نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: درخواست معرفی یا ساخت اسکریپتی شبیه سایت بیپ تیونز (فروش آلبوم) لطفا وارد شید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض درخواست معرفی یا ساخت اسکریپتی شبیه سایت بیپ تیونز (فروش آلبوم) لطفا وارد شید

سلام به همه
    سایت بیپ تیونز رو حتما باهاش اشنا هستید اگه نه باید بگم که یه سایتیه که البوم های خواننده ها رو به فروش می رسونه ! از هر تراک یه دموی کوتاه و 1 دقیقه ای هست میتونی گوش بدی و اگه پسندیدی بخریش ! هم به صورت تک به تک هم به صورت آلبومی !!
    بییپ تونز beeptunes

من همچین سایتی میخوام اما درباره آلبوم های خارجی . یعنی نمیخوام توش آهنگ ایرانی چه مجاز چه غیر مجاز بفروشم میخوام مجموعه آهنگ های خارجی قدیمی رو بفروشم

حالا کسی هست که بتونه برام دقیقا همچین چیزی بسازه ؟؟ یعنی تمام امکاناتی که بیپ تیونز داره برام ردیف کنه از حمله آپلود اهنگ ها و فروششون (درگاه پی لاین یا ..) و تحویل آهنگ به مشتری !! و صد البته لینک تحویلی به مشتری هم جوری باشه که یا نتونه لینک اصلی رو پیدا کنه ! یا اینکه کسی جز همون یوزرنیم نتونه از لینک دانلود کنه (مثله سایت های دانلود vip)

البته جدا از امکانات بالا یه چند تا امکانات بیشتر هم میخوام :

1. مهمترین فرقی که میخوام اینه که بازدیدکننده ها در صورتی که عضو شدن بتونن آهنگ و آلبوم اضافه کنن با قیمتی که خودشون مشخص میکنن ! (مثله مشارکت در فروش سایت تم فارست البته نیاز نیس درصد سود به من برسه) چون میخوام یه آرشیو کامل از اهنگ خارجی قدیمی ردیف کنم واسه همین یه نفری نمیشه همه باید کمک کنن و البته پولشم تو جیب خودشون بره ! یعنی مثله سایت تم فارست که به عنوان یه یوزر یه فایلی آپلود میکنی یه قیمیتی براش تعیین میکنی و بعد از فروش پول میره به اکانتش ! و بعد میتونه درخواست تسویه بده !! و آپلودکننده ی هر آلبوم که مشخص باشه و بشه با کلیک کردن روی اسمش به پروفایلش رفت و بقیه اهنگهایی که آپلود کرده رو هم دید

2. فرق بعدی که مورد نظرمه میخوام یه سری آهنگ ویژه بذارم با عنوان آهنگ های خاص ! یعنی مثلا برای مثال اولین آهنگی که مایکل جکسون تو زندگیش خونده و به صورت حراجی بذارم ! یعنی فقط به یک نفر فروخته شه (برای هیجان و ...) !! شاید بگید چه کاریه اما خب خیلی ها هستن که عاشق کلکسیون جمع کردنن و با هم رقابت دارن تو داشتن اهنگ های قدیمی !! خلاصه میخوام اینجوری باشه و بعد از فروش دیگه قابل خرید نباشه و علامت فروخته شده کنارش بخوره (دمو و ... هم دیگه قابل پخش نباشه)

- - - - - - -
    - - - - - - - - -
    - - - - - - - - - -

درواقع اگه بخوام همه حرفام رو خلاصه کنم میشه این ::::::
    چیزی که من میخوام ترکیب امکانات سایت بیپ تیونز و تم فارست هستش . یا بهتر بگم : اسکریپت تم فارست اما برای فروش آهنگ های خارجی

- - - - - - - - - -
    - - - - - - - - -
    - - - - - - -

بچه های سایت رفیقای خودم اگه اسکریپتی هست که این امکانات رو بهم میده و رایگانه که چه بهتر معرفی کنین ممنونتون میشم . اگه بحث گشتم نبود نگرد نیسته که خب بریم سراغ پاراگراف بعد :دی :

طراحان و کدنویسان عزیز کسی میتونه همچین چیزی برای من درست کنه ؟؟؟ البته درسته که حاضرم هزینه کنم براش اما خواهشا قیمت های چند صد هزار تومنی ندین چون طراحی قالب و ... همه چی هم با خودمه تا جایی که میتونم زحمتتونو کم میکنم . فقط میخوام شما کار اجرایی کردنش رو انجام بدین . لطفا اگه کسی از پس همچین چیزی بر میاد اعلام آمادگی کنه + قیمت پیشنهادیش (جان من قیمت خوب بدین که بتونم بسازم این سایت رو ! همیشه تو فکرم بوده نمیخوام یه بچه مایه دار دست کنه تو جیبش بیاد ثبت کنه این ایده رو ) اگه کسی برام با قیمت خوب میزنه اگه سایت به سود دهی رسید از خجالتش در میام اگه نه هم که هیچی

مهم : اصلا مهم نیست که اسکریپت رو خودتون بنویسید یا کپی کنید یا .... فقط میخوام کارمو اجرایی کنین همین ! اصلا اشکالی نداره کپی باشه یا ....

