صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: سوال در مورد مجازی ساز open vz

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

پیش فرض پاسخ : Re: سوال در مورد مجازی ساز open vz

نقل قول نوشته اصلی توسط hostfire نمایش پست ها
    تچکر میکنم امید ازت
    ولی تو دمو ویرچوالیزور ننوشته که پروماکس ساپورته
    نصب میشه طبق گفته ی شما امید؟

Sent From My iPhone 5s Via Tapatalk
    Virtualizor خودش یک پنل مستقل ه ک از vz و kvm پشتیبانی میکنه ... نیازی ب پروماکس نیست اصلا ... (یا اینو نصب کن یا اون)

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط --- نمایش پست ها
    سلام
    توی نگاه اول فکر کردم آرش درگاهی هستید بگذریم ...
    اگر با OpenVZ آشنایی ندارید باید بگم یکی از قدیمی ترین کانتینر های دنیاست و از خانواده OS Level Virtualization که از کرنل اشتراکی استفاده می کنه و محیط Chroot بگدریم برای کار تجاری مناسب نیست ...
    اما بازم اگر روی استفاده ازش علاقه مند باشید سالهای دور ما یه کنترل پنل مدیریتی بود از شرکت KLOXO به اسم HyperVM یادش بخیر نقش سی پنل رو داشت برای ما توی فروش وی پی اس
    اما با گذشت زمان علم مجازی سازی هم پیشرفت کردو به اصظلاح ToolStack های مختلفی معرفی شد چند تا شو نام می برم می تونید در موردشون تحقیق کنید ...

1. LibVirt یه شلی داره به اسم Virsh برای خط فرمان و اگر دسکتاپ هم نصب کرده باشید محیط گرافیکی داره ...

2.Virtualizor تقریبا توی بیشتر پروژه هام ازش استفاده میکنم منتها یه سری مشکل داره واقعا اذیت میکنه ادم رو توی مباحث شبکه ای

3. SolusVM به خاطر سیستم مبتنی بر مستر و اسلیوش زیاد مورد علاقم نبود شاید ۴ ۵ بار ازش استفاده کرده باشم تنها خبری هم که ازش دارم این هست که جدیدا با پروژه ی OnApp مرج شدن ...

4. هم خود دستورات سیستمی هست که پیشنهاد نمیشه ...

بازم هست اما چون مدتی دور بودم متاسفانه آپدیت نیستم ...

اما در مورد سیستم عامل مبتنی بر دبیان پراکسماکس که میاد کار همون 4 تای بالا رو میکنه در قالب یه سلوشن اتوماتیک و عالی من ۲ سالی میشه ازش خبری ندارم اما خب قدیم به عنوان یه آپشن خوب برای جایگزینی وی ام ویر و زن ازش یاد میشد ...
    ممنون از پاسخ کامل تون ...

دوست عزیز ، یک سؤال ، کدوم یکی از اینا با شبکه OVH هم خوانی داره و میتونه مک رو بصورت خودکار رو vps ست کنه ؟
    ...Zzzz...

2. تعداد تشکر ها از OmidX به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم --- آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    649
    تشکر تشکر شده 
    1,600
    تشکر شده در
    991 پست

پیش فرض پاسخ : Re: سوال در مورد مجازی ساز open vz

نقل قول نوشته اصلی توسط OmidX نمایش پست ها
    Virtualizor خودش یک پنل مستقل ه ک از vz و kvm پشتیبانی میکنه ... نیازی ب پروماکس نیست اصلا ... (یا اینو نصب کن یا اون)

- - - Updated - - -

ممنون از پاسخ کامل تون ...

دوست عزیز ، یک سؤال ، کدوم یکی از اینا با شبکه OVH هم خوانی داره و میتونه مک رو بصورت خودکار رو vps ست کنه ؟
    خواهش میکنم
    توی ویرچوآلیزور زمانی که IP Pool تعریف میکنید این امکان وجود داره که برای هر آی پی مک رو هم وارد کنید ...
    فقط برای اضافه کردن آی پی به سرور باید همون مک آی پی اول رو گذاشت ...

توی پراکسماکس خود او وی اچ کاملا ساپورت میشه شاید نیاز به بعضی تغیرات دستی پیدا کنه توی شبکه

توی سلوس وی ام اطلاعاتی در این باره ندارم ...
    کاربر عزیز مشخصات سرور خود را بدون هماهنگی در پیغام خصوصی ارسال نفرمایید .
    مدیریت سرور های اختصاصی و مجازی همچنین خدمات مجازی سازی و کلودکامپیوتینگ انجام میشود. YAHOO - GMAIL

5. تعداد تشکر ها از--- به دلیل پست مفید

عضو انجمن hostfire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,277
    تشکر تشکر شده 
    3,056
    تشکر شده در
    1,915 پست

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد مجازی ساز open vz

سلام
    توی نگاه اول فکر کردم آرش درگاهی هستید بگذریم ...
    اگر با OpenVZ آشنایی ندارید باید بگم یکی از قدیمی ترین کانتینر های دنیاست و از خانواده OS Level Virtualization که از کرنل اشتراکی استفاده می کنه و محیط Chroot بگدریم برای کار تجاری مناسب نیست ...
    اما بازم اگر روی استفاده ازش علاقه مند باشید سالهای دور ما یه کنترل پنل مدیریتی بود از شرکت KLOXO به اسم HyperVM یادش بخیر نقش سی پنل رو داشت برای ما توی فروش وی پی اس
    اما با گذشت زمان علم مجازی سازی هم پیشرفت کردو به اصظلاح ToolStack های مختلفی معرفی شد چند تا شو نام می برم می تونید در موردشون تحقیق کنید ...

