نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin نمایش پست ها
اگر مشکلی با سرویس دهنده خود دارید( کم بودن سرعت ،کم فروشی ، زیاد بودن پینگ تایم ، قطعی های متوالی ، برخورد پشتیبانی و یا عدم پاسخ و ........) در لینک زیر مشخصات خود را به صورت صحیح و کامل وارد نمائید + متنی با لحن رسمی و صحیح + مدارک ( این مدارک می تواند شامل اسکرین شات از تست سرعت در سایت سازمان تنظیم مقررات رادیویی ، صفحه پینگ تایم در سیستم شما و .... باشد ) این شکایت در مرحله اول به اپراتور مربوطه ارجاع می شود و خواستار توضیحات ایشان در مورد شکایت می شوند. و در سایت پاسخ برای شما ثبت می شود. اگر مشکل برطرف نشده بود و همچنان معترض بودید می توانید قسمت بازبینی اول را پر کنید ( پس از دریافت پاسخ اول 3 روز فرصت دارید برای تکمیل بازبینی اول) در این مرحله کارشناس سازمان موضوع را بررسی و خواستار توضیحات بیشتر از اپراتور می شوند و این پروسه ادامه دارد که در صورت درخواست بازبینی دوم ..... پروسه این شکایت را در اینجا مشاهده فرمائید

جهت ثبت شکایت بر روی لینک زیر کلیک فرمائید:
http://goo.gl/PpAqo6

تاکید می کنم مشخصات خود را به صورت صحیح و دقیق وارد نمائید. در قسمت متن شکایت( 1- مشکل ایجاد شده 2- مدارک شما برای این شکایت 3- درخواست شما برای حصول رضایت ). توجه داشته باشید ارائه دهنده خدمات شما مخابرات باشد و یا دیگر ISP ها تفاوتی ندارد . به دلیل تعدد شکایات از سرویس مخابرات در اقصی نقاط کشور پیگیری جدی تری با این ارائه دهنده می شود . مدیران منطقه ای نیز پس از دریافت چنین شکایاتی پیگیر هستند و معمولا از مرکز استان شما ، تماس خواهند گرفت و خواستار توضیحات شما به صورت تلفنی خواهند بود.
پروسه شکایت از این طریق شاید در بدترین حالت یک ماه به طول بیانجامد . اما خصوصا برای دوستانی که از بستر فیبر نوری استفاده می کنند و مجبور به استفاده از سرویس خاص یک شرکت هستند . این پیگیری ازرشمند است

موفق باشید

این روش واقعا جواب می‌دهد !
خواستم هم از رامین جان تشکر کنم هم به دوستانی که مشکل دارند شدیدا پیشنهاد میکنم از این طریق پیگیری کنند
من ۱۱ فروردین واسه شکایت اقدام کردند امروز عصر خود مخابرات به موبایل تماس گرفته میگه آدرس دقیق بدید همکاران بفرسم بررسی کنند
خلاصه ۲ ساعت بعد هم دو نفر از مخابرات اومدند وضعیت رو دیدند و تایید کردند که مشکل از مخابرات هست و گفتند تا فردا درست میشه
الآن هم که دارم پست میدم هنوز فردا نرسیده اما اینترنت بنده کاملا stable شده و شرایط مطلوبی داره تعرفه ام ۲۵۶ هست و جالبه ۲۰۰K دانلود میده خخخ