صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 34

موضوع: سئو کار حرفه ای در ایران داریم؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    7 پست

پیش فرض پاسخ : سئو کار حرفه ای در ایران داریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط 54th7 نمایش پست ها
    گشتم نبود... نگرد نیست...
    با 70-75% سئو کار های ایران کار کردم همه تنها چیزی که بلد هستند پول گرفتن هست .
    اولش ضمانت میکنن آخرش میگن الگوریتم های گوگل تغییر کرده و مشکل از کا ما نیست.
    بهترین کار اینه که خودت مقالات خارجی رو بخونی.

هیچکی به اندازه خودت دلش واسه سایتت نمیسوزه ...
    من هم این تجربه رو داشتم.
    اولش خودم سئو می کردم و خوب هم جواب می گرفتم خدا یا شکر.
    بعد یه سایت جدید زدم که سئو ش باید از صفر شروع می شد.
    ولی وقت و حوصله دیگه نداشتم چون سایت اول وقتم رو پر کرده بود.
    این بود که کار رو دادم به سایت سئو روز که این اشتباه بزرگ من بود چون چند میلیون پول گرفت و گفت بعد 6 ماه کار انجام می شه و نتیجه می گیرید. شش ماه تموم شد ولی دیگه جواب پیام و ایمیل ها رو نداد. تا این که به یه روشی به حرف اوردمش آخرش زد زیر همه قرارا و منکر شد.
    این که به نظر من هم آدم باید خودش سئو کنه....

2. # ADS

عضو انجمن shayandavoudi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    62
    تشکر شده در
    58 پست

دوستان اصولا سئو زیر شاخه ای از رشته نرم افزار هست و نرم افزار هم جزو رشته های مهندسی
    هر کمپین سئو مثل هر پروژه مهندسی دیگه ای ممکنه با شکست مواجه بشه و باید دلایلش بررسی بشه و مشکلات رفع بشه

حمله به برند های سئو در ایران توی انجمن ها رفتاری غیر حرفه ای هست

اینو صرفا محظ اطلاع گفتم، وگرنه خدا رو شکر کسی از من و تیمم بدی ندیده و خوشبختانه تا به حال مشتری ناراضی نداشتیم.

موفق باشید

عضو انجمن ColdWorld آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

واقعاً من نمیدونم چی بگم به یه عده که از ندونستن و اطلاع نداشتن دیگران شدیدترین سو استفاده ها رو میکنن
    به خدا من دارم با یه تیم معروف کار میکنم به خدا حس میکنم دارم با *** و راهزن کار میکنم همیشه خدا دیر جواب میدن و خیلی اوقات پاسخگو نیستن،10 تا سوال میپرسی یکیش
    رو به زور و زحمت جواب میدن اونم سر بالا که هیچی نفهمی شدیداً و به طرز وحشتناکی بی برنامه و هرکی هرکی کارشون رو انجام میدن و فققط بلدن پول بگیرن
    لازم باشه اسمش رو هم میگم به خدا واقعاً وجود یه راهزن رو کنار خودم دارم کاملاً حس میکنم. بهترین راه اینه ادم خودش تچربه کسب کنه
    الان من 1 ملیون دادم به خدا 4 ماهه اندازه 1 ساعت هم کار نکرده روی سایت بعد 4 ماه برگشته به من میگه بکلینک بگیر.اومده گزارش داده افزونه فلان غیر فعال شد
    مثلاً سئو کرد به نظر خودش...

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

Desproud پيشنهاد ميشه
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

عضو جدید hosseinsis آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سئو كار پول ميگيره تا براي شما لينك سازي كنه همين

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سلام دوست عزیز بله هست
    شما در سایت نیو سئو هم میتونید مقالات رو درباره سئو سایت مطالعه داشته باشید و هم می تونید کتاب آموزش سئو رو تهیه کنید من خودم از این ساییت آموزشم رو کامل کردم به شما هم پیشنهاد میدم علاوه بر سایت گروه تلگرام هم دارن برای پرسش و پاسخ آنلاین
    مثبت‌اندیشی، در حال زیستن و بی‌توجهی به فردا نیست. دم غنیمت شمری البته هنر بزرگی است به شرط آنكه فردا، تاوانش نباشد!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

سئو کاری که بیاد واقعا وقت بزاره برای سایت پیدا نمیشه تو ایران من با چند تاشون که خیر سرشون تو کلمات سئو و بهینه سازی سایت کار اول هستش سایت رو دادم بهشون وقت پولمو دور انداختم
    اخریشون سایت سئوکار که نصف پول بهش دادم بهم گفت دو هفته ای انجام میدم من روی سایت افزونه نصب کردم وقتی لاگین بشه کسی ایمیل میده تا دو هفته اصلا وارد سایت نشده بود ببینه چی به چیه هر روز هم پیام میدادم میگفت داریم روش کار میکنیم بعد از دو هفته لاگین شد بعد گفت کار تموم شد !!

