سلام به همه .

دوستان من خیلی وقته که تو فکر راه اندازی یه شبکه اجتماعی کلی هستم . ولی به علت اینکه بسیاری از سوال هام بی پاسخ میموند خیلی وقتا بیخیال شدم . البته بگم که تجربه راه اندازی وب سایت رو دارم . با ورد پرس و جوملا کار کردم.
اما بحث اصلی من الان روی اینکه که .
من میخوام سایت 3 قسمت متفاوت داشته باشه .
بر فرض مثال چت . انجمن . و جامعه مجازی .
حالا مشکلم اینجاست که نمیدونم آیا امکان این هست که کاربر فقط یه بار ثبت نام کنه . و بتونه توی هر 3 قسمت با همون یوزر فعالیت کنه
و در صورتی که اخراج بشه . و یا بن بشه . از هر 3 قسمت اخراج صورت بگیره
و در صورتی که کاربر به سطح ها بالاتر ارتقاع پیدا کنه . در چت روم هم رنگش عوض شه . مانند یوزر قدیمی . یا یوزر فعال و غیره

و بحث دیگه اینکه من میخوام جزئیات بیشتر از کاربر توی قسمتی که پست میذاره داشته باشم .
مثلا . به این صورت:

تعداد پست: 40
تعدا تشکر ها:
تشکر کرده:
پست مفید:
ساعت آنلاین در چت:
ساعت آنلاین در انجمن
ساعت آنلاین در شبکه:
و غیره.

حالا دوستان عزیز . شما اگه ممکنه راهنمایی کنید که بنده باید از کجا شروع کنم برای برآورده کردن همچین نیازی.

و اینکه این سوال واقعا برام مهمه . آیا امکان این هست که بشه از طریق جمع بندیه تعداد پست های کاربر+ تعداد تشکر شده ها+ تعداد ساعت های آنلاین = امتیاز کاربر . و در نتیجه ارتقاع به سطح بالاتر .

از برنامه Invision Power Board بیشتر خوشم میاد . و دوست داشتم از این استفاده کنم . چون هم تجربشو دارم . هم اینکه از لحاظ ظاهری بیشتر باب میلم هستش
و اینم بگم که برای شبکه اجتماعی فعلا نرم افزار خاصی مانند JOM SOCIAL مد نظرم نیست . و دوستان عزیز میتونند طبق گفته های بنده نظر بدن که کدوم مناسب تر هستش .

تشکر.