نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: صدور کارت اعتباری

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    7 پست

پیش فرض صدور کارت اعتباری

سلام

لطفا اگر در این زمینه کسی اطلاعاتی داره اینجا بزاره. من می تونم به نام خودم کارت اعتباری یا حساب ولید پی پال داشته باشم؟ چطوری؟ آیا شرکت هایی که ادعا دارند این کار رو انجام می دهند و کارت ویزا یا مسترکارد به نام شخص صادر می کنند حقیقت داره؟ آیا شما تا حالا تجربه خرید از این شرکت ها رو داشتید؟ آیا بانک های خصوصی یا حداقل بانک ایران اروپا این امکان رو میده؟ و در نهایت اگر کارتی داشتیم چطور می توانیم اون رو شارژ کنیم؟
    ممنون از پاسختون

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    225
    تشکر تشکر شده 
    973
    تشکر شده در
    675 پست

پیش فرض پاسخ : صدور کارت اعتباری

با سلام و درود ، بله حقیقت داره من یک کارت را از پرشین هویز گرفتم اما لیمیت شد !

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

سلام

بله بعضی از شرکت ها خدمات صدور کارت مستر یا ویزا را انجام می دهند فقط بایستی در زمان خرید خیلی دقت کنید .

در مورد بانک ایران و اروپا من اطلاعی ندارم . اگر کسی از دوستان اطلاع دارد بفرمایند ولی فکر نمی کنم کسی بتواند به آدرس مالی ایران مستر یا ویزا صادر کند به خاطر موضوع تحریم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikan نمایش پست ها
    سلام

بله بعضی از شرکت ها خدمات صدور کارت مستر یا ویزا را انجام می دهند فقط بایستی در زمان خرید خیلی دقت کنید .

در مورد بانک ایران و اروپا من اطلاعی ندارم . اگر کسی از دوستان اطلاع دارد بفرمایند ولی فکر نمی کنم کسی بتواند به آدرس مالی ایران مستر یا ویزا صادر کند به خاطر موضوع تحریم
    تایید میشه
    اگر دوستان پرداختی داشتن من میتونم با کردیت کارت خودم انجام بدم
    برای اطلاعات بیشتر این تاپیکو ببینید
    http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=964

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    7 پست

سلام.
    mastercards.ir یا همون گروه تجارت الکترونیک آران، حساب بانکی و کارت دبیت برای ایرانی ها باز می کنه. پسر عمه ی من گفت که ازش خرید کرده. برای خودش و دیگر دوستانش. می گفت مطمئنه.
    خود شرکت می گه، توی ترکیه دو سه تا بانک هست که با اونها قرارداد بسته و اطلاعات ایرانی ها رو میگیره میبره اونجا حساب باز میکنه و کارت دبیت سفارش میده. بهرحال ۱۵۰ الی ۳۹۰ یورو بسته به نوع کارت و حسابی که بخواهید آب میخوره واستون. ایشالا من می خوام این ریسک رو بکنم. چون از بی کارتی خسته شدم. واسه پیمنت خیلی اذیت میشم. به محض خرید دوستان رو از تجربه خودم مطلع می کنم.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ms.shams نمایش پست ها
    سلام.
    Mastercards.ir یا همون گروه تجارت الکترونیک آران، حساب بانکی و کارت دبیت برای ایرانی ها باز می کنه. پسر عمه ی من گفت که ازش خرید کرده. برای خودش و دیگر دوستانش. می گفت مطمئنه.
    خود شرکت می گه، توی ترکیه دو سه تا بانک هست که با اونها قرارداد بسته و اطلاعات ایرانی ها رو میگیره میبره اونجا حساب باز میکنه و کارت دبیت سفارش میده. بهرحال ۱۵۰ الی ۳۹۰ یورو بسته به نوع کارت و حسابی که بخواهید آب میخوره واستون. ایشالا من می خوام این ریسک رو بکنم. چون از بی کارتی خسته شدم. واسه پیمنت خیلی اذیت میشم. به محض خرید دوستان رو از تجربه خودم مطلع می کنم.
    سلام

در مورد این سایت من اصلا تجربه خوبی ندارم. من تقریبا 2 -3 سال پیش از ایشان کارت گرفتم . اتفاقا جالب است که نام ما هم در سایت آنها جزو مشتریان است ولی کارتی که گرفتم هیچ وقت کار نکرد و ایشان هم به جای عودت وجه به من پیشنهاد دادند که از خودشان کارت دیگری خریداری کنم.

