نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: ساخت سايت و ساخت فروشگاه به روش Drag & Drop | فروشگاه و سايت ساز پوپش | Poopesh.com

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    45
    تشکر شده در
    21 پست

Lightbulb ساخت سايت و ساخت فروشگاه به روش Drag & Drop | فروشگاه و سايت ساز پوپش | Poopesh.com

فروشگاه ساز پوپش تنها روش ساخت فروشگاه که کاربر میتواند سایت فروشگاهی خود را با سلیقه خود و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی به روش Drag & Drop ( فقط با موس ) با پشتیبانی کامل از زبان فارسی ، ساخته و طراحی کرده و به راحتی ویرایش نماید .

لینک صفحه اصلی ساخت سایت و ساخت فروشگاه

لینک ویرایشگر قالب فروشگاه

لینک دموی فروشگاه ساخته شده

لینک پنل مدیریت فروشگاه

2. تعداد تشکر ها ازPoopesh به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن SixthElement آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

سلام دوست عزیز.

لطفاً نگاهی هم به سایت بایک بندازید. ضمن احترام، تنها روش و ابزار برای سایت به روش drag/drop سایت ساز شما نیست.
    در نهایت خوشحالم که ميتونه رقابت سالم به وجود بیاد و در این رقابت هردو شرکت موفقیت چشم گیری پیدا کنند. به نظر من رقابت عاملی هستش که از درجا زدن جلوگیری می کنه.

پیروز و سربلند باشید

5. تعداد تشکر ها ازSixthElement به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,675
    تشکر تشکر شده 
    6,576
    تشکر شده در
    3,502 پست

پیش فرض پاسخ : ساخت سايت و ساخت فروشگاه به روش Drag & Drop | فروشگاه و سايت ساز پوپش | Poopesh.com

سیستم جالبی هست .

موفق باشید.

7. تعداد تشکر ها ازYas-Host به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

با کمال میل حاضر به مبادله تجربیات هستم. میتونیم با کمک هر دو طرف سرویس بهتری داشته باشیم.

9. تعداد تشکر ها ازSixthElement به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    45
    تشکر شده در
    21 پست

پیش فرض پاسخ : ساخت سايت و ساخت فروشگاه به روش Drag & Drop | فروشگاه و سايت ساز پوپش | Poopesh.com

ضمن تشکر از ارسال نظرات
    نقل قول نوشته اصلی توسط SixthElement نمایش پست ها
    با کمال میل حاضر به مبادله تجربیات هستم. میتونیم با کمک هر دو طرف سرویس بهتری داشته باشیم.
    بسیار خرسند خواهیم شد میتواند از طریق فرم تماس با ما درون سایت و یا با ایمیل info [ @ ] poopesh.com با ما در ارتباط باشید .

سلام دوست عزیز.

لطفاً نگاهی هم به سایت بایک بندازید. ضمن احترام، تنها روش و ابزار برای سایت به روش drag/drop سایت ساز شما نیست.
    در نهایت خوشحالم که ميتونه رقابت سالم به وجود بیاد و در این رقابت هردو شرکت موفقیت چشم گیری پیدا کنند. به نظر من رقابت عاملی هستش که از درجا زدن جلوگیری می کنه.

پیروز و سربلند باشید
    میتوانید لینک دموی سایت ساز سایت خود را وارد نمایید تا دوستان مقایسه نمایند سایت ساز شما الملنهای موجود در سایت کاربر را نمیتواند در هر مکانی که کاربر نیاز داشته باشد قرار دهد به همین دلیل نمیتواند drag & drop واقعی باشد .

11. تعداد تشکر ها از Poopesh به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

پیش فرض Re: ساخت سايت و ساخت فروشگاه به روش Drag & Drop | فروشگاه و سايت ساز پوپش | Poopesh.com

سلام دوست گرامی.

ما دو سال پیش این قدم رو پشت سر گذاشتیم. بزرگترین مشکل در قراردادن fix المانهای div بحث تقدم و تاخر داده ها بودش که چون کاربر به انتخاب خودش آبجکت ها رو می چینه، ترتیب اطلاعات متفاوت از چیزی میشه که گوگل می بینه. مشکل بعدی که با اون برخورد کردیم در اون زمان این بود که مرورگر ها همه به یک شکل صفحه رو رندر نمی کردند. اما الان خیلی اوضاع بهتر شده و نیاز به جداول واقعاً کمتر احساس میشه. شخصاً مطمئن هستم میدونید ثبت و ذخیره اطلاعات فیکس یک object خیلی ساده تر از زون بندی دقیقه ولی این دلیل بر قوی تر یا ضعیف تر بودن ابزار نیست.

من ایده شما رو بسیار می پسندم. تجربیات موفقی مثل wix وجود داره که مطمئنم با تلاش و کوششی که می کنید در ایران موفق خواهید بود.

