صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: درخواست سرور مجازی که توسط انسانهای زنده و در دسترس پشتیبانی شود !!!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    4 پست

پیش فرض درخواست سرور مجازی که توسط انسانهای زنده و در دسترس پشتیبانی شود !!!

با سلام
    ما یک پروژه نرم افزاری داریم که باید یک سرور فعلا کوچیک مجازی براش تهیه میکردیم
    هنوز اول کار هست و درآمدی نداره پس "فعلا" قصد هزینه کردن نداریم

ببینین من یک جوون هستم که تنها زندگی میکنم و اجاره و هزارتا بدبختی دیگه رو باید سر ماه بدم
    تا الان که اومدم توی این فروم حداقل 7-8 تا سرویس دهنده vps رو امتحان کردم و یکی از یکی اشغال تر

یه مشکل که پیش میاد تیکت میزنی میره تا فردا... من سرویس اینجوری بدردم نمیخوره.

سیستم مورد نیاز یه ویندوز 2003 با 100 مگ رم و حداقل سی پی یو و 1 گیگ هارد هم برام کافیه نه sql دارم نه هیچ چیز دیگه فقط یک نرم افزار 1 مگی که همیشه باید آپ باشه.
    2 چیز میخوام: آپتام - پشتیبانی

نرم افزار ما 1 دقیقه هم نباید از کار بیافته... یک نرم افزار تبلیغاتی جدید هست. موبایل یا یک روش ارتباطی سریع و شبانه روزی میخوام برای تماس با پشتیبان
    چون دیگه پولی برامون نمونده از بس این به اصلاح سرویس دهنده ها رو تست زدیم با هزینه بسیار کم که برای اون سیستم هم هزینه زیادی فکر نکنم بخواد.

در صورت موفقیت تبلیغات و راه افتادن پروژه یک سرور اختصاصی فوق قوی تهیه خواهیم کرد.

یکبار دیگه مشخصات مورد نیاز رو عرض میکنم:

رم 256 زیادش هم هست
    سی پی یو در حد معمولی
    ترافیک 10 گیگ بسه
    هارد 1 گیگ
    ویندوز 2003
    بدون هرگونه نرم افزار اضافی مثل sql server و cc***** و هرچی!
    پورت ها رو بشه راحت باز کرد با پورت 9094 و 9093 کار داریم
    آپ تایم 99.99 که جسارتا چرته در ایران (واقعیت رو عرض کردم) ولی 90% واقعی
    پشتیبانی 24 ساعته که نداریم چون اکثر که نه همه سرویس دهنده ها فقط 1 نفرن و خواب و خوراک دارن، 20 ساعته رو میخوایم!
    هزینه کمترین حد ممکن هزینه (فعلا)
    کشور مهم نیست! ما سرعت بالا و آپ تایم میخوایم. هر کشوری ارزونتره...

این یک پروژه ایرانی بسیار ایده آل هست و درصورت رضایت و همکاری با شخص مورد نظر آینده بسیار خوبی در انتظار هست
    ارادت
    ویرایش توسط sejuani : October 10th, 2014 در ساعت 23:31

2. تعداد تشکر ها ازsejuani به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن 007 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    681
    تشکر شده در
    545 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست سرور مجازی که توسط انسانهای زنده و در دسترس پشتیبانی شود !!!

سلام
    برای چیزی که قرار نباشه هزینه کنی خوب نباید ازش توقع اپتایم یا پشتیبانی داشته باشی
    اگر پروژه مهم هست ۲۰تومن به اندازه یک ساندویچ هزینه کنین تا کارتون لنگ نمونه
    و از جای خوب و معتبر سرویس بگیرین.درضمن سرویستون رو روی جندتاسرور راه اندازی کنین تا اگر یکی خوابید دیگری در دسترس باشه
    چون بهترین سرویس دهنده هم ممکنه یک دقیقه و بیشتر در ماه مجبور باشه سرور رو ریستارت کنه لااقل در بدترین حالت.
    ما میتونیم بهتون از هلند و المان سرویس بدیم ولی هزینه سرویس رو باید پرداخت کنین.از کمترین پلن ۲۰هزارتومن شروع می شود خواستین میتونین مکاتبه کنین
    موفق باشین
    ارادت
    بخشی از راه حل باشین نه باعث ایجاد مشکلات

5. تعداد تشکر ها از007 به دلیل پست مفید

عضو انجمن mehrshad.ho آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,553
    تشکر تشکر شده 
    4,179
    تشکر شده در
    3,167 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست سرور مجازی که توسط انسانهای زنده و در دسترس پشتیبانی شود !!!