منتظرتونم مرسی

2. # ADS

عضو انجمن sor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3,395
    تشکر تشکر شده 
    986
    تشکر شده در
    734 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست معرفی یا ساخت اسکریپتی شبیه سایت بیپ تیونز (فروش آلبوم) لطفا وارد شید

این سایت که گفتین اختصاصی هست!

اگه بخوایید براتون از 0 طراحی میشه

پیروز باشید
    Telegram : @IR_SOheil #Tel : 09302547008 # www.Pidani.me#

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست معرفی یا ساخت اسکریپتی شبیه سایت بیپ تیونز (فروش آلبوم) لطفا وارد شید

نقل قول نوشته اصلی توسط sor نمایش پست ها
    این سایت که گفتین اختصاصی هست!

اگه بخوایید براتون از 0 طراحی میشه

پیروز باشید
    خا خواستنش که میخوام . اما میخوام قیمتی باشه که از پسش بر بیام ! شما با چقد طراحی میکنین ؟؟؟ همه کارهاش با خودم شما فقط اسکپریتشو بنویسی و با قالب من اجراییش کنی چقد هزینه میگیرین ؟؟ با حداکثر تخفیفی که میتونین بگین لطفا

عضو انجمن isn آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    422
    تشکر شده در
    326 پست

با سلام درحال برنامه نویسی همچین سیستمی به صورت اختصاصی هستیم ... شکیبا باشید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    78
    تشکر تشکر شده 
    238
    تشکر شده در
    171 پست

دوست عزیز برای اینکه یه چچیز درستی از اب دربیاد باید به صورت اختصاصی و یک گروه و برنامه نویس حرفه ای روش کار کنه
    و شما گفتید هزینه چند صد تومانی نباشه!
    در صورتی که فقط برنامه اندروید بییپ تونز beeptunes هزینه چند ملییونی داشته
    و اگر کسی با گروهی همچین سیستمی رو به صورت اختصاصی و حرفه ای بخواهد بنویسیه هزینه ای که میگیرن چند ملیوونی و حتی شاید چند ۱۰ ملییونی بشه!

عضو انجمن mahmoodi.1313 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    299
    تشکر تشکر شده 
    459
    تشکر شده در
    181 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 2014hamid نمایش پست ها
    سلام به همه
    سایت بیپ تیونز رو حتما باهاش اشنا هستید اگه نه باید بگم که یه سایتیه که البوم های خواننده ها رو به فروش می رسونه ! از هر تراک یه دموی کوتاه و 1 دقیقه ای هست میتونی گوش بدی و اگه پسندیدی بخریش ! هم به صورت تک به تک هم به صورت آلبومی !!
    بییپ تونز beeptunes

من همچین سایتی میخوام اما درباره آلبوم های خارجی . یعنی نمیخوام توش آهنگ ایرانی چه مجاز چه غیر مجاز بفروشم میخوام مجموعه آهنگ های خارجی قدیمی رو بفروشم

حالا کسی هست که بتونه برام دقیقا همچین چیزی بسازه ؟؟ یعنی تمام امکاناتی که بیپ تیونز داره برام ردیف کنه از حمله آپلود اهنگ ها و فروششون (درگاه پی لاین یا ..) و تحویل آهنگ به مشتری !! و صد البته لینک تحویلی به مشتری هم جوری باشه که یا نتونه لینک اصلی رو پیدا کنه ! یا اینکه کسی جز همون یوزرنیم نتونه از لینک دانلود کنه (مثله سایت های دانلود vip)

البته جدا از امکانات بالا یه چند تا امکانات بیشتر هم میخوام :

1. مهمترین فرقی که میخوام اینه که بازدیدکننده ها در صورتی که عضو شدن بتونن آهنگ و آلبوم اضافه کنن با قیمتی که خودشون مشخص میکنن ! (مثله مشارکت در فروش سایت تم فارست البته نیاز نیس درصد سود به من برسه) چون میخوام یه آرشیو کامل از اهنگ خارجی قدیمی ردیف کنم واسه همین یه نفری نمیشه همه باید کمک کنن و البته پولشم تو جیب خودشون بره ! یعنی مثله سایت تم فارست که به عنوان یه یوزر یه فایلی آپلود میکنی یه قیمیتی براش تعیین میکنی و بعد از فروش پول میره به اکانتش ! و بعد میتونه درخواست تسویه بده !! و آپلودکننده ی هر آلبوم که مشخص باشه و بشه با کلیک کردن روی اسمش به پروفایلش رفت و بقیه اهنگهایی که آپلود کرده رو هم دید

2. فرق بعدی که مورد نظرمه میخوام یه سری آهنگ ویژه بذارم با عنوان آهنگ های خاص ! یعنی مثلا برای مثال اولین آهنگی که مایکل جکسون تو زندگیش خونده و به صورت حراجی بذارم ! یعنی فقط به یک نفر فروخته شه (برای هیجان و ...) !! شاید بگید چه کاریه اما خب خیلی ها هستن که عاشق کلکسیون جمع کردنن و با هم رقابت دارن تو داشتن اهنگ های قدیمی !! خلاصه میخوام اینجوری باشه و بعد از فروش دیگه قابل خرید نباشه و علامت فروخته شده کنارش بخوره (دمو و ... هم دیگه قابل پخش نباشه)

