نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: راه اندازی هاست دانلود در دیتاسنتر هتزنر

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    23
    تشکر شده در
    13 پست

پیش فرض راه اندازی هاست دانلود در دیتاسنتر هتزنر

سلام من میخوام روی یک سرور از دیتا سنتر هتزنر هاست دانلود راه بندازم و این هاست رو فقط خودم استفاده کنم(هاست شخصی که فقط روی یک دامین استفاده میشه)
    سرورم رو از serverboerse.de تهیه کردم
    سوال اول این که این سرور ها با سرور های موجود تو هتزنر تفاوتی داره؟
    روی سرور centos 6.6 minimal نصب کردم از طریق installimage خود هتزنر(از رید و لوجیکال ولوم برای یکدست کردن هارد ها استفاده کردم و همه رو تبدیل کردم به root دیگه هوم نداره :D)
    سوال دومم اینه که استفاده از این سیستم عامل منو به مشکل نمیزنه؟ 5 ترابایت فایل میره اگه به مشکل بخورمااااا(تو ی تاپیک خوندم دوستان با این نسخه های installimage به مشکل خوردن)
    از کنترل پنل webmin استفاده کردم چون به نظر هم ساده هم ایمن و هم با امکانات بود(بعد از 2 روز تخقیق.قبلش zpanel استفاده میکردم که همه گفته بودن امنیت نداره)
    حالا میخوام بدونم یک وقت به مشکل نخورم با این سایت...
    ممنون میشم دوستانی که با هتزنر کار کردن از اونجایی که خیلی از هاستینگ های بزرگ ایران هم از این دیتا سنتر سرور دارن راهنمایی کنند تا به بهترین نحو این سرور استارت بشه
    lمن قبل از این توی کیمسوفی 2 تا سرور داشتم که هر 2 بار این دیتا سنتر سر من بلایی نموند که نیاد(یک بار یکی از غیور مردان فروشنده ایرانی پول مارو خورد سرور رفت تو افق محو شد بعد فهمیدیم پول سرور رو نداده.یک بار هم کیمسوفی همین چند هفته اخیر گیر داد با paypal خودتون باید پرداخت کنید و سرور رو تمدید نشد بزنیم 2 ترابایت فایل رفت تو افق)
    یک سوال اخر هم دارم.
    سرور تو قسمت Rescue امکان دسترسی kvm داره.از این طریق میشه ویندوز کرک شده نصب کرد؟مشکل ساز نمیشه؟ و این که دوستانی که سرورشون به مشکل میخوری سریعا میگن دسترسی KVM بگیر برای چی هست؟ دقیقا چه کارهایی میسه کرد با KVM?
    پیشا پیش ممنون یلدا مبارک باد
    ویرایش توسط usef.enayati : December 21st, 2014 در ساعت 13:58

2. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,675
    تشکر تشکر شده 
    6,576
    تشکر شده در
    3,502 پست

