نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مشکل میکروتیک، سرور تهیه شده از سرویس دهنده ایرانی

عضو انجمن ehsaan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    201
    تشکر تشکر شده 
    687
    تشکر شده در
    532 پست

پیش فرض مشکل میکروتیک، سرور تهیه شده از سرویس دهنده ایرانی

سلام دوستان.

من یک سرور اختصاصی از دیتا سنتر dacentec از طریق یکی از سرویس دهنده های ایرانی اجاره کردم و پک آی پی با سابنت /28 را به عنوان آی پی اضافه سفارش داده بودم.

بنابه گفته ی سرویس دهنده ی ایرانی این دیتا سنتر خیلی حساس هستن و شناخت من از این دیتاسنتر بر اساس گفته های ایشان میباشد.
    به همین دلیل درخواست کردم یک فایروال میکروتیک راه اندازی کنند و پورت هایی که باعث abuse میشن رو ببندن و این کار رو کردن و فرمودند که به جای گیت وی که دیتاسنتر داده باید آی پی اون میکروتیک رو استفاده کنیم.

مشکل :
    الان من سرور مجازی رو که آماده میکنم ، گیت وی رو که آی پی میکروتیک میدم نمیتونم باهاش ازتباطی بررقرار کنم. اما اگر گیت وی رو همونی که دیتاسنتر داده بزنم ارتباط برقرار میشه.

من این تست رو با 3 اینترنت از 3 شهر شیراز، اهواز و تهران انجام دادم.
    از سرور مجازی hetzner هم تست کردم و این مشکل بوده ، اما به پشتیبانی که میگم میگن مشکلی نیست و سرور به درستی کار میکنه.

آیا وقتی که با عوض کردن گیت وی مشکل حل میشه باز هم مشکل از سمت من میتونه باشه یا از کانفیگ میکروتیک هست ؟

آیا راه حلی برای این مشکل دارید ؟ پشتیبانی دیگه جوابی نمیده و زیر بار نمیره که مشکل از میکروتیک هست (البته این که مشکل از میکروتیک باشه نظر من هست).

ممنون میشم همکارانی که تجربه ی بیشتری دارند کمک کنن تا این مشکل حل بشه .
    معرکه ارائه دهنده سرور مجازی، پنل پیامک، فالوور اینستاگرام، شماره مجازی و ...
    Ticket | Telegram : @MarekeOnline| | 07158017111
    mareke.ir

2. تعداد تشکر ها از ehsaan به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم Mr.Te0 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    259
    تشکر تشکر شده 
    2,950
    تشکر شده در
    1,526 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل میکروتیک، سرور تهیه شده از سرویس دهنده ایرانی

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsaan نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من یک سرور اختصاصی از دیتا سنتر dacentec از طریق یکی از سرویس دهنده های ایرانی اجاره کردم و پک آی پی با سابنت /28 را به عنوان آی پی اضافه سفارش داده بودم.

بنابه گفته ی سرویس دهنده ی ایرانی این دیتا سنتر خیلی حساس هستن و شناخت من از این دیتاسنتر بر اساس گفته های ایشان میباشد.
    به همین دلیل درخواست کردم یک فایروال میکروتیک راه اندازی کنند و پورت هایی که باعث abuse میشن رو ببندن و این کار رو کردن و فرمودند که به جای گیت وی که دیتاسنتر داده باید آی پی اون میکروتیک رو استفاده کنیم.

مشکل :
    الان من سرور مجازی رو که آماده میکنم ، گیت وی رو که آی پی میکروتیک میدم نمیتونم باهاش ازتباطی بررقرار کنم. اما اگر گیت وی رو همونی که دیتاسنتر داده بزنم ارتباط برقرار میشه.

من این تست رو با 3 اینترنت از 3 شهر شیراز، اهواز و تهران انجام دادم.
    از سرور مجازی hetzner هم تست کردم و این مشکل بوده ، اما به پشتیبانی که میگم میگن مشکلی نیست و سرور به درستی کار میکنه.

آیا وقتی که با عوض کردن گیت وی مشکل حل میشه باز هم مشکل از سمت من میتونه باشه یا از کانفیگ میکروتیک هست ؟

آیا راه حلی برای این مشکل دارید ؟ پشتیبانی دیگه جوابی نمیده و زیر بار نمیره که مشکل از میکروتیک هست (البته این که مشکل از میکروتیک باشه نظر من هست).

ممنون میشم همکارانی که تجربه ی بیشتری دارند کمک کنن تا این مشکل حل بشه .
    ابتدا عرض کنم:
    هر دیتا سنتری نسبت به ابیوز سیاست های کاری خود را دارد.
    ولی خوب برای Dacentec ما نیاز نبود حتما یک میکروتیک به عنوان روتر روی سرور نصب کنید.
    شما کافی بود تمپلیت های ایمن و Secure شده تهیه کنید که تمامی موارد امنیتی روی ان رعایت شده باشد و با رعایت موارد جزئی مطمئنا هیچ مشکلی برایتان پیش نخواهد امد.
    رعایت این موارد نه در این دیتا سنتر بلکه در تمامی دیتا سنتر ها نیز الزامی است.
    در مورد مشکل روتر شما ، با توجه به تفاسیر شما از موضوع ، و اینکه سرور اماده شده توسط شما فقط برای پشتیبانی درست کار میکنه نه برای کاربر دیگری ، مطمئنا مورد از کانفیگ روتر است که نمیتونه ترافیک رو غربال و گذر بده.
    info.mehranfar@gmail.com

5. تعداد تشکر ها از Mr.Te0 به دلیل پست مفید

عضو دائم aligoli آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

سرویس دهنده مورد نظر شما پاسخ تیکت را نمی دهند ؟
    با شرکت تماس گرفته اید ؟
    در وب هاستینگ فعال هستند ؟
    شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"
    با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت
    [پشتیبانی تیکت] با واحد پشتیبانی پرتال کاربران هزارنویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، شبانه روزی مکاتبه نمایید.
    [پشتیبانی تلفنی] وقت اداری (8 الی 16) : 02188109322 - پشتیبانی در مواقع [ضروری] : 09125362909 - 09332354071

عضو انجمن ehsaan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    201
    تشکر تشکر شده 
    687
    تشکر شده در
    532 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aligoli نمایش پست ها
    سرویس دهنده مورد نظر شما پاسخ تیکت را نمی دهند ؟
    با شرکت تماس گرفته اید ؟
    در وب هاستینگ فعال هستند ؟
    بله فعال هستند.
    والا من که هر چی میگم اونا میگن واسه ما مشکل نداره با مدرک بگین که مشکل داره. تو یه تیکت فقط 4 بار از من پسورد سرور گرفتن و 4 بار از اول واسشون توضیح دادم. انگار آلزایمر داشتن :|

دیگه چه مدرکی بهتر از خروجی tracert ?
    معرکه ارائه دهنده سرور مجازی، پنل پیامک، فالوور اینستاگرام، شماره مجازی و ...
    Ticket | Telegram : @MarekeOnline| | 07158017111
    mareke.ir

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)