صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: نداشتن ورودی گوگل

عضو انجمن InterServer.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    375
    تشکر تشکر شده 
    788
    تشکر شده در
    498 پست

پیش فرض پاسخ : نداشتن ورودی گوگل

سلام

1-سايت شما اصلا سئو مناسبي نداره
    2- مطالبتون مطالبي نيست كه در گوگل طرفدار داشته باشد بيشتر مطالبي هست كه كاربران داخل سايت رو جذب مي كنه عنوان هاي اين مطالب هم جالب نيست
    3- هد سايت شما به اين صورت هست

کد:
    <title>کاوش247 پورتال جامع شامل خبر، سرگرمی، روانشناسی،زناشویی،مد،دکوراسیون،آشپزی؛پزشکی</title>
    <meta name="description" content="پاتوق تخصصی نرم افزار دانلود بازی نرم افزار کرک نرم افزار و اموزش و بکگراند و با لینک مستقیم">
    <meta name="keywords" content="دانلود , داونلود , بازی , داونلد , کیجن , کرک , سریال , نرم افزار , آنتی ویروس , انتی ویروس , ویندوز ویستا , دانلود ویندوز ویستا , ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 , ویندوز xp sp3 , فتوشاپ 11 , نورتون 2009 , آموزش فتوشاپ فارسی cs4 ,خرید ویستا , سی دی ویستا , سی دی ویندوز ویستا , ویندوز سون , ویندوز 7 , آموزش زبان , نصرت 2 , بازی رایانه ای , مترجم متن , دیکشنری , فرهنگ لغت , بابیلون , تبدیل عکس به متن , آپدیت , کرک ویستا">
    سايت شما تفريحي هست با توضيحات سايت دانلود!

به وارد كردن اين همه كلمه در هد بهتره در داخل صفحه روشون كار كنيد اون هم روي كلماتي كه كمتر كسي روي اون تمركز كرده نه اين كلمات كليدي كه بيش از 500 سايت قبل شما استفاده كردند!

Reliable , High-Performance Hosting
    Website: EnterServer.ir // telegram: @Developerrr // Email: Parscloudsp [ @ ] gmail.com

2. تعداد تشکر ها از InterServer.ir به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1f نمایش پست ها
    با کپی و پیس، 10 سال دیگه هم مطلب بزنید به همین شکل هست. من 5-6 مطلب شما را بررسی کردم همه کپی بود.
    برای کپی پیس نیاز نیست وقت بگذازید ، افزونه هایی وجود داره کار شما را بهتر انجام می ده و به صورت خودکار هم هست
    در هر صورت پیشنهاد بنده هست به جای صرف وقت برای 10-15 مطلب کپی پیس، 1-2 مطلب ترجمه کنید و تاثیر ان را بعد از 2 ماه ببنید
    نکته دیگه اینکه سایت شما از لحاظ ایندکس و ساختار ، افزونه ... هیچ مشکلی نداره. مشکل از کپی کردن مطالب هست.
    درووووووووووود خیلی ممنونم سوال من اینه پس این همه خبرگذاری های مختلف یا پورتال ها یا سایت ها که همه و همه مطالب رو کپی میکنن با ذکر منبع چطور میشه ورودی بگیرن؟ قبول دارم مطالب اختصاصی تاثیرش زیاده و برای منه تازه کار خیلی مهمه که اکثر مطالبم اختصاصی باشه ولی این کپی پیس توی اکثر سایت های مدل من هستش و ورودی های زیادی هم دارن که خداروشکر با کمک همین دوستان من کم کم داره ورودی گوگلم زیاد میشه ممنونم ازتون دوستان

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    56
    تشکر تشکر شده 
    245
    تشکر شده در
    165 پست

هیچ سایتی پیدا نمی کنید که با کپی در طی 1 سال اخیر بالا امده باشه. بله سایت های زیادی می بینید که مطالب را کپی می کنند، یا به صورت iframe قرار می دهند ... هر کدام اینها دلایلی داره که گوگل مطالب انها را میاره به طور مثال می بینید سایتی مطلبی را کپی کرده ولی گوگل مطلب ان سایت کپی کننده را در نتایج میاره. علت اینکه چون سایت کپی کننده از اسکریپت ها و برنامه نویسی کمک گرفته به سرعت و کمتر از 5 دقیقه پس از انتشار مطلبی که در سایت اصلی بوده کپی و در سایت مقصد کپی می شه. حال فرض کنید گوگل به سایت کپی کننده زودتر مراجعه کننده نتیجه این می شه که مطلب به نام کپی کننده شناخته می شه(البته اگر کلیدهای راهنما برای گوگل قرار نگیره مثلا لینک بک به سایت اصلی قرار نگیرید. البته عوامل دیگری هم دخیل هست.
    سایت های دیگه ایی می بینید که مطلبی که شاید مربوط به 1ماه یا خیلی قبل تر هست را کپی می کنند ولی گوگل انها را در نتایج قرار می ده. علت در این هست انها دقیقا کپی نمی کنند و یک جورایی کپی همراه با تغییرات هست. به طور مثال چند خط ابتدای مقاله اضافه کرده...
    ولی روش کپی پیس شما اگر 20.00000 مطلب هم قرار بدهید مطمئن باشید ورودی گوگل نخواهید داشت.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)