اگر نیاز به کیفیت دارید در خدمتیم

رم 256 از آلمان و فرانسه ماهیانه 19 تومان

جزئیات بیشتر : سرور مجازی, سرور مجازی ویندوز, سرور مجازی لینوکس, سرور vps
    مرکز میزبانی وب نیک سرور NikServer.COM | شماره تماس : 9109.9713-021
    هاست و نمایندگی هاست لینوکس | هاست و نمایندگی هاست دانلود | سرور مجازی ایران و اروپا

7. تعداد تشکر ها ازmehrshad.ho به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 007 نمایش پست ها
    سلام
    برای چیزی که قرار نباشه هزینه کنی خوب نباید ازش توقع اپتایم یا پشتیبانی داشته باشی
    اگر پروژه مهم هست ۲۰تومن به اندازه یک ساندویچ هزینه کنین تا کارتون لنگ نمونه
    و از جای خوب و معتبر سرویس بگیرین.درضمن سرویستون رو روی جندتاسرور راه اندازی کنین تا اگر یکی خوابید دیگری در دسترس باشه
    چون بهترین سرویس دهنده هم ممکنه یک دقیقه و بیشتر در ماه مجبور باشه سرور رو ریستارت کنه لااقل در بدترین حالت.
    ما میتونیم بهتون از هلند و المان سرویس بدیم ولی هزینه سرویس رو باید پرداخت کنین.از کمترین پلن ۲۰هزارتومن شروع می شود خواستین میتونین مکاتبه کنین
    موفق باشین
    ارادت
    20 تومن که حتما پولی نیست... ولی وقتی 10 تا 20 تومن هزینه کنی و اندازه 2 تومن سرویس نگیری دیگه اول میخوای بینی این بارم سرکاری یا واقعا داری سرویس میگیری
    جسارت به دوستان نشه، ولی کمتر میخوام. سرویس درخواستی هم فوق آلعاده پائین هست همونطور که عرض شد.

دیشب سرور ما مشکل پیدا کرده و سرویس دهنده قعلی هم تا الان هنوز تیکت رو جواب نداده و تمام کاربرا پریدن. همه تبلیغات هدر رفت و نرم افزار بالا نمیاد...

9. تعداد تشکر ها از sejuani به دلیل پست مفید

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sejuani نمایش پست ها
    با سلام
    ما یک پروژه نرم افزاری داریم که باید یک سرور فعلا کوچیک مجازی براش تهیه میکردیم
    هنوز اول کار هست و درآمدی نداره پس "فعلا" قصد هزینه کردن نداریم

ببینین من یک جوون هستم که تنها زندگی میکنم و اجاره و هزارتا بدبختی دیگه رو باید سر ماه بدم
    تا الان که اومدم توی این فروم حداقل 7-8 تا سرویس دهنده vps رو امتحان کردم و یکی از یکی اشغال تر

یه مشکل که پیش میاد تیکت میزنی میره تا فردا... من سرویس اینجوری بدردم نمیخوره.

سیستم مورد نیاز یه ویندوز 2003 با 100 مگ رم و حداقل سی پی یو و 1 گیگ هارد هم برام کافیه نه sql دارم نه هیچ چیز دیگه فقط یک نرم افزار 1 مگی که همیشه باید آپ باشه.
    2 چیز میخوام: آپتام - پشتیبانی

نرم افزار ما 1 دقیقه هم نباید از کار بیافته... یک نرم افزار تبلیغاتی جدید هست. موبایل یا یک روش ارتباطی سریع و شبانه روزی میخوام برای تماس با پشتیبان
    چون دیگه پولی برامون نمونده از بس این به اصلاح سرویس دهنده ها رو تست زدیم با هزینه بسیار کم که برای اون سیستم هم هزینه زیادی فکر نکنم بخواد.

