نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: نظر شما درباره سرور مجازی شرکت بایت هاست؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    19
    تشکر شده در
    17 پست

پیش فرض نظر شما درباره سرور مجازی شرکت بایت هاست؟

سلام دوستان

دو سه سال قبل به بایت هاست کار میکردم...هاست بیزینسشون معرکه بود....تنها شرکتی ایرانی و خارجی هست از هفت هشت سال پیش تا حالا که واقعا ازش راضی بودم....الانم یک وی پی اس روی ا اچ وی دارم ....اما خب مدیریت شده نیست ... اعصاب خوردی و دنگ و فنگ زیاده داره....بخصوص چندتا نرم افزار لازم دارم که باید روی سرور نصب باشه مثل FFMPEG و متعلقات که هر چند اموزش زیاده در اینترنت ولی خوب معمولا ارزش فقط گذاشتن نداره...من که شرکت هاستینگ ندارم لازم باشه مدیریت سرور هم یاد بگیرم...کارشون هم خوب بوده طبق تجربه قبلی...

الان دنبال یک وی پی اس کاملا مدیریت شده هستم با حدود ۳۰ چهل گیگ هاردیسک...اما سرعت و کیفیت خیلی برام مهم هست ... قیمت این شرکت نسبت به شرکتهای خارجی ارزون تر هست اما خب نسبت به ایرانیها گرونتر هست...
    ولی طبق تجربه خودم فکر کنم ارزش داشته باشه؟

نظر شما در مورد پنل economy این شرکت چیه؟

https://ifastnet.com/portal/vpshosting.php

کسی کار کرده؟ ارزش هزینه داره؟سایتهایی که دارم مصرف نرمال دارند...ولی این مقدار رم جوابگوی سیستم عامل و نرم افزارهایی که روش نصب هست با چند سایت با چند هزار بازدید میده؟

2. # ADS

عضو انجمن 007 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    681
    تشکر شده در
    545 پست

پیش فرض پاسخ : نظر شما درباره سرور مجازی شرکت بایت هاست؟

سلام
    توصیه خرید از شرکت های داخلی هست که منابع بیشتری رو با قیمت کمتری در اختیار شما قرار میدن

ارادت
    بخشی از راه حل باشین نه باعث ایجاد مشکلات

4. تعداد تشکر ها از007 به دلیل پست مفید

عضو انجمن peyman0742 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    58
    تشکر تشکر شده 
    385
    تشکر شده در
    309 پست

والا در بخش درخواست سرور مجازی یا نمایندگی هاستینگ فکر می کنم آفرهای بی شماری بهتون ارائه بشه

6. تعداد تشکر ها از peyman0742 به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

سلام
    هاستینگ های ایرانی اقلب با هزینه سرور مدیریت شده بهتون ارائه میکنند در مورد لینکی که دادید شناختی ندارم اما جای معروفی هم نیست digitalocean هم سر بزنید اگر سرور مدیریت شده میخواید

8. تعداد تشکر ها از tizparvaz به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    19
    تشکر شده در
    17 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tizparvaz نمایش پست ها
    سلام
    هاستینگ های ایرانی اقلب با هزینه سرور مدیریت شده بهتون ارائه میکنند در مورد لینکی که دادید شناختی ندارم اما جای معروفی هم نیست digitalocean هم سر بزنید اگر سرور مدیریت شده میخواید
    قصد زیر سوال بردن هاستینگهای ایرانی رو ندارم.....حداقل هشت یا نه ساله با هاستینگهای متعدد کار کردم....حتما هم عده ای هستند که حرفه ای و متعهدانه کار میکنند
    اما تجربه خوبی من نداشتم حتی با یک مورد یا کیفیت بد بوده...یا اخلاقمدار نبودند...یا تخصص نداشتند...یا ثبات نداشتند.... از اینا بگزریم هزینه پنهان هم بیشتر میشه...یک کنترل پنل و مدیریت اون معمولا به هزینه نهایی اضافه میشه .... میانگین حداقل پنجاه تومان در ماه...
    مثلا سایت ای ار پاور وب که دیدم اینجا ازش تعریف میکنند چند ماه ازشون سرویس داشتم...اولا ثبات قیمت ندارند...دوما قیمت ها واقعا نجومی هست....پشتیبانیش هم فکر میکنه چون بهشون میگن حرفه ای از عالم و ادم طلب کارند...کیفیت خوب (نه عالی) هست اما برای یک سرویس معمولی ۱۵۰ تومان در ماه نمی ارزه...چه خبره...!
    ولی همن سایت خارجی من یک هاست بیزنس داشتم ازشون بگزریم از کیفیت عالی هیچ وقت دغدغه پشتیبانی و کیفیت نداشتم....دقیقا همون چیزی میدن که میگن...