چند تا مورد تو وبمستر بود اصلا به خودش زحمت نداده بود نگاه کنه بعد بهش میگم چیکار کردید برای سایت برگشته میگه

عنوان صفحه اصلی h1 شد

عنوان مطالب h1 شد

و ...
    گفتم اینارو که قبل از اینکه سایت رو بدم h1 بود و کلا شاید دو تا تغییر جزئی انجام دادی که کلا 1 دقیقه هم وقت نمیبره به خاطر همین میخوای یک میلیون بگیری

کلا سئوکاری که کارش درست باشه اصلا نمیرسه که بخواد سایت کسی رو بهینه کنه مشغول سایت های خودشه
    اینایی هم که ادعاشون میشه سئوکار هستند فقط چند تا مقاله ترجمه میکنن میزارن تو سایت همین
    ویرایش توسط rahim.moradi : August 17th, 2017 در ساعت 13:20

9. تعداد تشکر ها از rahim.moradi به دلیل پست مفید

عضو انجمن ColdWorld آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rahim.moradi نمایش پست ها
    سئو کاری که بیاد واقعا وقت بزاره برای سایت پیدا نمیشه تو ایران من با چند تاشون که خیر سرشون تو کلمات سئو و بهینه سازی سایت کار اول هستش سایت رو دادم بهشون وقت پولمو دور انداختم
    اخریشون سایت سئوکار که نصف پول بهش دادم بهم گفت دو هفته ای انجام میدم من روی سایت افزونه نصب کردم وقتی لاگین بشه کسی ایمیل میده تا دو هفته اصلا وارد سایت نشده بود ببینه چی به چیه هر روز هم پیام میدادم میگفت داریم روش کار میکنیم بعد از دو هفته لاگین شد بعد گفت کار تموم شد !!

چند تا مورد تو وبمستر بود اصلا به خودش زحمت نداده بود نگاه کنه بعد بهش میگم چیکار کردید برای سایت برگشته میگه

عنوان صفحه اصلی h1 شد

عنوان مطالب h1 شد

و ...
    گفتم اینارو که قبل از اینکه سایت رو بدم h1 بود و کلا شاید دو تا تغییر جزئی انجام دادی که کلا 1 دقیقه هم وقت نمیبره به خاطر همین میخوای یک میلیون بگیری

کلا سئوکاری که کارش درست باشه اصلا نمیرسه که بخواد سایت کسی رو بهینه کنه مشغول سایت های خودشه
    اینایی هم که ادعاشون میشه سئوکار هستند فقط چند تا مقاله ترجمه میکنن میزارن تو سایت همین
    آفرین بیشترشون حقه بازی و دز.دی بیش نیستن.طرف 6 ماه تمام من رو معطل خودش کرده بعد میگم گزارش بده چیکار کردی میگه افزونه فلان نصب شد و فلانی غیر فعال شدقرار بود سر همین 900 هزار از من بگیره و از معروف های ایران بود اما بهش یک ریال هم ندادم.به نظرم نباید به هیچکس پول سئو داد فقط یه هزینه اولیه باید داد تا قالب فشرده و سبک بشه اونم به طراح سایت نه به این بی سوادا.

عضو انجمن AliFatehi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    423
    تشکر تشکر شده 
    476
    تشکر شده در
    348 پست

متاسفانه سئو کار های ایرانی روی سایتهای مشتریاشون بیشتر تست ترفندهای جدید رو انجام میدن تا اینکه بخوان سایت به رتبه های خوب برسه...
    بنده یک سئو کار خوب میشناختم که متاسفانه ایشون هم فعلا کار نمیکنه با اینکه مدرک معتبر از آمریکا دارن
    فروشگاه اینترنتی بازارچه

تلگرام - ایمو - واتس اپ : 09364582380 - alifatehi70@

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

سایتی مثل woorank خیلی خوب سایت ها رو بررسی می کنه و نکات زیادی رو پیشنهاد میده.

سئو داخلی کردن و بالا بردن سرعت سایت خیلی مهم است اما بالا آوردن یک سایت با کلمات مورد نظر در گوگل کاری فراتر است و بسیار به تولید محتوای روزانه و بک لینکهای روزانه ارتباط دارد. یعنی هر روز مطالب مرتبط و جدید و ترجیحا مرتبط با اخبار روز در آن زمینه باید بگذارید و افرادی که برای سئو استخدام می کنید تولید کننده محتوا و نویسنده نیستند. چیزی که گوگل بعش الان بیشترین اهمیت رو میده تولید محتوا و کیفیت آن هست.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)