صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29

موضوع: فروش لپ تاپ z510 lenovo بسیار تمیز

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    566
    تشکر تشکر شده 
    1,153
    تشکر شده در
    790 پست

پیش فرض فروش لپ تاپ z510 lenovo بسیار تمیز

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
    یک لپ تاپ z510 دارم که از نوئی دست خودم بوده
    بسیار بسیار تمیز بدون خط و خش و بسیار نو . هیچ فرقی با نو نداره که در عکس ها مشخص هست
    http://up.vbiran.ir/uploads/34313141...166_image.jpeg
    http://up.vbiran.ir/uploads/27595141...8_image_1.jpeg

تنها و تنها یک ترک کوچیک در قسمت زیر هست که نمیدونم کی ایجاد شده و احتمالا در ساکش فشار اومده به اونجا و ترک برداشته و ابدا زمین نخورده

http://up.vbiran.ir/uploads/45641419...0_image_2.jpeg

تنها کاری که با این لپ تاپ انجام دادم وقتی توی سفر بودم ایمیل چک کردم و کار انجام دادم و کمی هم pes بازی کردم باهاش

از نظر سخت افزاری هم از نوع core i7 و 8 گیگ رم هست که به همراه نور پیش زمینه کیبورد هست ( بالا ترین کانفیگ z510 هست )

در کل لپ تاپ با نو فرقی نداره . همیشه هم در برق بوده و باتری کاملا سالم هست تقریبا 20 30 بار شارژش خالی شده زمانی که از روی باتری استفاده میشده ( دوستانی که اطلاعات دارن در مورد این مارک میدونن این مدل لنوو وقتی برق بهش متصل میشه خودکار باتری از مدار خارج میشه و وقتی با برق باهاش کار میشه باتری خراب نمیشه )

در کل عالی هست دیگه تنها دلیلم هم این هست که کارم داره تغییر میکنه و میخوام مدل z5070 رو تهیه کنم که قوی تر هست و به درد کار های گرافیکی و سه بعدی حجیم بیشتر میخوره

قیمت هم به بالاترین پیشنهاد فروخته میشه
    عکس های بیشتری که نیاز نیست ولی اگر کسی نیاز داشت ارسال میشه .
    چون در قم هستم برای کار فعلا امکان تست به صورت حضوری در تهران نیست ولی خریدار واقعی ( تکرار میکنم واقعی ) باشه برای تست و تحویل تهران هم میام .
    جعبه هم کاملا سالم هست

دیگه اطلاعات دیگه ای نیست که بگم

یک سال گارانتی شرکت هماهنگ داره هنوز
    بیمه ی ایران هم بوده که تموم میشه دو سه روز دیگه
    قیمت پایه : قیمت ندارم
    ویرایش توسط hoka : December 26th, 2014 در ساعت 12:22

2. # ADS

عضو انجمن hamid.soltani92 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    4,464
    تشکر شده در
    1,721 پست

