صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31

موضوع: درخواست هاست با این مشخصات...

عضو انجمن Persianscript آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    188
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    132 پست

پیش فرض درخواست هاست با این مشخصات...

با درود

من سایتی با موضوع اسکریپت به ادرس persianscript.ir دارم

کسی از دوستان هست که بتونه سایت ما رو بدون دردسر پشتیبانی کنه؟

هزینه هم ماهانه مبلغی تقدیم میشه و بنر هاستینگ در صورتی که مایل بودن در سایت به طور دائم خواهد بود (رتبه در ایران 600 - بازدید روزانه حدود 20.000 - اما فعلا اوضاع سایتم خوب نیست)

فضای درخواستی 5 گیگابایت - پهنای باند 50 گیگابایت

فقط درخواستم اینه که از نظر امنیت خوب باشه و مشکل داون نداشته باشه و سرعت قابل قبولی داشته باشه...(اگه شرکت ثبت شده بود بهتر... )

با تشکر.منتظر پیشنهادات دوستان هستم

2. # ADS

مدیر کل Vahid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    6,976
    تشکر شده در
    2,085 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست هاست با این مشخصات...

با البرز هاستینگ به مشکلاتی برخوردیم که بهتره در اینجا عنوان نشه...
    شفاف سازی کنید با اصلا نگید
    برای پیش رفت در علم آسانسوری وجود ندارد پله ها را باید پیاده رفت /./ همیشه این یادتان باشد که دست بالای دست بسیار است.
    يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم /./ بک آپ مهمترین رمز موفقیت هاستینگ /./ امنیت مطلق نیست.
    ارتباط مستقیم با من :
    Admin -{(@)}- WebHostingTalk . ir

تشکر تشکر کرده 
    188
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    132 پست

M4$t3r عزیز;
    من حدود چند ماهی کار های طراحی هاشون رو انجام میدادم و مشتری هایی که اونها معرفی میکردند من 20% به البرز هاستینگ میدادم.
    در این مدت هم سایت من روی سرور اونها بود و هزینه ای بابتش پرداخت نمیکردم.اسپانسر بودن( 1 گیگابایت بود)

در این اواخر که مشکلاتی برای من پیش اومد و نتونستم یکی از کارهاشون رو به موقع تحویل بدم .پس از مدتی که سایت مورد نظر رو بهشون تحویل دادم گفتن دیگه ما با شما کار نمیکنیم و اینی که طراحی کردید رو نمیخوایم...
    من هم گفتم موردی نداره.تمامی بدهکاری هاتون رو بدید (بابت طراحی های گذشته که عقب مانده بود) که با پاسخ تند ایشون مواجه شدم که گفتن پولت رو نمیدیم.حیف پول هایی که تا الان بهت دادیم و سایت من رو تهدید به هک و...کردن!در صورتی که روی سرور خودشون بودم و نیازی به هک نبود (در اینجا بود که چندین بار گفتن دیفست میکنم البته از به جای دیفس میگفتن دیفرس... " در اینجاست که میزان اطلاعات یک هاستینگ رو میفهمی ")و گفتند که هزینه میزبانی وبتون رو فردا واریز میکنید در غیر اینصورت سایت شما از سرور حذف میشه!
    من همون لحظه از سایتم بک آپ گرفتم تا مشکلی پیش نیاد.روز بعدش به یکی از دوستان "البرز هاستینگ" گفتم که به البرز هاستینگ بگید در صورتی که مبلغ های بدهکاری قبلیتون رو پرداخت نکنید تمامی سایتهایی که طراحی کردم براتون رو برای دانلود میزارم! که همون لحظه خود البرز هاستینگ با فحاشی (ناموسی و...) و تهدید به مرگ (همشهری هستیم) که فردا میام درخونتون و فلانت میکنم و میدم دست فلانی چی کارت کنه و... بگذریم . من هم چیزی نگفتم چون خیالم راحت بود که بک آپ دارم ...

پیام هایی هم که ارسال کردن در ارشیوی یاهوم موجود هست در صورت نیاز فحاشی های کودکانه ایشون قابل رویت هست...