- - - - - - -
    - - - - - - - - -
    - - - - - - - - - -

درواقع اگه بخوام همه حرفام رو خلاصه کنم میشه این ::::::
    چیزی که من میخوام ترکیب امکانات سایت بیپ تیونز و تم فارست هستش . یا بهتر بگم : اسکریپت تم فارست اما برای فروش آهنگ های خارجی

- - - - - - - - - -
    - - - - - - - - -
    - - - - - - -

بچه های سایت رفیقای خودم اگه اسکریپتی هست که این امکانات رو بهم میده و رایگانه که چه بهتر معرفی کنین ممنونتون میشم . اگه بحث گشتم نبود نگرد نیسته که خب بریم سراغ پاراگراف بعد :دی :

طراحان و کدنویسان عزیز کسی میتونه همچین چیزی برای من درست کنه ؟؟؟ البته درسته که حاضرم هزینه کنم براش اما خواهشا قیمت های چند صد هزار تومنی ندین چون طراحی قالب و ... همه چی هم با خودمه تا جایی که میتونم زحمتتونو کم میکنم . فقط میخوام شما کار اجرایی کردنش رو انجام بدین . لطفا اگه کسی از پس همچین چیزی بر میاد اعلام آمادگی کنه + قیمت پیشنهادیش (جان من قیمت خوب بدین که بتونم بسازم این سایت رو ! همیشه تو فکرم بوده نمیخوام یه بچه مایه دار دست کنه تو جیبش بیاد ثبت کنه این ایده رو ) اگه کسی برام با قیمت خوب میزنه اگه سایت به سود دهی رسید از خجالتش در میام اگه نه هم که هیچی

مهم : اصلا مهم نیست که اسکریپت رو خودتون بنویسید یا کپی کنید یا .... فقط میخوام کارمو اجرایی کنین همین ! اصلا اشکالی نداره کپی باشه یا ....

منتظرتونم مرسی
    اگر نمیخواید زیاد خرج کنید میتوانید اسکریپت شبیه بییپ تونز از سایت های خراجی بگیرید ( که خود من چند نمونه شو دیدم ) بعد این چند اسکریپت رو ادغام کنید متصل به درگاه کنید . که خیلی زمان میبره. این اسکریپت کاملا حرفه ای هست و قیمت میلیونی داره . پس فکر نکنم کسی با قیمت 100 یا 200 در اختیار شما بگذاره
    | طراحی گرافیک به صورت حرفه ای |
    لینک تاپیک
    Telegram: mahmoodi1313 | Mail: mahmoodi.1313@gmail.com

8. تعداد تشکر ها از mahmoodi.1313 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

چند ملیون ؟؟؟ اوه اوه ر
    پس مثله اینکه چاره نیست که بی خیال شم
    خب بچه ها میشه با تم فارست یا ووکامرس همچین چیزی دراورد که بازدیدکننده کار اضافه کنه ؟؟ و پخش آنلاین داشته باشه ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodi.1313 نمایش پست ها
    اگر نمیخواید زیاد خرج کنید میتوانید اسکریپت شبیه بییپ تونز از سایت های خراجی بگیرید ( که خود من چند نمونه شو دیدم ) بعد این چند اسکریپت رو ادغام کنید متصل به درگاه کنید . که خیلی زمان میبره. این اسکریپت کاملا حرفه ای هست و قیمت میلیونی داره . پس فکر نکنم کسی با قیمت 100 یا 200 در اختیار شما بگذاره
    ممنون . ... خب میشه اون اسکریپت خارجیا که دیدی رو بهم معرفی کنی ؟
    ویرایش توسط 2014hamid : September 19th, 2014 در ساعت 12:37

عضو انجمن mahmoodi.1313 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    299
    تشکر تشکر شده 
    459
    تشکر شده در
    181 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 2014hamid نمایش پست ها
    چند ملیون ؟؟؟ اوه اوه ر
    پس مثله اینکه چاره نیست که بی خیال شم
    خب بچه ها میشه با تم فارست یا ووکامرس همچین چیزی دراورد که بازدیدکننده کار اضافه کنه ؟؟ و پخش آنلاین داشته باشه ؟؟

ممنون . ... خب میشه اون اسکریپت خارجیا که دیدی رو بهم معرفی کنی ؟
    چند سال پیش داخل سایت هایی که اسکریپت نال شده قرار میدن چند اسکریپت که این امکانات رو داشت دیدم خود شما باید پیگیرش باشید.منم اگر دیدم براتون آدرس رو پ.خ میکنم.
    موفق باشید
    | طراحی گرافیک به صورت حرفه ای |
    لینک تاپیک
    Telegram: mahmoodi1313 | Mail: mahmoodi.1313@gmail.com

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)