صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: 40000 تومن دستمزد جهت راه اندازی ftp سرویس روی سرور 2008 و windows server 2003 (انجام با team viewer)

عضو انجمن jaheshserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    127
    تشکر تشکر شده 
    555
    تشکر شده در
    470 پست

پیش فرض پاسخ : 40000 تومن دستمزد جهت راه اندازی ftp سرویس روی سرور 2008 و windows server 2003 (انجام با team viewer)

نقل قول نوشته اصلی توسط aliyari نمایش پست ها
    عزیز جان، شما ظاهرا اصلا متوجه نشدید. همکاران چیه؟ ، همکار کجا بود؟، خوبید شما؟ این وسط چه نیازی به من هست؟، فکر کنم به زبان سلیس فارسی نوشتم چی میخوام و مشکل چیه،خواهشا اسپم نکنید.
    والا باز هم این متن سلیس شما رو خوندم متوجه نشدم !!! نکنه من هنوز ناهار خوردم دو هزاریم جا نمیافته

تا جایی که من میدونم این سرورهای شما باید یک ای پی و یوزر و پسورد داشته باشند که بهشون وصل میشین حالا این یوزر پسورد ها رو به هرکی بدید می تونه وصل بشه به سرور و براتون کانفیگ رو انجام بده .
    حالا چه نیازیه این طرف از تیم ویوور بیاد رو سیستم شما و از سیستم شما بره تو سرور که بخواد واسه شما برنامه نصب کنه خب خودش مستقیم میره داخل سرور!!!

ضمنا 12 شب با سرعت اینترنت هایی که اکثرا داریم فکر نکنم بشه با تیم ویور کار کرد
    جهش سرور
    آیدی تلگرام: @jaheshserver

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : 40000 تومن دستمزد جهت راه اندازی ftp سرویس روی سرور 2008 و windows server 2003 (انجام با team viewer)

دوست عزیزم ضمن عذرخواهی ، برای شما و بقیه دوستان توضیح کامل بدم که دیکه نیازی به اینهمه تلف شدن زمان نباشه،شاید بازم من بد توضیح دادم، اول اینکه: دلیل اینکه گفتم ساعت 12 شب اینه که من ساکن آمریکا هستم و به ساعت اینجا میشه 2:30 ظهر که زمان تعطیل شدن مکان مورد نظر و در دسترس بودن سرورها میباشد دوم اینکه: کاری که من کلا میخوام انجام بدم اینه که اینجا ما دو تا ساختمان دندانپزشکی داریم که هر ساختمان 8 سیستم داره که به سرور وصل شدند ( که در واقع میشه دو سرور) و من مبخوام هر شب اطلاعات سرور اولی به سرور دومی فرستاده بشه و اطلاعات سرور دومی به اولی فرستاده بشه ( که جهت انجام این کار نیاز به راه اندازی ftp رو سرورها دارم، همچنین سرور دو ساختمان به همدیگه شبکه نیستند). و اینکه من کی گفتم طرف از تیم ویوور بیاد رو سیستم من؟ من گفتم از تیم ویوور بیاد رو سرور یا اینکه طرف بلیط هواپیما بخره و بیاد آمریکا مستقیم رو سرور کار کنه، حالا متوجه شدید؟
    شاید من فارسیم بد شده نمیتونم خوب توضیح بدم. بازم ببخشید اگه ایراد از منه.
    ویرایش توسط aliyari : November 10th, 2014 در ساعت 13:47

عضو انجمن speednet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    213
    تشکر تشکر شده 
    803
    تشکر شده در
    619 پست

سلام
    با نصف هزینه براتون انجام میدم یادتون هم میدم
    شرکت بین المللی میهن ارتباط داده پرداز شماره ثبت 1156 شماره ثبت جمهوری آذربایجان 245438762
    http://cp.hostgtx.com/
    skype id : sniper000man

عضو انجمن novin-web آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,754
    تشکر شده در
    2,396 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aliyari نمایش پست ها
    عزیزان
    بنده قصد راه اندازی ftp سرویس روی دو سرور 2008 و را windows server 2003 را دارم (این کار رو برای سیستم خودم با filezilla ftp server به راحتی انجام میدم ولی در سرورهای اشاره شده با مشکل برخوردم، همچنین از IIS نیز استفاده نمودم ولی کماکان مشکل باقیست( ip public & static ).
    عزیزی که مایل به انجام این کار میباشد (زمان: راس ساعت 12 شب امروز - بوسیله ی برنامه team viewer )، لطفا اعلام آمادگی کنه تا راجع به نحوه پرداخت مبلغ و... صحبت کنیم (شماره تماس خود را اعلام کنید).

سلام
    میتونیم براتون اکی کنیم در ساعتی که گفتید
    سرور مجازی | سرور اختصاصی
    تلفن: (66015891)021 ~ تلگرام:09213601063
    سرور مجازی, سرور اختصاصی, هاست|نوین هاست

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)