صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 56 , از مجموع 56

موضوع: Cpanel در ایران

عضو انجمن speednet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    213
    تشکر تشکر شده 
    803
    تشکر شده در
    619 پست

پیش فرض پاسخ : Cpanel در ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط majidisaloo1 نمایش پست ها
    سلام

شما در وحله اول باید بدونید بای سی پنل برای خود سی پنل است و دیگر پارتنر ، پارتنر نکنید!
    ovh را شما درwho.is اگر ببینید آی پی برای فرانسه خورده آی پی بیش اما who.is آمده location را زده آلمان اما شما وقتی داخل سرور باشید و یک گوگل را باز بکنید google.fr باز میشه
    whois اصلا مهم نیست وقتی گوگل به این سادگی میاد این تشخصی را میده پس .... ما الآن چند ساله داریم از OVH سرویس میدهیم کاربران میگن از کشور های مختلف میشه آی پی گرفت میگیم بله اما ارزشی ندارد چرا که کاملا مشخص است که برای فرانسه است چرا که دارد از نتورک فرانسه تغذیه میشود و ....
    چیزی هم که گفتید ارتباطی با مورد مبحوث ما نداشت همانطور که دوست خوبمون کاربر پارسی شاپ گفتندو لینک دادند آی پی ها ایرانه اما میتوانید منتظر باشید سایر دیتابیس ها نیز آپدیت بشوند!
    لطفا زمانی که در موردی اطلاعات ندارید یا اظهار نظر نکنید و یا اگر میکنید بگین نظر شخصیه و بار علمی ندارد تا در انجمن فردا روزی یکی جست و جو کرد رو حرف های بی پایه و اساس گمراه نشود!
    بنده به هیچ یک از عزیزان توهین نکردم اگر میکردم خودشون متوجه میشدند و شما وکیل آنها نیستید آقای المنتوری که میگین گفتند دوستشان این کار را کرده و بنده گفتم بر روی گفته ها و شنیده ها و حدث و گمان نمیشه هیچ نظر مستندی را داشت شما که بدون اطلاع وارد بحثی میشوید که بار علمیش را ندارید حد اقل مطالعه بکنید تا اینطوری دچار اشتباه نشوید!

موفق باشید
    شب خوش
    در ضمن تا زمانی که از خود سی پنل خرید نشه میشه برند دوم و یا همون پارتینز و به قول خودتون با مدرک حرف بزنید من که اس اس الهای دوتا سایت رو برسی کردم برای سی پنل شرکت نزده اما بای سی پنل زده

وقتی شما ای پی رو برای شرکتی که تو انگلیس هست میخری و اطلاعات انگلیس میدی اون موقع ای پی برای گو لوکیشن اون کشور هست حتی می تونید از خود رایپ هویز بگیرید بقیه دیتا بیس ها دیگه مهم نیستن اون موقع نشون ایران میده که کلا ای پی منتقل بشه به پنلی که به اسم ایرانی باز شده تا جایی که اطلاع دارم لطفا لینک که رایپ گفته بعد اینکه روت بشه کشوری ای پی برای او کشور میشه رو بدین بنده هم مطالعه کنم
    شرکت بین المللی میهن ارتباط داده پرداز شماره ثبت 1156 شماره ثبت جمهوری آذربایجان 245438762
    http://cp.hostgtx.com/
    skype id : sniper000man

2. # ADS

عضو انجمن CityKala.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    215
    تشکر تشکر شده 
    1,171
    تشکر شده در
    880 پست

سلام

شما در وحله اول باید بدونید بای سی پنل برای خود سی پنل است و دیگر پارتنر ، پارتنر نکنید!
    ovh را شما درwho.is اگر ببینید آی پی برای فرانسه خورده آی پی بیش اما who.is آمده location را زده آلمان اما شما وقتی داخل سرور باشید و یک گوگل را باز بکنید google.fr باز میشه
    whois اصلا مهم نیست وقتی گوگل به این سادگی میاد این تشخصی را میده پس .... ما الآن چند ساله داریم از OVH سرویس میدهیم کاربران میگن از کشور های مختلف میشه آی پی گرفت میگیم بله اما ارزشی ندارد چرا که کاملا مشخص است که برای فرانسه است چرا که دارد از نتورک فرانسه تغذیه میشود و ....
    چیزی هم که گفتید ارتباطی با مورد مبحوث ما نداشت همانطور که دوست خوبمون کاربر پارسی شاپ گفتندو لینک دادند آی پی ها ایرانه اما میتوانید منتظر باشید سایر دیتابیس ها نیز آپدیت بشوند!
    لطفا زمانی که در موردی اطلاعات ندارید یا اظهار نظر نکنید و یا اگر میکنید بگین نظر شخصیه و بار علمی ندارد تا در انجمن فردا روزی یکی جست و جو کرد رو حرف های بی پایه و اساس گمراه نشود!
    بنده به هیچ یک از عزیزان توهین نکردم اگر میکردم خودشون متوجه میشدند و شما وکیل آنها نیستید آقای المنتوری که میگین گفتند دوستشان این کار را کرده و بنده گفتم بر روی گفته ها و شنیده ها و حدث و گمان نمیشه هیچ نظر مستندی را داشت شما که بدون اطلاع وارد بحثی میشوید که بار علمیش را ندارید حد اقل مطالعه بکنید تا اینطوری دچار اشتباه نشوید!

