صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26

موضوع: کامل ترین پکیج سئو سایت

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    157
    تشکر تشکر شده 
    94
    تشکر شده در
    56 پست

پیش فرض کامل ترین پکیج سئو سایت

پس از مدت ها تصمیم و قرار بر این شد تا بتوانیم یک پکیج کاملا حرفه ای را برای شما کاربران حاضر کنیم .

میخواهید سایت خود را در بالاترین نتایج جستجو ها بیابید؟

میخواهید قالب سایت خود را به صورت بهینه کدنویسی کنید؟

میخواهید محتوا ، عناصر سایت و … سایت خود را بهینه سازی کنید؟

میخواهید سایت خود را همیشه در بالاترین قسمت نتایج موتور های جستجو پیدا کنید و دیگر افت وب سایت خود را نبینید؟

میخواهید اطلاعاتی که افراد متخصص در سئو میدانند و به شما نمیگویند را بدانید؟

ما تمامی کارهایی که سئو کاران حرفه ای روی وب سایت شما اعمال میکنند را برایتان تمام و کمال و با راهنمای کامل گام به گام نوشته ایم!

اکثر سایت های سئو و بهینه سازی ، سایت ها را با مبلغی هنگفت سئو میکنند که اگر آن سایت معتبر باشد نتیجه ی خوبی برای سایت شما دارد!

قبلا از هر چیزی باید بگویم که هیچ کسی دلسوز تر از خود شما نیست که بخواهد سایت شما را سئو کند.

حال اگر نظر بهترین سئو کاران داخلی یا خارجی را بپرسید که در سئو چی از همه مهم تر است 80 درصد چنین پاسخی دریافت میکنید.

ارائه مطالب با کیفیت

خوب حال ما در این پکیج 40 مطلب آموزشی را به صورت فایل پی دی اف به شما آموزش می دهیم .

برخی از مهم ترین فایل های این بسته :

10 روش برای ارائه کردن مطلب با کیفیت (به صورت باور نکردنی)

بهینه سازی لینک ها

بهینه سازی تصاویر

انتخاب بهترین متاتگ ها

شبکه های اجتماعی و نوع تبلیغ در آن ها

انتخاب بهترین برچسب ها برای مطالب سایت
    چگونه گوگل ما را پیدا می کند ؟

صفحات 404

ساخت و تنظیم فایل Robots.txt

ساخت و تنظیم فایل Site Map. XM L

بررسی بهترین افزونه برای سئو وردپرس

و بیشتر از 30 آموزش دیگر برای سئو سایت که شما را به صورت کاملا تضمینی به یک سئو کار حرفه ای تبدیل میکند.

قیمت پایه این پک : 55 هزار تومان (به دلیل ایام سوگواری)

خریداری این محصول :

ما به شما تضمین میکنیم که بسته ی آموزشی ، کامل تر از این بسته در هیچ جای اینترنت نخواهید یافت!سایت خود را در کمترین زمان توسط خودتان سئو کنید و حتی سفارش سئو دیگر سایت ها را هم بگیریدو کسب و کار خود را راه اندازی کنید!

هم اکنون این گنجینه ی آموزشی را خریداری کنید و کار بهینه سازی سایت خود را شروع کنید

آیدی پشتیبانی در یاهو : info.stylefa@yahoo.com
    ویرایش توسط StyleFa.iR : October 30th, 2014 در ساعت 21:26

2. # ADS

عضو انجمن sht-design آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    78
    تشکر تشکر شده 
    848
    تشکر شده در
    592 پست

پیش فرض پاسخ : کامل ترین پکیج سئو سایت

یک سوال داشتم از شما
    امیدوارم جواب من رو بدید
    البته ببخشید اگر من دارم این سوال رو اینجا میپرسم اما چند بار سوال کردم جواب قانع کننده ندادید به بنده

توی صفحه اصلی سایتتون زدید سایت ویکسل و رادیو فیس بوک و چند تا سایت دیگه رو شما طراحی کردید
    میتونید بهمون بگین چرا اسم این سایت ها رو گذاشتید که طراحشون خودتونین ؟!!!!!!!!!!

