صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: از کجا نمایندگی بگیرم ؟؟؟؟ بهترین ها پیشنهاد بدن

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض از کجا نمایندگی بگیرم ؟؟؟؟ بهترین ها پیشنهاد بدن

سلام
    لطفا متن های خود را کپی پیست نکنید ! طبق متن بنده پیشنهاد بدین

درخواست نمایندگی پنل پیام کوتاه دارم

امکانات:

1.تعرفه ارسال اس ام اس ، بدون مالیات بر ارزش برای هر اپراتور چه مقدار است ؟
    2.تخفیف خطوط اختصاصی برای نماینده چه قدر است ؟
    3.چند خط اختصاصی در اختیار نماینده قرار میگیرد ؟ از چه اپراتوری و چند رقمی ؟
    4.چند خط عمومی در اختیار نماینده قرار میگیرد ؟ از چه اپراتوری و چند رقمی ؟
    5.برای هر کاربر نماینده چند خط اختصاصی داده میشود ؟ از چه اپراتوری و چند رقمی ؟

شرایط :

1.امکان ارائه پنل بصورت نامحدود
    2.امکان ارائه پنل نمایندگی بصورت نامحدود
    3.امکان تعریف تعرفه پنل ها بدون ایجاد محدودیت
    4.دیگر امکانات مثل وب سرویس ، بانک کد پستی شهرها ، ارسال از دکل های ایرانسل bts ، ارسال برحسب جنسیت و ایرانسل ، درگاه پرداخت آنلاین و ... و از لحاظ امکانات کامل باشد

مهم :

1.حتما آدرس سایت خودتون رو بنویسید و نام کاربری و پسورد برای دیدن دمو سامانه ( بخش نمایندگی نه پنل ) رو قرار بدید
    2.قسمت پشتیبانی و ساعت کاری رو شرح بدین
    3.اگر نماد الکترونیک دارید اعلام بفرمایید

و در آخر قیمت ؟

تمایل دارم بهترین شرکت رو برای دریافت نمایندگی انتخاب کنم
    لطفا بهترین پیشنهادت خودتون رو ارسال کنید

سپاس

2. # ADS

عضو انجمن sht-design آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    78
    تشکر تشکر شده 
    848
    تشکر شده در
    592 پست

پیش فرض پاسخ : از کجا نمایندگی بگیرم ؟؟؟؟ بهترین ها پیشنهاد بدن

سامانه پیام کوتاه قوی

ما توی سایت دو پنل پیامکی داریم که دمو از آن دو هم موجوده و میتونین مشاهده کنید
    تعرفه های ما بدون مالیات و حداکثر مقدار 10 و 9 تومان میباشد ( البته برای نمایندگی این مقدار کمتر میشود و بستگی به میزان پول داده شده توسط شده دارد !)
    خط اختصاصی فعلا 1 خط اختصاصی 10 رقمی رایگان برای هر نماینده قرار میدهیم
    خط عمومی اگر اشتباه نکنم 2 عدد میباشد
    برای کاربر اگر مساجد باشد با ارائه نامه یک خط هدیه داده میشود
    اپراتور ها 50002 ، 1000 و 3000 میباشند
    امکانات درخواستی وجود دارد ( البته در یک پنل امکان ارائه نمایندگی توسط شما وجود ندارد )

سایت پیامکی ما در حال دریافت نماد میباشد اما دیگر سایت های ما نماد دائم را دارا میباشند
    پشتیبانی هم به صورت 20 ساعت در روز میباشد اگر تماس بگیرید از ساعت 6 صبح تا 2 بامداد!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    167
    تشکر تشکر شده 
    313
    تشکر شده در
    250 پست

سلام:
    دوست عزیز استگی داره چه تعرفه ای بخاید من الماسی رو عرض میکنم اما رایگان و... هم داریم!

امکانات:

1.تعرفه ارسال اس ام اس ، بدون مالیات بر ارزش برای هر اپراتور چه مقدار است ؟ برای خطوط 50001=66.8 (با ضریب یکسان برای ایرانسل و همراه اول!) 50005و50002و2000ووایبر=71.4 و 3000و 1000=76ریال! 021=89.6 خط بالک 63ریال! بدون محاسبه مالیات بود اما مالیات اخذ میشه!
    2.تخفیف خطوط اختصاصی برای نماینده چه قدر است ؟ تخفیف ؟ نسیت به کاربر تعیین میشه کاربر با تعرفه شما نیست! تعرفه خطوط رو میتونید مشاهده کنیدقیمت خطوط || نمایندگی
    3.چند خط اختصاصی در اختیار نماینده قرار میگیرد ؟ از چه اپراتوری و چند رقمی ؟ از 50001یا 50002-یا 50005! تعداد رو اگر نماینده فعال باشه و مصرف داشته باشه رایگان نامحدود 14 رقمی در شرایط هم ارقام کمتر هم میدیم!
    4.چند خط عمومی در اختیار نماینده قرار میگیرد ؟ از چه اپراتوری و چند رقمی ؟ از همه اپراتور ها! 100009-2000145-3000505-5000105-50002040-5000515-0210002000 ارقام کهدیگه جای کمتر شدن ندارن
    5.برای هر کاربر نماینده چند خط اختصاصی داده میشود ؟ از چه اپراتوری و چند رقمی ؟ خطوط در اختیار نماینده هست تا درصورت صلاحدید خودش شخصا واگذار کنه!