پیش فرض پاسخ : راه اندازی هاست دانلود در دیتاسنتر هتزنر

نقل قول نوشته اصلی توسط usef.enayati نمایش پست ها
    سلام من میخوام روی یک سرور از دیتا سنتر هتزنر هاست دانلود راه بندازم و این هاست رو فقط خودم استفاده کنم(هاست شخصی که فقط روی یک دامین استفاده میشه)
    سرورم رو از serverboerse.de تهیه کردم
    سوال اول این که این سرور ها با سرور های موجود تو هتزنر تفاوتی داره؟
    روی سرور centos 6.6 minimal نصب کردم از طریق installimage خود هتزنر(از رید و لوجیکال ولوم برای یکدست کردن هارد ها استفاده کردم و همه رو تبدیل کردم به root دیگه هوم نداره :D)
    سوال دومم اینه که استفاده از این سیستم عامل منو به مشکل نمیزنه؟ 5 ترابایت فایل میره اگه به مشکل بخورمااااا(تو ی تاپیک خوندم دوستان با این نسخه های installimage به مشکل خوردن)
    از کنترل پنل webmin استفاده کردم چون به نظر هم ساده هم ایمن و هم با امکانات بود(بعد از 2 روز تخقیق.قبلش zpanel استفاده میکردم که همه گفته بودن امنیت نداره)
    حالا میخوام بدونم یک وقت به مشکل نخورم با این سایت...
    ممنون میشم دوستانی که با هتزنر کار کردن از اونجایی که خیلی از هاستینگ های بزرگ ایران هم از این دیتا سنتر سرور دارن راهنمایی کنند تا به بهترین نحو این سرور استارت بشه
    lمن قبل از این توی کیمسوفی 2 تا سرور داشتم که هر 2 بار این دیتا سنتر سر من بلایی نموند که نیاد(یک بار یکی از غیور مردان فروشنده ایرانی پول مارو خورد سرور رفت تو افق محو شد بعد فهمیدیم پول سرور رو نداده.یک بار هم کیمسوفی همین چند هفته اخیر گیر داد با paypal خودتون باید پرداخت کنید و سرور رو تمدید نشد بزنیم 2 ترابایت فایل رفت تو افق)
    یک سوال اخر هم دارم.
    سرور تو قسمت Rescue امکان دسترسی kvm داره.از این طریق میشه ویندوز کرک شده نصب کرد؟مشکل ساز نمیشه؟ و این که دوستانی که سرورشون به مشکل میخوری سریعا میگن دسترسی KVM بگیر برای چی هست؟ دقیقا چه کارهایی میسه کرد با KVM?
    پیشا پیش ممنون یلدا مبارک باد

بله تفاوت دارد . شما اعلام کنید دقیقا کدام سرور رو خریداری کرده اید ؟
    بهتر بود با استفاده از vnc نصب میکردید .
    خیر مشکلی پیش نخواهد آمد بهترین کار رو کردید که از رید نرم افزاری استفاده کردید اما باید پارتیشن بندی رو بر اساس تعداد هارد ها انجام می دادید .
    webmin خوب است اما بهتر بود دایرکت ادمین با لایسنس 12 هزار تومان تهیه میکردید.
    شما باید در هارد ها دقت داشته باشید و کانفیگ مناسبی برای سرویس ها انجام بدید . نباید به سرورتون فشار بیش از حد داشته باشد تا براتون زمان زیادی رو کار کنه.
    شما در هر صورت به مشکل میخورید اگر اقدام به نصب ویندوز کر÷ک شده در هتزنر بر روی سرور اختصاصی کنید ! بهتر است لایسنس تهیه کنید .
    منظور گرفتن دسترسی LARA Console هست . از بخش requests ها می توانید درخواست لارا کنید.
    می توانید با kvm مشکل سرور رو در زمانی که به اینترنت دسترسی ندارد یا شما بهش دسترسی ندارید حل کنید و یا سیستم عامل نصب کنید(در صورت وجود داشتن virtual media)

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    23
    تشکر شده در
    13 پست

پیش فرض پاسخ : راه اندازی هاست دانلود در دیتاسنتر هتزنر

Sb35 رو خریداری کردم. لایسنس دایرکت ادمین رو هم میخوام....
    پارتیشن بندی به این صورت هست که 2 عدد رید 0 ایجاد کردم یک رید 1 ترابایتی و یک رید all
    بعد این 2تا رید رو لوجیکال ولوم ساختم که برای پارتیشن روت
    تعداد هارد ها 2 تا 3 ترابایت هست که با این کار 5 ترابایت فضای روت ایجاد کردم و بقیش هم بین بوت و swap رم تقسیم کردم
    (با ساخت رید 0 در اصل توی هر هارد 2 عدد رید ایجاد شد با حجم 1 ترابایت و 1.5 ترابایت)
    ویرایش توسط usef.enayati : December 21st, 2014 در ساعت 15:40

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)