نمیخواستم همشهری خودم رو خراب کنم ولی وقتی میبینم که پول های من و امثال من رو به همین راحتی میخورن و تازه طلب کار هم هستند! نمیشه گذشت...

متاسفانه هیچ قرار دادی با ایشون نداشتم که بتونم الان اقدام کنم!ولی راه های دیگه ای هم برای جبران خسارات من هست...

موفق باشید

5. تعداد تشکر ها ازPersianscript به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

امان از وحتی که یک مشت احمق بیسواد وارد کاری بشوند که البته در هاستیگ کم نیست به دوستان دیگر توهین نشه ولی خیلی زیاد هستند

7. تعداد تشکر ها از php به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    225
    تشکر تشکر شده 
    973
    تشکر شده در
    675 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persianscript نمایش پست ها
    M4$t3r عزیز;
    من حدود چند ماهی کار های طراحی هاشون رو انجام میدادم و مشتری هایی که اونها معرفی میکردند من 20% به البرز هاستینگ میدادم.
    در این مدت هم سایت من روی سرور اونها بود و هزینه ای بابتش پرداخت نمیکردم.اسپانسر بودن( 1 گیگابایت بود)

در این اواخر که مشکلاتی برای من پیش اومد و نتونستم یکی از کارهاشون رو به موقع تحویل بدم .پس از مدتی که سایت مورد نظر رو بهشون تحویل دادم گفتن دیگه ما با شما کار نمیکنیم و اینی که طراحی کردید رو نمیخوایم...
    من هم گفتم موردی نداره.تمامی بدهکاری هاتون رو بدید (بابت طراحی های گذشته که عقب مانده بود) که با پاسخ تند ایشون مواجه شدم که گفتن پولت رو نمیدیم.حیف پول هایی که تا الان بهت دادیم و سایت من رو تهدید به هک و...کردن!در صورتی که روی سرور خودشون بودم و نیازی به هک نبود (در اینجا بود که چندین بار گفتن دیفست میکنم البته از به جای دیفس میگفتن دیفرس... " در اینجاست که میزان اطلاعات یک هاستینگ رو میفهمی ")و گفتند که هزینه میزبانی وبتون رو فردا واریز میکنید در غیر اینصورت سایت شما از سرور حذف میشه!
    من همون لحظه از سایتم بک آپ گرفتم تا مشکلی پیش نیاد.روز بعدش به یکی از دوستان "البرز هاستینگ" گفتم که به البرز هاستینگ بگید در صورتی که مبلغ های بدهکاری قبلیتون رو پرداخت نکنید تمامی سایتهایی که طراحی کردم براتون رو برای دانلود میزارم! که همون لحظه خود البرز هاستینگ با فحاشی (ناموسی و...) و تهدید به مرگ (همشهری هستیم) که فردا میام درخونتون و فلانت میکنم و میدم دست فلانی چی کارت کنه و... بگذریم . من هم چیزی نگفتم چون خیالم راحت بود که بک آپ دارم ...

پیام هایی هم که ارسال کردن در ارشیوی یاهوم موجود هست در صورت نیاز فحاشی های کودکانه ایشون قابل رویت هست...

نمیخواستم همشهری خودم رو خراب کنم ولی وقتی میبینم که پول های من و امثال من رو به همین راحتی میخورن و تازه طلب کار هم هستند! نمیشه گذشت...

متاسفانه هیچ قرار دادی با ایشون نداشتم که بتونم الان اقدام کنم!ولی راه های دیگه ای هم برای جبران خسارات من هست...

موفق باشید
    onatello: ای بابا eath:
    حالا خدا رو شکر مشکلت حل شد ؟ یا رفتی جای دیگه ؟ :no:

9. تعداد تشکر ها از NovinServer به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    914
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,757 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NovinServer نمایش پست ها
    onatello: ای بابا eath:
    حالا خدا رو شکر مشکلت حل شد ؟ یا رفتی جای دیگه ؟ :no:
    دقیق تر اگه بخونید متوجه میشید کلا هدف از ایجاد تاپیک این بوده که منتقل شن به جای دیگه و هاست مطمئن تری بگیرن :tooth:

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    225
    تشکر تشکر شده 
    973
    تشکر شده در
    675 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط طاهرنژاد نمایش پست ها
    دقیق تر اگه بخونید متوجه میشید کلا هدف از ایجاد تاپیک این بوده که منتقل شن به جای دیگه و هاست مطمئن تری بگیرن :tooth:
    خدا رو شکر ...
    به این دلیل پرسیدم چون شنیدم که ینها خیلی به هم نزدیک بودند یکی گفت مشکلش حل شده ! برای همین سوال کردم و اگر نه می دانم می خواست انتقال پیدا کنند :yawn:

مدیر کل Vahid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    6,976
    تشکر شده در
    2,085 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط php نمایش پست ها
    امان از وحتی که یک مشت احمق بیسواد وارد کاری بشوند که البته در هاستیگ کم نیست به دوستان دیگر توهین نشه ولی خیلی زیاد هستند
    تکرار بشه بدون تذکر قبلی دسترسی شما برای همیشه قطع میشه
    برای پیش رفت در علم آسانسوری وجود ندارد پله ها را باید پیاده رفت /./ همیشه این یادتان باشد که دست بالای دست بسیار است.
    يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم /./ بک آپ مهمترین رمز موفقیت هاستینگ /./ امنیت مطلق نیست.
    ارتباط مستقیم با من :
    Admin -{(@)}- WebHostingTalk . ir

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    449
    تشکر تشکر شده 
    1,161
    تشکر شده در
    730 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persianscript نمایش پست ها
    M4$t3r عزیز;

موفق باشید
    عجب آدمایی پیدا میشن ها :hammer:
    من پیشنهاد میکنم برید تو بخش انتقاد و پیشنهاد فروم یه موضوع باز کنید و اینو با دلیل و مدرک ( عکس گرفتن از آرشیو پی ام هاتون ) بیان کنید...
    تا همه بشناسن!

14. تعداد تشکر ها از WebRang به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    225
    تشکر تشکر شده 
    973
    تشکر شده در
    675 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pizoul نمایش پست ها
    عجب آدمایی پیدا میشن ها :hammer:
    من پیشنهاد میکنم برید تو بخش انتقاد و پیشنهاد فروم یه موضوع باز کنید و اینو با دلیل و مدرک ( عکس گرفتن از آرشیو پی ام هاتون ) بیان کنید...
    تا همه بشناسن!
    نه درست نیست !
    حالا یک مسئله ای پیش امده خود persianscrip هم نمی خواست حرف بزنه چون همشهری هستند . بگذریم ...

خراب کردن یک شرکت درست نیست ! ( بریدن نون ) :sweatdrop:

16. تعداد تشکر ها از NovinServer به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    188
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    132 پست

php , در این مورد اشتباه کردید!چون ا ح م ق بودن از خودم بود...برای مثال وقتی من از شما طلبی دارم ولی هیچ مدرکی ندارم شما براحتی میتونید بزنید زیر همه چیز!حتی اگه صمیمی ترین دوست باشم .باید همون اول محکم کاری میکردم که به مشکلی برنخورم!

NovinServer,نه مشکلم حل نشد! خودم هم قصد داشتم از سرورشون برم چون اواخر کیفیت افت کرده بود!...و و حاضر بودم هزینه هاستم رو پرداخت کنم که به خاطر یک گیگابایت هاست ناقابل منت بزارن!و بگن ما اسپانسر شما هستیم!...
    درسته ما خیلی صمیمی بودیم و...ولی بعضی وقتها از رفتار من سوء استفاده میکردند و به نفع خودشون تموم میکردند!برای مثال سایتی رو که از مشتری 70 هزار تومان میگرفتن به من میگفتن مشتری 40 هزار تومان داده و از این 40 هزار 20% برای خودشون بر میداشتن. تا یک بار اتفاقی متوجه موضوع شدم!
    همین موضوعات دوستی ما رو کمرنگ تر کرد...

pizoul عزیز. همون طور که NovinServer گفتن درست نیست .همین قدر که همکارانشون شناختنش کافیه!
    ویرایش توسط Persianscript : April 30th, 2009 در ساعت 00:36

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)