایرانی باز می کنند بلاک بشه تقریبا هیچ کاری نمیشه کرد چون باید مدارک هویتی ارائه بشه که برای ما ایرانی ها مقدور نیست. امیدوارم اطلاعات مفیدی بهت داده باشم. موفق باشی. در ضمن اگر توی Linked-in اکانت داری خوشحال میشم با هم آشنا شیم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)