پیش فرض پاسخ : فروش لپ تاپ z510 lenovo بسیار تمیز

سلام و عرض ادب.
    جسارتا، 2 میلیون تومن قیمت پایه؟! همین الان اگه به صورت تکی بخواید 2170 و اگر بالای 10 تا بخواید 2120 میتونم نوش رو بهتون بدم!
    فکر نمیکنم با این قیمت بتونید لپ تاپ دست دوم و ضربه خورده رو بفروشید.
    ارادتمند.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    566
    تشکر تشکر شده 
    1,153
    تشکر شده در
    790 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.soltani92 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب.
    جسارتا، 2 میلیون تومن قیمت پایه؟! همین الان اگه به صورت تکی بخواید 2170 و اگر بالای 10 تا بخواید 2120 میتونم نوش رو بهتون بدم!
    فکر نمیکنم با این قیمت بتونید لپ تاپ دست دوم و ضربه خورده رو بفروشید.
    ارادتمند.
    جسارتا شما لطف کن 100 تا برای من بذار کنار
    شما وقتی کامل تاپیک رو نخوندی و اطلاعات از این مدل نداری لطفا قیمتی ندید عزیز
    مدلی که شما میخواید با این قیمت بدید core i5 هست صد در صد ولی اگر میفرمایید همین کانفیگی هست که من دارم صد در صد من 100 تا ازش میخوام ( گارانتی شرکتی هم داشته باشه ( یا سازگار یا هماهنگ )و نه قاچاق) . چون آتیشش هم بزنم و با 10 تومن سود هم همشون رو بفروشم 1 میلیون کاسبم
    مدلی که شما با سرچ بهش دست پیدا کردی و قیمت دادی در این تاپیک
    Lenovo IdeaPad Z510 - A - لپ تاپ لنوو آیدیاپد Z510
    و این مدلی که بنده دارم بالاترین کانفیگ این مدل ( این مدل z510 چهار نوع سخت افزار داره ) که core i7 هست و 8 گیگ رم
    لپ تاپ لنوو Lenovo IdeaPad Z510 i7-8-1TB
    Ideapad Z510 i7 لپ تاپ نوت بوک لنوو
    قیمت لپ تاپ آی بی ام لنوو Z510-i7/6/1TB/2G- IBM Lenovo Z510-i7/6/1TB/2G laptop price | DigiStar دیجی استار
    قیمت لپ تاپ های لنوو Lenovo موجود در بازار ایران + مشخصات و عکس - کافه لپ تاپ و تبلت ایران
    لیست قیمت لپ تاپ لنوو | لیست قیمت Laptop Lenovo | کیمیا آنلاین | Kimia Online

بازم مرسی که تاپیک رو آپ کردید در کل
    ویرایش توسط hoka : December 26th, 2014 در ساعت 11:26

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hoka نمایش پست ها
    مدلی که شما میخواید با این قیمت بدید core i5 هست صد در صد ولی اگر میفرمایید همین کانفیگی هست که من دارم صد در صد من 100 تا ازش میخوام ( گارانتی شرکتی هم داشته باشه ( یا سازگار یا هماهنگ )و نه قاچاق) . چون آتیشش هم بزنم و با 10 تومن سود هم همشون رو بفروشم 1 میلیون کاسبم
    و این مدلی که بنده دارم بالاترین کانفیگ این مدل ( این مدل z510 چهار نوع سخت افزار داره ) که core i7 هست و 8 گیگ رم
    قیمت لپ تاپ آی بی ام لنوو Z510-i7/6/1TB/2G- IBM Lenovo Z510-i7/6/1TB/2G laptop price | DigiStar دیجی استار
    قیمت لپ تاپ های لنوو Lenovo موجود در بازار ایران + مشخصات و عکس - کافه لپ تاپ و تبلت ایران

دوست عزیز بر اساس همین قیمتی که خودتون دادید در نت زده 2580 هزار تومان نوی این لبتاپ و طبیعتا در بازار حداقل 200 تومان ارزانتر هست یعنی حدود 2300 هست.

بعد از یک سال استفاده و شکستگی که داره و یک سال گارانتی آن هم مصرف شده و فقط یک سال دیگر مانده، اگر به یک مغازه بفروشید خیلی خوب بخواد خرید بکنه حدود 1100 شاید ازتون برداره و خودش بفروشه 1400-1500 و مردم هم تازه به اطمینان این که طرف مغازه هست و ... میرن این قیمت میخرند حالا 2 میلیون که شما گفتید کمی بالا نیست ؟

باتشکر
    ویرایش توسط RoobinaServer : December 26th, 2014 در ساعت 11:34
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    566
    تشکر تشکر شده 
    1,153
    تشکر شده در
    790 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    دوست عزیز بر اساس همین قیمتی که خودتون دادید در نت زده 2580 هزار تومان نوی این لبتاپ و طبیعتا در بازار حداقل 200 تومان ارزانتر هست یعنی حدود 2300 هست.