الان دو گروه فکر و تجربه پیاده شده با این شکل و برداشت از درگ و دراپ وجود داره. یکی ایده شما که فکر می کنم شبیه wix یا weebly هستش (البته دقیق نمیدونم کدوم. در این لحظه به یاد نمیارم) و ما که شبیه ابزار های شرکت هایی مثل 1and1. هر دو ما نسخه هایی با قابلیت های کمتر و بیشتر از نسخه اصلی و با فرهنگ خودمون ساختیم. مهم اینه چندین سال وقت و هزینه نتیجه ش شده ابزارهای قابل استفاده.

با کمال میل دوست دارم بیشتر از فرم تماس باهم ایده ها رو تقسیم کنیم. به نظر من شرکتهای ما تنها مجموعه هایی هستند که ابزارهای به نسبت به روزی ارائه می کنند. قصد من این نیست بگم ابزار شما قوی تره یا ابزار ما. هر کدوم از ما قطعاً سهم خودمون رو از بازار هدف خواهیم داشت. مزیت همفکری و رقابت اینه که همه ما میتونیم به ایده ها و ابزارهای بهتری دست پیدا کنیم.

براتون پیروزی و بهترینها رو آرزو دارم

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

13. تعداد تشکر ها ازSixthElement به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    45
    تشکر شده در
    21 پست

پیش فرض پاسخ : Re: ساخت سايت و ساخت فروشگاه به روش Drag & Drop | فروشگاه و سايت ساز پوپش | Poopesh.com

با تشکر از نظرات دوستان

سلام دوست گرامی.

ما دو سال پیش این قدم رو پشت سر گذاشتیم. بزرگترین مشکل در قراردادن fix المانهای div بحث تقدم و تاخر داده ها بودش که چون کاربر به انتخاب خودش آبجکت ها رو می چینه، ترتیب اطلاعات متفاوت از چیزی میشه که گوگل می بینه. مشکل بعدی که با اون برخورد کردیم در اون زمان این بود که مرورگر ها همه به یک شکل صفحه رو رندر نمی کردند. اما الان خیلی اوضاع بهتر شده و نیاز به جداول واقعاً کمتر احساس میشه. شخصاً مطمئن هستم میدونید ثبت و ذخیره اطلاعات فیکس یک object خیلی ساده تر از زون بندی دقیقه ولی این دلیل بر قوی تر یا ضعیف تر بودن ابزار نیست.

من ایده شما رو بسیار می پسندم. تجربیات موفقی مثل wix وجود داره که مطمئنم با تلاش و کوششی که می کنید در ایران موفق خواهید بود.

الان دو گروه فکر و تجربه پیاده شده با این شکل و برداشت از درگ و دراپ وجود داره. یکی ایده شما که فکر می کنم شبیه wix یا weebly هستش (البته دقیق نمیدونم کدوم. در این لحظه به یاد نمیارم) و ما که شبیه ابزار های شرکت هایی مثل 1and1. هر دو ما نسخه هایی با قابلیت های کمتر و بیشتر از نسخه اصلی و با فرهنگ خودمون ساختیم. مهم اینه چندین سال وقت و هزینه نتیجه ش شده ابزارهای قابل استفاده.

با کمال میل دوست دارم بیشتر از فرم تماس باهم ایده ها رو تقسیم کنیم. به نظر من شرکتهای ما تنها مجموعه هایی هستند که ابزارهای به نسبت به روزی ارائه می کنند. قصد من این نیست بگم ابزار شما قوی تره یا ابزار ما. هر کدوم از ما قطعاً سهم خودمون رو از بازار هدف خواهیم داشت. مزیت همفکری و رقابت اینه که همه ما میتونیم به ایده ها و ابزارهای بهتری دست پیدا کنیم.

براتون پیروزی و بهترینها رو آرزو دارم

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    ضمن تشکر از ارسال نظرات شما
    در زمینه نحوه ساخت سایت متاسفانه دو سیستم قابل مقایسه نیستند و سطح کارها با هم متفاوت است بحث بر سر قوی تر بودن ابزارها نیست مطمئنا تجربیات شما ارزشمند میباشد در این زمینه ولی این دو ابزار قابل مقایسه نیستند میتوانید لینک دموی خود را در این پست قرار دهید تا دوستان نظر خود را بدهند .
    تماس تلفنی بگیرد تمام شماره های شرکت در سایت موجود است خوشحال خواهیم شد .

15. تعداد تشکر ها از Poopesh به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    45
    تشکر شده در
    21 پست

سایت ساز پوپش بعد از ماهها تلاش امکان ساخت سایت برای سایتهای که نیاز به بلاگ دارند را به سیستم اضافه کرد و از اکنون کاربران می توانند به سادگی بلاگ سایت خود را راهاندازی کنند و با روش Drog & Drop قالب بلاگ خود را بسازند.

عضو جدید rahimi_m321 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    85
    تشکر شده در
    77 پست

کاره جالبی موفق باشید
    برتر وی پی اس
    دارای نماد اعتماد دو ستاره
    شیراز - بلوار ازادی - نبش کوچه 10 طبقه فوقانی شیرینی لادن- همراه: 09210361263

18. تعداد تشکر ها از rahimi_m321 به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)