stylefa.jpg

بعدش من فکر میکنم سئو بتونه باعث افزایش بازدید و نهایتا افزایش رنک بشه اما چرا سایت شما پیج رنکی اصلا نداره ؟

البته ببخشید این ها رو پرسیدم چون سوال شده بود برام

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    403
    تشکر تشکر شده 
    308
    تشکر شده در
    221 پست

بهتر اول قالب سایتون رو خودتون طراحی کنید

دوم این که شرکت لیمو وب خبر داره شما دارین قالب و نمونه کاراشو دارین دروغین به اسم خودتون میزنین!؟

چرا باید 55 هزار تومان برای این پکیج بدم مطلب اموزشی که تو سایت های دیگه هستش اگه بخوام پول بدم میرم از همیار وردپرس میخرم

5. تعداد تشکر ها از یاشار زوم به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    157
    تشکر تشکر شده 
    94
    تشکر شده در
    56 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sht-design نمایش پست ها
    توی صفحه اصلی سایتتون زدید سایت ویکسل و رادیو فیس بوک و چند تا سایت دیگه رو شما طراحی کردید
    میتونید بهمون بگین چرا اسم این سایت ها رو گذاشتید که طراحشون خودتونین ؟!!!!!!!!!!

بعدش من فکر میکنم سئو بتونه باعث افزایش بازدید و نهایتا افزایش رنک بشه اما چرا سایت شما پیج رنکی اصلا نداره ؟
    در جواب شما دوست عزیز باید بگم ما حدود دو ماه پیش با کلمات طراحی سایت و طراحی حرفه ای وبسایت صفحه اول گوگل بودیم اما طی فر آیندی الان قالب لیموب چند ماهی هست که روی سایت گذاشته شده و بنده شخصا با مدیر لیمو وب صحبت کردم و ایشون کاملا در جریانند و ما داریم روی یک قالب چند ماه کار میکنیم و به زودی ارائه می دهیم. طبق الگورتیم جدید گوگل پیج رنک دیگه اهمیتی ندارد. فعلا تنها هدف ما طراحی جدید سایت هستش.

[quote=یاشار زوم;1208806]

دوم این که شرکت لیمو وب خبر داره شما دارین قالب و نمونه کاراشو دارین دروغین به اسم خودتون میزنین!؟

بله بنده شخصا باهاشون حرف زدم و ایشون کاملا در جریانند . به دروغین نیست چون بنده شخصا قبلا در تیم لیمو وب بودم.

عضو انجمن M-Sadeghi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    185
    تشکر تشکر شده 
    438
    تشکر شده در
    336 پست

[QUOTE=StyleFa.iR;1208881]در جواب شما دوست عزیز باید بگم ما حدود دو ماه پیش با کلمات طراحی سایت و طراحی حرفه ای وبسایت صفحه اول گوگل بودیم اما طی فر آیندی الان قالب لیموب چند ماهی هست که روی سایت گذاشته شده و بنده شخصا با مدیر لیمو وب صحبت کردم و ایشون کاملا در جریانند و ما داریم روی یک قالب چند ماه کار میکنیم و به زودی ارائه می دهیم. طبق الگورتیم جدید گوگل پیج رنک دیگه اهمیتی ندارد. فعلا تنها هدف ما طراحی جدید سایت هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط یاشار زوم نمایش پست ها

بله بنده شخصا باهاشون حرف زدم و ایشون کاملا در جریانند . به دروغین نیست چون بنده شخصا قبلا در تیم لیمو وب بودم.

کسایی که مثل شما همیشه بهشون میگی چرا سایتت داغونه میگه ما دیروز با کلمه سئو ، طراحی سایت اول بودم اما رسم روزگار و گوگل مارو زد زمین ! برو بچه جون من الان با اقای ملاحسینی صحبت کردم میگه به ما چیزی نگفتن بعد شاکی شد از اینکه نمونه کاراشون رو گذاشتی ، شانس بیار که شکایت نکنه ازت ،،، بهشون هم گفتم ایشون تو تیم شما بودن میگن خیر فقط من هستم و آقای کاظمی اقدم هستیم.

