نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: سوال در رابطه با اینترنت مخابرات استان خوزستان

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    127
    تشکر تشکر شده 
    405
    تشکر شده در
    318 پست

پیش فرض سوال در رابطه با اینترنت مخابرات استان خوزستان

سلام بنده 1سالی میشه از اینترنت مخابرات استفاده میکنم قبل از این وایمکس ایرانسل داشتم به مدت 2سال که اواخر سرعت دانلود با اینترنت 1مگ به بنده 10 میداد و رفتیم از مخابرات گرفتیم
    الارقم قطعی های زیاد اما برا بنده چون نامحدود بود رضایت بخش بود چون قطعی داشت ( شاید هفته ای 2 یا 3 ساعت ) اما افت سرعت و دانلود نداشت اگر هم داشت به چشم نمیومد.
    اما متاسفانه از دوشنبه اینترنت قطع شده و هر بار تماس میگیریم مثل همیشه و همه شرکت ها میگن مشکل سراسری هست و از دست ما کاری ساختی نیست و باید صبر کنید
    خب خدارو شکر من فقط به هوای این مخابرات خدا خیر داده نبودم از اسیاتک هم نت دارم ولی تمام کار ها و استفاده بنده از نت مخابرات هست چون اسیاتک در این 1سال تا به امروز قطعی نداشته اما سرعت خیلی پایینی داره

حالا سوال من هم اینه که برای شما وضعیت نت مخابرات چطوره برای شما هم قطع هست یا فقط برای من اینطوریه
    و ایا راهی هست از رده های بالا تر از این شرکت های سرویس دهنده مخابرات پیگیر بشم اگر هست راه ارتباطی را بفرمایید

ببخشید پر حرفی کردم منتظر جواب شما دوستان هستم

2. تعداد تشکر ها از mr.ahmad به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن meysam021 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    1,321
    تشکر شده در
    927 پست

پیش فرض پاسخ : سوال در رابطه با اینترنت مخابرات استان خوزستان

سلام
    ما دزفولیم ، متاسفانه مخاربرات خوزستان از وقتی افتاده دست پیمان کارانی مثل کیش ، شدید افت کرده یعنی افت بود .... شده.
    مجبور شدم بیام 4میلیون سیستم بگیرم از افرا نت که سر مشتری بودنو خرید سرور ازشون رو فروش خوب گفتن آقا 3 تومن 1 تومن هم تخفیف با دردسر ، با راه اندازی نزدیک 3 میلیون 800 خرج کردم ، چون واقعا مخابرات خیلی افته همین الان که این پستو دارم با اینترنت خونه میدم ، پشت سر هم قطعو وصل میشه ، زنگ میزنی میگه مشکل سراسریه ، 10 ساعت بعد زنگ میزنی آقا حل شد ، زنه میاد سرجمع اندازه یه مورچه عقل نداره صداشو بلند میکنه رو منی که مخابراتو راش روهم میذارم داد میزنه میگه سیماتون قاطین ، میگم نامسلمون همه شهر سیماشون مشکل دارن اتصالی دارن میگه آقای محترم همینه که هست میخوای بخوا نمیخوای هم باید بخوای چون اطراف شما رو جز مخابرات جایی ساپورت نمیذاریم بکنه ، یا بی نت باش یا بساز
    منم اینجور میشم :|
    هیچی نمیگم
    لسترلوک
    شماره تماس : 06142327071 - تلگرام : Lasterloc
    تخفیف تاپیک از 50 درصد به 20 درصد به دلیل بالا رفتن نرخ ارز کاهش یافته

5. تعداد تشکر ها از meysam021 به دلیل پست مفید

عضو انجمن sitetheme آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,441
    تشکر تشکر شده 
    499
    تشکر شده در
    401 پست

سلام عزیز مخابرات کلا تو کشور به این شکل هست! اصلا شعار اینترنت مخابرات قعطی های پی دی پی عدم کیفیت عدم پشتیبانی و... هست
    از دیروز هم که هم سرعت پایین اومده اختلال زیاد داشتیم
    و اگر متوجه شده باشید برای مدت تقریبا 10 ساعت اینترنت مخابرات میشه گفت ملی شد:| به سرور های خارجی دسترسی نبود!

