صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 50

موضوع: دیتا سنتر OVH و حملات DDoS

عضو انجمن yastheme آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    434
    تشکر تشکر شده 
    1,565
    تشکر شده در
    691 پست

پیش فرض دیتا سنتر OVH و حملات DDoS

این مطلبو بیشتر برای کسانی می نویسم که برای رهایی از حملات DDoS قصد دارند به دیتا سنتر OVH پناه ببرند!
    ما به دلیل نوع مشتریانی که داریم از اول با دیتا سنتر هایی کار کردیم ( و می کنیم) که به صورت اختصاصی DDoS Protection ارائه می دادند؛ مدتی بود بعضی از دوستان اینجا (وب هاستینگ تاک) در خصوص DDoS Protection بودن دیتا سنتر OVH صحبت می کردند که حدود 360 Gbps در مقابل حملات DDoS مقاوم هستند!! فکر کنم در خود سایت OVH هم به آن اشاره شده بود! این عدد چیزی حدود 10 برابر مقداری بود که دیتا سنتر های معتبر در زمینه DP ی (DDoS protection) مدعی اون بودند.
    البته نا گفته نماند که خود OVH هم گفته که این مقدار به صورت عمومی برای همه سرور ها می باشد, حالا بگذریم. با تعریفی که از OVH شنیدیم و در مقایسه با قیمت سرور های DP جاهای دیگر خیلی وسوسه انگیز بود! برای همین تصمیم گرفتیم یک سرور جهت تست بگیریم البته نه از شرکت زیر مجموعه مثل so You start که سرور های دست دو و خارج از شبکه اصلی و بی کیفیت(البته شاید) میده بلکه از خود OVH کانادا گرون ترین و بالاترین سرور ممکن این دیتا سنتر رو خریداری کردیم. حتی از شبکه ویژه DDoS protection Pro که ظاهرا جدا از شبکه DDoS protection عمومی این دیتا سنتر هست استفاده کردیم :
    Anti-DDoS: Our anti-DDoS solutions - OVH Canada

البته نباید مزایای این دیتا سنتر رو دست کم گرفت؛از سرعت و امکانات که راضی بودیم.

اما به محض اینکه اولین حمله بر روی یکی از سایت های مشتریان انجام شد شاهدترافیک سنگینی بر روی پورت TCP سرور شدیم ! و به راحتی تمام سرور دان شد! اما مسئله جالب اینجاست که حتی وقتی حمله تمام می شد باز هم پورت های ما توسط فایروال این شبکه مسدود می ماند! روش های مختلف Ruls فایروال را بر روی IP ها انجام دادیم ولی تاثیر خاصی نداشت!
    حالا نوبت پشتیبانی دیتا سنتر بود که این مشکل ما رو برطرف کنه! تیکت دادیم و منتظر ماندیم! 1 ساعت؟ 2 ساعت؟ 17 ساعت بعد , زمانی که ظاهرا مشکل اتومات توسط فایروال برطرف شده بود و جواب تیکت این بود که در حال حاضر سرور شما مشکلی ندارد!! ( آدم نمی دونه بشینه بخنده , چی کار کنه)

گاه و بی گاه مشکل شبکه داخلی رخ می داد و دسترسی به سرور قطع می شد , هیچ کس پاسخگو نبود و بعد از گذشت ساعت ها فقط می گفتند که مشکل شبکه داشتیم که برطرف شد!

در این دیتا سنتر عباراتی مثل پشتیبانی و DDoS protection چیزی جز یک جوک و طنز تلخ بیشتر نیست.

تا جایی که به این نتیجه رسیدیم این سرور رو به خودشون پس بدیم و از تجربه ای که در اختیار ما گذاشتن تشکر کنیم!
    البته نه که این دیتا سنتر اصلا DDoS protection نداشته باشه, ممکنه تو بعضی از شرایط خوب عمل کنه اما ممکنه بعضی وقتها اینطور نباشه! این "بعضی وقت های دومی" براتون حسابی شر میشه!

بعضی وقت ها یه حمله TCP یا UDP اصلا توسط فایروال تشخیص داده نمیشه !! اوج بد بختی اونجاست که وقتی حمله ای هم در کار نباشه خود شبکه باید یه جور اختلال داشته باشه که زیاد بهت خوش نگذره!