در صورت موفقیت تبلیغات و راه افتادن پروژه یک سرور اختصاصی فوق قوی تهیه خواهیم کرد.

یکبار دیگه مشخصات مورد نیاز رو عرض میکنم:

رم 256 زیادش هم هست
    سی پی یو در حد معمولی
    ترافیک 10 گیگ بسه
    هارد 1 گیگ
    ویندوز 2003
    بدون هرگونه نرم افزار اضافی مثل sql server و cc***** و هرچی!
    پورت ها رو بشه راحت باز کرد با پورت 9094 و 9093 کار داریم
    آپ تایم 99.99 که جسارتا چرته در ایران (واقعیت رو عرض کردم) ولی 90% واقعی
    پشتیبانی 24 ساعته که نداریم چون اکثر که نه همه سرویس دهنده ها فقط 1 نفرن و خواب و خوراک دارن، 20 ساعته رو میخوایم!
    هزینه کمترین حد ممکن هزینه (فعلا)
    کشور مهم نیست! ما سرعت بالا و آپ تایم میخوایم. هر کشوری ارزونتره...

این یک پروژه ایرانی بسیار ایده آل هست و درصورت رضایت و همکاری با شخص مورد نظر آینده بسیار خوبی در انتظار هست
    ارادت
    با سلام و احترام

متاسفانه شنیدین میگن هنوز اونقدر پول نداریم که چیز درست بخریم ولی اونقدر پول داریم که هی بخریم ؟

سرویس 18500 تومان : http://www.webhostingtalk.ir/f15/125064/

کمتر از این قیمت میسر نیست.

لازم به ذکر است نباید نرم افزارتون هم برای اتک و ... باشه. درسته توضیح دادید ولی گفتم که بعدا مشکلی پیش نیاد.

با تشکر

- - - Updated - - -

20 تومن که حتما پولی نیست... ولی وقتی 10 تا 20 تومن هزینه کنی و اندازه 2 تومن سرویس نگیری دیگه اول میخوای بینی این بارم سرکاری یا واقعا داری سرویس میگیری
    جسارت به دوستان نشه، ولی کمتر میخوام. سرویس درخواستی هم فوق آلعاده پائین هست همونطور که عرض شد.

دیشب سرور ما مشکل پیدا کرده و سرویس دهنده قعلی هم تا الان هنوز تیکت رو جواب نداده و تمام کاربرا پریدن. همه تبلیغات هدر رفت و نرم افزار بالا نمیاد...
    زیر سرویسی که به شما گفتیم ارزش نداره اصلا سیستم عامل نصب بشه یا اصلا آیپی داده بشه. به نظرتون ارزش پشتیبانی هم داره ؟

مجدد اینجوری مشکل خواهید خورد.

نمونه مشتریان در سایت درج شده است مشاهده کنید. اگر نظرتون به خرید سرویس یک بار ولی درست بود در خدمتیم.

با تشکر
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    با سلام و احترام

متاسفانه شنیدین میگن هنوز اونقدر پول نداریم که چیز درست بخریم ولی اونقدر پول داریم که هی بخریم ؟

سرویس 18500 تومان : http://www.webhostingtalk.ir/f15/125064/

کمتر از این قیمت میسر نیست.

لازم به ذکر است نباید نرم افزارتون هم برای اتک و ... باشه. درسته توضیح دادید ولی گفتم که بعدا مشکلی پیش نیاد.

با تشکر

- - - Updated - - -

زیر سرویسی که به شما گفتیم ارزش نداره اصلا سیستم عامل نصب بشه یا اصلا آیپی داده بشه. به نظرتون ارزش پشتیبانی هم داره ؟

مجدد اینجوری مشکل خواهید خورد.
    برای شفاف سازی عرض میکنم: نرم افزار به هیچ وجه مخرب نیست یک نرم افزار تبلیغاتی ایرانی و رایگان هست. کلا 1 مگابایت.
    نیازی هم به دایرکت ادمین یا هرچیز اضافه دیگه ای نیست همونطور که عرض شد.