بعد از یک سال استفاده و شکستگی که داره و یک سال گارانتی آن هم مصرف شده و فقط یک سال دیگر مانده، اگر به یک مغازه بفروشید خیلی خوب بخواد خرید بکنه حدود 1100 شاید ازتون برداره و خودش بفروشه 1400-1500 و مردم هم تازه به اطمینان این که طرف مغازه هست و ... میرن این قیمت میخرند حالا 2 میلیون که شما گفتید کمی بالا نیست ؟

باتشکر
    سلام عزیز
    والا قیمت من همین هست . 1100 رو فکر نکنم جدی گفتید ولی به هر حال ممنون از نظرتون. ولی در کل با خریدار کنار میام . فکر کنم اینطوری که مشخصه باید امروز میومدم و یک قیمتی میگرفتم تهران . یا من خیلی توی بازار نبودم یا شما دوستان
    ویرایش توسط hoka : December 26th, 2014 در ساعت 11:40

عضو انجمن hamid.soltani92 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    4,464
    تشکر شده در
    1,721 پست

دوست گرامی اول اینکه این سریال 4 مدل نداره، 8 مدل داره.
    دوم اینکه همین core i7 4700 با 8 گیگابایت حافظه، با دو فرکانس حافظه وجود داره و من قیمت گرونترین مدل با صفحه نمایش Full HD رو عرض کردم.
    در صورتی که 100 تا بخواید، میتونم با قیمت 2 میلیون و 30 هزار تومن تقدیم کنم!
    برای دریافت شما تلفن و آدرس پ.خ بدید.

- - - Updated - - -

دوست گرامی اول اینکه این سریال 4 مدل نداره، 8 مدل داره.
    دوم اینکه همین core i7 4700 با 8 گیگابایت حافظه، با دو فرکانس حافظه وجود داره و من قیمت گرونترین مدل با صفحه نمایش Full HD رو عرض کردم.
    در صورتی که 100 تا بخواید، میتونم با قیمت 2 میلیون و 30 هزار تومن تقدیم کنم!
    برای دریافت شما تلفن و آدرس پ.خ بدید.

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

سلام عزیز
    والا قیمت من همین هست . 1100 رو فکر نکنم جدی گفتید ولی به هر حال ممنون از نظرتون
    1100 کاملا جدی بود اتفاقا. شما لبتاپتون را ببرید یک مغازه ببینید از شما چند میخره.

بازار میگه قطعات الکترونیکی دست دوم باید نصف قیمت خرید بشه که با 15-40% بیشتر قیمت خرید بتواند بفروشد. یعنی اگر الان 2580 هست نصف آن میشه 1290 که ضربه خوردگی هم داره و کمتر میشه یعنی همان حدود 1100 تازه پرش و خوبش این میشه و خودش با 30% بیشتر یعنی 1430 بفروشد.

کاربر هم بخواد خرید بکنه میره از مغازه میخره نمیاد از شما بخره و طبیعتا شما هم باشید همین کار را میکنید درسته ؟

پس شما یه قیمت بین قیمت خرید مغازه از شما و قیمت فروش همان مغازه بدید یعنی کمتر از فروشش و بیشتر از خریدش از شما این جوری هم شما کمتر ضرر میکنید هم کاربر کمتر پول میده و میاد ازتون میخره.

خودم تمایل به خرید دستگاهتون را دارم اما اگر طبق قیمت بازار بفروشید.

باتشکر
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    566
    تشکر تشکر شده 
    1,153
    تشکر شده در
    790 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    1100 کاملا جدی بود اتفاقا. شما لبتاپتون را ببرید یک مغازه ببینید از شما چند میخره.

بازار میگه قطعات الکترونیکی دست دوم باید نصف قیمت خرید بشه که با 15-40% بیشتر قیمت خرید بتواند بفروشد. یعنی اگر الان 2580 هست نصف آن میشه 1290 که ضربه خوردگی هم داره و کمتر میشه یعنی همان حدود 1100 تازه پرش و خوبش این میشه و خودش با 30% بیشتر یعنی 1430 بفروشد.