شرایط :

1.امکان ارائه پنل بصورت نامحدود=داریم
    2.امکان ارائه پنل نمایندگی بصورت نامحدود=داریم البته مثل خیلی از سامانه ها با هزینه اما یک هزینه برای لایسنس نامحدود داده میشه! یعنی یکبار پرداخت میشه برای نامحدود نماینده دادن!
    3.امکان تعریف تعرفه پنل ها بدون ایجاد محدودیت= تعرفه پایه تعریف میکنید برای هر کاربر میتونید تعیین کنید چقدر تخفیف باشه!
    4.دیگر امکانات مثل وب سرویس ، بانک کد پستی شهرها ، ارسال از دکل های ایرانسل bts ، ارسال برحسب جنسیت و ایرانسل ، درگاه پرداخت آنلاین و ... و از لحاظ امکانات کامل باشد = امکانات مثل نوبت دهی ، کارت هدیه و اخطار و... کامل هست و نکته میزان ارسال BTS فقط 10000تا هست! ما بقی هم کامل هست

مهم :

1.حتما آدرس سایت خودتون رو بنویسید و نام کاربری و پسورد برای دیدن دمو سامانه ( بخش نمایندگی نه پنل ) رو قرار بدید = sms.irantcco.ir یوزرو پسورد: irantcco
    2.قسمت پشتیبانی و ساعت کاری رو شرح بدین پشتیبانی معمولا تا 11 شب هست و صبح هم از نهایتا 7-8صبح!
    3.اگر نماد الکترونیک دارید اعلام بفرمایید نماد داریم اما در سایت دیگرمون! اگر نیاز بود در پ خ معرفی می شود

و در آخر قیمت ؟ واما شگفتی!=130هزارتومان بدون هزینه تمدید سالیانه!!

امیدوارم که هر نمایندگی رو انتخاب کردید براتون درآمد زا باشه و موفق باشید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    76
    تشکر تشکر شده 
    206
    تشکر شده در
    169 پست

نمایندگی سامانه پیامک تات نت همه امکانات درخواستی و خواسته های شما قابل ارائه است پشتیبانی تیکت 20ساعته است چون روز ها در خود دفتر و بعد ساعات اداری باز پشتیبان تیکت ها وجود دارد طرح پائیزی هم داریم اگر میخواهید پشتیبانی را مورد سنجش قرار بدید ثبت نام کنید سوالات خودتان از طریق تیکت داخل سامانه را بپرسید تا راهنمای کنند هم از طریق امضا هم از طریق لینک زیر میتوانید افر فروش ویژه را مشاهده کنید http://www.webhostingtalk.ir/f214/126915/

عضو انجمن sms.bartarhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    242
    تشکر شده در
    221 پست

در خدمتیم سالی 200 هزارتومان سال های بعد 50 درصد تخفیف

عضو جدید
    تهران،میدان تجریش،کوی محمودی،کوی ناطق،پلاک 5،واحد 1 و 2
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 3erbit نمایش پست ها
    سلام

امکانات:

شرایط :

4.دیگر امکانات مثل وب سرویس ، بانک کد پستی شهرها ، ارسال از دکل های ایرانسل bts ، ارسال برحسب جنسیت و ایرانسل ، درگاه پرداخت آنلاین و ... و از لحاظ امکانات کامل باشد

مهم :

1.حتما آدرس سایت خودتون رو بنویسید و نام کاربری و پسورد برای دیدن دمو سامانه ( بخش نمایندگی نه پنل ) رو قرار بدید

و در آخر قیمت ؟

سپاس
    با سلام و احترام

موارد مورد نیاز شما تماما در سامانه شرکت ما وجود دارد. به توجه به شرایط شما توضیحات به شرح زیر می باشد.

