نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: فروش سرور مجازی *کیفیت و آپتایم* -| Tehran + New York + Chicago + montreal |- پورت یک گیگ سرورهای خلوت (کانفیگ رایگان سرور های لینوکسی)

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

79 فروش سرور مجازی *کیفیت و آپتایم* -| Tehran + New York + Chicago + montreal |- پورت یک گیگ سرورهای خلوت (کانفیگ رایگان سرور های لینوکسی)

با سلام و احترام
    سروران گرامی امروز تصمیم به فروش ویژه سرور های مجازی گرفتیم همونطور که از ابتدای فعالیتمون کیفیت چراغ راه ما بوده نه کمیت باز هم به همین روال ادامه راه میدیم و به دنبال کاربرانی هستیم که واسشون کیفیت و آپتایم و ماندگاری حرف ال رو میزنه نه قیمت

نیم نگاهی به تاریخچه شرکت
    شروع کار : خرداد ماه سال82 و در زمینه طراحی وب و فروش دامنه و هاست با برندی دیگر
    راه اندازی و کار بر روی برند اصلی فعلی و همیشگی : اسفند ماه 90 (irwebco)
    راه اندازی کولوکیشن اختصاصی شرکت در دیتاسنتر کولوجیکس کانادا : سال 91 آغاز و سال و اواسط سال 93 پایان یافت
    ثبت شرکت : خرداد ماه سال 93 با نام ثبتی ساینا رایان پردیس و شماره ثبت : 454302 استناد به سایت روزنامه رسمی کشور روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران
    حال حاضر : در حال حاضر به علت تحویل محل قبلی دارای دفتر کار رسمی نیستیم که انشالا به زودی رفع خواهد شد البته عزیزانی که تقاضای ملاقات حضوری دشاته باشند امکانات فراهم است و میتوانیم پذیرای عزیزان باشیم .
    سایت شرکت دارای نماد اعتمال الکترونیک از وزارت صنعت معئن و تجارت میباشد که به علت جا به جایی محل شرکت و درست نبودن اطلاعات تماس موجود در این نماد بر روی سایت نمایش داده نمیشود .

همیشه رضایت شما را جلب خواهیم کرد و همین اصل کار ماست

خدمات ارائه شده در حال حاضر به شرح ذیل میباشد

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    |
    [+] مشخصات سرور های اصلی ارائه سرور مجازی
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    سرور های دیتاسنتر کنتینیوم آمریکا شهر شیکاگو (Continuum Chidago)
    HP
    CPU : 12 Core 2.13Ghz Duall L5639
    RAM : 72G
    HDD : 4 x 1TByte WDE Hardware Raid 0
    Network : 2 nic 1Gbit total 2Gbit

سرور های دیتاسنتر کولوکراسینگ آمریکا شهر نیویورک (Colocrossing Chidago)
    HP
    CPU : 8 Core 2.27Ghz Duall L5520
    RAM : 48G
    HDD : 2 x 2 T Byte
    Network : 2 nic 1Gbit total 2Gbit

سرور های دیتاسنتر OVH کانادا شهر مونترال (OVH Montreal)
    Super Micro
    CPU : 4 core 3.6Ghz E5-1620
    RAM : 64G
    HDD : 2 x 2TByte
    Network : 1 nic 1Gbit

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    | [+]سیستم عامل های قابل سفارش
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ویندوز : Windows Server 2003 , Windows Server 2003 R2 , Windows Server 2008 , Windows Server 2008 R2 , Windows Server 2012
    لینوکس : Debian , Centos , Ubuntu , Fedora , Kali , IBSng
    سایر سیستم عامل ها : اگر سیستم عامل مورد نظر شما در موارد بالا موجود نیست هماننند میکروتیک و کریو و ... جهت سفارش از لینک سفارش سایر موجود در ستون سفارش در جدول تعرفه ها استفاده کنید