7. تعداد تشکر ها از sitetheme به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    127
    تشکر تشکر شده 
    405
    تشکر شده در
    318 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam021 نمایش پست ها
    سلام
    ما دزفولیم ، متاسفانه مخاربرات خوزستان از وقتی افتاده دست پیمان کارانی مثل کیش ، شدید افت کرده یعنی افت بود .... شده.
    مجبور شدم بیام 4میلیون سیستم بگیرم از افرا نت که سر مشتری بودنو خرید سرور ازشون رو فروش خوب گفتن آقا 3 تومن 1 تومن هم تخفیف با دردسر ، با راه اندازی نزدیک 3 میلیون 800 خرج کردم ، چون واقعا مخابرات خیلی افته همین الان که این پستو دارم با اینترنت خونه میدم ، پشت سر هم قطعو وصل میشه ، زنگ میزنی میگه مشکل سراسریه ، 10 ساعت بعد زنگ میزنی آقا حل شد ، زنه میاد سرجمع اندازه یه مورچه عقل نداره صداشو بلند میکنه رو منی که مخابراتو راش روهم میذارم داد میزنه میگه سیماتون قاطین ، میگم نامسلمون همه شهر سیماشون مشکل دارن اتصالی دارن میگه آقای محترم همینه که هست میخوای بخوا نمیخوای هم باید بخوای چون اطراف شما رو جز مخابرات جایی ساپورت نمیذاریم بکنه ، یا بی نت باش یا بساز
    منم اینجور میشم :|
    هیچی نمیگم
    والا چی میشه گفت حالا بهشون میگم اقا نمیخوام خط را تخلیه کنید میگن نمیشه شنبه بیا دفتر با مدیریت صحبت کنن ببین چی میگه.
    میگم که بابا زمانی که از شما سرویس گرفتم مگه با رئیشتون صحبت کردم میگه نه اما برای تخلیه خط باید با مدیریت صحبت کنی.
    جالبه میگم اقا این چه وضعیتی هست درست کردید میگه زنگ بزن 118 شماره مرکز داده مخابراتو بگیر خودت بپرس و الان پنجشنبه هست جواب نمیدن خواستی شنبه زنگ بزن

نقل قول نوشته اصلی توسط sitetheme نمایش پست ها
    سلام عزیز مخابرات کلا تو کشور به این شکل هست! اصلا شعار اینترنت مخابرات قعطی های پی دی پی عدم کیفیت عدم پشتیبانی و... هست
    از دیروز هم که هم سرعت پایین اومده اختلال زیاد داشتیم
    و اگر متوجه شده باشید برای مدت تقریبا 10 ساعت اینترنت مخابرات میشه گفت ملی شد:| به سرور های خارجی دسترسی نبود!
    بنده که از 2شنبه کلا نت ندارم از مخابرات

9. تعداد تشکر ها از mr.ahmad به دلیل پست مفید

عضو انجمن mohsen_sh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    132
    تشکر تشکر شده 
    417
    تشکر شده در
    298 پست

شما زنگ بزنید به بخش شکایت مخابرات
    بازرسی مخابرات پیگیری می کنه
    من پدرم توی مخابرات بودن ، خودشون همین راه حل رو پیشنهاد می دن
    زنگ بزنید به بخشی بازرسی بعد نسبت به این مشکل و پشتیبانی بد شکایت کنید ، خیلی سریعتر مشکلتون حل می شه
    الان پدر بازرس مخابرات توی استان تهران هستن ، اکثر این مشکلات به گوششون می رسه و همیشه هم می گن بهترین راه شکایته!
    چون اکثرا پیمانکاری شده و ناظر پیمانکار خیلی سریع رسیدگی می کنه ، چون اگر رسیدگی نکنه شرکت طبق قانون خودشون
    پیمانکار رو جریمه می کنه و بخشی رو ک زیر دستش هست رو می گیره
    این نظر بنده بود ، باز هم شما می دونید
    تلفن : 02191300401 ، تهران - صادقیه - بلوارفردوس شرق - پلاک 68 - واحد 18
    پیشروتک | ناحیه کاربری

11. تعداد تشکر ها از mohsen_sh به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    127
    تشکر تشکر شده 
    405
    تشکر شده در
    318 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_sh نمایش پست ها
    شما زنگ بزنید به بخش شکایت مخابرات
    بازرسی مخابرات پیگیری می کنه
    من پدرم توی مخابرات بودن ، خودشون همین راه حل رو پیشنهاد می دن
    زنگ بزنید به بخشی بازرسی بعد نسبت به این مشکل و پشتیبانی بد شکایت کنید ، خیلی سریعتر مشکلتون حل می شه
    الان پدر بازرس مخابرات توی استان تهران هستن ، اکثر این مشکلات به گوششون می رسه و همیشه هم می گن بهترین راه شکایته!
    چون اکثرا پیمانکاری شده و ناظر پیمانکار خیلی سریع رسیدگی می کنه ، چون اگر رسیدگی نکنه شرکت طبق قانون خودشون
    پیمانکار رو جریمه می کنه و بخشی رو ک زیر دستش هست رو می گیره
    این نظر بنده بود ، باز هم شما می دونید
    شما درست میفرمایید اما یک مشکل خیلی بزرگی که در خوزستان هست اینه که همه جا و همه ادارات به صورت طایفه ای هست یا عرب زبان هستند و یا بختیاری این بیشتر در اهواز صدق میکنه و البته در دیگر شهرستان ها
    به زبان و فرهنگ خودشون مشکل اینجاس که اینا کار به کسی نمیدن یا کاری برای کسی نمیکنن مگر اینکه از خودشون باشه بنده از این حرف هیچ گونه منظوری ندارم و نمیخوام بحث را عوض کنم فقط جهت اطلاع گفتم که شکایت هم فایده ای نداره
    البته بنده حرف شما را قبول دارم چون شیراز و تهران زندگی کردم و میدونم برای شکایت و پیگیری میشه حساب کرد اما در اینجا خیر

13. تعداد تشکر ها از mr.ahmad به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)