1.1
    اگر نمایندگی ویژه مارو بگیرید تعرفه ارسال شما
    72.2
    ( بدون در نظر گرفتن مالیات ) خواهد بود که ما افزایش تعداد ارسالتون کاهش خواهد یافت. که بقیه اپراتور ها را می توانید با ورود به سامانه ما ضرایبش را مشاهده کنید.
    2.1 خطوط اختصاصی هم با پایین ترین قیمت نیز می توانید در وب سایت شرکت مشاهده نمایید و در صورت خرید رنجی و خرید بالا شامل تخفیفات نیز خواهد شد.
    3.1 خطوط اختصاصی فقط به تعداد تمامی کاربران فعال در اختیارتان قرار خواهد گرفت و بدیهیست بیشتر از این تعداد بدون استفاده خواهد بود البته خطوط به صورت رنجی نیز در اختیارتون قرا می گیرد در صورت تمایل می توانید با تماس با بخش فروش از اطلاعات این موضوع با خبر شوید.
    4.1 خطوط عمومی از تمامی اپراتور ها در سامانه موجود می باشد ( با خطوط رند و با تعداذ رقم پایین ، 6 رقمی ، 7 رقمی و 8 رقمی )
    5.1 در موارد بالا عرض شد ولی در صورت خطوط بالاتر می توانید با تیم پشتیبانی و مدیریت در تماس باشید و از طریق تماس تلفنی و یا داخل سامانه

1.2 به تعداد نا محدود می توانید نمایندگی و کاربری ایجاد نمایید.
    2.2 در مورد بالا مطرح گردید
    3.2 شما در بخش مدیریت تعرفه در قسمت پنل نمایندگی می توانید اقدام به تعریف نا محدود تعرفه با بازه بندی های مختلف داشته باشید.
    4.2 وب سرویس به صورت حرفه ای در سامانه وجود دارد ( وب سرویس مدیریت کاربران ، مدیریت تراکنش ، مدیریت خطوط و دیگر وب سرویس ها و حتی قدرت اتصال یک سامانه پیام کوتاه را دارد... )
    2.4.2 تمامی امکاناتی که عرض کردید تماما داخل سامانه وجود دارد + اینکه بانک کد پستی تمامی استان های کشور داخل سامانه افروده خواهد شد + بانک کد پستی ایرانسل برای تمام کشور و
    شما احتیاجی به درگاه جداگانه پیامک ندارید و تمامی کاربران و نمایندگان زیر مجموعه شما به درگاه ما وصل می شوند با نام
    شارژ سامانه پیامک کوتاه
    و سود خرید کاربری به سامانه شما به صورت آنی افزوده خواهد شد.

و اینکه ما شرکت ثبت شده هستیم و قرار دادی که با نمایندگان می بندیم به صورت حقوقی می باشد و احتیاجی به درج نماد اعتماد الکترونیکی وجود ندارد.

به همراه پشتیبانی تا ساعت 12 شب به صورت تلفنی با تماس با شرکت.

برای دیدن سامانه آزمایشی با نام کاربری demo به وب سایت ما مراجعه نمایید.

وب سایت ما :
    سامانه پیامک شرکت رمز افزار
    تلفن تماس : 451 51 268 ( 021 ) { بخش فروش به صورت اختصاصی : 8865 2274 ( 021 ) }

موفق باشید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ramzafzar نمایش پست ها
    با سلام و احترام

موارد مورد نیاز شما تماما در سامانه شرکت ما وجود دارد. به توجه به شرایط شما توضیحات به شرح زیر می باشد.

1.1
    اگر نمایندگی ویژه مارو بگیرید تعرفه ارسال شما
    72.2
    ( بدون در نظر گرفتن مالیات ) خواهد بود که ما افزایش تعداد ارسالتون کاهش خواهد یافت. که بقیه اپراتور ها را می توانید با ورود به سامانه ما ضرایبش را مشاهده کنید.
    2.1 خطوط اختصاصی هم با پایین ترین قیمت نیز می توانید در وب سایت شرکت مشاهده نمایید و در صورت خرید رنجی و خرید بالا شامل تخفیفات نیز خواهد شد.
    3.1 خطوط اختصاصی فقط به تعداد تمامی کاربران فعال در اختیارتان قرار خواهد گرفت و بدیهیست بیشتر از این تعداد بدون استفاده خواهد بود البته خطوط به صورت رنجی نیز در اختیارتون قرا می گیرد در صورت تمایل می توانید با تماس با بخش فروش از اطلاعات این موضوع با خبر شوید.
    4.1 خطوط عمومی از تمامی اپراتور ها در سامانه موجود می باشد ( با خطوط رند و با تعداذ رقم پایین ، 6 رقمی ، 7 رقمی و 8 رقمی )
    5.1 در موارد بالا عرض شد ولی در صورت خطوط بالاتر می توانید با تیم پشتیبانی و مدیریت در تماس باشید و از طریق تماس تلفنی و یا داخل سامانه