به هر حال من توصیه می کنم تحت هیچ عنوان با ایشان کار نکنید

با تشکر

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    449
    تشکر تشکر شده 
    1,161
    تشکر شده در
    730 پست

دوست عزیز یه ریسک هست این کار!
    مگر فقط پرداخت هاتو بگین بقیه انجام بدن!
    واسه این کار من کار این 2 تا رو قبول دارم! :
    Epay.ir
    ParsaSpace.com
    آقای حاج شفیعی ها ( ادمین و مدیریت محترم پارسا اسپیس ) که واقعا" تو این امر به صورت کاملا" حرفه ای فعالیت میکنن!
    کمترین قیمت ممکن رو هم ارایه میدن....

موفق و پیروز باشید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    2 پست

با سلام
    اینجانب مدیر Mastercards.ir هستم
    زمانی که آقای میرزاخانی مدیر شرکت نیکان کارت گرفتن سال 85 یا 86 بود . از آن زمان تا این لحظه هیچ تماسی با بنده نداشتن که گویای کار نکردن کارتشون باشه.
    به صورت منطقی چون محصول یک محصول با پشتیبانی محدود است و بانک صاحب امتیاز کارت و حساب میباشد ، در هر زمان این اجازه را دارد که نماینگی را قطع کند.
    تا به حال هر کارت یا حسابی که با مشکل روبرو شده(فقط یک بانک) ما کارتی را که تاریخ انقضاء آن نرسیده باشد را با 50% قیمت تمام شده جایگزین کردیم
    در آن زمان 3 شرکت فقط ارائه دهنده کارت بود که فقط ما تا این لحظه به خدمت رسانی ادامه داده ایم .
    این موضوع را مشتریان ما ثابت میکنند " تراکتور سازی ایران - کارخانجات ایران ترانسفو - کاشی مارلیک - تامین سرمایه امین - پارس سکنا - گروه صنعتی رامپر و ............................"

این عمل ایشان کاملا غیر حرفه ای و کودکانه است- 6 سال سابقه و همکاری با شرکتها و افراد سرشناس گواه این موضوع میباشد

با تشکر
    ویرایش توسط Mastercards.ir : September 3rd, 2014 در ساعت 15:10

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,897
    تشکر تشکر شده 
    8,821
    تشکر شده در
    4,186 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mastercards.ir نمایش پست ها
    با سلام
    اینجانب مدیر Mastercards.ir هستم
    زمانی که آقای میرزاخانی مدیر شرکت نیکان کارت گرفتن سال 85 سا 86 بود . از آن زمان تا این لحظه هیچ تماسی با من نداشتن که گویای کار نکردن کارتشون باشه.
    به صورت منظقی چون محصول یک محصول با پشتیبانی محدود است و بانک صاحب امتیاز کارت و حساب میباشد ، در هر زمان این اجازه دا دارد که تماینگی را سلب کند.
    تا به حال هر کارت یا حسابی که مشکل پیش آمده(فقط یک بانک) ما کارتی را که تاریخ انقضاء آن نرسیده باشد را به 50% قیمت تمام شده جایگزین کردیم
    در آن زمان 3 شرکت فقط ارائه دهنده کارت بود که فقط ما تا این لحظه به خدمات دهی ادامه داده ایم و خرسندیم که بگوییم خدمات ما در ایران بی مانند می باشد.
    این موضوع را مشتریان ما ثابت میکنند " تراکتور سازی ایران - کارخانجات ایران ترانسفو - کاشی مارلیک - تامین سرمایه امین - پارس سکنا - گروه صنعتی رامپر و ............................"

این عمل ایشان کاملا غیر حرفه ای و و لحنشان که می فرمایند" تحت هیچ شرایطی با ما کار نکنید " کاملا کودکانه است- 6 سال سابقه و دارایی مشتریان سرشناس گواه این موضوع میباشد

با تشکر
    حمید قبانلو
    عمویی تاپیکو از کجا پیدا کردی ؟!!!
    منم دنبال تاپیکای با قدمت چندین هزار ساله هستم، ولی هر چی میگردم پیدا نمیکنم
    ممنون میشم یه کم راهنمایی بدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)