موفق باشید
    شب خوش

- - - Updated - - -

جناب خوش نویس شما با آی پی ایران سی پنل نصب بکنی در حالت پایه نصب میشه وقتی وارد سرور و WHM میشی لایسنس اکسپایر میشه .
    صادر نشد كه نصب بشه
    دروغ كه ندارم
    فناوری اطلاعات پاسارگاد 74-88558318
    خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان عرفان، شماره 9
    (ملاقات با هماهنگی)
    (فعالیت مجدد بزودی)

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط speednet نمایش پست ها
    در ضمن تا زمانی که از خود سی پنل خرید نشه میشه برند دوم و یا همون پارتینز و به قول خودتون با مدرک حرف بزنید من که اس اس الهای دوتا سایت رو برسی کردم برای سی پنل شرکت نزده اما بای سی پنل زده

وقتی شما ای پی رو برای شرکتی که تو انگلیس هست میخری و اطلاعات انگلیس میدی اون موقع ای پی برای گو لوکیشن اون کشور هست حتی می تونید از خود رایپ هویز بگیرید بقیه دیتا بیس ها دیگه مهم نیستن اون موقع نشون ایران میده که کلا ای پی منتقل بشه به پنلی که به اسم ایرانی باز شده تا جایی که اطلاع دارم لطفا لینک که رایپ گفته بعد اینکه روت بشه کشوری ای پی برای او کشور میشه رو بدین بنده هم مطالعه کنم
    تصویر رایپ به شرح ذیل است هیچ نامی از انگلستان نیست!
    والله بنده انقدر مثل شما بیکار نیستم بشینم مقالاتی که چند ماه پیش خوندم رو دوباره ورق بزنم بگردید در ارتباط با روت کردن ای پی در رایپ متوجه میشوید که هر رنج /24 که روت میشه میتونه به هر دیتاسنتر و یا هر کشوری روت بشه و ربطی نداره از کجا ثبت شده و از کجا گرفته شده است شما منتظر باشید این دیتابیس های دیگر هم آپدیت میشوند الآن تمام شواهد وجود دارد بر اینکه به ایران تغییر پیدا کرده اینکه شما قبول نمیکنید همون بحث انسانی که خوابه و اونی که خودش را زده به خواب!
    ripe.png

در مورد بای سیپنل جیزیه مثل کیم سوفی ، سو یو استارت که برای ovh است
    برای فروش بیشتر و حالا خیلی موارد دیگر برند های مختلف است همان کاری که در ایران خودمون هم وجود دارد اینم دیگر نمیدونستیم باید ثابت بکنیم!
    مثل اینه که میخوای ثابت بکنی بستنی میهن و دومینو یکیه!
    همین وقتتان آزاده به این چیز های بدون علم و بار فنی فکر میکنید والله اثبات این نه ارزش علمی دارد نه به درد کسی میخوره که اثبات بشه شما هم اگر به دردت میخوره جست و جو بکن و مستقیم ازشون خرید کن متوجه میشوید!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط CityKala.net نمایش پست ها
    صادر نشد كه نصب بشه
    دروغ كه ندارم
    تریال رو میگم
    من روی ایران نصب کردم روی یک آی پی دیگر همینطوری نصب شد لایسنسم داد اما سریع اکسپایر شد
    آی پی که نصب کردم خاطرم نیست پیداش کردم لینک وری فای سی پنل را میدهم

- - - Updated - - -

بفرما
    http://verify.cpanel.net/index.cgi?ip=91.98.102.250
    ثانیه نکشیده اکسپایر کرده :دی
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