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    |
    [+] تعرفه ها و توضیحات سرویس
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PL Storage
    RAM : 4096
    CPU Core : 4
    CPU : 3000Mhz
    HDD : 300G
    BW
    : Unmetered
    Port : 1G
    قیمت در تخفیف
    120.000
    کد تخفیف : WHTVPS
    PL4
    RAM : 3072M
    CPU Core: 2
    CPU: 2500Mhz
    HDD : 90G
    BW
    Port: 1G
    قیمت در تخفیف
    76.500
    PL3
    RAM : 2048M
    CPU: 2000Mhz
    HDD : 50G
    BW
    قیمت در تخفیف
    45.000
    PL3
    RAM : 1024M
    CPU Core
    : 2
    CPU: 1100Mhz
    HDD : 35G
    BW
    قیمت در تخفیف
    27.000
    PL2
    RAM : 512M
    CPU Core : 1
    CPU : 800Mhz
    HDD : 20G
    BW
    قیمت در تخفیف
    22.500
    PL1
    RAM : 256M
    CPU Core : 1
    CPU : 400Mhz
    HDD : 15G
    BW
    : 300G
    قیمت در تخفیف
    20.000
    کد تخفیف : ندارد

[#] به پاس انتخاب و اعتماد شما به شرکت ایران وب 10% تخفیف شامل سفارشات شما عزیزان میشود که در هنگام ارسال سفارش در بخش کد تخفیف با وارد کردن کد ذکر شده این تخفیف برای شما اعمال میشود
    [#] کاربرانی که نیاز به ارتقای هارد دارند تا 20 گیگابایت رایگان اضافه خواهد شد
    [#] هزینه های افزودنی ها مانند افزایش هارد ، پردازنده داخل وب سایت در جدول تعرفه ها موجود است .
    [#] نصب مجدد سیستم عامل توسط ایران وب شامل 5000 تومان هزینه و در 1 تا 24 ساعت زمان کاری انجام خواهد شد ، کاربر خود میتواند به رایگان و برای هر تعداد اقدام به نصب مجدد نماید هزینه ذکر شده جهت انجام کار توسط ایران وب میباشد
    [#] کانفیگ انواع سرویس ها بر روی سیستم عامل های لینوکس به رایگان انجام میشود
    [#] سرور های مجازی رم 2 گیگ و به بالا در قرار داد های سه ماه به بالا شامل لایسنس دایرکت ادمین لایف تایم رایگان میباشند
    [#] کانفیگ کامل سرور های هاستینک به طور رایگان انجام میشود
    [#] هفت روز بازگشت وجه در صورت عدم عمل تعهدات شرکت
    [#] کنترل پنل تحت وب VSphere client به کاربران ارائه میشود
    [#] جهت انجام ریبوت ، ریست و خاموش و روشن سرور پنل کاملی در ناحیه کاربری شما موجو است
    [#] منابع سرور ها کاملا اختصاصی و پردازنده به شکل نیمه اختصاصی میباشد بر روی هر هارد کاملا به شکل حساب شده سرور مجازی ساخته میشود تا کیفیت سرویس ها در بهترین شرایط قرار داشته باشد .
    ویرایش توسط tizparvaz : December 12th, 2014 در ساعت 01:33

2. تعداد تشکر ها ازtizparvaz به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    22 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سرور مجازی *کیفیت و آپتایم* -| Tehran + New York + Chicago + montreal |- پورت یک گیگ سرورهای خلوت (کانفیگ رایگان سرور های لینوکسی)

سلام
    من یک سرور مجازی میخواهم
    با هارد ۱۰۰ گیگ
    و
    cPanel روی نصب شده باشه

دارید شما ؟

قیمت چند ؟

من می خواهم ۱۰۰ تا سایت ۱۰۰ مگابایتی روش بالا بیارم

میخوام گیر نکنه و همیشه آپ تایم باشه
    شما رم و سی پی یو رو بگید چی باشه بهتره

5. تعداد تشکر ها از iamalinb به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سرور مجازی *کیفیت و آپتایم* -| Tehran + New York + Chicago + montreal |- پورت یک گیگ سرورهای خلوت (کانفیگ رایگان سرور های لینوکسی)

نقل قول نوشته اصلی توسط iamalinb نمایش پست ها
    سلام
    من یک سرور مجازی میخواهم
    با هارد ۱۰۰ گیگ
    و
    cPanel روی نصب شده باشه

دارید شما ؟

قیمت چند ؟

من می خواهم ۱۰۰ تا سایت ۱۰۰ مگابایتی روش بالا بیارم

میخوام گیر نکنه و همیشه آپ تایم باشه
    شما رم و سی پی یو رو بگید چی باشه بهتره
    بله سرویس مورد نظر شما قابل ارائه هست بستگی به میزان مصرف هر سایت داره میزان رم و سی پی یو اما برای 100 سایت فک نمیکنم رم 1 گیگ مناسب باشه باید حداقل رم 2 رو انتخاب کنید بر روی پلان رم 2 گیگ کانفیگ ها و نصب رو رایگان براتون انجام میدیم و با احتساب 100 گیگ هارد به همراه تخفیف 55000 تومان میتونیم سرویس رو تقدیم کنیم اگر هم اسرار بر رم 1 باشه هزینه سرویس میشه 37 هزار تومان