بچه جون بعد کی گفته رنک دیگه مهم نیست؟؟؟ اون مواردی هم نوشتی برای آموزش بچه ی منم بلده انجام بده.
    به خدا که او می آید ......
    میزبانی وب وطن وب هاست

عضو انجمن bmi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    235
    تشکر تشکر شده 
    324
    تشکر شده در
    231 پست

با سلام و درود خدمت شما

نمونه کار قرار دهید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    157
    تشکر تشکر شده 
    94
    تشکر شده در
    56 پست

بنده کی گفتم رسم روزگار مارو زد زمین ؟ بنده شخصا خودم با مدیریت لیمو وب صحبت کردم چرا شما میای اینجا تاپیک فروش منو تبدیل به اسپم میکنی ؟

من شما رو کامل میشناسم هنوز به سن قانونی نرسیدی بخوای بچه داشته باشی
    ویرایش توسط StyleFa.iR : October 31st, 2014 در ساعت 14:52

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    186
    تشکر تشکر شده 
    411
    تشکر شده در
    339 پست

دوست عزیز استایل فا
    طرز صحبت و برخورد شما اصلا سنجیده شده نیست لطفا ابتدا فکر کنید و سپس تایپ کنید .
    طبق گفته دوستان به هیچ وجه شما با لیمو وب ارتباطی بر قرار نکرده اید
    که با طراحی سایت اول بودید ؟
    خب شرکت نو نگار که برای دوستان بنده هستش صفحه اول می باشند و خود بنده طی این مدت همش با کلمات طراحی سایت جستوجو میکردم و به هیچ وجه شما رو نیافتم
    موفق باشید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    157
    تشکر تشکر شده 
    94
    تشکر شده در
    56 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط songkadehnew نمایش پست ها
    دوست عزیز استایل فا
    طرز صحبت و برخورد شما اصلا سنجیده شده نیست لطفا ابتدا فکر کنید و سپس تایپ کنید .
    طبق گفته دوستان به هیچ وجه شما با لیمو وب ارتباطی بر قرار نکرده اید
    که با طراحی سایت اول بودید ؟
    خب شرکت نو نگار که برای دوستان بنده هستش صفحه اول می باشند و خود بنده طی این مدت همش با کلمات طراحی سایت جستوجو میکردم و به هیچ وجه شما رو نیافتم
    موفق باشید
    از قدیم گفتن باید با هر کسی مانند خودش رفتار کرد. بنده کاملا فکر میکنم و سپس پاسخ میدم. دلیل این همه دشمن تراشی و ... رو نمیدونم چرا زمانی که هنوز با ما همکاری نکردید این جوری به تیم ما تهمت و .... می زنید ؟
    چند بار هم گفتم قالب جدید 1 ماه دیگه رونمایی میشه و فعلا از قالب لیمو وب استفاده میشه که بنده خودم شخصا با مدیریت لیمو وب صحبت کردم.
    طراحی سایت و ... هم همه میدونن این صحبت 3 ماه پیشه که پس از رونمایی قالب دوباره با این کلمات بالا میاد. خواهش میکنم تا زمانی که با ما همکاری نکرده اید در مورد تیم ما اظهار نظر نکنید.

عضو انجمن M-Sadeghi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    185
    تشکر تشکر شده 
    438
    تشکر شده در
    336 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط StyleFa.iR نمایش پست ها
    بنده کی گفتم رسم روزگار مارو زد زمین ؟ بنده شخصا خودم با مدیریت لیمو وب صحبت کردم چرا شما میای اینجا تاپیک فروش منو تبدیل به اسپم میکنی ؟

من شما رو کامل میشناسم هنوز به سن قانونی نرسیدی بخوای بچه داشته باشی

تاپیک فروش؟ چیو می خوای بفروشی؟ آموزش بهینه سازی لینک که لینک بهینه سازی نمی خواد فقط باید طبق مطلب پیوند درست انتخاب کنی ، تصویر هم که کاملا مشخصه بهینه سازیش.

بعد متاتگ ها از قانون گوگل حذف شده اونوقت شما می خوای آموزش بدی؟ و سایت مپ و فایل ربات آموزش داره؟؟؟

دوما موقعی که من ازدواج کرده بود تو هنوز توی فکرها بودی.
    به خدا که او می آید ......
    میزبانی وب وطن وب هاست

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)