1. LibVirt یه شلی داره به اسم Virsh برای خط فرمان و اگر دسکتاپ هم نصب کرده باشید محیط گرافیکی داره ...

2.Virtualizor تقریبا توی بیشتر پروژه هام ازش استفاده میکنم منتها یه سری مشکل داره واقعا اذیت میکنه ادم رو توی مباحث شبکه ای

3. SolusVM به خاطر سیستم مبتنی بر مستر و اسلیوش زیاد مورد علاقم نبود شاید ۴ ۵ بار ازش استفاده کرده باشم تنها خبری هم که ازش دارم این هست که جدیدا با پروژه ی OnApp مرج شدن ...

4. هم خود دستورات سیستمی هست که پیشنهاد نمیشه ...

بازم هست اما چون مدتی دور بودم متاسفانه آپدیت نیستم ...

اما در مورد سیستم عامل مبتنی بر دبیان پراکسماکس که میاد کار همون 4 تای بالا رو میکنه در قالب یه سلوشن اتوماتیک و عالی من ۲ سالی میشه ازش خبری ندارم اما خب قدیم به عنوان یه آپشن خوب برای جایگزینی وی ام ویر و زن ازش یاد میشد ...

عذر میخوام متوجه نشدم
    یعنی میفرمائید پراکسماکس خودش هم یک نوع ویرچوالیزوره هم یک نوع پنل مثل ویرچوالیزور و سولوس که تحت یک مجازی ساز دیگه نصب میشند؟؟؟

- - - Updated - - -

خواهش میکنم
    توی ویرچوآلیزور زمانی که IP Pool تعریف میکنید این امکان وجود داره که برای هر آی پی مک رو هم وارد کنید ...
    فقط برای اضافه کردن آی پی به سرور باید همون مک آی پی اول رو گذاشت ...

توی پراکسماکس خود او وی اچ کاملا ساپورت میشه شاید نیاز به بعضی تغیرات دستی پیدا کنه توی شبکه

توی سلوس وی ام اطلاعاتی در این باره ندارم ...
    بنده متوجه نشدم یعنی پراکسماکس خودش هم مجازی سازه هم پنل تحت وب ارائه میده و نیازی به پنل جدا نداره؟
    لطفا یکی در این مورد توضیح بدید
    سپاس گذارم

- - - Updated - - -

پراکسماکس تلفیقی از vz , kvm هست؟پیشنهاد میشه رو سرورایOVH یا خیر؟
    خیر و شرو هر عمل کز آدمی سر میزند *** آن عمل مزدش بزودی پشت در در میزند

عضو دائم --- آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    649
    تشکر تشکر شده 
    1,600
    تشکر شده در
    991 پست

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد مجازی ساز open vz

نقل قول نوشته اصلی توسط hostfire نمایش پست ها
    عذر میخوام متوجه نشدم
    یعنی میفرمائید پراکسماکس خودش هم یک نوع ویرچوالیزوره هم یک نوع پنل مثل ویرچوالیزور و سولوس که تحت یک مجازی ساز دیگه نصب میشند؟؟؟

- - - Updated - - -

بنده متوجه نشدم یعنی پراکسماکس خودش هم مجازی سازه هم پنل تحت وب ارائه میده و نیازی به پنل جدا نداره؟
    لطفا یکی در این مورد توضیح بدید
    سپاس گذارم

- - - Updated - - -

پراکسماکس تلفیقی از vz , kvm هست؟پیشنهاد میشه رو سرورایOVH یا خیر؟
    پراکسماکس سیستم عاملی است مبتنی بر دبیان با محیط کاربری OpenBox که به صورت پیش فرض فقط برای هدف مجازی سازی بهینه شده به صورت خودکار تنظیمات رو انجام میده ابزار های مورد نیاز رو نصب میکنه و در نهایت یه سلوشن کامل از مجازی سازی رو به شما ارایه می کنه ...
    به شما محیطی کاربری مناسب برای مدیریت سرور و ماشین های مجازی ارایه میکنه برای مجازی سازی از مجازی ساز کی وی ام استفاده می کنه و قابلیت مدیریت کانتینر اپن وی زد هم داره ...
    کاربر عزیز مشخصات سرور خود را بدون هماهنگی در پیغام خصوصی ارسال نفرمایید .
    مدیریت سرور های اختصاصی و مجازی همچنین خدمات مجازی سازی و کلودکامپیوتینگ انجام میشود. YAHOO - GMAIL

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)