حالا اینجا یک هاست کاملا مدیریت شده با نرم افزارهای قانونی بهت میده با کنترل و پنل و پشتیبانی نرم افزاری...کارشون هم انصافا بد نیست...
    این شرکت تجربه کار باهاش داشتم...من فقط راجب مشخصات فنی این پلن سوال دارم...جوابگو هست بنظر شما؟

بنظر شما هنوزم اشتباه میکنم؟

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط fox999 نمایش پست ها
    قصد زیر سوال بردن هاستینگهای ایرانی رو ندارم.....حداقل هشت یا نه ساله با هاستینگهای متعدد کار کردم....حتما هم عده ای هستند که حرفه ای و متعهدانه کار میکنند
    اما تجربه خوبی من نداشتم حتی با یک مورد یا کیفیت بد بوده...یا اخلاقمدار نبودند...یا تخصص نداشتند...یا ثبات نداشتند.... از اینا بگزریم هزینه پنهان هم بیشتر میشه...یک کنترل پنل و مدیریت اون معمولا به هزینه نهایی اضافه میشه .... میانگین حداقل پنجاه تومان در ماه...
    مثلا سایت ای ار پاور وب که دیدم اینجا ازش تعریف میکنند چند ماه ازشون سرویس داشتم...اولا ثبات قیمت ندارند...دوما قیمت ها واقعا نجومی هست....پشتیبانیش هم فکر میکنه چون بهشون میگن حرفه ای از عالم و ادم طلب کارند...کیفیت خوب (نه عالی) هست اما برای یک سرویس معمولی ۱۵۰ تومان در ماه نمی ارزه...چه خبره...!
    ولی همن سایت خارجی من یک هاست بیزنس داشتم ازشون بگزریم از کیفیت عالی هیچ وقت دغدغه پشتیبانی و کیفیت نداشتم....دقیقا همون چیزی میدن که میگن...

حالا اینجا یک هاست کاملا مدیریت شده با نرم افزارهای قانونی بهت میده با کنترل و پنل و پشتیبانی نرم افزاری...کارشون هم انصافا بد نیست...
    این شرکت تجربه کار باهاش داشتم...من فقط راجب مشخصات فنی این پلن سوال دارم...جوابگو هست بنظر شما؟

بنظر شما هنوزم اشتباه میکنم؟
    با سلام و احترام

قیمتشون شاید به دلار بود ثابت بود اما چون به ریاله و هر ماه ممکنه دلار کم و زیاد بشه و هزار تا موارد پرداختی خارجی وجود داره برای یک پشتیبانی برای همین ممکنه قیمت هاشون را کم و زیاد کنند.

چرا از سرویس های داخلی استفاده نمیکنید کلا ؟ چون دیدم این سرور هم که مورد انتخاب شما هست ترافیک آنچنان زیادی ندارد.

کلا کار سرور چی هست ؟ مورد مصرفتون چیست دقیقا ؟ سیستم سایت هاتون چی هست ؟ رم 1 ممکنه کم بیاد مگر سایت هایی که میزبانی میکنید کاملا بی کار باشند و زیاد فشار خاصی نداشته باشند.

رم 2 هم که در این سایت زده 65.99 دلار و اگر دلار هم حتی 3 هزار تومان در نظر بگیریم میشه 198 هزار تومان.

خب با این هزینه ها سرویس داخل خیلی بهتر برای شما خواهد بود که!!!

سناریو و نوع مصرفتون را بفرمائید تا بیشتر درک کنیم شاید هم بنده درست کارتون را درک نکردم.

http://www.Roobinaserver.ir

باتشکر
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

عضو انجمن !MihanIt! آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    797
    تشکر تشکر شده 
    1,064
    تشکر شده در
    811 پست

شما باید برای هر تمدید چنج کنید و... بهتره که از خدمات داخلی استفاده کنید که برای پشتیبانی هم مشکل براتون پیش نیاد ./
    |تبلیغ در کانال های +400 هزار تلگرام
    | شماره : 08337279040
    |سانی سرور تضمین پشتیبانی و کیفیت / Saniserver.com

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)