1.2 به تعداد نا محدود می توانید نمایندگی و کاربری ایجاد نمایید.
    2.2 در مورد بالا مطرح گردید
    3.2 شما در بخش مدیریت تعرفه در قسمت پنل نمایندگی می توانید اقدام به تعریف نا محدود تعرفه با بازه بندی های مختلف داشته باشید.
    4.2 وب سرویس به صورت حرفه ای در سامانه وجود دارد ( وب سرویس مدیریت کاربران ، مدیریت تراکنش ، مدیریت خطوط و دیگر وب سرویس ها و حتی قدرت اتصال یک سامانه پیام کوتاه را دارد... )
    2.4.2 تمامی امکاناتی که عرض کردید تماما داخل سامانه وجود دارد + اینکه بانک کد پستی تمامی استان های کشور داخل سامانه افروده خواهد شد + بانک کد پستی ایرانسل برای تمام کشور و
    شما احتیاجی به درگاه جداگانه پیامک ندارید و تمامی کاربران و نمایندگان زیر مجموعه شما به درگاه ما وصل می شوند با نام
    شارژ سامانه پیامک کوتاه
    و سود خرید کاربری به سامانه شما به صورت آنی افزوده خواهد شد.

و اینکه ما شرکت ثبت شده هستیم و قرار دادی که با نمایندگان می بندیم به صورت حقوقی می باشد و احتیاجی به درج نماد اعتماد الکترونیکی وجود ندارد.

به همراه پشتیبانی تا ساعت 12 شب به صورت تلفنی با تماس با شرکت.

برای دیدن سامانه آزمایشی با نام کاربری demo به وب سایت ما مراجعه نمایید.

وب سایت ما :
    سامانه پیامک شرکت رمز افزار
    تلفن تماس : 451 51 268 ( 021 ) { بخش فروش به صورت اختصاصی : 8865 2274 ( 021 ) }

موفق باشید
    سلام
    عزیز من هرچی سعی کردم پیام خصوصی ارسال کنم بهتون نتونستم
    فکر میکنم صندوق پیام هاتون پر شده

عضو انجمن hassan_shahi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    33
    تشکر تشکر شده 
    73
    تشکر شده در
    68 پست

سلام دوست عزیز من یک بار شرایط فروشمون رو گفتم اما مدیران محترم چون ارسالی بنده 98 تا بود پستم رو پاک کردن.

تمام شرایطی که شما گفتین به طور کامل به شما تحویل داده میشه

اگر میخواید تازه شروع به کار کنید و تعرفه خرید زیاد براتون مهم نیست ما به شما نمایندگی میدیم با تعرفه 9 تومان مبلغ 60000 تومان قبلا هم گفتم اگر براتون سودی نداشت 50% مبلغ رو برمیگردونیم.5خط اختصاصی هم بهتون میدیم.

اگر تعرفه براتون مهمه 8.5 بهتون میدیم 150000 تومان + 10 خط اختصاصی و تمامی امکانات نامحدود ایجاد کاربر ایجاد نماینده و...

برای اطلاعات بیشتر و دریافت نمایندگی هم میتونید اینجا پیام خصوصی بدید هم تو یاهو پیام بدید.

موفق باشید
    -------- کاش --------

عضو جدید
    تهران،میدان تجریش،کوی محمودی،کوی ناطق،پلاک 5،واحد 1 و 2
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    6 پست

سلام
    عزیز من هرچی سعی کردم پیام خصوصی ارسال کنم بهتون نتونستم
    فکر میکنم صندوق پیام هاتون پر شده
    با سلام و عرض ادب

بله صندوق پیام ها پر شده بود.
    پیام خصوصی شما دریافت و به آن پاسخ داده شد.

موفق باشید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    135
    تشکر شده در
    103 پست

سلام

امکانات:

شرایط :

مهم :

و در آخر قیمت ؟

سپاس
    سلام
    وقت بخیر
    1-تعرفه 72 ریال ثابت قابل کاهش با خرید بالا(محدودیتی در ارئه تعرفه نداریم)
    2-برای نماینده قاعدتا تخفیف خطوط هست اگر رنجی و سرشماره هم بخواید که بحث تخفیف جداهست
    3-تعداد 5 خط از 1000-3000-5000
    4-تعداد 10 عدد خط عمومی در اختیارتان هست از تمام اپراتورها
    5- نداریم متاسفانه
    شرایط:
    1-موجوده
    2-موجوده
    3-موجوده
    4-این هم موجوده
    مهم
    1-login.mersadco.ir
    demo
    demo
    2-پشتیبانی:دفاتر تهران-قزوین-لرستان تا ساعت 24 بصورت یکسره
    3-نماد هم موجوده+ امکان عقد قرارداد کتبی و حقوقی برای اعتماد و اطمینان بیشتر
    در تماس باشید
    تهران:02188715929
    قزوین:02833564966

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)