اگر شما اولین خریدتون از ایران وب رو تجربه میکنید بنده مشخصات زیر رو به قیمت 45 هزار تومن تقدیمتون میکنم
    RAM : 2048M
    CPU: 1100Mhz
    HDD : 110G
    BW: Unmetered
    قیمت در تخفیف
    45.000 تومان
    ویرایش توسط tizparvaz : December 11th, 2014 در ساعت 17:43

7. تعداد تشکر ها از tizparvaz به دلیل پست مفید

عضو انجمن w.h.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,123
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    276 پست

سلام

دوستان ازشون سرویس داشتم.کیفیت سرویسشون خوبه ولی جزو بی رحم ترین آدم هایی هستن که به عمرم دیدم.به خاطر:
    1-حدود 7-8-10 روز شد تا اطلاعاتم رو از سرور قبلیم منتقل کردند(درصورتی که گفته بودن رایگان منتقل میکنن ولی بعدش گفتن فایل زیلا نصب میکنیم و چیزای دیگه خودتون منتقل کنین)
    2-2روزدسترسی به سرورم نداشتم که روز دوم مصادف میشد با سی امین روز سرویس من که مهلت سرورم تموم شد.ازشون خواستم سرورو روشن کنند تا اطلاعاتمو منتقل کنم ، گفتم هزینه این یکی دوروز روشن کردنو میدم ولی متاسفانه گفتم باید هزینه 30 روز رو بدین (یعنی تمدید کنم) تا سرورو روشن کنن.اطلاعات بنده که ارزشش بالای 200-300 هزار تومن بود به راحتی و به خاطر غرور ایشون از دست رفت
    در کل نه میگم سرویس بگیرین و نه میگم نگیرین.با توجه به مطالب بالای بنده خودتون تصمیم گیری کنین

بروز باشید

9. تعداد تشکر ها از w.h.t به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

اینجا تاپیک فروش ماست و جای مطرح کردن مسائل نیست طبق قوانین شما میتونید در بخش مناسب تاپیک ایجاد کنید بنده هم حتما پاسخ گوی شما خواهم بود اما نه در این بخش تنها مسئله ای که همیشه در ایران وب حاکم هست احترام به مشتریه تنها زمانی این اصل زیر پا گذاشته میشه که کاربر احترام مارو زیر پاش له کنه ، مورد شمارو از بس که خاص بودید من خودم شخصا دقیقا یادم هست اگر خاطرتون نیست که خودتون چیکارا کردید و چه حرفهایی که به ما نزدید و چه فحش هایی که تو یاهو به ما ندادید من مشکلی ندارم تاپیک جدید باز کنید پاسخ گو خواهم بود هر شرکت دیگری جای ما بود و از شما این همه قلمبه سلمبه میشنید اصلا نمیذاشت سرویس شما به آخر ماه برسه ما خیلی خوب بودی که تا آخرین لحظه سرویس شما فعال بود
    در خصوص جابه جایی هم خیر هرگز ما به شما قول جا به جایی ندادیم و تنها خدمتتون گفتیم مواردی که میخواید انجام میدیم و برای انتقال هم کمکتون میکنیم اما دیگه اطلاع نداشتیم که شما توانایی دانلود کردن رو با یک ftp معمولی ندارید و توقع دارید دانلودش رو هم ما براتون انجام بدیم
    مواردی که شما خواسته بودید شامل لینوسک ، ریموت دسکتاپ ، هاست دانلود بر روی لینوکس بود که هم انجام شده بود ، شما 150 گیگ هارد خواستید ما بهتون دادیم پارتیشن لینوکس روی هوم 100 گیگ و روی روت 50 گیگ قرار گرفت که شما شروع کردید به فحاشی که من 150 گیگ میخواستم شما فلانید و بسالید که به من 100 گیگ دادید در حالی که ما 150 گیگ دادیم با این حال سرور رو براتون مجدد نصب کردیم و اینبار به جای 150 گیگ 200 گیگ براتون گذاشتیم و تحویل دادیم رفتید بعد دو هفته اومدید گفتید سرور وصل نمیشه در حالی که وصل میشد هم ssh هم ریموت یک هفته هم اینجوری کشش دادید ما حتی برای اثبات اینکه سرور وصل میشه خواستیم بهتون تیم ویور بدیم اما شما قبول نکردید (گمون کنم خودتونم میدونستید وصل میشه و میخواستید مارو بپیچونید و تهش بگید سرور من یه هفته قطع بوده پس یه هفته اضافه کنید که همینطورم شد ) ما هم که متوجه این زرنگ بازیه شما و اینکه شما مارو انقدر ساده فرش کردید که نمیدونید ما بعد 5 6 سال سر کله زدن با امسال شما همه کلک هارو بلدیم درخواست شما مبنی بر باز نگه دشاتن سرو رو رد کردیم و شمام گفتی پس دو روز باز کن انتقال بدم که خوب باز هم ما رد کردیم و گفتیم تنها راهش اینه که تمدید کنید با مشتری مثل شما فک نمیکنم شرکتی پیدا بشه که بهتر از ما برخورد کنه

