صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: سرور اختصاصی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض سرور اختصاصی

با سلام.
    امیدوارم این همه متخصص یک نفر با دقت سوال من رو بخونه!

اول شرایط رو می گم:
    1-من یک سرور اختصاصی تو ایران دارم که روش ویندوز سرور 2008 نصب هستش و من با ریموت دسکتاپ بهش دسترسی دارم و دسترسی فیزیکی هم اگه بخوام می تونم داشته باشم.
    2-روی این سیستم یک سرور ورلد آف وارکرافت راه اندازی شده.
    3-بازیکنان برای وصل شدن به این سرور باید آی پی سرور رو توی بازی وارد کنن تا به سرور من وصل شن.
    4- برای ساخت اکانت و دیگر نیاز های خود سرور من xampp نصب کردم که از آپاچی و مای اسکیو الش هم برای سرور و هم برای سایت استفاده می کنم.
    5- اگر بخوام یک سرور اضافه کنم باید آی پی رو به شکل ؟؟؟؟: *.*.*.* در بیارم یعنی بازیکنان برای سرور های فرعی باید شماره آی پی رو با یه پورت دلخواه چهار رقمی که من میزارم توی بازی وارد کنن تا وارد اون سرور جدید بشن.
    6- من چند تا دومین دارم که در حال حاضر 3 تا از اون ها رو مستقیم روی آی پی سرورم دایرکت کردم یعنی اگر کسی اون ها رو پینگ کنه مستقیما آدرس آی پی من رو می بینه. ( پس بازیکنان می تونن بجای زدن آی پی برای دیدن سایت اصلی یا آی پی اسلش فلان برای سایتهای فرعی از اسم دومین مثلا با دو نقطه پورت یا ساب دومین برای سایتهای فرعی استفاده کنند)

---------------------

خوب حالا سوال اصلی من که خیلی وقته دهنم رو درگیر کرده و هیچ کار نتونستم براش بکنم:

من می خوام :

1- یکی از دومین ها مجزا بشه.. یعنی بازیکن که دومین رو میزنه به جایی که بره توی روت اصلی بره توی جای خاص که ربطی به روت اصلیم نداشته باشه ( تمامی راه ها رو امتحان کردم. iis نصب کردم ؛ plesk نصب کردم , dotnet panel مصب کردم که این دوتای آخری کار نکرد ( شاید به خاطر وجود xampp چون نمی تونم قطعش کنم) داخل iis هم تونستم سایتم رو بیارم بالا ولی تمامی ساب دومین هاش رو بصورت لیست نشون می ده .. یعنی مختویات مثلا index ها باز نمی شه فقط محتویات پوشه رو نشون میده )
    داخل خود xampp هم با دستکاری توی اون فایل داخل ادمین - اکسترا دو تا سایت اضافه کردم که بازم کار نکرد.

2- می خوام بتونم یکی از دومین ها رو یا حتی یک ساب دومین رو روی یک پورت دایرکت کنم! یعنی مثلا طرف یه ساب دومین رو بزنه به جای زدن آیپی یا دومین دونقطه یه پورت.. بزنه اسم دومینی رو که مستقیم روی یه پورت دایرکت شده یا یه ساب دومین رو که روی یک پورت دایرکت شده..

امیدوارم وسط این همه متخصص جواب بگیرم!

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    897
    تشکر شده در
    560 پست

پیش فرض پاسخ : سرور اختصاصی

یک پیعام به من بده شاید بتونم کمکت کنم چون باید دسترسی بهم بدی و اون موقع بهتر میشه مشکلت رو برسی کرد

عضو دائم asrhosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    562
    تشکر تشکر شده 
    2,398
    تشکر شده در
    1,442 پست

سلام .
    به سوال خارج از تاپیک . میشه بگید پورت سرور که می گید چند هست ( سرعت ؟ )

با تشکر
    میزبانی هاست لینوکس و ویندوز | نمایندگی دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک روی سرورهای ایران
    ارائه سرور مجازی از ایران با پهنای باند نامحدود و لایسنس رایگان دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پورت دیفالت 8085 هست که وقتی داخل بازی فقط آی پی وارد بشه به اون وصل می شه و پورت های بازی های اضافه شده هر پورت آزاد رو سیستممی تونن باشن .. مثل 2222 یا 3333 یا 5555 که برای راحت بودن و تو خاطر موندن بازیکنان 4 عدد یکشان میزارم ولی می تونه هر عددی باشه...

عضو دائم asrhosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    562
    تشکر تشکر شده 
    2,398
    تشکر شده در
    1,442 پست

ببخشید فکر کنم منظورم رو نفهمیدید .
    سرور مگه داخل ایران نیست ؟
    خود سرعت اینترنتش چنده ؟
    میزبانی هاست لینوکس و ویندوز | نمایندگی دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک روی سرورهای ایران
    ارائه سرور مجازی از ایران با پهنای باند نامحدود و لایسنس رایگان دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    897
    تشکر شده در
    560 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط takhoster نمایش پست ها
    ببخشید فکر کنم منظورم رو نفهمیدید .
    سرور مگه داخل ایران نیست ؟
    خود سرعت اینترنتش چنده ؟
    میتونید بگید شما چقدر هزینه دادید و چه سرعتی دارید یه بار گفتید 500 کیلو بایت دانلود دارید یعنی میشه 4 مگا بیت حدودا باید 2 تا 3 ملیونی هزینه کنید ماهانه درسته ؟ چند تا سرور روش بالا اوردید و اگر میشه ای پی تست و فایل تست هم بدید . از سرورهاتون که تو شرکت گذاشتید .

8. تعداد تشکر ها از LoveLife به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    134
    تشکر تشکر شده 
    33
    تشکر شده در
    24 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط LoveLife نمایش پست ها
    میتونید بگید شما چقدر هزینه دادید و چه سرعتی دارید یه بار گفتید 500 کیلو بایت دانلود دارید یعنی میشه 4 مگا بیت حدودا باید 2 تا 3 ملیونی هزینه کنید ماهانه درسته ؟ چند تا سرور روش بالا اوردید و اگر میشه ای پی تست و فایل تست هم بدید . از سرورهاتون که تو شرکت گذاشتید .
    كجا رفت پس؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

من هستم. پهنای باند سیستم 8 مگا بایت هست. این سرور مخصوص دانلود یا این چیزها نیست ولی من تا 1 مگابایت در ثانیه باش دانلود کردم. خود سیستم توی یه آی سی پی تو شهر بندرعباس هستش..
    من نمی تونم متوجه بشم این چیزها به سوال من چه ربطی داره؟! گیج شدم! بازم هر چی بپرسین چشم جواب می دم. ئلی فایل برای دانلود و آی پی تست و .. باید درک کنین آدرس سایت سرورم بهترین سرور ورلد ایران آنامیس هستش... آدرس اون دومین هم که گفتم رو سروره anamiss.com حالا اگه اینا کمکی می کنه منتظرم!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

خوب حالا باز کسی نیست که به من جواب بده!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

بابا خواهشا جواب بدین من یه آی پی دیگه هم گرفتم یعنی قسمت دوم سوالم رو حل کردم!!! الان 2 تا آی پی دارم. فقط بگین چطوری رو سرورم چند تا سایت مجزا داشته باشم؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)