انصافا دیدم خیلی ستمه که من هم این تجربه رو در اختیار شما قرار ندم!
    ویرایش:
    از اونجایی که بعضی دوستان لطف کردند رسما توهین کردندو گفتند اصلا OVH سرور نداشتی تا حالا و ...
    یه وقت خدایی نکرده من قصد جسارت به فروشنده های VPS و سرور رو نداشتم! چون من نه VPS می فروشم و نه سرور که بخوام رقیب کسی باشم و با دروغ بازار اونها رو خراب کنم!
    یه دیتا سنتر ملاک های مختلفی برای بررسی و آنالیز داره و ما نمی تونیم بگیم که OVH بده یا اون خوبه! چون اگه اینطوری بود همه می رفتن سمت یه دیتاسنتر و بقیه باید جمع می کردند! من فقط انتقاد در خصوص مورد خاص که برای خودم پیش اومده داشتم !
    من OVH که مدعی 360GB دیداس پروتکشن بود رو با یه دیتا سنتر که حد اکثر مدعی 30GB دیداس پروتکشن اما واقعی و اختصاصی بود رو مقایسه کردم!
    وگرنه هر کسی می دونه که دیداس پروتکشن OVH از خیلی از دیتا سنتر هایی که روزانه زیاد اسمشونو میشنویم و باهاش سرو کار داریم بهتره!
    البته پشتیبانیشو نمیدونم :D اونو دیگه خودتون تجربه کنید تا من متهم به چیزی نشیم.
    ویرایش توسط yastheme : November 8th, 2014 در ساعت 00:31

سنترال هاستینگ - اولین سرویس دهنده DDoS Protected ایرانی!
    █ شرکت ایمن میزبان راهبر کاسپین (شماره ثبت : 1799 شناسه ملی: 14006354907 )

2. تعداد تشکر ها ازyastheme به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,675
    تشکر تشکر شده 
    6,577
    تشکر شده در
    3,502 پست

پیش فرض پاسخ : دیتا سنتر OVH و حملات DDoS

تمامی صحبت های جناب بینایی در این دیتاسنتر بصورت 120درصد تایید می شود!!!!!

تشکر از اطلاع شما.

5. تعداد تشکر ها ازYas-Host به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    142
    تشکر شده در
    101 پست

تمام صحبت شما واقعا درسته 100%

7. تعداد تشکر ها ازm.ahmadi به دلیل پست مفید

عضو انجمن ServerDL.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,043
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    تشکر شده در
    977 پست

بنده هم تایید می کنم !
    به تمام مشتریانی که تقاضا این سرور رو داشتن از ما این موضوع رو بیان کردیم ! ولی خیلی ها قانع نشدند !
    امیدوارم با استفاده از تجریه شما و سایرین به نتیجه حرفای ما برسند .
    سهامی خاص - سرور پردازان پرنیان شرق - شماره ثبت 46362
    Contact us : +98.9128725054 - Office : +98.5138473327 +98.5138473328 ----- http:/ServerDL.com ----- Mail : Admin[@]ServerDL.com
    ------------- ( فروش اقساطی و بدون ستاپ هتزنر آلمان - کلیک ) ( نماینده نقره ای Redstation انگلستان در ایران - کلیک ) -------------
    آدرس دفتر : مشهد - بلوار احمدآباد - خیابان راهنمایی - نبش راهنمایی 3 - مجتمع تجاری زهره - ط3 واحد 15

9. تعداد تشکر ها ازServerDL.com به دلیل پست مفید

عضو انجمن twohost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    49
    تشکر تشکر شده 
    287
    تشکر شده در
    244 پست

با سلام
    منم همين مشكلو دارم
    من يه سرور 32 گبگ از اينا گرفتم البته از سو يو استار بعد هزينه ستاپ بعلاوه هزينه تمديد چهار ماهو دادم ميشه راهنمايي كنيد كه چطور پولمو بگيرم و كدام ديتاسنتر مناسبه
    لطفا راهنمايي كنيد
    ايران وي دي اس *-*-*-* داراي نماد اعتماد
    Tel : 09366007086 | yahooID1: iranvds | yahooId2: twohost
    فروش بسیار ویژه سرور مجازی فرانسه با رم ddr4

عضو انجمن ServerDL.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,043
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    تشکر شده در
    977 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط twohost نمایش پست ها
    با سلام
    منم همين مشكلو دارم
    من يه سرور 32 گبگ از اينا گرفتم البته از سو يو استار بعد هزينه ستاپ بعلاوه هزينه تمديد چهار ماهو دادم ميشه راهنمايي كنيد كه چطور پولمو بگيرم و كدام ديتاسنتر مناسبه
    لطفا راهنمايي كنيد
    توجه داشته باشید
    هیچ دیتاسنتر آنتی دیداس رایگان ندارد !
    آنتی دیداس حرفه ای وس خت افزاری رو می تونید از دستانتر محبوب رداستیشن انگلستان تهیه کنید !
    در این ضمینه نیاز به کم داشتید در خدمتم
    سهامی خاص - سرور پردازان پرنیان شرق - شماره ثبت 46362
    Contact us : +98.9128725054 - Office : +98.5138473327 +98.5138473328 ----- http:/ServerDL.com ----- Mail : Admin[@]ServerDL.com
    ------------- ( فروش اقساطی و بدون ستاپ هتزنر آلمان - کلیک ) ( نماینده نقره ای Redstation انگلستان در ایران - کلیک ) -------------
    آدرس دفتر : مشهد - بلوار احمدآباد - خیابان راهنمایی - نبش راهنمایی 3 - مجتمع تجاری زهره - ط3 واحد 15