اگر بخوام باز هم یک 20 تومن دیگه بدم آخر ماه می پردازم. (بله کاملا غیر معقوله) ولی وقتی چندین بار سرت کلاه بره براتون معقوله معقول میشه...
    ما آنچنان آزاری هم نداریم دوستان فکر نکنن هر دقیقه میخوایم مزاحم بشیم، ولی میخوایم اگر به هر دلیل سرور دان شد "فورا" حل بشه... نه 2 ساعت بعد.

- - - Updated - - -

ما اولین سرویسی که گرفتیم 75 تومن بود از یکی از مثلا بهترین های ایران (اسمی نمیاریم اینجا)
    که هفته اول 7-8 ساعت دان بود.

و سرویسی که ماه بعد گرفتیم 15 تومن خیلی بهتر از اون بود. فقط پشتیبانیشون هر روز 1 بار 1 پایم میداد و برای پیام بعدی 1 روز طول میکشید!!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    66
    تشکر تشکر شده 
    1,223
    تشکر شده در
    1,049 پست

با درود خدمت شما با دقت خوانده شد دوست عزیز با شرایط زیر می توانیم سرور در اختیار شما بزاریم پشتیبانی هم تماس تلفنی هست هم تیکت هم یاهو به صورت 24 ساعته ابتدا هم سرور مورد نظر را سفارش دهید پرداخت نکنید من برای شما نصب می کنم اگر تمایل دشاتید خرید خود را انجام دهید
    ابتدا 24 ساعت تست رایگان کنید تمایل داشتید در خدمت شما هستیم بدون پرداخت هیچ هزینه ای با تشکر
    با توجه به درخواست شما دوست عزیز تضمین بازگشت هزینه را در هر لحظه از زمان سرور شما را می دهم در صورت تمایل تست داده می شود بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای برای تست با تیکت در ارتباط باشید و یا ایدی یاهو : davoodbadpeyma@yahoo.com تست کنید اگر تمایل داشتید انتخاب کنید
    دارای
    نماد اعتماد دائم
    از وزارت صنعت و معدن
    لینک تاپیک فروش :
    http://www.webhostingtalk.ir/f15/123457/
    تضمین بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت .
    تحویل آنی VDS مجازی ساز kvm تعویض خودکار سیستم عامل به صورت نامحدود

سرورها را می توانید هم از انگلستان و هم المان سفارش دهید استفاده از مجازی ساز virtualizor KVM + vmware ESXI

(تحویل آنی خودکار بعد از پرداخت)

برنزی
    سی پی یو:2هسته
    رم: 512
    هارد: 35 گیگابایت ساتا 3
    لوکیشن: آلمان و انگلستان
    28000 ماهانه
    هم اکنون سفارش دهید

برنزی ویژه

رم: 1 گیگابایت
    هارد: 35 گیگابایت ساتا 3
    32000 ماهانه
    هم اکنون سفارش دهید

نقره ای ویژه

رم: 2 گیگابایت
    هارد: 55 گیگابایت ساتا 3
    37000 ماهانه
    هم اکنون سفارش دهید

نقره ای ویژه دو

سی پی یو:4هسته
    رم: 2 گیگابایت
    هارد: 100 گیگابایت ساتا 3
    49000 ماهانه
    هم اکنون سفارش دهید

طلایی
    سی پی یو:4هسته
    رم: 4 گیگابایت
    هارد: 110 گیگابایت ساتا 3
    59000 ماهانه

هم اکنون سفارش دهید

عضو دائم asrhosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    562
    تشکر تشکر شده 
    2,398
    تشکر شده در
    1,442 پست

با آی دی asrhosting تماس بگیرین . بهتون یه پیشنهاد مناسب بدم که با توجه به شرایطتون باشه .
    میزبانی هاست لینوکس و ویندوز | نمایندگی دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک روی سرورهای ایران
    ارائه سرور مجازی از ایران با پهنای باند نامحدود و لایسنس رایگان دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

برای شفاف سازی عرض میکنم: نرم افزار به هیچ وجه مخرب نیست یک نرم افزار تبلیغاتی ایرانی و رایگان هست. کلا 1 مگابایت.
    نیازی هم به دایرکت ادمین یا هرچیز اضافه دیگه ای نیست همونطور که عرض شد.