5. تعداد تشکر ها از majidisaloo1 به دلیل پست مفید

عضو انجمن elementary آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    681
    تشکر شده در
    490 پست

منتظر پاسخ از سی پنل هستم بزودی خبرشو میدم
    ویرایش توسط elementary : August 31st, 2014 در ساعت 12:45

عضو انجمن speednet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    213
    تشکر تشکر شده 
    803
    تشکر شده در
    619 پست

تصویر رایپ به شرح ذیل است هیچ نامی از انگلستان نیست!
    والله بنده انقدر مثل شما بیکار نیستم بشینم مقالاتی که چند ماه پیش خوندم رو دوباره ورق بزنم بگردید در ارتباط با روت کردن ای پی در رایپ متوجه میشوید که هر رنج /24 که روت میشه میتونه به هر دیتاسنتر و یا هر کشوری روت بشه و ربطی نداره از کجا ثبت شده و از کجا گرفته شده است شما منتظر باشید این دیتابیس های دیگر هم آپدیت میشوند الآن تمام شواهد وجود دارد بر اینکه به ایران تغییر پیدا کرده اینکه شما قبول نمیکنید همون بحث انسانی که خوابه و اونی که خودش را زده به خواب!

در مورد بای سیپنل جیزیه مثل کیم سوفی ، سو یو استارت که برای ovh است
    برای فروش بیشتر و حالا خیلی موارد دیگر برند های مختلف است همان کاری که در ایران خودمون هم وجود دارد اینم دیگر نمیدونستیم باید ثابت بکنیم!
    مثل اینه که میخوای ثابت بکنی بستنی میهن و دومینو یکیه!
    همین وقتتان آزاده به این چیز های بدون علم و بار فنی فکر میکنید والله اثبات این نه ارزش علمی دارد نه به درد کسی میخوره که اثبات بشه شما هم اگر به دردت میخوره جست و جو بکن و مستقیم ازشون خرید کن متوجه میشوید!

- - - Updated - - -

تریال رو میگم
    من روی ایران نصب کردم روی یک آی پی دیگر همینطوری نصب شد لایسنسم داد اما سریع اکسپایر شد
    آی پی که نصب کردم خاطرم نیست پیداش کردم لینک وری فای سی پنل را میدهم

- - - Updated - - -

بفرما
    License Verification - cPanel Inc.
    ثانیه نکشیده اکسپایر کرده :دی
    BuycPanel.com - cPanel Hosting Partner Directory بفرما اینم مدرک اینکه بای سی پنل پارنتر هستش اگه شما مدرکی دارین که برند دومه لطفا بزارین و رو هوا حرف نزنید
    شما که این همه وقت سرف ثبات حرفاتون میکنید چرا لینک مقاله رو نمیزارین تا ما هم مطالعه کنیم شما که ما الیم بلیم میگید ؟ فکر نکنم چنین مقاله ای وجود داشته باشه یا لینکی اگر وجود داشت خیلی وقت پیش تا جایی که ما از شما شناخت داریم گذاشته بودین اقای با علم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط CityKala.net نمایش پست ها
    صادر نشد كه نصب بشه
    دروغ كه ندارم
    سلام
    عزیز نصب میشه ایشون همیشه در حال تغییر حرف هستن یکی از پستاشونو گفتن نمیشه الان میگن میشه خودشون اطلاعات درست در اختیار مردم میزارن اونقت به بقیه غلط میزارن کاری نداره عزیز یه ای پی ایران پیدا کنید و نصب کنید تا جایی که من یادمه یکی از بچه ها نصب کرده بود یه دو سه روزی استفاده کرد بعد دو سه روز لایسنس قطع شد اومد گفت اینا چرا قطع کردن بهش گفتم کجا نصب کردی گفت روی لوکال البته خودش ای اس پی داشت و سرور هم مجود بود براش لوکال هم همون سرور منظورش بود
    شرکت بین المللی میهن ارتباط داده پرداز شماره ثبت 1156 شماره ثبت جمهوری آذربایجان 245438762
    http://cp.hostgtx.com/
    skype id : sniper000man

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    215
    تشکر شده در
    185 پست

روشی که ما استفاده کردیم، گفتیم رنج آی پی سی پنل از یه مسیر دیگه (روت) استفاده کنن.
    دیگه دوا نکنید:دی . هر کی از یه راحی میره. ما الان بیشتر از 1 ساله مشکل نداریم.

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)