12. تعداد تشکر ها ازServerDL.com به دلیل پست مفید

عضو انجمن twohost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    49
    تشکر تشکر شده 
    287
    تشکر شده در
    244 پست

دوست عزيز من يه ديتاسنتر خوب ميگردم كه پينگ بعلاوه دي داسش بهتر باشه نه اينكه دنبال كم خرج كردن
    من الان 1.400.000 تومن به اين ديتاسنتر دادم
    الان ميگيد چيكار كنم چطور پولمو پس بگيرم
    ايران وي دي اس *-*-*-* داراي نماد اعتماد
    Tel : 09366007086 | yahooID1: iranvds | yahooId2: twohost
    فروش بسیار ویژه سرور مجازی فرانسه با رم ddr4

عضو انجمن مینا-صیفی آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    958
    تشکر تشکر شده 
    1,029
    تشکر شده در
    733 پست

از این نظر سلطان اسطوره نابغه از نظر من دیتاسنتر blacklutos که کار میکنند هست بهترینه. بنظرم بلک لوتوس گنده ترین تو این ضمینه ی دیداس هست چون متخصص و مخصوص همین هست شبکشون.

15. تعداد تشکر ها ازمینا-صیفی به دلیل پست مفید

عضو انجمن yastheme آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    434
    تشکر تشکر شده 
    1,565
    تشکر شده در
    691 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ServerDL.com نمایش پست ها
    توجه داشته باشید
    هیچ دیتاسنتر آنتی دیداس رایگان ندارد !
    آنتی دیداس حرفه ای وس خت افزاری رو می تونید از دستانتر محبوب رداستیشن انگلستان تهیه کنید !
    در این ضمینه نیاز به کم داشتید در خدمتم
    البته هر دیتا سنتری تا یه حدی فایروال داره برای خودش اما من تو Redstation چیزی به اسم DDoS protecton ندیدم, اون دیتا سنتر هایی که من می گم رو IP به شما Protection میدن! تقریبا همشون این کارو می کنند؛ یعنی اول اینکه تحت هیچ شرایطی برای یک ثانیه سرور شما دان نمیشه به خاطر اتک! اگر خیلی سنگین باشه در نهایت اون IP به مدت کمی بسته میشه و سرور سر جاش تکون نمی خوره! برای هر IP باید هزینه کنید, شاید یه جا بهتون 50 تا آی پی بده که از قیمت سرور هم هزینه این چند تا آی پی بیشتر بشه!!

سنترال هاستینگ - اولین سرویس دهنده DDoS Protected ایرانی!
    █ شرکت ایمن میزبان راهبر کاسپین (شماره ثبت : 1799 شناسه ملی: 14006354907 )

17. تعداد تشکر ها از yastheme به دلیل پست مفید

عضو انجمن softlayer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,313
    تشکر شده در
    1,105 پست

درود
    صحبت شما صحیح هست تا حدودی
    اما گاهی مشکلات مدیریتی رو هم به دیتاسنتر نسبت میدیم
    DDos protection وقتی بر سر راه باشه نباید انتظار دفع حملات رو به صورت کاملا اتوماتیک داشته باشیم مگر اینکه پورت هارو روی همون آنتی دیداس مسدود کنید
    با تستی که ما از DDos Protection عمومی این دیتاسنتر داشتیم حملات دیداس عمومی روی پروتکل های http/ssl و SQL رو کاملا محدود کرد (فک میکنم در مقابل هزینه ای که پرداخت نمیشه سرویس خوبی هست)
    در مورد اینکه میفرمایید از یک vps میشه سرور های این دیتاسنتر رو Down کرد بهتره قبلش 1 تست کوچک انجام بدید
    به محض انجام 1 ایمیل برای شما ارسال میشه با موضوع anti hack و ای پی شما در سیستم مدیریتی ovh بلاک میشه
    نه تنها به خود سرورهای ovh بلکه به هر سروری هرنوع attack که انجام بشه آی پی شما بلاک میشه و لاگ اون به همراه پورت هایی که برای اتک استفاده شده برای شما ثبت میشه
    virtual mac که ایجاد میکنید به همین علت هست
    فروش سرورمجازی از سراسر اروپا و آمریکا همراه با آنتی دیداس سخت افزاری رایگان
    بیش از 8 سال سابقه کاری و دارای نماد اعتماد الکترونیکی

WWW.MAHTAONLINE.IR

19. تعداد تشکر ها ازsoftlayer به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)