اگر بخوام باز هم یک 20 تومن دیگه بدم آخر ماه می پردازم. (بله کاملا غیر معقوله) ولی وقتی چندین بار سرت کلاه بره براتون معقوله معقول میشه...
    ما آنچنان آزاری هم نداریم دوستان فکر نکنن هر دقیقه میخوایم مزاحم بشیم، ولی میخوایم اگر به هر دلیل سرور دان شد "فورا" حل بشه... نه 2 ساعت بعد.

- - - Updated - - -

ما اولین سرویسی که گرفتیم 75 تومن بود از یکی از مثلا بهترین های ایران (اسمی نمیاریم اینجا)
    که هفته اول 7-8 ساعت دان بود.

و سرویسی که ماه بعد گرفتیم 15 تومن خیلی بهتر از اون بود. فقط پشتیبانیشون هر روز 1 بار 1 پایم میداد و برای پیام بعدی 1 روز طول میکشید!!
    بهتره قبلش درست تحقیق کنید . طبیعتا اون مشکلی که شما از بهترین های ایران سرویس گرفتید داشتید باید دیگران هم داشته باشند.

سرویس معرفی شده از مرکز دولتی در تهران و رم 1 گیگ ارائه میشود.

در کل ذکر کردم نمونه مشتریان در سایت موجود میباشند و میتوانید تحقیق هم کنید ولی این که سرویس رایگان به شما ارائه شود امکانش نیست.

اگر میخواهید آخر دوره پرداخت کنید به دفتر تهران مراجعه کنید با هماهنگی و تضمین ارائه نمائید.

انشالله سرویس بعدی از هرجایی گرفتید مشکل نخورید.

موفق و موید باشید.
    ویرایش توسط RoobinaServer : October 10th, 2014 در ساعت 23:53
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط msmhost.net نمایش پست ها
    با درود خدمت شما با دقت خوانده شد دوست عزیز با شرایط زیر می توانیم سرور در اختیار شما بزاریم پشتیبانی هم تماس تلفنی هست هم تیکت هم یاهو به صورت 24 ساعته ابتدا هم سرور مورد نظر را سفارش دهید پرداخت نکنید من برای شما نصب می کنم اگر تمایل دشاتید خرید خود را انجام دهید
    ابتدا 24 ساعت تست رایگان کنید تمایل داشتید در خدمت شما هستیم بدون پرداخت هیچ هزینه ای با تشکر
    با توجه به درخواست شما دوست عزیز تضمین بازگشت هزینه را در هر لحظه از زمان سرور شما را می دهم در صورت تمایل تست داده می شود بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای برای تست با تیکت در ارتباط باشید و یا ایدی یاهو : davoodbadpeyma@yahoo.com تست کنید اگر تمایل داشتید انتخاب کنید
    دارای
    نماد اعتماد دائم
    از وزارت صنعت و معدن
    لینک تاپیک فروش :
    http://www.webhostingtalk.ir/f15/123457/
    تضمین بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت .
    تحویل آنی VDS مجازی ساز kvm تعویض خودکار سیستم عامل به صورت نامحدود

سرورها را می توانید هم از انگلستان و هم المان سفارش دهید استفاده از مجازی ساز virtualizor KVM + vmware ESXI

(تحویل آنی خودکار بعد از پرداخت)
    [COLOR=#ff0000][COLOR=#008000][B][B][B][COLOR=#ff0000][COLOR=#008000]

ممنون از لطفتون و جواب.
    کمترین پلنتون برای ما زیاده، نصف اون رو میخوام. و البته با هزینه نصف! اگر ممکن باشه.
    ماه اول گذشت اوکی بودیم کم کم ارتقا میدیم. (منظور آپ تایم و پشتیبانی هست)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)