کاربر هم بخواد خرید بکنه میره از مغازه میخره نمیاد از شما بخره و طبیعتا شما هم باشید همین کار را میکنید درسته ؟

پس شما یه قیمت بین قیمت خرید مغازه از شما و قیمت فروش همان مغازه بدید یعنی کمتر از فروشش و بیشتر از خریدش از شما این جوری هم شما کمتر ضرر میکنید هم کاربر کمتر پول میده و میاد ازتون میخره.

خودم تمایل به خرید دستگاهتون را دارم اما اگر طبق قیمت بازار بفروشید.

باتشکر
    چشم بنده میرم قیمت میگرم فردا قیمت رو آپدیت میکنم . شاید من خیلی وقته تهران نبودم کلا آمار از دستم خارج شده

ولی ذر مورد خرید از مغازه یا دست . صد در صد در هر بازاری از جمله گوشی ماشین خونه و ... مبادله بدون واسطه و دست به دست هم برای فروشنده و هم خریدار به نفع تر هست تا خرید و فروش به بنگاه مغازه و نمایشگاه ماشین . ولی در صورتی که اطمینانی باشه به هر دو طرف که توی هر معامله باید ایجاد بشه از هر دو طرف . هم از طرف من که سیستم سالم هست و هم خریدار که پولش نقد هست
    ویرایش توسط hoka : December 26th, 2014 در ساعت 11:50

عضو انجمن almanwebhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    414
    تشکر تشکر شده 
    1,139
    تشکر شده در
    790 پست

چشم بنده میرم قیمت میگرم فردا قیمت رو آپدیت میکنم . شاید من خیلی وقته تهران نبودم کلا آمار از دستم خارج شده
    ببخشیدا بنده خارج از بحثتون میگم
    مغازه که آدم میره باید بگه که : شما این لپ تاپو چند بر میدارید یا میخرید
    بعد قیمتو بده
    اگه بالا گف و به نفع شما گف بنظرم به همون مغازه دار بفروشید
    اگر نه که باید به کاربرا با قیمت کمتری بفروشید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    566
    تشکر تشکر شده 
    1,153
    تشکر شده در
    790 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط almanwebhost نمایش پست ها
    ببخشیدا بنده خارج از بحثتون میگم
    مغازه که آدم میره باید بگه که : شما این لپ تاپو چند بر میدارید یا میخرید
    بعد قیمتو بده
    اگه بالا گف و به نفع شما گف بنظرم به همون مغازه دار بفروشید
    اگر نه که باید به کاربرا با قیمت کمتری بفروشید
    عزیز من چندتا مغازه آشنا میشناسم تهران که باید حضوری برم چون قیمت نمیدن با عکس . صد در صد قیمتی که مغازه دار میگه همه میدونن حد اقل 300 400 کمتر از قیمت فروشش هست و طبیعی هم هست چون سود و خواب پولش رو هم باید بکشه روش

عضو انجمن almanwebhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    414
    تشکر تشکر شده 
    1,139
    تشکر شده در
    790 پست

عزیز من چندتا مغازه آشنا میشناسم تهران که باید حضوری برم چون قیمت نمیدن با عکس . صد در صد قیمتی که مغازه دار میگه همه میدونن حد اقل 300 400 کمتر از قیمت فروشش هست و طبیعی هم هست چون سود و خواب پولش رو هم باید بکشه روش
    خب دیگه
    برا شما هم سخت هست که چیزی که 2.7 تومن پاش پول دادید
    بعد 1 سال بیاید حدود 1 میلیون بفروشید.
    ولی خب لپ تاپ هزینه استهلاک داره
    عمر مفید لپ تاپ هم 4 یا 5 سال هست بنظر من که تا 4 5 سال اگه خوب استفاده شه هیچی نمیخواد که تعویض شه
    ولی بعد عمر مفید باید سخت افزار خرید و .... جدای از این مسئله که یک شکستگی هم تو چشو چال روی لپ تاپتون هست

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)