مشتری بوده ما سرویس رو براش یک ماه وصل نگه داشتیم بدون اینکه پرداختی کنه از خودتون این سوال رو بپرسید که چرا برای شما رو نگه نداشتیم

ضمن اینکه هزینه پرداختی شما 35 هزار تومن بود خوب اگر واقعا اطلاعاتتون 300 هزار تومن ارزش داشت چرا 35 تومن هزینه یک ماه رو ندادید تا اطلاعاتتون از بین نره !؟

پس تنها قصد شما از این تاپیک هم سیاه نمایی هست که ایشالا به هدفتون نخواهید رسید ما معتبر تر از اونی هستیم که کاربر به حرف چون شمایی در مورد ما قضاوت کنه

لطفا پاسخی به این پست ندید و اگر صحبتی دارید در تاپیک جدا صحبت کنیم

11. تعداد تشکر ها از tizparvaz به دلیل پست مفید

عضو جدید spaceman_ آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    13 پست

من از آقای محمدی 3 سالی هست سرویس دارم کاملا از ایشون راضی هستم جز اولین مشتری های ایشون هستم اینقدر که الان با هم دوست هستیم من در باره کار هام با ایشون صحبت می کنم و ایشون هم در باره کار های خودشون با من مشورت می کنن در واقع من از همین سایت با ایشون آشنا شدم و الان هم کار به این حد ارتباط رسیده... اگه باور هم ندارین می تونم از صورت حساب های اول تا اخرم اسکرین شات بگیرم و بهتون نشون بدم
    نود پارس |ارئه خدمات خرید لایسنس نود 32 | nodpars.com
    تلفن تماس: 01334557471- ایمیل پشتیبانی: parsnod@gmail.com - دارای نماد اعتماد

13. تعداد تشکر ها ازspaceman_ به دلیل پست مفید

عضو انجمن w.h.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,123
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    276 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط spaceman_ نمایش پست ها
    من از آقای محمدی 3 سالی هست سرویس دارم کاملا از ایشون راضی هستم جز اولین مشتری های ایشون هستم اینقدر که الان با هم دوست هستیم من در باره کار هام با ایشون صحبت می کنم و ایشون هم در باره کار های خودشون با من مشورت می کنن در واقع من از همین سایت با ایشون آشنا شدم و الان هم کار به این حد ارتباط رسیده... اگه باور هم ندارین می تونم از صورت حساب های اول تا اخرم اسکرین شات بگیرم و بهتون نشون بدم
    سلام
    ب احترامشون با اینکه توهین کردن ب من بحث رو ادامه نمیدم
    کاش با من هم رفتاری ک باشما دارن رو داشتن
    بروز باشید

15. تعداد تشکر ها از w.h.t به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط w.h.t نمایش پست ها
    سلام
    ب احترامشون با اینکه توهین کردن ب من بحث رو ادامه نمیدم
    کاش با من هم رفتاری ک باشما دارن رو داشتن
    بروز باشید
    در مقابل رفتاری که شما با ما داشتید واقعا ما هم صبور ودیم هم مئدبانه برخورد کردیم هم حرفه ای اگر برخورد حرفه ای سر لوحه کارمون نبود همونطور که گفتم سرویس شما همون با اول که توهین کردید باید حذف میشد نه سرو موعد تمدید که اون هم شما تمدید نکردید مانعی از سمت ما برای شما ایجاد نشد
    موفق باشید

17. تعداد تشکر ها از tizparvaz به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)